Opinie o Hrappka.pl w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Hrappka.pl, i Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Hrappka.pl o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hrappka.pl w Lublin

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
XXX

Ta firma to jedna wielka ściema. Brak szacunku do pracowników i kandydatow. prosze nie aplikujcie tam bo potem bardzo boleśnie się o tym przekonacie!!!

A. K.

Brak informacji zwrotnej po rozmowie rekrutacyjnej, pomimo zapewnień ze strony pani przeprowadzającej rozmowę. Brak szacunku do kandydata. Nie polecam!

A. K.

Lidia
@A. K.

Czy mógłbyś/mogłabyś wypowiedzieć się na temat samej rozmowy kwalifikacyjnej? Z ilu etapów się składała? Czy pytania były ściśle związane ze stanowiskiem, na które aplikowałeś/aś?

Sylwia
@A. K.

Czy dostałeś po jakimś czasie odpowiedź od firmy w sprawie zatrudnienia? Czy może jednak się nie odezwali?

Alterego Nowy wpis
@A. K.

Brak kontaktu po rozmowie, to częsta praktyka. Nauczyłem się omijać takie firmy szerokim łukiem.

Wiktoria Nowy wpis
@Alterego

Aha to czekaj, po opinii oceniasz i wcale nie będziesz aplikować?

Pytanie Nowy wpis

Czy Hrappka.pl ma ściśle ustalone godziny pracy?

XXX

JednoWielkiexD
@XXX

Potwierdzam, firmia to tak jak mój nick, nie polecam nikomu Począwszy od podejścia do pracownika, skończywszy na rodzaju zatrudnienia

Dawid
@JednoWielkiexD

To na jakiej umowie się tu pracuje? I czy dałbyś radę wymienić jedną rzecz która Ci tu pasowała? :D

dokładnie w punkt
@XXX

ta firemka i jej liderzy to po prostu (usunięte przez administratora) kicz i nic więcej, zresztą od 2 lat szukają 1 osoby głupiej która będzie dla nich pracować po 12-14 godzin na dobę, ewidencja tylko lista obecności papierowa, jak poprosiłam informatyka żeby wydrukował godziny logowania mojej pracy, dostałam odpowiedź że tylko daty może wydrukować nie ma możliwości ustalenia po ile godzin dziennie pracowałam, o wieczornych i weekendowych telefonach od kierowników nie wspomnę, może i dadzą ci 5 czy 6 stów więcej niż inni, ale pracujesz 7 dni w tygodniu średnio po 10 godzin,

JednoWielkiexD
@Dawid

Jedynym pozytywem - możliwość przychodzenia do biura, byleby pojawić się w godzinach otwarcia lokalu. Na jakiej umowie się pracuje? Ha! Umowa o dzieło

Dorota
@JednoWielkiexD

w sensie, że nie trzeba przychodzić wcześnie rano o to Ci chodzi? Umowa o dzieło masakra, a próbowałeś się dopytywać o umowę o pracę?

Iwona Nowy wpis
@dokładnie w punkt

A kiedy jakiś dzień wolny przy tej pracy 7 dni w tygodniu?

Jak wygląda praca w Hrappka.pl? Przedstawicie swój typowy dzień pracy?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Hrappka.pl rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Serwisant urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych (do przyuczenia)?
logo firmy Konstruktor
PPH KRYSTIAN Krystian Klementowicz
(55 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Manager projektu (antykorozja)
DAAS Sp. z o.o.
(117 opinii)
logo firmy Kierowca C+E, system 3/1, plandeka, blisko granicy
Job Service Human Resources Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
(111 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Czy w trakcie rekrutacji firma Hrappka.pl podawała informacje o zarobkach w mieście Kraków?

Czy Administrator Sieci w firmie Hrappka.pl można zmienić po czasie na inny?

Od czego uzależniona jest premia w firmie Hrappka.pl? Jakie są progi premiowe? Dodali 1 października na GoWork.pl ogłoszenie na stanowisko Monter Instalacji Sanitarnych.

Kandydat

Czy zatrudniają Państwo zdalnych pracowników?

Lidia

Obecnie Hrappka.pl prowadzi rekrutacje na wiele stanowisk, m.in. kontroler jakości, magazynier, spawacz. https://www.gowork.pl/praca/hrappka.pl;pr Do czego szefostwo przykłada największą uwagę podczas rekrutacji nowych pracowników? Rekrutacja jest zdalna?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Hrappka.pl?

Olek

Niemal wszystkie firmy informują, że będą się kontaktować z wybraną osoba!

Michał

Ile jest etapów rekrutacji i jak się przygotować ?

Igor

Przecież można samemu spróbować zadzwonić po informacje?

M

Brak kontaktu zwrotnego po rozmowie o pracę, nie szanowanie czasu potencjalnego pracownika.

Bartek

Czy firma normalnie funkcjonuje? Taka cisza to z powodu?

Nadal czekamy na aktualne wieści, ponieważ wątek o pracy w przedsiębiorstwie Hrappka.pl w miejscowości Lublin nadal nie ma wielu opinii. Wasza wiedza może pomóc użytkownikom!

Zostaw merytoryczną opinię o Hrappka.pl - Lublin

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Hrappka.pl?

Zobacz opinie na temat firmy Hrappka.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Hrappka.pl
0/5 Na podstawie 0 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Hrappka.pl