9 Bits Sp. z o.o.

3.1 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o 9 Bits Sp. z o.o.

quikyy Nowy wpis
Kandydat

Brak odpowiedzi po technicznej rozmowie rekrutacyjnej od 3 tygodni.

DN Nowy wpis
Inne
@quikyy

A w jakim czasie mieli się do Ciebie odezwać, podawali jakiś termin? Czy rozmowa techniczna to jedyny etap rekrutacji czy wcześniej już coś było? A jak wysłałeś swoją aplikację to po jakim czasie się do Ciebie odezwano?

Nowy wpis

Pracodawca

@quikyy

Bardzo dziękujemy za poświęcony czas i zaangażowanie w proces rekrutacyjny. Przepraszamy za brak komunikacji z naszej strony po rozmowie technicznej. Nie jest to standard, do którego dążymy. Każdy kandydat jest dla nas ważny i dokładamy wszelkich starań, aby komunikować się z potencjalnymi pracownikami na każdym etapie rekrutacji. Prosimy o przesłanie szczegółów dotyczących wspomnianej rekrutacji na contact@9bits.pl. Postaramy się wrócić z informacją najszybciej jak to możliwe.

RT
Inne

Niestety nie widzę aktualnych ofert, tylko taki formularz na stronie, a chciałbym się dowiedzieć na jakie stanowiska jest teraz zapotrzebowanie? Długo pracuje jako developer i szukam możliwości rozwoju. Czy ta firma je gwarantuje? Można liczyć na dofinansowanie kursów i szkoleń?

Nowy wpis

Pracodawca

@RT

Nasze aktualne, otwarte rekrutacje są dostępne na platformie justjoin.it. Prowadzimy bardzo szerokie i zróżnicowane działania w sektorze IT, co daje możliwość rozwoju w bardzo różnych obszarach. Zapotrzebowanie zmienia się w czasie dlatego zachęcamy do przesłanie CV na nasz adres contact@9bits.pl. Skontaktujemy się i odpowiemy na wszystkie pytania.

Pytanie
 Pytanie

Czy poziom wynagrodzeń w 9 Bits Sp. z o.o. uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na GoWork.pl 30 maja.

Pracodawca

@Pytanie

Staramy się na bieżąco sprostać oczekiwaniom wymagającego rynku pracowników. Zachęcamy do przesłania CV na nasz adres contact@9bits.pl. Na pewno się odezwiemy i odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wątpliwości.

Pytanie
 Pytanie

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w 9 Bits Sp. z o.o.? Chodzi o pracę jako Programista Php, takie ogłoszenie jest na GoWork.pl 30 maja.

Pracodawca

@Pytanie

Staramy się spełnić oczekiwania naszych pracowników w wielu obszarach. Zachęcamy do przesłania CV na nasz adres contact@9bits.pl, odezwiemy się, odpowiemy na wszystkie kwestie i przedstawimy szczegóły.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie 9 Bits Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Pytanie o pracę
Kandydat
 Pytanie

Czy w Państwa firmie jest miejsce dla osób bardziej technicznych, sieciowych z doświadczeniem 2-3 letnim oraz jak wyglądają początki i warunki zatrudnienia. Pierwsza umowa na jaki okres czasu jest zawierana i w jakim czasie przed końcem pierwszej umowy pracownik dostaje informację o przedłużeniu umowy lub braku przedłużenia ? Pozdrawiam

Pracodawca

@Pytanie o pracę

Zachęcamy do przesłania CV na nasz adres contact@9bits.pl, odezwiemy się i odpowiemy na wszystkie powyższe kwestie.

Sylwia
Inne

Jest możliwość zatrudnienia się nadal jako php Developer? Wiem, że kiedyś prowadzili rekrutacje, a teraz nie mam pojęcia. I czy ewentualnie istnieje opcja pracy na home office na takim lub zbliżonym stanowisku pracy?

Pracodawca
Pracodawca
@Sylwia

Umożliwiamy pracę zdalną/ hybrydową. Zachęcamy do przesłania CV z informacją, na jakie stanowisko aplikujesz na adres contact@9bits.pl a my się odezwiemy. :)

Krystyna
Inne
@Pracodawca

A jak wygląda rekrutacja? Jest na miejscu czy możliwa jest w pełni zdalna? Czy osoby, które nie mieszkają w Warszawie mają szanse na pracę w pełni zdalna?

Pracodawca

@Krystyna

Dzień dobry, rekrutacja na stanowiska deweloperskie jest możliwa w trybie zdalnym. Podobnie sama organizacja pracy - część naszych pracowników pracuje zdalnie, część hybrydowo, są także tacy, którzy decydują się na pracę w pełni stacjonarną. Są to kwestie indywidualne i omawiane z pracownikiem podczas rekrutacji. Natomiast siedziby firmy posiadamy także poza Warszawą - w Białymstoku, Lublinie i Krośnie, dokładnie informacje dostępne są w zakładce "Kontakt". :)

Dorota
Kandydat
@9 Bits Sp. z o.o.

Można pracować z dowolnej lokalizacji? Nie ma problemu, że pracownik zostanie zatrudniony w jednej, a wygodniej mu pracować w zupełnie innej?

Pracodawca

@Dorota

Nierzadko ze względu na projekt czy zespół specjalistów pracownicy są dobierani pod kątem lokalizacji. Jesteśmy jednak w tym zakresie elastyczni i finalnie jest to kwestia indywidualnych ustaleń.

Paulina
Kandydat
@9 Bits Sp. z o.o.

A czy jest taka opcja, że ze względu na projekt pracownicy są delegowani do innych miast czy pracują raczej w jednym miejscu? Wtedy firma zapewnia auto służbowe i nocleg? Jestem też bardzo ciekawa ile zarabia na początek php Developer, bo wole wiedzieć na co się pisze i czy warto?

Pracodawca

@Paulina

Jeśli nad jednym projektem pracują osoby z różnych lokalizacji, to komunikują się zdalnie. Mogą zdarzyć się pojedyncze wyjazdy np. warsztatowe, jednak są to sytuacje sporadyczne i ustalane w miarę potrzeb. Zarobki na stanowisku PHP Developera zależą od kilku czynników, tj. poziom doświadczenia czy staż pracy. Zachęcamy do przesłania CV na nasz adres contact@9bits.pl, odpowiemy na indywidualne zgłoszenie. :)

Pytanie
 Pytanie

Czy w firmie 9 Bits Sp. z o.o. występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Programista Php?

Pracodawca
Pracodawca
@Pytanie

W 9bits pracujemy w standardowych godzinach pracy, a więc 8-16/ 9-17. W wyjątkowych przypadkach, np. podczas wdrożeń, potrzebna jest praca programisty poza tymi godzinami.

Sylwia
Kandydat

Czy tutaj widełki płacowe to jakaś tajemnica? Bo nic nie mogę znaleźć. Tylko ktoś tu napisał, że "normalnych pieniędzy nie płacą". Miło by było gdyby ktoś mi pomógł się czegoś dowiedzieć, bo patrzę po firmach względem zmiany pracy, a zarobki to kluczowa dla mnie kwestia. No i też pytanie jak oceniacie tu rozwój w branży IT?

Pracodawca
Pracodawca
@Sylwia

Widełki płacowe są zróżnicowane w zależności od umiejętności/doświadczenia i są dość rozpięte z uwagi na te właśnie czynniki. Jednak zawsze doceniamy naszych pracowników i jesteśmy otwarci na negocjacje. Jeśli jesteś zainteresowana pracą w 9bits to zachęcamy do przesłania CV z informacją, na jakie stanowisko aplikujesz na adres contact@9bits.pl a my skontaktujemy się z Tobą. :)

Pytanie
 Pytanie

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie 9 Bits Sp. z o.o.? 30 maja na portalu GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Php Developer. Ktoś z Was aplikował?

Pehapowiec
Były pracownik
@Pytanie

Akurat jeżeli chodzi o zarobki to nigdy nie płacili normalnych pieniędzy. Pewnie dlatego nie podają widełek.

QuickNick
Kandydat
 Pytanie

Podzielić ktoś się opinią o rozmowie rekrutacyjnej i pracy na froncie w tej firmie?

Olga
Inne
@QuickNick

A co konkretnie oznacza ta praca na froncie? Jakieś konkretne stanowisko?

Pytanie
 Pytanie

Na stronie GoWork.pl zamieszczono 30 maja kilka aktualnych ofert pracy do firmy 9 Bits Sp. z o.o.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Php Developer. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

Są super :)

Pytanie
 Pytanie

Ile jest zmian w 9 Bits Sp. z o.o.?

Pracodawca

@Pytanie

Pracujemy w systemie jednozmianowym.

Pytanie
 Pytanie

Czy firma 9 Bits Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Pracownik
Pracownik
 Pytanie
@Pytanie

Tak, a o co chodzi? :D

4
pytanie
Kandydat
 Pytanie
@Pytanie

Na jakie szkolenia mogą liczyć pracownicy?

te
Pracownik
 Pytanie
@Pytanie

Jakie szkolenia? Jedyne szkolenie na jakie można liczyć to BHP i to za sam podpis.

1
I pietro
Pracownik
@pytanie

BHP.

Pytanie
 Pytanie

Czy w 9 Bits Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Pracodawca

@Pytanie

Wynagrodzenie wypłacane jest raz w miesiącu.

Jan
Kandydat

Brałem udział w rekrutacji na starszego programistę. Rozmowa przebiegła dobrze. Zadanie rekrutacyjne wykonałem. Po tym kontakt się urwał. Żadnej odpowiedzi na temat ostatecznej decyzji. Nawet przy próbie kontaktu. Całkowite zero poszanowania dla kandydata. Stracony czas nie polecam.

bitrunner
Pracownik

Świetna atmosfera

1

Pracodawca

@bitrunner

Dziękujemy, bardzo nam miło! :)

Pracownik
Pracownik

Pracuję w 9bits już wiele lat. Tak, trawa jest zawsze bardziej zielona u sąsiada, ale... Jeśli chodzi o 9bits to firma wciąż się rozwija, nie tylko biorąc pod uwagę wielkość i mnogość oddziałów, ale i projekty, podejście do ich prowadzenia czy podejście do pracowników. Atmosfera w biurze jest najlepsza. Szefowie wyrozumiali, zawsze współpracujący z zespołami. Tacy ludzcy, wsłuchujący się w potrzeby pracowników (a potrzeb naprawdę jest sporo i pewnie nie zawsze da się na wszystkie odpowiedzieć). W 9bits nigdy nikt nie jest zostawiany sam z problemem. Owszem, inicjatywa i umiejętność samodzielnej pracy jest bardzo doceniana, ale w przypadku jakichkolwiek potknięć zawsze można liczyć na pomoc i mam na myśli tutaj również pomoc osób najwyżej postawionych w organizacji. Benefity, możliwość pracy z biura, możliwość pracy zdalnej - czym chata bogata :)

Pracodawca

@Pracownik

Dziękujemy za miłe słowa!

Pracownik
Pracownik

Pracuję w 9bits od roku i jestem naprawdę zadowolona. Atmosfera w biurze jest bardzo dobra, współpraca między oddziałami układa się wzorowo. W firmie nie czuć podziałów i hierarchii. Projekty są ciekawe, w pracy nie ma monotonii, jest za to miejsce na własną inicjatywę. Na plus zdecydowanie podejście Szefów do pracownika: wyrozumiałe i motywujące. Zdecydowanie polecam, szczególnie Białostocki oddział :)

Pracodawca

@Pracownik

Bardzo nam miło - dziękujemy!

X
Były pracownik

Było mi dane pracować w Białymstoku w oddziale. Atmosfera kozacka. Ludzie świetni. A dział PM najlepszy chyba z jakim kiedykolwiek miałem do czynienia. Ps. A. to fajna dziewczyna.

Pracodawca

@X

Dziękujemy za miłe słowa :)

Tomek

Niepolecam kilka oddziałów, duża rotacja , nierówne traktowanie oddziałów, wszystko sterowane ręcznie z warszawy bez pomysłu. (usunięte przez administratora)

Marek
Inne
@Tomek

Skoro w Twojej ocenie rotacja jest duża, to przypuszczam, że jest to związane z jakimiś konkretnymi powodami. Mógłbyś na podstawie swoich doświadczeń ocenić, dlaczego pracownicy odchodzą z firmy 9 Bits? Nie ukrywam, że ciekawi mnie to.

Tomek
@Marek

Bo sa ludzie po znajomosci zatrudniani. W Warszawie Head of IT tylko lubil sie obracac wsrod swoich... Moze czas skonczyc z zatrudnianien zon znajomych, braci itp

Marek
Inne
@Tomek

@Tomek, masz na myśli, że osoby ze znajomościami zastępują stałych pracowników? Co masz na myśli mówiąc o nierównym traktowaniu oddziałów. Powiedz proszę coś więcej.

prawda
Pracownik
@Marek

1. Płacicie tyle co w stokrotce, 2. Konkurencja płaci 2x więcej jak wy, nawet na start, co trzech miesiącach wychodzi 3x więcej jak wy, 3.TLowie blokuję rozwój pracownika i projektu, 4. starsi stażem TLowie to księżniczki i książęta obracający się w spychologii pracy na pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o 9 Bits Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w 9 Bits Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy 9 Bits Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w 9 Bits Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

9 Bits Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii