Opinie o Exorigo - Upos sp.z o.o. (spółka zamknięta) w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Exorigo - Upos sp.z o.o. (spółka zamknięta). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Exorigo - Upos sp.z o.o. (spółka zamknięta) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exorigo - Upos sp.z o.o. (spółka zamknięta) w Warszawa

grześ

Co powiecie o pracy jako Konsultant ds. technicznego wsparcia klienta?

Ex

Szkoda że zabrakło komuś odwagi by to im powiedzieć prosto w oczy. Gorzała na pożegnaniu smakowala. Na szczęście są tam też świetne osoby. Ogólnie omijać z daleka.

xxxx

Nie polecam obecnie tu pracuję :) Nie rozwiniesz się, zarobki marne.. Rób swoje i nie gadaj...

Szczęśliwy, wolny

Od strony magazynu sekcja zaczęła proces degradacji w momencie zatrudnienia (po znajomości) obecnego dyrektora. Kłamstwa, brak wizji rozwoju i ogólna niekompetencja wychodzi właśnie na światło dzienne kiedy pracownicy doświadczeniem i kilkuletnim stażem (niedoceniani, okłamywani, mobbingowani) odchodzą z firmy. Najlepszy żart jest taki że to ponoć dyrektor wymienia ekipę na ludzi kompetentnych (zapytajcie w kadrach ile z tych decyzji personalnych wyszło od Jarosława). Jedyna na co możecie liczyć to praca w weekendy. Ta firma to wysokie standardy tylko na papierze. Omijajcie szerokim łukiech, chyba że lubicie bić głową w mur. Tym towarzyszom co jeszcze pracują, życzę szybkiego znalezienia lepszej pracy.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy +Doradca Klienta z j. niderlandzkim +
Opole
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
magazynier

Witam w sieci jest oferta pracy jako magazynier do exorigo upos w Gliwicach czy warto wysylac cv jakie warunki pracy są na magazynie ktos napisal ze sie zapieprza 8h na glodzie i do ubikacji w podskokach wiec jak to jest rzeczywiscie

izka
@magazynier

Bez przesady niekiedy jest tak, że jest dużo do roboty ale nie ma tak że nie można iść do ubikacji oraz zjeść :)

Górnik

Jako programista wszystko pozytywnie, nie ma ciągłego zapieprzu, nie trzeba żadnych nadgodzin robić, płaca całkiem OK

juzek

Czy ktos moze wiecej napisac na temat stanowiska konsultanta wsparcia technicznego? Ostatntio sporo op gloszen widze, chce do nich wyslac CV

Hahaha...te opinie o magazynie, to chyba pan Jarek pisze..co za ściema :)

Łukasz Logistyka

Jeśli chodzi o Exorigo - Upos to nie wyobrażam sobie pracy w innej firmie. Szkolenia które pozwoliły mi rozwinąć skrzydła w tej firmie to było to czego potrzebowałem. Miła atmosfera w pracy , nie ma mowy o tym jak ktoś wczesniej napisał że nie ma czasu zjeść czy iść do toalety. możliwość awansu i podwyżki to nie są mity jest to realne wskoczyć na wyższy szczebel . Z góry pozdrawiam mojego Dyrektora. PS: Panie Jarku pamiętajmy o tym awansie i podwyższonej pensji

ktoś
@Łukasz Logistyka

zadowolony pracowni właśnie się zwolnił

izka
@ktoś

to już nawet nie kwestia jego zwolnienia, jak siedzial na tyłku i NIC NIE ROBIŁ a WYMAGAŁ BY KTOŚ ZA NIEGO ROBIŁ to każdy bylby raczej zadowolony nie sądzicie? :> Bardzo dobrze że odszedł to co robił z ludzmi razem ze swoim bratem to jakaś porażka...

Stary...dobra rada, nawet nie próbuj iść na magazyn w tej firmie... Mała kasa, duża odpowiedzialność i mega presja, chyba, że lubisz być głodny przez 8h pracy, a do toalety będziesz leciał w pośpiechu...

Krótko , obiecanki , cacanki w Exorigo , Upos , :(

john

W pewnych rejonach Polski nie ma gdzie odejść do konkurencji, bo jej nie ma. Śruba w końcu i tak kiedyś się ukręci. Oby jak najwcześniej.

Z tym mobbingiem to zależy jeszcze jaki dział. Nie szanują pracowników.

Praca jak praca, wszystko zależy od stanowiska na którym się pracuje. Niestety, ale prawdą jest, że lepiej mają się osoby wchodzące w tyłek kierownikom, dyrektorom, zarządowi. Mobbing to trochę mocno powiedziane, ale jakieś objawy są. Warunki finansowe dobre tylko dla najlepszych, lub osób pracujących wiele lat - ważnym kryterium jest tutaj stanowisko. Obecna polityka warszawskiego zarządu sprawia, że w innych firmach każda młoda osoba w 80% przypadków zarobi więcej. Brak szkoleń, wewnętrzne w zależności na kogo się trafi. Brak awansów wewnątrz działowych - ważne szczególnie w przypadku helpdesku, prędzej przyjmują kogoś z zewnątrz, niż awansują. Jak się pracę w Helpdesk, to następny awans będzie w kolejnej firmie. Osoby które dopiero będą zaczynać karierę zawodową, niech się naprawdę mocno zastanowią, rozważając propozycję z exorigo-upos

przyslypracownik

Witam mam kilka pytan dotyczacych tej firmy, mam tam zaczac prace a mam duzo zlych opini o tej firmie

Były_pracownik

Nie polecam tej firmy. Mobbing to standard w tej firmie. Robi karierę ten kto dobrze wchodzi w tyłek kierownictwu.

Serwis

Pracuję na stanowisku serwisanta. I mogę stwierdzić że: 1. Atmosfera jest dobra. ( jesteś dobry dla innych, oni są dobrzy dla Ciebie :) ) 2. Zarobki jak na moje wykształcenie i umiejętności są znośne. 3. Są działy które daj (usunięte przez administratora) w tej firmie i oni są największym problemem.

Byly

Niestety, pracując w exorigo-upos nie poznałem nikogo kto byłby tak zachwycony jak "ktosik". Tematem powszednim było narzekanie na kierownictwo. Atmosfera 4/10, szanse na rozwój - 0. Może po kilkunastu latach dorobisz się " szacunku".

aga

Swietnie

ktosik

Firma jak najbardziej świetna! Pracownicy tacy mili i fajni że hej, kierownik to samo. Atmosfera ogólnie wymarzona, wszyscy na luzie. Idziesz do pracy z uśmiechem na ustach i tak samo wracasz do domu. Polecam:)

on

Do pracownik.. skoro tak źle Ci w exorigo to dlaczego nadal jesteś pracownikiem tej firmy? masz zbyt dużo wolnego czasu(usunięte przez administratora)

• Jak się pracuje w Exorigo - Upos sp.z o.o. (spółka zamknięta)?

Zobacz opinie na temat firmy Exorigo - Upos sp.z o.o. (spółka zamknięta) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exorigo - Upos sp.z o.o. (spółka zamknięta)?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Exorigo - Upos sp.z o.o. (spółka zamknięta)?

Kandydaci do pracy w Exorigo - Upos sp.z o.o. (spółka zamknięta) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Exorigo - Upos sp.z o.o. (spółka zamknięta)
1.9/5 Na podstawie 229 ocen.

Exorigo - Upos sp.z o.o. (spółka zamknięta)