Niestety potwierdzam opinie.
Praca mało ambitna, plus taki że spokojna..., na początek wystarcza, ale po 2 latach zaczynasz się cofać...
Co do zarobków, 90% załogi jedzie na 1800zl+premia. (czasami też pod stołem).
Mieszkania/domu to za to raczej nie kupisz. (kredytu też nie dostaniesz)
Opteam chcial by być korporacja, z korporacyjnymi standardami, "managarami" etc.
Ale poki co jest mala rodzinna firma, zyjaca z kilku klientow (RZESA,KSG,URZET), pozująca jako silna profesjonalna firma z branzy.
Prawda jest taką że cała firmę buduje kilku dobrych chłopaków...(jeszcze z czasów Comfortu :-)) reszte można zastąpić studentami.
Natomiast jeżeli chodzi o ludzi i atmosferę pracy... to duży szacunek, (ale to jest charakterystyczne dla MSP z Podkarpacia, tutaj się nikt nie spieszy i kariery nie robi...).
Najlepsza ekipa z jaka pracowałem.