Concise Software Sp. z o.o.

Rzeszów

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 7 ocen.

Opinie o Concise Software Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Concise Software Sp. z o.o.

Karolina

Na stronie internetowej Concise Software Sp. z o.o. można znaleźć informacje o tym, że poszukiwane są osoby na stanowisko Junior iOS Developer. Ktoś z Was pracuje właśnie w tym dziale firmy? Co możecie podpowiedzieć osobom, które zastanawiają się nad aplikacją? Jakie możliwości rozwoju oferuje pracodawca? Co wyróżnia go od innych firm z branży?

345

no widocznie już jednak szybko kogos do pracy znaleźli dlatego ze ta oferta pracy jest już niekatulna niestety..musial im ktoś podpasować i po prostu trzeba teraz czekac az cos nowego się pojawi @Alex

anonim

(usunięte przez administratora)

Alex

Skąd takie info ? Bo w sumie znajomy szuka pracy jako php z 5 letnim doświadczeniem.

admin

Czy atmosfera w firmie Concise Software Sp. z o.o. jest dobra? Jak wyglądają zarobki? Podziel się swoją opinią.

Zostaw opinię o Concise Software Sp. z o.o. - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Concise Software Sp. z o.o.