Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej

Dąbrowa Górnicza

Opinie o Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej

oliwiaaaa

Pani u ktorej załatwia sie licencje na transport powyzej 3,5 tony zastawia sie ustawami a nie jest poinformowana nawet nie zna tresci dokladnie ustaw... Chyna jest tam zeby czlowiekowi pomuc wytumaczy a ona nas wysyla do internetu poczytac.. Pozatym wymyslila ze trzeba miec licencje na transport do 33,5 tony ktora wogule nie istnieje a nazywa sie to certyfikatem kompetencji zawodowych przewoznika drogowego a ie jak ta ktora siedzi chyba po znajomosci licencja do 3,5 tony ... wstyd mi ze tacy ludzie sa przymowani do takiej pracy ... a wgl chyba sobie szukala sukienek na allegro bo wygladalo to tak jak by sie chiala nas najszybciej pozbyc...

Zostaw opinię o Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej