Opinie o Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach w Katowice

Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach
counter
2 3 11 5 1
Paulina Nowy wpis

Z tego, co wiem, to rekrutacja do urzędów jest nieco bardziej skomplikowana od rekrutacji do prywatnych firm. Z drugiej strony nie wiem dokładnie, na czym polega i jak przebiega, bo nie mogę znaleźć dokładnego info. Czy ktoś mógłby coś powiedzieć w komentarzu na ten temat? Ciekawe, czy teraz podczas pandemii w ogóle przyjmują.

Kinga Nowy wpis

Czy urząd aktualnie ma przyjęcia do pracy?

Ciekawy
Kandydat

A na jakie zarobki można liczyć na start w Urzędzie?

ja Nowy wpis
@Ciekawy

Parę lat temu zarobki inspektora wojewódzkiego oscylowały w okolicach 2700-3000 brutto zależnie od wydziału. Jak widać szału nie było. Wątpię, aby sytuacja się polepszyła. Biorąc pod uwagę wzrost płacy minimalnej, to tak naprawdę sytuacja jest tragiczna, bo zarobki w urzędach nie rosną proporcjonalnie tylko stoją. Od ponad 10 lat. Przykładem są praktycznie wszystkie urzędy w Polsce, gdy miały nagle podwyższać wynagrodzenia, bo minimalne dobiło do standardowego w administracji. Sytuacje nieco ratuje tzw. 13 i jakaś niewielka premia od czasu do czasu. To jednak jest nic w porównaniu do wiedzy i odpowiedzialności, którymi w teorii trzeba się wykazywać na szczeblu wojewódzkim.

Marta

Czy w urzędzie biorą chętnie na staż ?

info Nowy wpis
Kandydat
@Marta

biorą osoby na staż zarejestrowane w urzędzie pracy. ale jeśli jesteś zarejestrowana w katowickim urzędzie pracy to niestety nie.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

BYŁA PRACOWNICA

Kiedyś pracowałam w tym Urzędzie, sporo lat temu, wiele bym dała by tam wrócić, Choć nie jestem z Katowic i teraz jest mi trudniej się tam dostać to żałuje że z tamtąd odeszłam ,

Robert
@BYŁA PRACOWNICA

Dlaczego w takim razie odeszłaś z tego miejsca pracy? Jak dawno tam pracowałaś i co najlepiej wspominasz? Czy atmosfera wewnątrz zespołu była Twoim zdaniem w porządku? Czekam na Twoją odpowiedź!

Piotr

Tragedia jacy ludzie tam pracują po prostu ręce opadają!!!!!!!

antyWUP

Żałosny Urząd Pracy podczas gdy byłem zarejestrowany w tej anty-instytucji skierował mnie pod groźbą wyrejestrowania a co za tym idzie utraty ubezpieczenia zdrowotnego NFZ, na staż za 1000 złotych brutto w okresie letnim na 3 miesiące. Tak się bezczelnie w Polsce łata luki kadrowe w budżetówce podczas sezonu urlopowego! Nic nie obchodziło urzędasów że nie szukam takiej pracy, że ten staż mi nic nie da a pieniądze 800 na ręke to jest dla mnie poniżenie jako człowieka. Urzędasy uparte bo nikogo ze swoich rodzin i znajomych by w takie (usunięte przez administratora) nie wpuściły to koniec końców utraciłem ten cały status bezrobotnego po odmowie i wyjechałem za granice do pierwszej lepszej roboty na magazyn. Wstyd i hańba jak w tym kraju działają instytucje.

Jagi

Widać że aktywnie udzielają się aby w Zwardoniu były miejsca dla zbrodniarzy Islamskich ..jeśli życzycie Sobie tego scenariusza..co we Francji.. akceptujcie wszystko dalej!!!Pomyślcie o własnych rodzinach bo chyba myślenie boli.A później jak coś się stanie będzie płacz i lament.

Zostaw merytoryczną opinię o Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach - Katowice

Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach