Opinie o Exorigo - Upos sp.z o.o. (spółka zamknięta) w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Exorigo - Upos sp.z o.o. (spółka zamknięta). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Exorigo - Upos sp.z o.o. (spółka zamknięta) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exorigo - Upos sp.z o.o. (spółka zamknięta) w Warszawa

realista

cos mi tu pachnie jakims trzymajacym sie stolka nierobem, ciekawe kto bedzie pelnil dyzury, serwisowal w weekendy, itd. za 1500netto ...

ahaa
@realista

to jeszcze mało wiesz ludzie robią gorsze rzeczy za takie pieniądze....

O premiach zapomnij. Zarobki od 1500 netto. Nie doliczysz sie nagdodzin i nie bedziesz mial za nie zaplacone. Zmianowy system pracy np od 16 do 2 w nocy :)

ciekawy

A czy ktos moze napisac jak wyglada sprawa z zarobkami ? jakie sa srednie pensje dla serwisantow oblatywaczy :) czy jest (jaki) system premiowy, prewizje, itd

x

jak wygląda praca serwisanta na rejonie? jak wyglądają samochody służbowe?

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

upsik - 2012-02-12 22:04:50 ta firma zeszła na psyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyNie polecam : kłamią , a na to co się umówią nie dotrzymają obietnic . Brak perspektyw .

a

Potwierdzam tą opinię

b
@a

Również potwierdzam te opinię

upsik

ta firma zeszła na psyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

pracownik stały

Wszyscy ci co piszą tu te bzdury to zwykle nieroby i zwykłe lenie ,które latami żerowały na naszej wspólnej pracy.W Upos przeciwnie atmosfera ok.,praca ciekawa pełna wyzwań,jak na warunki śląskie całkiem dobrze płatna.

• Jak się pracuje w Exorigo - Upos sp.z o.o. (spółka zamknięta)?

Zobacz opinie na temat firmy Exorigo - Upos sp.z o.o. (spółka zamknięta) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exorigo - Upos sp.z o.o. (spółka zamknięta)?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Exorigo - Upos sp.z o.o. (spółka zamknięta)?

Kandydaci do pracy w Exorigo - Upos sp.z o.o. (spółka zamknięta) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Exorigo - Upos sp.z o.o. (spółka zamknięta)
1.9/5 Na podstawie 229 ocen.

Exorigo - Upos sp.z o.o. (spółka zamknięta)