Elnet

Rzeszów

Opinie o Elnet

Andrzej

ELNET robi Usługi na Rzeszowie czy w innych regionach też?

Franek
@Andrzej 28.07.2017 18:07
ELNET robi Usługi na Rzeszowie czy w innych regionach też?

ELNET działa głównie w Rzeszowie i okolicach, nie ma delegacji.

Ptak

Firma z przyszloscia. Robilem chwile mialem 13zl ale musialem wyjechac za granice. Spoko atmosfera tylko jeden gosc z wąsem ma czesto cieczke i pyskuje strasznie. Ogolnie polecam!

Zenek

Jak 10 zl za godzine? Taka jalmuzne dostalem w 2009.

Zombi

Polecam firme. Duzo sie zmieniło na plus.

liko

jakos ucichłes iruś? co zostal ci tylko ten pijaczek marianek co musi sie dziennie najebac na robocie.takich masz fachowcow.Janusza szkoda dobry chlopak był. sam widzisz biznesmenie za 10 zlotych ze nikt u ciebie nie chce pracowac. no chyba ze pijaczki bo tylko tacy sie uchowaja,pozdrowienia dla twojej beatki i tadka

ebi

irus to ty jestes Zombi.i jaka to fachowa firma z ciebie jak ty nic nie potrafisz,gdyby nie beatka i tadek to bys dalej byl gołodupcem!!!!i jaki expert ?ty expert? chyba od oszczednosci magistrze za 10 złotych he he

Zombi - do ebi

Hmm a co Ci tak nie pasuję te 10 zł - myślisz że inni Ci dadzą złote góry??? Pewnie się obijałeś skoro tak według Ciebie mało dostawałeś ??? Może polecisz inną formę co duuuużo lepiej płacą.

ebi

potwierdzam,tez tam pracowalem,gosc szuka frajerow za 10 zl na godzine

hook

nie poleca a nawet odradzam,własciciel firmy okrutny Zydek ,chcialby zeby za darmo u niego pracowac

Zostaw opinię o Elnet - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elnet