Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego

Katowice

Opinie o Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego

Jan

W 90% przypadków przyjmują tylko swoich, a nazywają ich sprawdzonymi osobami, tak powiedziała pani z wydziału kadr. Trzeba mieć wiedzę, ale znajomości również. Im masz lepsze znajomości tym mniej wiedzy wystarczy.

Przodownik Pracy

Ja się dostałem do pracy w Urzędzie Marszałkowskim. Do działu zgodnego z moją wiedzą, kompetencjami, doświadczeniem i wykształceniem, które nabywałem przez 8 lat w prywatnych firmach. Aplikowałem na 4 różne stanowiska do 2 różnych wydziałów. Byłem na 4 testach merytorycznych i 4 rozmowach kwalifikacyjnych. Dwukrotnie byli lepsi, dwa kolejne stanowiska wygrałem, mogłem wybrać jedno, a z drugiego zrezygnować. Żadnych znajomości, rodziny, ciotek, kolegów nie miałem w Urzędzie.

nauta

To prawda. Moi znajomi próbowali dostać tam etat. Pomimo, że jedna z nich uczyła się bardzo długa i uzyskała na tym teście kompetencyjnym najlepszy wynik to ani się do niej nie odezwali. Uzyskanie tam pracy graniczy z cudem!

Kumoterstwo i nepotyzm. Tyle w tym temacie.

Zostaw opinię o Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego