Opinie o Concise Software Sp. z o.o. w Rzeszów

Twórca serwisów internetowych oraz rozwiązań serwerowych dla czołowych europejskich i amerykańskich domów medialnych, dostawców elektronicznych treści oraz portali społecznościowych.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Concise Software Sp. z o.o. w Rzeszów

Adaś Nowy wpis

Kryzys w branży jest to raczej każdy wie. tutaj na zarobkach mocno sie odbił czy raczej pilnują żeby dobrze się pracowało?

Damian Nowy wpis

Pracowałem w Concise w okresie 2019-2021. CS to był drugi przystanek w mojej karierze Developera. Z perspektywy dnia dzisiejszego, kolejnych doświadczeń w kilku innych miejscach, bardzo dobrze wspominam pracę/współpracę i projekty, które Concise Software brał na warsztat. Nauczyłem się naprawdę sporo, spotkałem się z docenieniem i pozytywną opinią, a nie tylko negatywnymi komentarzami, czy uwagami. W gorszych momentach związanych ze zdrowiem, także wyciągnięto do mnie pomocną dłoń, za co dziękuję. Polecam!

Marzena Nowy wpis

Jak po drugiej stronie praca może wyglądać? mam na myśli zatrudnienie jako Rekruter IT. Widzę, że w ostatnim czasie to kandydaci się wypowiadali a ciekawa jestem jakie wynagrodzenie firma ma do zaoferowania i czy występuje jakaś konkretna kultura pracy, ktoś pracował na tym stanowisku lub się interesował i da znać? jak często kogoś potrzeba?

Kryty Krytyk Nowy wpis

Brałem udział w rekrutacji na programistę Node.js. Rekruter jest bardzo wymagający, a sama rozmowa specyficzna. Bardzo drąży temat aż uzyska satysfakcjonująca go odpowiedź. Skupia się głównie na detalach działania samego node i metodykach. Ogólnie to było ciekawe doświadczenie, jednak mała rada na przyszłość, zmniejszcie zakres albo wydluzcie czas rozmowy, bo widać i czuć presję czasu, bo rekruter musi jakis scope pokryć pytaniami. Bawi mnie też livecoding, jak na tak prostej funkcji pokazać znajomość clean code? :)

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Concise Software Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Młodszy Specjalista SEM
logo firmy Administrator / Administratorka Systemu EZD PUW
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Specjalista AI (m / k) (122)
Oborniki Śląskie
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Konsultant SAP, SAP S/4HANA - obszar magazyn (MM)
DahliaMatic Sp. z o.o.
Prawie pracownik

Byłem na rozmowie. Byłem i zrezygnowałem. Gorszej merytorycznie technicznej rekrutacji nie miałem. Nie dało się podyskutować z rekruterem. A w wielu kwestiach moja odpowiedź była dobra. Nie jestem swieżakiem. Mam kilkanaście lat doświadczenia. Miałem wrażenie że rekruter nie był dobrze przygotowany.

Kandydant

Początek rektrutacji wielki puls, Panie z HR zawsze pomocne i z szacunkiem. Natomiast rekrutacja techniczna to jakiś żart, osoba która mnie rektutowała nie miała żadnego pojęcia o podstawowych technologiach webowych i ich zastosowaniu. Rekruter posiadał jedynie wiedzę jaką można posiąść na studiach i to mocno okrojoną. Odpowiedzi zawsze były 0 albo 1, próby wyjaśnienia, zawsze kończyły się zlewaniem a jak chciałem otrzymać wyjaśnienie czemu rekruter uważa, że dana odpowiedź jest zła kończyłyo się na "Nie mamy na to czasu sprawdź sobie później w google" Jeżeli rekrutujesz to wykuj się jedynie wiedzy typowo studenckiej bo nie uświadczysz tutaj pytań o technologie albo architekturę.

Bożena
@Kandydant

A jakie stanowisko? Bo widziałam że parę lat temu poszukiwali kogoś jako Programisty C++ – aplikacje mobilne. I właśnie ciekawi mnie czy podczas rekrutacji są zadania rekrutacyjne właśnie weryfikujące umiejętności. Ale chciałabym dopytać ile czasowo trwała rekrutacja? I po jakim czasie od rozmowy jest odpowiedź od rekrutera?

mcin

Podszedlem do rozmowy technicznej, jako developer ze sporym bagazem doswiadczeniem. Nie ujmujac sobie, uwazam sie za osobe doswiadczona, jednak sama rozmowa rekrutacyjna wygladala jakby szukali kogos do nasa. Rekruter zadaje trudne (nawet bardzo trudne) pytania i bardzo wchodzi w szczegoly. Mialem chwilami wrazenie ze aby sie tam dostac musialbym miec 2 pokolenia doswiadczenia. Nie wiem jakie projekty realizujecie w tej firmie skoro rozmowy tak wygladaja. Sam proces musze jednak pochwalic, szybko i plynnie :-). A gosc ktory mnie rekrutowal dobitnie tlumaczyl co jak dziala jesli nie znalem odpowiedzi, a nawet podsylal materialy do nauki po rozmowie. maybe next time

@mcin

Mcin, dziękujemy za Twój feedback! :) Mamy nadzieję, że nasze drogi jeszcze kiedyś się spotkają :) Obecnie rekrutujemy do dosyć złożonych i zaawansowanych projektów dla globalnych marek, głównie z branży automotive i fintech, przez co wymagania stawiane przez naszych klientów są także wysokie (co znajduje odzwierciedlenie w składzie zespołów developerskich i procesach rekrutacyjnych). Dziękujemy, że skorzystałeś z naszego zaproszenia na rozmowy rekrutacyjne i pozytywnie oceniasz sam proces, jak i osoby, które brały w nim udział. To dla nas bardzo cenne! :)

Wiecie może, czy w Concise Software Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Concise Software

W chwili obecnej nie poszukujemy stażystów, natomiast wszelkie otwarte rekrutacje i możliwości dołączenia do naszego zespołu są na bieżąco aktualizowane na naszej podstronie "Join us" - zapraszamy do jej odwiedzania :) https://concisesoftware.com/join-us/

Brałem udział w rekrutacji do tej firmy na node developera. Pierwszy etap. Rozmowa z Panią z HR bardzo sympatyczna i na plus. Drugi etap- zadanie. Zadanie jak zadanie podobne do zadań w innych firmach na takie stanowisko. Dostałem pozytywny feedback odnośnie zadania. Trzeci etap. Rozmowa techniczna. Duży minus który rzutuje na ogólną ocenę negatywną procesu rekrutacyjnego. Prowadzący rozmowę od razu wydał się arogancki, co przypieczętowała sytuacja, gdzie w trakcie mojego odpowiadania na pytania wyłączył kamerę i zaczął jeść obiad. Nie zależnie od ostatecznego feedbacku, moje doświadczenia są na tyle negatywne, że nie podejmę się współpracy z tą firmą. Pan głodny zdaje się jest wysoko postawiony w firmie, przez co można wywnioskować jak traktuje się tam pracowników. Proszę nauczyć się szacunku.

@Kandydat

Bardzo nam przykro, że masz takie odczucia po procesie rekrutacyjnym. Zapewniamy Cię, że to co Cię spotkało nie jest standardem panującym w Concise Software i przepraszamy za zaistniałą sytuację. Nigdy wcześniej takie zachowanie ze strony naszych pracowników biorących udział w procesach rekrutacyjnych nie miało miejsca, dlatego tym bardziej nam przykro, że byłeś świadkiem takiej sytuacji. Aktualnie badamy tę sprawę i zapewniamy Cię, że taki incydent nigdy się nie powtórzy. Zapraszamy Cię do kontaktu z naszym działem HR w zakresie tej sytuacji: chcielibyśmy, abyś przekazał nam więcej szczegółów na temat Twoich odczuć po procesie rekrutacyjnym. Twoje zdanie jest dla nas bardzo ważne. Życzymy wszystkiego dobrego, dziękujemy za Twój głos i raz jeszcze gorąco przepraszamy.

poprzedni_pracownik
@Concise Software

przecież napisał swoje odczucia, to po co ma pisać więcej?

Szacunek!
@poprzedni_pracownik

A cos bylo mowione o szacunku ;) ? Rozumiem ze w druga strone nie dziala :D

@Szacunek!

Czemu w drugą ma nie działać? ;p

w
@Kandydat

"gdzie w trakcie mojego odpowiadania na pytania wyłączył kamerę i zaczął jeść obiad." :-D

@w

Serio wierzycie, że to możliwe? Bo mnie się to w głowie nie mieści.XD

Ogłoszenie na Developer do Concise Software Sp. z o.o. pojawiało się w Lento.pl, polecacie aplikować?

Q

fajna firma i super zespół, jeśli szukacie dobrej atmosfery i ciekawych projektów to warto :)

@Q

A ile osób w zespole aktualnie jest? I podasz jakiś projekt, który uważasz za najfajniejszy do tej pory?

Czy firma Concise Software Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

tak - w firmie funkcjonuje budżet szkoleniowy, który pokrywa koszty szkoleń dla pracowników, kursów itp. Dodatkowo pracownicy mogą skorzystać z dodatkowych dni wolnych do przeznaczenia na taki kurs czy na szkolenie

Przemysław
@-

Czy jako doświadczony node developer mogę liczyć na awans po trzech miesiącach udanej współpracy?

Bodzio

Projekty spoko, kasa również się zgadza. Ja tam szczerze mogę polecić pracę w CS.

Były

W firmie byłem prawie 2 lata. Co do samej pracy to w większości pracują tam developerzy z naprawdę dużym doświadczeniem, którzy służą pomocą, więc mimo pracy zdalnej, na plus na pewno wsparcie, komunikacja i atmosfera. Co do projektów były lepsze i gorsze, jednak ogólnie spoko, bo sporo się nauczyłem. Concise spokojnie mogę polecić osobą, które nie są jeszcze ekspartami a stawiają na rozwój.

poprzedni_pracownik

Nie wiem co się dzieje obecnie w firmie Concise Software, ale jako były pracownik jedno rzec mogę: Polityka rekrutacji jest conajmniej dziwna i urągająca im, skoro piszą maile do byłych pracowników, mając ich emaile z githuba, gdzie na tych githubach emaili wcale podanych nie ma :)

Na jakiego maila można wysłać cv ?

Matylda
@Michał

Email: joinus at concisesoftware.com

Jolanta
@Matylda

Cześć Matylda, wiesz może jak długo czeka się na jakąś odpowiedź zwrotną w sprawie swojej kandydatury po wysłaniu maila? Czy firma Concise Software odpowiada również mailowo czy raczej oddzwania? :)

elliot
@Jolanta

z mojego doświadczenia odpowiedź jest bardzo szybka i sprawna

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Concise Software Sp. z o.o.?

elliot

jeśli mowa o sofcie to zależy od stanowiska, a reszta to taki standardzik chyba raczej - nowy pracownik zawsze dostaje sprzęt do pracy (komp / laptop, monitory itp.) + w zależności od projektu ma też do dyspozycji dodatkowe urządzenia (telefony, smartwatche itp.). Bardzo na plus jest to, że przy pracy zdalnej jest możliwość np. wypożyczenia sobie z biura ergonomicznego fotela czy innych akcesoriów które mogą ułatwić pracę

Jaki dress code obowiązuje w Concise Software Sp. z o.o.?

Dżej Dżej

Luźny :) nie ma narzuconego dress codu ????

Grażyna
@Dżej Dżej

No to bardzo dobrze - przynajmniej każdy może poczuć się swobodnie w pracy :). Słuchaj, szukałam nie tak dawno ofert pracy od firmy Concise Software, no ale właśnie problem jest w tym, że żadnej nie znalazłam. Orientujesz się może, co jaki czas tam rekrutują? Na jakie stanowiska najczęściej można tam aplikować?

pacman

luźny - bez spiny, każdy przychodzi jak mu wygodnie, nie ma narzuconego konkretnego stylu. Najważniejsze aby dobrze się czuć

Piotr R.

"I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot? Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego."

nazywajmy po imieniu

Uczciwie dodam parę słów, których wcześniej nie dodałem. Przepraszam to mój błąd. - Przepraszam jeśli mój poprzedni komentarz wpłynął negatywnie na rekrutację. Zwłaszcza jeśli ktoś w ten sposób stracił szansę na uczciwą pracę i godziwą płacę, a firma na uczciwy rozwój. Głęboko doceniam to co firma mi dała, a raczej Ci, którzy są w niej fair, ciężko pracują i faktycznie mogłem od nich wiele się nauczyć. Głęboko doceniam możliwość pracy w liczących się projektach. Głęboko doceniam też zarobione pieniądze, niezależnie od ich ilości. - polecam pracowników Concise - tych uczciwie i ciężko pracujących, w mojej opinii - niejednokrotnie niedocenionych. Zdecydowanie polecam ich również przy rekrutacji do innych firm. - przyznam, że poprzedni komentarz pisałem w emocjach, a nawet sam nabiłem sobie w nim plusów dzięki błędom Goworka. Próbowałem go usunąć, ale nie potrafię. Proszę administrację o jego usunięcie jeśli to możliwe. Jednocześnie nie chcę i nie będę oceniać jak powstawały i były nabijane inne komentarze na tym forum oraz pod moim postem. Pozostawiam do oceny ich twórcom. - nie mam rzetelnych dowodów na manipulację wśród kadry zarządzającej. Przepraszam za to oskarżenie, to było moje subiektywne poczucie. Chciałbym głęboko wierzyć w to, że są uczciwi i dbają o ludzi nie tylko dla pieniędzy. A ich ewentualne błędy wynikają z nadmiaru obowiązków i odpowiedzialności, która na nich ciąży. - w zasadzie mógłbym nawet napisać kim jestem i podpisać się własnym imieniem, tak jak niektórzy tu robili, ale nie zrobię tego z obawy o własne dobro - mimo tego, że bardzo chciałbym wierzyć w To, że moi pracodawcy są uczciwi, nigdy nie mam pewności co do tego czy w rzeszowskim obiegu nie znajdują się hr' owe czarne listy (skądinąd prawnie zabronione). Ok, ja w tej chwili napisałem wszystko by czuć się fair wobec Was. Dodam jeszcze, że jesteście świetnymi ludźmi, inteligentnymi i z potężną wiedzą. Mam świadomość, że niejednokrotnie mądrzejszymi, bardziej doświadczonymi i bardziej świadomymi życia niż ja. W tej chwili nie mam też już do nikogo żalu i uczciwie, szczerze oraz możliwie mocno pozbywając się moich wewnętrznych uprzedzeń, chce Was pozostawić tylko z jednym pytaniem, bez oceniania kogokolwiek: A Wy? Potraficie zdobyć się na dogłębną, szczerą uczciwość i przeproszenie tych, których powinniście przeprosić, jeśli tacy są?

Dobre_jaja
@nazywajmy po imieniu

Nooo, napisać anonim i podszyć się pod kogoś każdy potrafi :)

Pracuję w Concise Software od dobrych paru lat i jestem zadowolony. Cenię firmę za: - mega elastyczność, - wolną rękę w działaniu, - atmosferę, - super ludzi.

Rzeszowski
@:)

:) dzieki za konkretne info, pomocne

SoftGen
@:)

Dzięki za info, pomocne

Zostaw merytoryczną opinię o Concise Software Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Concise Software Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Concise Software Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Concise Software Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Concise Software Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Geodetów 1
    35-328 Rzeszów

Concise Software Sp. z o.o.