WASKO

Opinie o WASKO

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tego przedsiębiorstwa? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się najświeższych informacji o WASKO jako pracodawcy.

jarek

Witam wszystkich, niedawno firma wrzuciła nowe ogłoszenie na dział techniczny, czy jest tu ktos z odwiedzających i pracujących u nich i może powiedzieć mi czy jest zadowolony z pracy u nich? dzięki wielkie

fdsadrtyuio

Wszystko ok? póknij sie w glowe

Nie polecam, a nawet odradzam ...

Wszystko ok :)

Zostaw opinię o WASKO - Kwidzyn

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WASKO