WASKO S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o WASKO S.A.

Pracodawca

 Aktualność
Dziękujemy, że interesujesz się WASKO i odwiedzasz nasz profil na portalu gowork.pl. Znajdziesz tu informacje o tym kim jesteśmy, jakie wartości wyznajemy i co jest naszą pasją. Jesteśmy otwarci na opinie i doświadczenia zarówno obecnych, jak i byłych pracowników. Wszystkie cenne uwagi czytamy i staramy się wyciągać z nich wnioski.
Postaramy się udzielać rzetelnych odpowiedzi na pojawiające się pytania, uwagi i sugestie. Musisz jednak pamiętać, że swoboda wypowiedzi nie oznacza publikowania treści nieprawdziwych, pomówień czy oszczerstw znieważających konkretne osoby. Prosimy o kulturalne, zgodne z prawem opinie - tylko do takich będziemy mogli się odnieść. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem i regulaminem serwisu Gowork będą usuwane przez administratora portalu Gowork.
Były pracownik
Były pracownik

Nie będę oryginalny, jeśli powiem, że firma dobra na start po studiach i to też nie zawsze. Zależy do jakiego trafi się projektu. Są projekty ciekawe i można się wiele nauczyć. Niestety sposób zarządzania nimi to porażka. Pracy dużo, ludzi mało, wynagrodzenie przeciętne w kierunku słabego a na premie nie ma co liczyć. Plusy: - Dobra atmosfera (zależy od zespołu) - Ciekawe projekty (nie wszystkie) Minusy: - Słabe wynagrodzenie - Kiepskie zarządzanie projektami (mało ludzi, dużo pracy) - Brak przejrzystego regulaminu dot. nadgodzin

Kamil
@Były pracownik

No właśnie. Co z tymi nadgodzinami? Podobno można je odbierać jako wolne a nie dostać za nie kasę. To prawda?

TezBylyPracownik
Były pracownik
@Kamil

@Kamil tak

instalator25
Kandydat
@Były pracownik

narzekasz jako student na stawki, ale wiedz że na oferty pracy dla instalatorów to też niewielkie pieniądze. Z 5 letnim doświadczeniem na początek oferują marne 6tys. brutto, i obiecują że może po 2-3 latach pracy o dadzą te jeden tysiak, może dwa więcej.

Agnieszka
@Były pracownik

Piszesz, że mało ludzi jest, a dużo pracy. To orientujesz się może, czy przyjmują ludzi w takim razie? Czy raczej mimo tego, że jest dużo pracy to ograniczają ilość pracowników?

Lodzik
Pracownik
 Pytanie
@instalator25

Ile 6 k bruttoo? to niezle miałes chody :) ja bardziej słyszałem o 4 k i to z wielkim trudem

Agnieszka
@Lodzik

Że w tej firmie 4k brutto ? na jakim stanowisku ? skąd masz taką informację , że się różni z poprzednią ?

Lodzik
Były pracownik
@Agnieszka

z legend :)

Gabriela
@Były pracownik

A z tymi projektami to można sobie jakoś wybrać czy z góry przydzielają? albo może potem można jakos zmieniać aby inne doświadczenie złapac?

Filemon
Pracownik
 Pytanie
@Agnieszka

To mniej jak 4k? Zaraz minimalna 3,5 to w firmie informatycznej się zarabia tyle co w Żabce?

Nick
Były pracownik
@Filemon

Aktualne ogłoszenie: zatrudnienie w spółce córce od 4000 do 5000 brutto. Praca 12 na 24 wyjazdowa, dyżury. Ogólnie stawka żart.

Bożena
@Nick

No to ja ciekawa jestem za jakie konkretnie obowiązki tyle dadzą... Bo to wygląda tak jakby chyba przez większość czasu jednak niczego się nie robiło i stąd taka stawka?

były
Były pracownik
@Bożena

niestety to nie firma tego typu czesto sie zostawało po godzinach

ciekawski Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie
@Agnieszka

Jak to naprawdę jest bo ja widzę w ogłoszeniu na pracuj.pl takie widełki: "Inżynier IT - systemy sieciowe 8 000–15 000 zł brutto / mies." Kłamią czy prawda?

Bożena Nowy wpis
@były

Aha no dobra i ile za te godziny szło w takim razie ostatecznie zarobić? ewidencji właściwie pilnują czy samemu trzeba?

Gramofon
Były pracownik

Niskie zarobki które wcale nie motywują pracy. Nadgodziny do odbioru co jest dramatem. Dobrze w tej firmie mają ludzie od stanowiska dyrektora w górę czyli kolesie.

Damian
@Gramofon

Niskie czyli jakie? Widełki byłbyś w stanie podać? Dużo by to wyjaśniło

gramofon
Były pracownik
@Damian

Zaczynaja się od 3500 brutto więc to żenada

Jolanta
@gramofon

Nie zauważyłam wpisów o premiach. Są jakiekolwiek na którymś z projektów?

JOHN
Klient
 Pytanie
@gramofon

Mam pytanko . Czy zaraz po studiach miałeś jakieś pojecie o wykonywanej przez siebie pracy ? Najpierw pokaż co potrafisz , poducz się a potem możesz dyktować warunki . To że skończyłeś studia , to jeszcze o niczym nie świadczy !!!

Gabriela
@Gramofon

Ale dlaczego w sumie? ludzie wolą kasę niż dodatkowe dni wolne?

były
Były pracownik
@JOHN

o kolega nie czyta ze zrozumieniem

Bożena Nowy wpis
@były

Ja zdaje się, że w tym momencie chyba również, bo o co Ci teraz chodzi z tym? Tu w ogóle patrzą na wykształcenie?

Nestor IT Nowy wpis
Były pracownik
@JOHN

Komentarz oderwany od rzeczywistości, to logiczne że świeżo po studiach potrafi się niewiele, ale trzeba dawać takim osobom szansę

Administrator

Jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej na Designer w WASKO S.A.? Podziel się swoją opinią związaną ze spotkaniem z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Administrator

Niedawno pojawiła się oferta pracy firmy WASKO S.A.. Wiecie może, czy firma wznowi rekrutację na stanowisko Dyrektor zarządzający?

Administrator

WASKO S.A. prowadzi rekrutację na stanowisko Analityk. Aplikowałeś na tę ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się istotną wskazówką dla osób rozważających pracę w firmie.

Administrator

Ktoś pracował jako Programista Java w WASKO S.A.? Warto starać się o zatrudnienie tutaj?

Administrator

WASKO S.A. poszukuje osoby na stanowisko Project Manager w Gliwice. Wziąłeś udział w procesie rekrutacji? Napisz, na co według Ciebie powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

Administrator

W WASKO S.A. trwa rekrutacja na stanowisko Web Developer. Jesteś osobą, która odpowiedziała na ofertę? Napisz, jak według Ciebie wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Twoja opinia może ułatwić innym osobom podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Administrator

Niedawno pojawiła się oferta pracy firmy WASKO S.A.. Wiecie może, czy firma wznowi rekrutację na stanowisko front end developer?

Administrator

WASKO S.A. szuka kandydatów na stanowisko Programista PLC. Wiecie, na jakie wynagrodzenie można liczyć podczas okresu próbnego w tej firmie? Czy rzeczywiście można zarobić 7400 ?

Administrator

Obecnie firma WASKO S.A. poszukuje na stanowisko Product Manager. Czy ktoś składa CV?

Administrator

WASKO S.A. prowadzi rekrutację na stanowisko architekt. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Napisz, co sądzisz o tym spotkaniu. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

Administrator

WASKO S.A. poszukuje pracownika na stanowisko Specjalista ds. Administracji w Gliwice. Wziąłeś udział w rekrutacji? Napisz, na co Twoim zdaniem powinny zwrócić uwagę kandydaci, którzy rozważają pracę w firmie.

Pytanie
 Pytanie

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Inżynier w WASKO S.A.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Piotr
Były pracownik
@Pytanie

Idz lepiej do fononu tam wiecej placą 10 tyś conajmniej. Wasko to izynierzy 20% mniej dostają co najmniej.

Pracodawca

 Aktualność
Nasz dział HR przygotował nowe "welcome gifty" dla naszych pracowników. W pierwszym dniu pracy nowy pracownik otrzymuje zestaw powitalny, na który składa się: 

 • Notatnik 

 • Długopis 

 • Kubek 

 • Herbata

Były pracownik
Były pracownik
 Pytanie

Wow! Dajecie pracownikom długopisy i kubki? Dobrodzieje kochani! Ps. W mojej firmie co poszedłem do niej po Wąsko dostałem na dzień dobry 50% wyższe wynagrodzenie a jako zestaw powitalny kurtkę, Softshell i całe pudło gadżetów.

Student
Były pracownik
@Były pracownik

Firma nie zwraca uwagi na pracowników

cart3r
Kandydat

ale tam musi być bieda skoro dają takie bezwartościowe prezenty (usunięte przez administratora) co chwilę widzę ich ogłoszenia i tak z ciekawości wpadłem tu sprawdzić dlaczego;)

Gregor
Pracownik

Od roku pracuję jako student w głównej siedzibie i uważam, że jest całkiem dobrze. Współpracownicy są ok, kierownicy również, da się z nimi dogadać. Zarobki faktycznie niskie ale w tym momencie ważniejsze dla mnie jest doświadczenie i elastyczność czasu pracy, a to przez ciekawe projekty i swobodę godzin wejścia i wyjścia danego dnia mam zapewnione. Są wyjazdy integracyjne, całkiem fajne bonusy urodzinowe dla pracowników (np. walizka, Softshell, solidny plecak). Studentom polecam!

Student
Były pracownik
@Gregor

Szkoda, że wszystkie benefity obejmują pracowników o pracę. Student nie może liczyć na inne zatrudnienie niż zlecenie. Zlecenia są, albo ich nie ma - co jest równoznaczne z zerowym zarobkiem. Dla studentów, którzy utrzymują się samodzielnie to jednak kluczowa informacja.

Administrator

Niedawno pojawiła się oferta pracy firmy WASKO S.A.. Wiecie może, czy firma wznowi rekrutację na stanowisko Programista?

Student
 Pytanie

Czy student 3 roku może liczyć na zlecenie? Ile godzin tygodniowo musi wyrobić?

Gregor
Pracownik
@Student

Tak, sam jestem studentem, teraz 4-go roku i od ponad roku pracuję na umowę zlecenie. Do 120h miesięcznie, średnio wychodzi ponad 100h/mc

Pytanie
 Pytanie

Jakie wartości są cenione w WASKO S.A.?

Pracodawca

 Aktualność
W dniu dzisiejszym w GK WASKO świętujemy Dzień Programisty. W tym dniu towarzyszy nam Klapsznita Food Truck serwując dla nas wyśmienite amerykańskie tosty oraz burgery. Wśród pozycji serwowanych kanapek znajdzie się m.in. Śniąca na Javie, Szalony Front-endowiec i Chwila na AGILE’a.
Wszystkim Programistom życzymy wszystkiego najlepszego!

Zostaw merytoryczną opinię o WASKO S.A. - Gliwice

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w WASKO S.A.?

  Zobacz opinie na temat firmy WASKO S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w WASKO S.A.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy WASKO S.A.?

  Kandydaci do pracy w WASKO S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WASKO S.A.
Przejdź do nowych opinii