Opinie o Barbara Barutowicz Firma Handlowo Usługowa Hurt Detal Row-Mix w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Barbara Barutowicz Firma Handlowo Usługowa Hurt Detal Row-Mix. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Barbara Barutowicz Firma Handlowo Usługowa Hurt Detal Row-Mix na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja sprzętu sportowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Barbara Barutowicz Firma Handlowo Usługowa Hurt Detal Row-Mix w Kraków

Cześć, a na ten serwis, o którym pisali z parę lat temu to jeszcze szukają może ludzi? Jedyne co to pokazują mi się oferty na sklepy, ale jako sprzedawca to się nie widzę, co natomiast z serwisem? powiecie jak na nim praca wygląda? chyba ostatnio ktoś sugerował, że odradza, wole poznać szczegół

Faktycznie jest tak jak ktoś teraz napisał, że działalność figuruje na jakiejś czarnej liście pracodawców w mieście? Pierwszy raz chyba o tym słyszę. Przy prawie 30stu latach na rynku właśnie się zastanawiałem kiedyś jaki tu staż pracy mogą mieć. Rotacje są jakieś częste?

Andromeda Nowy wpis

Tak, wystarczy wpisać w wyszukiwarce i wszystko się pokaże. Jeśli chodzi o staż pracy to jest bardzo różnie. Jeśli szanujesz siebie to nie zostaniesz tam na dłużej.

Andromeda Nowy wpis

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie. Brak poszanowania prawa pracy, fałszowanie ewidencji czasu pracy, fikcyjne dni wolne za przepracowane soboty, nienaliczanie odpowiednich stawek za urlopy i nadgodziny. Brak elementarnych zasad kultury i dobrej komunikacji, poniżanie pracownika, skupianie się jedynie na negatywach, wytykanie błędów, poza tym buta i arogancja. Nie bez powodu firma i jej właściciel figurują na czarnej liście pracodawców Krakowa. Niestety doświadczyłem tego na własnej skórze, dlatego ostrzegam.

Kiedyś wiem, że do pani firmy potrzebny był sprzedawca rowerów, po spojrzeniu na datę widzę jednak ze miało to miejsce dość dawno… nie mam pojęcia czy gdzieś indziej teraz ogłoszenia są dodawane czy po prostu nie ma kompletnie żadnej rotacji? jakie mogą być teraz stawki jeśli kilka lat temu wynosiły do 4000 zł? tutaj piszą raczej klienci co z pracownikami?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko kasjer-sprzedawca w firmie Barbara Barutowicz Firma Handlowo Usługowa Hurt Detal Row-Mix? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Lukasz K

Row-Mix, Katowice-Chorzowska: Świetna obsługa klienta, merytoryczna i bardzo pomocna. Doskonały kontakt, który ułatwi decyzję nawet najbardziej niezdecydowanym, a jeśli masz pytania i brak pewności co do produktu, uzyskasz pełną i szczegółową odpowiedź. Świetne ceny i szeroki wybór produktów. Polecam sklep każdemu!

Paul

Obsługa w Katowicach na ul chorzowskiej to wielka klapa. Chamscy sprzedawcy ( dot 15 czerwca g. 15-45) wulgarni, siedzą na internecie i się bawią i maja klienta daleko gdzieś. Nie podadzą imienia nazwiska by można wyciągnąć konsekwencje … nie podadzą danych sklepu- chodzi o kontakt z właścicielem , żeby sobie szukać na necie. A w ogólności „ czymś odurzeni” … dziwne oczy… Ciekawe czy właściciel sklepu wie co się dzieje na serwisie/sklepie w Katowicach - jest monitoring; może by zaczął obserwować. Na stronie sklepu napisane o rzetelności- profesjonalizmie- kpina prymitywni pracownicy bez maseczek i bimbający ze wszystkiego. Skierowałem w formularz zawiadomienie do rowmix i specjalized i czekam na podjęcie działań wobec takich zachowań. Ps. W Krakowie inny klimat i super obsługa.

Diagnoza

Witam wszystkich. Chciałbym podzielić się moimi spostrzeżeniami i diagnoza z wszystkimi. Szef Jacek wg mnie ma narcystyczne zaburzenie. Zauważyliście że jak zacznie coś mówić to potrafi wydłużyć swoją wypowiedź na ten temat dziesięciokrotnie, a możnaby to powiedzieć w jednym zdaniu. I to zadowolenie z siebie przy tej wypowiedzi (pewnie myśli och jaki ja jestem wspaniały mówiąc to). Biedak nawet nie zdaje sobie sprawy, że pod tym wszystkim leży niskie poczucie wartości I że ma zakurzona interakcje (jak się próbuje w tym czasie coś mówić do niego to on nie przyjmuje tego do siebie, nie umie, nie jest w stanie). No nic... może kiedyś trafi na terapię choć tacy ludzie raczej nie pracują nad sobą:(

Wanda
@Diagnoza

Może unikajmy podawania danych osobowych i pisania o konkretnych osobach z Row-Mix. Szkoda, że nie napisałeś nic na temat pracy w firmie. Czym się tam zajmujesz?

@Diagnoza

Przez jaki okres pracowałeś w Row-Mixie i na jakim stanowisku? Być może wciąż jesteś tam zatrudniony? Przeczytałam liczne komentarze na temat szefa, chciałabym jednak dowiedzieć się czegoś więcej o pracy tam, możesz opisać Twój typowy dzień pracy?

Pajacek

Wszelkim lizizadom i row-mixowym pochlebcom przypominam, że to strona dotycząca opinii o pracodawcy , wszystko inne powinno być usunięte przez adminów. Diagnoza, widzę że nic nie zmieniło się przez lata. Swego czasu p.Barutowicz święcił sukcesy na portalu "Czarna lista pracodawców z Małopolski" , proszę mi wierzyć , w pełni zasłużenie. Szczerze odradzam jakiekolwiek kontakty z tym pracodawcą jeżeli cenicie zdrowie psychiczne swoje, jak i swoich bliskich.

@Pajacek

Witaj, na jakim stanowisku pracowałeś w Row-Mix? Jeżeli możesz, opisz dokładniej sytuację z portalem z małopolski- jaka była tego przyczyna, czy masz jakieś linki, aby poprzeć swój wpis?

Sprzeďawca

To prawda, szef jak się nakręci i zacznie mówić to ciężko ma skończyć. Najgorsze, ze kazdy wie o co mu chodzi, a on dalej sie poci zeby ubrac ta historie w piekne slowa. Jest strasznie zakompleksiony. Te cechy skladaja sie na to, ze atmosfera w firmie jest kiepska.

Bronisław
@Sprzeďawca

Czy jako osoba znająca firmę od środka możesz mi powiedzieć coś na temat wysokości wynagrodzenia w Row-Mix? Ciekawi mnie na jaką pensję można tu liczyć na samym początku, mam nadzieję że rozwiejesz moje wątpliwości.

@Sprzeďawca

Piszesz, że " poci się aby ubrać historię w piękne słowa", ale czy wygłasza swoją opinię w sposób kulturalny? Czy jego uwagi są konstruktywne? Mam nadzieję, że ktoś z aktualnych pracowników przeczyta mój komentarz i się wypowie:)

Aleksandra

Interesuje mnie stanowisko sprzedawcy w Row Mixie (https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/sprzedawca-stoisko-miesne,lento.pl68bf277a4831db7df5305a224cf2ad5f,rzeszow), czy kwota podana w wynagrodzeniu to kwota netto?

freezed

Zaznaczam, że wypowiem się o moim doświadczeniu z placówką RowMixu przy ul. Zakopiańskiej - tam kupiłem rower i z tamtejszą obsługą miałem kontakt - nie byłem w pozostałych placówkach. Na pierwszy plan wybija się dwóch panów - pan sprzedawca i pan serwisant. Pan sprzedawca jest osobą o dość nieprzyjemnej powierzchowności, jego rola w sklepie polega na sprzedaniu roweru - żeby to osiągnąć powtarza mantry o istocie ramy jako sercu roweru i wysokiej jakości produktów, z jakich słynie firma, której rowery są w placówce dostępne. To opanował całkiem dobrze. Niestety problemy zaczynają się, kiedy chcemy wrócić z rowerem do serwisu, lub żeby dokupić akcesoria. Wtedy powierzchowność pana sprzedawcy zaczyna pasować z postawą ignorancji, czy nawet zbywania klienta ("na allegro lepiej kupić"). Pan serwisant natomiast wydaje się być człowiekiem doświadczonym w swoim fachu, co niestety często przejawia się bezcelowymi z punktu widzenia klienta monologami oraz bardzo przykrą postawą manifestowania swojej wyższości w tematyce. W efekcie, zamiast uzyskać odpowiedź na swoje pytanie, dostajemy jakąś niewyobrażalną historię z którą wracamy do domu, zamiast z rozwiązanym problemem. Bo pan serwisant nie pali się do pracy: prawie wszystkie zmiany, jakie zastosowałem w swoim rowerze oparłem na wiedzy internetowych wyjadaczy i jestem z nich zadowolony. Przed modyfikacją, którą miał wykonać pan serwisant, a ostatecznie robiłem sam, albo musiałem udać się do innego serwisu, usilnie przekonywał mnie, że albo taka modyfikacja w ogóle nie ma sensu, albo że będę żałował przy moim używaniu roweru, albo że jest niemożliwa do przeprowadzenia i jeszcze kilka wymówek. Jedyną rzeczywistą pracą, jaką serwisant wykonał przy moim rowerze w przeciągu 2 lat było lekkie podbicie ciśnienia w amortyzatorze. Nie chcę rzucać fałszywymi oskarżeniami, ale wydaje się prawdopodobne, że albo pan serwisant nie zna się na rowerach, w co raczej wątpię usłyszawszy wszystkie jego opowieści kolarskie, albo po prostu nie chce mu się pracować (czy się stoi, czy się leży...). Jeszcze raz - nie wiem, czy tak jest, ale nie znajduję żadnego innego racjonalnego wytłumaczenia takiej postawy. Poza brakiem usługi dostawałem też zazwyczaj fałszywe informacje, co mogłoby być problemem, gdybym nie weryfikował tej wiedzy w internecie. Chyba najprzykrzejszą historia to, kiedy pan sprzedawca ukrył mi rower i sugerował, że został ukradziony. Lubię dowcipy, ale mnie wcale nie było do śmiechu i nie chciałbym przeżywać tego jeszcze raz. W sklepie pojawił się jeszcze jeden sprzedawca i on wydaje się z całego personelu najsympatyczniejszy. Nie ma wiedzy rowerowej - kiedyś pomylił mój widelec stożkowy z prostym i jeszcze, pewnie żeby zrobić profesjonalne wrażenie, palcami, na dotyk badał średnicę wewnętrzną rury sterowej. Nie były to odosobnione przypadki, moje wizyty w placówce były częste, bo akurat mieszkam bardzo blisko, co jest bardzo wygodne przy transporcie zakupionych akcesoriów, jeśli uda się je już kupić. Polecam sklep do nabycia roweru - sprzedawana tam marka to jedna z moich ulubionych, a wybór jest bogaty. Niestety jeśli chodzi o serwis i zakup roweru, to już jest źle i jeśli druga krakowska placówka ma rzetelniejszych pracowników, to tam kierowałbym ludzi. Najgorszą częścią placówki są niestety pracownicy, co starałem się opisać rzetelnie i konkretnie.

kos

Najlepsze rowery w przystępnych cenach,to Row-Mix - rowery Kraków.Polecam super serwis rowmix kraków jest to super serwis zatrudniający świetnych fachowców znających się swym fachu i uprzejmych.Warto tutaj robić zakupy jak i naprawiać rower ponieważ ceny są nawet przystępne.

daro444777

Moim zdaniem super serwis i miła obsługa . Bardzo duży wybór świetnych rowerów w atrakcyjnych cenach polecam wszystkim.

Basia L

Super profesjonalna i przemiła ekipa , serdecznie polecam wszystkim, którzy słabo znają się na rowerach i potrzebują fachowej porady i doboru sprzętu. Ekipa rzetelnie dzieli się wiedzą i pomaga w doborze sprzętu, wracam do nich po dodatki.

Miła i fachowa obsługa, profesjonalne podejście do klienta. Pomogli i doradzili mi przy wyborze nowego roweru. Posiadają spory wybór rowerów. Jestem z tego zakupu bardzo zadowolony. Rower sprawuje się bardzo dobrze. Naprawdę warto

misiaczek147

Rowimix to bardzo rzetelna i solidna firma . Firma rowmix ma ogromny i szeroki wybór rowerów maja atrakcyjne ceny zarówno tanie jak i sredniej ceny. Wybrór jest ogromny i zachecam do skorzystania z tego sklepu . Serwis rowimix jest bardzo fajnym serwisem ma atrakcyjne promocje bardzo miła obsługa oraz rzetelna a to jest najwazniejsze w dzisiejszych czasach pozdrawiam

Anna Ellada

Rowmix to bardzo dobra rzetelna firma pracują tu fachowcy znający się na swojej branży rzetelność i uczciwość to podstawa tego miejsca.Jestem bardzo zadowolona kontakt bardzo dobry polecam wszystkim

bulbulator

szef to kij do gry nie mylić z analogiczną grą w usa chora jednostka

Zostaw merytoryczną opinię o Barbara Barutowicz Firma Handlowo Usługowa Hurt Detal Row-Mix - Kraków

• Jak się pracuje w Barbara Barutowicz Firma Handlowo Usługowa Hurt Detal Row-Mix?

Zobacz opinie na temat firmy Barbara Barutowicz Firma Handlowo Usługowa Hurt Detal Row-Mix tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Barbara Barutowicz Firma Handlowo Usługowa Hurt Detal Row-Mix
3.2/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Przewóz 2
    30-716 Kraków