OPTeam S.A.

Rzeszów

Opinie o OPTeam S.A.

Tomasz

Jakieś nowinki z pracy w firmie może ktoś napisać?

Bubu

Porażka, kobieta na rekrutacji nie wie nic, kompletna porażka. Odradzam

Jeżeli masz jakieś doświadczenia z OPTeam S.A. to użytkownicy na pewno chętnie przeczytają Twoją wypowiedź.

Cezary

Idealnych firm nie ma. Nikt na siłę nie trzyma w firmie.

anty złodziej

Odradzam,odradzam,odradzam,co innego mówią,a co innego robią,zostaniecie na lodzie jak ja....

oszukany

bardzo niedobry naganiacz , bardzo odradzam czego kolwiek ztymi oszustami i naciągaczami, olac ich cieplym moczem i włożyc butle 1,5litra szampana w zad każdemu z biura !POLECAM

abc
@oszukany 31.01.2018 20:24

W jaki sposób oszukują? Czy przyjmują programistów?

Kolejna ofiara oszustów

Potencjalny
@Kolejna ofiara oszustów 30.12.2017 08:16

Możesz podpowiedzieć co Ci zrobili ze zostałeś na lodzie ?

Bogdan

Porażka, ludzie odchodzą w ilościach hurtowych. Oczywiście firma postanowiła działać i wprowadziła program motywacyjny dla dyrektorów :) :)

MOBY DICK
@Xawery 10.12.2017 21:40

1.Czy dla zastępców kierowników i zastępców dyrektorów również wprowadzono nepotyczny system motywacyjny? :-).

Robert

Czy jesteście pewni, że nie można napisać coś pozytywnego? Nie ma idealnych firm!!

Tadek
@Robert 14.11.2017 21:21

Zacznij może Ty jeżeli widzisz pozytywy?

Maja

@QA mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tego jak wygląda obecnie praca w OPteam Poland? Może trochę mniej metaforycznie? Będę bardzo wdzięczna za konkretne informacje o tym czego można spodziewać się po dołączeniu do firmy.

QA

Tyczasem w Opteam: nastała era ciasteczkowych cienkopisów i powrót do korzeni. Ach gdzie ta "łódź, gdzie ten wiatr" - czy to Titanic? Panie B. - pana łódź tonie....

Alfons

Do Valmet Automotive w finlandii pojechali zamiast polaków ukraincy bo tańsi i 3 x szybciej zapiepszają i to 365 dni w roku tak pisali w ukraińskiej gazecie miesiąc wczesniej

far

@ktoś e tam znajomości, raczej w to wątpie. Taki spawacz spokojnie tyle dostaje. No a szukają programisty CNC, gdzie zatrudniają na fińską umowę o pracę na okres przynajmniej 12 miesięcy. Są nawet dodatki do pracy na 2 zmianę.

MCCC

krzychu i co dowiedziałeś się coś ? Bo widzę ogłoszenie dalej wisi

Operator

8 miesięcy w Finlandii za pośrednictwem firmy OPTEAM, jako operator wózków widłowych w firmie Can-Pack. Szczerze nie polecam. Praca tylko dla desperatów, którzy lubią złą atmosfere w pracy, wykorzystywanie, pracę po 16 godzin, brak urlopów i oszukiwanie. Niektórych może skusić stawka 11 euro, ale trzeba wiedzieć że jest to absolutne minimum i gorzej już w Finlandii zarabiać nie można. Nawet na socjalu jest lepiej. A jeśli chodzi o OPTEAM Finlandia, przez którą jest się zatrudnionym, to jest to zgraja oszustów, którzy wywalą Cię z pracy z dnia na dzień, i zapłacą na koniec tyle żebyś miał na bilet do domu. A z mieszkania wywalą Cię od razu, a jak nie to nasyłaja takich fińskich komorników. Szczerze nie polecam.

lucky
@Operator 05.03.2016 10:59

Operator,głupoty opowiadasz, pracowałem przez Opteam pięć lat. Firma godna zaufania,żadnych problemów z wypłatami, a z tymi komornikami to już masz zwidy.

krzychu

Chodzi mi o Opteam SA z Rzeszowa.

krzychu

Witam, Może ktoś przybliżyć jak wygląda praca na stanowisku key account manager? Praca głównie w terenie? jakie zarobki, czy auto na użytek prywatny?

Szym

Hejka, Uważam że 4000 na łapcie to nie jest źle na podkarpaciu do tego fajne furki kasa zawsze na czas na konto - co tu narzekać :-) A pracować trzeba wszędzie.

Mati
@Szym 08.11.2015 11:24

4000 zł to raczej nieliczni, reszta to do 2500 max

toto

jakość ich usług jest strasznie mizerna, nie polecam ich.

fortun

Jak nie podniosą marnych zarobków to wszyscy po kolei odejdą to jedno. A kolejna sprawa to szukanie kozłów ofiarnych za niepowodzenia za które powinni odpowiadać kierownicy !!!

artw

firma nie nazywa się Opteam Poland tylko Opteam S.A. Niech niektorzy przypomna sobie co to znaczy zachowanie tajemnicy przedsiębiorstwa.

Piotr

ZFŚS tworzony jest przez pracodawcę zawsze wówczas, gdy liczba pracowników przekracza 20 (w przeliczeniu na pełne etaty). Jeżeli pracodawca zatrudnia mniej niż 20 osób może, ale nie musi utworzyć ZFŚS. Więc jest to obligatoryjne a nie jakaś wartość dodana przez pracodawcę.

Piotr

Jakieś przykłady tego socjalu ??

były pracownik

jak na podkarpacie OK, szału nie ma [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie urywa, ale na przeczekanie może być. (dla kawalerów bez kredytu oczywiście)

Piotr

Pracuje od przeszło dwóch lat i chwale sobie firmę, są sytuacje co mnie denerwują ale idzie przeżyć. zarobki OK, socjal, samochód, telefon. Jak na Podkarpacie przyzwoita firma - Polecam

ktoś
@Piotr 29.12.2014 21:35

To chyba masz spore znajomośći...

Wacek

Mój znajomy pracuje jednym z działów, stosunku do innych pracodawców w Rzeszowie to ma "fajnie" (1 - 2 zlecenia dziennie) owszem na początku nie miał samochodu na stałe ale w końcu dostał. Z tego co wiem to zarobki nie ma szału ale też nie naj gorzej (średnia podkarpacka IT (3 000 - 4 000 na rękę zależy od miesiąca, itp.) Co do atmosfery to zależy do jakiego kierownika trafisz niektórzy są tyrani ... (ale to pamiętaj podkarpacie)

dmb
@Wacek 21.12.2014 15:53

J.R. to dobry przykład tyranii

Bruno

Co tu wiele pisać, porażka nie firma...

Zostaw opinię o OPTeam S.A. - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OPTeam S.A.