Opinie o Exorigo - Upos sp.z o.o. (spółka zamknięta) w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Exorigo - Upos sp.z o.o. (spółka zamknięta). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Exorigo - Upos sp.z o.o. (spółka zamknięta) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exorigo - Upos sp.z o.o. (spółka zamknięta) w Warszawa

ondrek

@Edyta Ale czego nadal nie rozumiesz? Jakie jeszcze inne opinie? Chyba wszystko juz zostało powiedziane na temat tej firmy - omijać. Swego czasu istniał jeszcze jeden wątek nt exo. Nazbierało się z kilka stron opini , domyśl się jakich. I chyba jako jedyny na goworku został usunięty, w całości. Jeśli nadal nie kumasz czaczy idź jednak zaparzyc tej herbaty, może karta multi sport z rabatem 5 zł na basen Cię nie ominie ;)

Magazynier

Widzę, że potrzebują do magazynu w Warszawie, jakie warunki i na czym polega praca?

Edyta

@Nick mam wrażenie, że mylisz mnie z pracownikiem firmy Exorigo -Upos, jednak nie jestem z nią w żaden sposób związana. Zależy mi na poznaniu tego jak obecnie wygląda praca u tego pracodawcy oraz by osoby, które trafiają na ten wątek mogły tu znaleźć informacje, które pozwolą podjąć decyzję o dołączeniu do firmy. A jakie są Twoje doświadczenia z pracy? Możesz powiedzieć jakie są według Ciebie mocne i słabsze strony pracy właśnie tutaj?

Edyta

@Ondrekwielu pracodawców ma obecnie problem z brakami w kadrach. Jeśli sytuacja w firmie wygląda tak jak to opisujesz, to czy widać by powodowało to jakieś zmiany? Przypominam też, że użytkowników forum obowiązują zasady regulaminu. Niedopuszczalne jest m.in. używanie wulgaryzmów. Bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi.

@Edyta

Edyta zaparz herbatę prezesowi.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy +Doradca Klienta z j. niderlandzkim +
Opole
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej

Hej, jak wygląda praca na magazynie w Warszawie?

Aktualny pracownik

Nie wiem jakim trzeba być cebulakiem żeby wypisywać takie bzdury, no cóż taka mentalność polaka, niestety - trzeba pracować żeby zarabiać. Co do samej pracy na servicedesk, to jak ma się trochę oleju w głowie ( rozróżnia się kabel ETH od sznurka do internetu ) a uzależnienie od facebooka itp nie przesłania dnia pracy to spokojnie można bez stresu pracować i piąć się do góry. Dochodzi do tego praktycznie darmowa opieka zdrowotna lekarzy specjalistów z pakietu PZU PLUS ! karty multisport się zachciało :) bo szkoda 5 zł wydać na basen, Ciekawe który pracodawca zapewni wam w pakiecie tomografie komputerową w razie problemów zdrowotnych. Praca lekka w ciepłym i przy komputerze, odbieranie telefonów od klientów, naprawa zdalna. Codziennie idzie się nauczyć czegoś nowego nikt nie stoi nad wami z biczem, nie pracujesz od dzwonka do dzwonka z jedną przerwą tylko co godzinę zgodnie z BHP masz czas na przerwę. na każdym piętrze kuchnia z kawa herbata, do tego mega duża jadalnia i piec do pizzy ;) do relaxu - playroom nie ma na co narzekać. A do tego atmosfera. I nie piszę tego żeby wychwalać pracodawcę a dlatego że zirytowały mnie wpisy tych "super pracowników" może nie ma El Doradoalr to praca a nie wakacje.

bili
@Aktualny pracownik

powiem tak firma, która ma dużą rotację pracowników odstraszam Mam właśnie propozycję pracy i po tylu mailach bardzo poważnie się zastanowię Pracujcie nad tym, bo już niedługo pracownik będzie rządził Chyba, że zatrudnicie Ukraińców pozdr

Edyta

@Na szczęscie były pracownik piszesz, że w firmie jest duża rotacja. Co przez to rozumiesz? Ile osób zrezygnowało z pracy w ciągu ostatnich kilku miesięcy? Dotyczy to szczególnie któregoś z działów?

kandydat

kandydat Proszę o szczegóły czy warto pracować na magazynie bo jestem zainteresowany.

ciekawy

A czy ktoś pracuje tam na magazynie/ Czy warto składać CV ?

ktoś
@ciekawy

nie warto...

Na szczęscie były pracownik
@ciekawy

Nie warto.. Duża rotacja.. tak samo jak w innych działach. Wymagania ogromne, brak szacunku dla pracowników. W help desku zmiany od rana do nocy oraz dyżury w domu za niewiele ponad najniższa.. Sprzęt czy to na magazynie czy w biurze zawsze po kimś - jeśli masz szczęście to dostaniesz sprawny sprzęt. Czasami używany jest sprzęt od klientów Dobra firma jeśli ktoś nie ma innego wyjścia ( choć teraz jest muuuuultum ofert pracy na rynku). Nie rozwiniesz się. Obrabianie (usunięte przez administratora) innym na porządku dziennym. Pracownicy ze stażem są niedoceniani. Trzymają się fałszywcy, wazeliniarze i inne odpadki społeczeństwa. Ogólnie odradzam komukolwiek.

ciekawy
@Na szczęscie były pracownik

dzięki

Ciarki przechodzą

Do Aktualny pracownik! Trzeba być albo głupim albo pierdolnietym, żeby coś takiego napisać. Prywatna opieka zdrowotna to właściwie już standard w branży IT. TAK SAMO DOPŁATY DO BENEFITU, KTÓRY W EXORIGO KOSZTUJE 200 zł. No to faktycznie bardziej się opłaca dać 5 zł na basen( to chyba ze zniżka studencka). No nie pracujesz od dzwonka do dzwonka. Przerwa jest 5 minut co godzinę i można się spóźnić o drugie 5 i dostać co najwyżej (usunięte przez administratora) Obojętnie co by człowiek tam nie zrobił to nikt go nie zwolni- bo jak tu znaleźć kolejnego naiwnego, który przyjdzie do pracy zmianowej za 1600 zł netto jak na strefie można mieć 3500.

pracus

Jak już naprawdę przymierasz głodem i nie znalazłeś innej oferty to idź, ale jak masz jakikolwiek wybór to omijaj szerokim łukiem. Firma dziadostwo. Brak własnego stanowiska pracy, sprzęt zazwyczaj jest po kimś- rotacja pracowników jest tak duża, że wyglądają jak nowe... o "liderach" to w ogóle szkoda pisać..

pracownik2016

Ludzie szanujcie się i nie wysyłajcie swoich CV do tej firmy chyba że chcecie być traktowani jak gorszy sort to Exorigo- Upos Zaprasza

Nie polecam pracy w tej fabryce. Firma nie trzyma żadnych standardów, nie można liczyć na żaden socjal, za kartę multisport trzeba płacić horrendalne składki, płace na żenującym poziomie no chyba że jako pierwsza praca . O szkoleniach i rozwoju można zapomnieć, nigdzie nie wysyłają, nie zrobisz tu żadnego certyfikatu. Jeśli chcesz podwyżkę musisz dokształcić się lub robić kursy we własnym zakresie aby mieć argumenty że ci się należy zmiana płacy. Kadra zaradzająca na mizernym poziomie, niekompetentna ale wie komu wejśc w **** aby utrzymać stanowisko, nie masz co liczyć na kompetencje. Ne polecam.

Ochroniarz

Broń boże od pracy tutaj !!! Stanowisko Konsultant ds. technicznego wsparcia klienta, to jakiś żart ... Zarobki są śmieszne, wymagają cudów a do tego kierownik który nie ma zielonego pojęcia o kierowaniu zespołem, bardziej pasowałby na zarządce a nie kierownika. Wspomnieć też należy o jednym z liderów który ładnie mówiąc, wchodzi kierownikowi tak głęboko jak tylko może. Znajdźcie sobie inną pracę ...

były prawcownik

pracowałem tam nie polecam!

Mamtogdzies

w ofercie pracy napisano że przeprowadzane bedą szkolenia - dobry żart , "w tej firmie możesz się rozwinąć " - rozwija to się firma przejmując nowych klientów , Podwyżki ? -o podwyżkach zapomnij nigdy nie ma pieniędzy na podwyżki, jakieś benefity? - zawsze możesz sobie kupić kartę multisport z 5% zniżka, Jeśli ktoś nie lubi się rozwijać jak najbardziej polecam ta firmę :)

sxdc

rekrutacja to tak na prawde teraz caly czas trwa na wiele stanowisk ostatnia oferta jest akurat na stanowisko Marketing and Communications Manager ..;)

Exorigo wwa

Pracuje tam od sierpnia jako technik terminali pos i nie narzekam na pracę to moja pierwsza praca ale jest spokojnie zarabiam tyle ile chciałbym zarobić :) oddział warszawa

Mateusz

Wiecie może jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko konsultanta ds. technicznego wsparcia klienta ? Jakie zagadnienia należy znać ?

terapeuta
@Mateusz

Odbierasz telefony od wkurzonych ekspedientek, że nie działa kasa, terminal itp :) To jest infolinia a częściowo service desk. Trzeba mieć doświadczenie w pracy przez telefon i tyle. Pytanie czy za 1500 zł warto się użerać? Dobre dla studentów żeby dorobić, na dłuższą metę w ogóle nie warto - bajzel.

grześ

A na czym polega ta praca w Exorigo? Co może wiecie o rozmowie kwalifikacyjnej na to stanowisko?

• Jak się pracuje w Exorigo - Upos sp.z o.o. (spółka zamknięta)?

Zobacz opinie na temat firmy Exorigo - Upos sp.z o.o. (spółka zamknięta) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exorigo - Upos sp.z o.o. (spółka zamknięta)?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Exorigo - Upos sp.z o.o. (spółka zamknięta)?

Kandydaci do pracy w Exorigo - Upos sp.z o.o. (spółka zamknięta) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Exorigo - Upos sp.z o.o. (spółka zamknięta)
1.9/5 Na podstawie 229 ocen.

Exorigo - Upos sp.z o.o. (spółka zamknięta)