Opinie o Hrappka.pl w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Hrappka.pl, i Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Hrappka.pl o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hrappka.pl w Lublin

A. K.

Brak informacji zwrotnej po rozmowie rekrutacyjnej, pomimo zapewnień ze strony pani przeprowadzającej rozmowę. Brak szacunku do kandydata. Nie polecam!

Pytanie Nowy wpis

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Hrappka.pl?

Kandydat Nowy wpis
Kandydat

Czy zatrudniają Państwo zdalnych pracowników?

Lidia Nowy wpis

Obecnie Hrappka.pl prowadzi rekrutacje na wiele stanowisk, m.in. kontroler jakości, magazynier, spawacz. https://www.gowork.pl/praca/hrappka.pl;pr Do czego szefostwo przykłada największą uwagę podczas rekrutacji nowych pracowników? Rekrutacja jest zdalna?

A. K.

Lidia
@A. K.

Czy mógłbyś/mogłabyś wypowiedzieć się na temat samej rozmowy kwalifikacyjnej? Z ilu etapów się składała? Czy pytania były ściśle związane ze stanowiskiem, na które aplikowałeś/aś?

Sylwia Nowy wpis
@A. K.

Czy dostałeś po jakimś czasie odpowiedź od firmy w sprawie zatrudnienia? Czy może jednak się nie odezwali?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Hrappka.pl?

Olek

Niemal wszystkie firmy informują, że będą się kontaktować z wybraną osoba!

Michał

Ile jest etapów rekrutacji i jak się przygotować ?

Igor

Przecież można samemu spróbować zadzwonić po informacje?

M

Brak kontaktu zwrotnego po rozmowie o pracę, nie szanowanie czasu potencjalnego pracownika.

Bartek

Czy firma normalnie funkcjonuje? Taka cisza to z powodu?

Nadal czekamy na aktualne wieści, ponieważ wątek o pracy w przedsiębiorstwie Hrappka.pl w miejscowości Lublin nadal nie ma wielu opinii. Wasza wiedza może pomóc użytkownikom!

Zostaw merytoryczną opinię o Hrappka.pl - Lublin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Hrappka.pl
0/5 Na podstawie 0 ocen.