Opinie o Elektro-Lift Szymon Ryciuk w Trzebownisko

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Elektro-Lift Szymon Ryciuk. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Elektro-Lift Szymon Ryciuk o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - Produkcja urządzeń dźwigowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elektro-Lift Szymon Ryciuk w Trzebownisko

Elektro-Lift Szymon Ryciuk poszukuje pracownika na stanowisko brak. Zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem.

Edit
@Mysz

Najniższa poszła do góry, witajcie UMOWY ZLECENIE i zapewne ponownie 2800 :). @Pracodawca Oferujecie w tym momencie umowę o prace ?

Czy nowo zatrudnione osoby w Elektro-Lift Szymon Ryciuk otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

lol Nowy wpis

Najpierw umowa o praktyki absolwenckie za mniej niż minimalną, potem trzy miesiące zlecenie, i dopiero umowa na czas określony

Wuj Nowy wpis
@lol

Brzmi jak świetne warunki zatrudnienia, nic tylko podpisywać umowę i cieszyć się pensją głodową. Kto ma zarobić ten zarobi

Czy w Elektro-Lift Szymon Ryciuk odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Mysz

Firma mała, oferująca najniższą krajową. Po samej rozmowie rekrutacyjnej mogę stwierdzić, że na siłę próbują udawać wielką korporację, lecz nią nie są.. Praca jako serwisant to praca w terenie, co mi z benefitów w postaci ekspresu do kawy ? bądź mikrofalówki ? Nigdy z nich nie skorzystam NO ALE MAMY... Konieczność posiadania wiedzy z zakresu, elektryki, elektrotechniki, elektromechaniki, hydrauliki, najlepiej jeszcze programowania, umiejętność pracy na wysokości, czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych. To wszystko za 2800zł :)

stary wyga

nic dodać nic ująć, dobra oferta przed emeryturą, pościemniać 8h i do domu

Artix
@stary wyga

Myślę że nie da rady posciemniac. Firma kontroluje gdzie pracownik jest i co robi

Damn
@Artix

Okej robi się ciekawie, czyli ma się rozumieć, jak zjechałbym z trasy o 5km jadąc za potrzebą na CPN i spędzając tam 20min, otrzymałbym SPAM wiadomości dlaczego nie pracuje i auto stoi na CPN? Bardzo dobra firma. Może jeszcze dla potwierdzenia trzeba zdjęcia wysyłać czy aby na pewno się nie kłamie ?

Kozik
@Mysz

Nie wspomnę o montowaniu używanych części jako "nowe". Jeszcze jak sprawne coś to pół biedy, ale baterie...

Edit Nowy wpis
@Mysz

Zdecydowanie jest coraz gorzej ,właściciel ma ambicje duże i nie patrzy na dobro pracowników ale na zyski. Ta firma prędzej czy później upadnie

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Elektro-Lift Szymon Ryciuk? Czy kandydat na stanowisko Pracownik techniczno-magazynowy powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Czy warto ?

Czy warto podjąć pracę w tej firmie ?

@Czy warto ?

nie

Nie
@.

Nie wiem dlaczego mój komentarz zniknął.. ciekawe :). Lift Rzeszów zatrudnia pracowników na podobne stanowisko, warto się tam zakręcić, a i zapomnijcie o owocowych czwartkach :D

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Elektro-Lift Szymon Ryciuk? 9 czerwca na portalu Praca.gov.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Serwisant. Ktoś z Was aplikował?

Xerrros

Ciężko powiedzieć, też widuje często ogłoszenia jednak chętnych brak skoro ciągle pojawiają się nowe. Zazwyczaj w każdej branży zawodowej brak chętnych jest podyktowany albo warunkami pracy albo wynagrodzeniem kiepskim. Moja opinia z tego powodu jest neutralna ???? pozdrawiam.

Jacek

Wynagrodzenie tylko trochę wyższe od minimalnej, umowa lojalnościowa, nie warto

Dostaniesz tyle żeby przekoczować do następnego miesiąca

@Znajomy znajomego mi mówił Zmieniło się coś przez ten rok? Można już normalnie skorzystać z przerwy?

Pracownik2
@Marcin

Kiedy dzień jest luźny to tak. Ale zwykle grafik jest napięty, klienci i firma poganiają, więc średnio. Chociaż ciągłego śledzenia gps nie ma to czuć presję

Wiecie czy Elektro-Lift Szymon Ryciuk udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Pracownik2

Telefon firmowy jest, praca zdalna nie, a na pewno nie z domu.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Elektro-Lift Szymon Ryciuk?

ktos kto wie

nie ma mozliwosci takich.

Znajomy znajomego mi mówił

Gdyby ktoś chciał stracić zdrowie i wiarę w ludzką uczciwość to polecam pracę w tej firmie. Śledzenie pracowników gpsem, 10 minut max na obecność na urządzeniu i nawet na kupkę nie można się zatrzymać na stacji, bo zaraz dzwonią dlaczego stoisz. Klientom też gratuluję dobrego wyboru serwisu.

@Znajomy znajomego mi mówił

Jest nam przykro, że ma Pan takie odczucia. Chcemy gwarantować uczciwość w pracy i uczciwość klientom, którzy oczekują szybkiej realizacji zamówionej usługi. Jeśli w jakiś negatywny sposób odczytał Pan nasze pytania o Pana obowiązkową obecność w pracy jako coś negatywnego to nie było to naszym zamiarem. Pytamy, aby poinformować oczekującego na serwisanta klienta, ale też przyjmujemy do wiadomości odpowiedzi i rozumiemy naszych pracowników, którzy sami informują nas o swoich działaniach, przestojach, wiedząc, że jadą realizować opłacone przez nas działanie a mogą mieć opóźnienie.

@Znajomy znajomego mi mówił

Dokładnie tak jest...

Czy w Elektro-Lift Szymon Ryciuk panuje luźna atmosfera?

Stasiunex

zdecydowanie Nie

Elektro-Lift

Nie wiemy jak rozumie Pan luźną atmosferę. U nas zawsze zwracamy się do siebie po imieniu, można przyjść poinformować o trudnościach i zostanie się wysłuchanym, każda rzeczowa i uczciwa informacja, nawet jeśli dotyczy rzeczy z pracą nie związanych jest wysłuchana i wzięta pod uwagę. Dokładamy starań, aby oprócz realizowanych w pracy obowiązków, pracownicy czuli się dobrze.

taki_ktoś

Nie polecam, pracowałem krótką chwile w tej firmie tylko miesiąc dużo przekrętów, Ciągle śledzenie gps-em rozliczają z każdej minuty nawet jak idziesz na siku Płaca bardzo słaba jak na wymagania które stawiają Bardzo dużo nadgodzin bo zarządzanie leży,kończenie pracy punktualnie to mit

@taki_ktoś

Pozostaje nam napisać, iż jest nam przykro, że po miesiącu pracy ma Pan takie odczucia. Według nas to bardzo krótki czas, który nie mógł pozwolić Panu się wykazać ale także poznać możliwości jakie oferujemy. Ponadto pisze Pan o dużej ilości przekrętów. To bardzo poważny zarzut. Zapraszamy do przedyskutowania osobistego tej kwestii gdyż uważamy, że jest to nie na miejscu i w niezgodzie z prawem.

Zostaw merytoryczną opinię o Elektro-Lift Szymon Ryciuk - Trzebownisko

• Jak się pracuje w Elektro-Lift Szymon Ryciuk?

Zobacz opinie na temat firmy Elektro-Lift Szymon Ryciuk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elektro-Lift Szymon Ryciuk?

Elektro-Lift Szymon Ryciuk
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • 456
    36-001 Trzebownisko