ROWMIX

Kraków

Opinie o ROWMIX

kos

Najlepsze rowery w przystępnych cenach,to Row-Mix - rowery Kraków.Polecam super serwis rowmix kraków jest to super serwis zatrudniający świetnych fachowców znających się swym fachu i uprzejmych.Warto tutaj robić zakupy jak i naprawiać rower ponieważ ceny są nawet przystępne.

daro444777

Moim zdaniem super serwis i miła obsługa . Bardzo duży wybór świetnych rowerów w atrakcyjnych cenach polecam wszystkim.

Basia L

Super profesjonalna i przemiła ekipa , serdecznie polecam wszystkim, którzy słabo znają się na rowerach i potrzebują fachowej porady i doboru sprzętu. Ekipa rzetelnie dzieli się wiedzą i pomaga w doborze sprzętu, wracam do nich po dodatki.

Marek

Miła i fachowa obsługa, profesjonalne podejście do klienta. Pomogli i doradzili mi przy wyborze nowego roweru. Posiadają spory wybór rowerów. Jestem z tego zakupu bardzo zadowolony. Rower sprawuje się bardzo dobrze. Naprawdę warto

misiaczek147

Rowimix to bardzo rzetelna i solidna firma . Firma rowmix ma ogromny i szeroki wybór rowerów maja atrakcyjne ceny zarówno tanie jak i sredniej ceny. Wybrór jest ogromny i zachecam do skorzystania z tego sklepu . Serwis rowimix jest bardzo fajnym serwisem ma atrakcyjne promocje bardzo miła obsługa oraz rzetelna a to jest najwazniejsze w dzisiejszych czasach pozdrawiam

Anna Ellada

Rowmix to bardzo dobra rzetelna firma pracują tu fachowcy znający się na swojej branży rzetelność i uczciwość to podstawa tego miejsca.Jestem bardzo zadowolona kontakt bardzo dobry polecam wszystkim

bulbulator

szef to kij do gry nie mylić z analogiczną grą w usa chora jednostka

Zostaw opinię o ROWMIX - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ROWMIX