Opinie o Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pobór, uzdatnianie i dostarczanie wody

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Rybnik

Byłypracownikpwik

Beznadzieja. Niskie zarobki, układy i kolesiostwo. Nie polecam nikomu. Zostałem zniszczony psychicznie pracując w tej firmie. Co się dzieje w PWiK nie do opisania.

Demon

Ten Prezes to taki wodociagowy Putin.On mysli ze to jest jego tewierdza wodociagi .Nie ma ludzi CZYSTYCH.

kolo
@Demon

po przeczytaniu tych opinii jednak jest w tym dużo prawdy.pracuje w zupełnie innych wodociągach a sytuacja jak z obrazka prezes (usunięte przez administratora) starzy pracownicy (usunięte przez administratora) młodych najniższa krajowa kierowników więcej niż pracowników wszystko 100 prawda.jak by to skrótowo powiedzieć dla tych co nie muszą nie polecam.sam myślę żeby odejść.

Wera Nowy wpis

Kiedyś jak było dodawane ogłoszenie dla montera sieci wond-kan., to było w nim napisane, że wynagrodzenie docelowo może być do ustalenia. Chodziło pewnie o doświadczenie? a co jeszcze może mieć na nie kluczowy wpływ? Chłopak ma 2 lata stażu

Anonim Nowy wpis

Atmosfera w firmie niedobra, nepotyzm i bardzo niskie zarobki. Nie polecam

Jako referent ds. obsługi klienta nie masz zbytnio wpływu na to czy w tej wodzie jest kamień czy tez nie? przyznam, że jeszcze tego jakoś szczególnie nie weryfikowałam, ale zastanowiła mnie tamta ostatnia wypowiedź na jego temat. fakt faktem na stronie jest wystawiona oferta na takie stanowisko i myślę czy by nie aplikować. możecie opowiedzieć cos więcej o tej pracy? to po prostu robota w biurze?

były z powrotu aktualny pracus Nowy wpis

Jak mam polecić prace to tylko PWIK RYbnik wysokie zarobki pełen socjal mozliwosc rozwoju. ps swietne premie swiateczne kierownictwo to ludzie z życzliwością kazdego rozumieja i oczywiscie premie nawet i miesieczne

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko OPERATOR URZĄDZEŃ- MECHANIK.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Ktoś chyba się zgadzał z ostatnimi komentarzami na forum lecz bez szerszego odniesienia... Posiadam doświadczenie a widziałem przy tym także na stronie ofertę pracy dla kierownika. Z tego co tu ktoś już pisał, podobno jest ich dość dużo. Z jakich przyczyn? I mimo wszystko ile bym zarobił gdybym teraz wysłał CV? Opiszecie także proces rekrutacyjny i sama rozmowę?

Jak często w Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 14 czerwca na Pracuj.pl, obiecują bogaty rozwój.

Mario

Na szkolenia wysyłają tylko członków rodziny a zwykłym pracownikom utrudniają nawet szkolenia we własnym zakresie

Demon

Były
@Demon

Ekonomista to w księgowości a nie prezes pwik, nie ma pojęcia o tym zawodzie, dla niego liczy się tylko jego własny portfel. A przyszedł ( w dziurawych sksrpetkach) tyle w skrócie.

Ewelina
@Były

A pracownicy nie? Jeśli o to Ci chodzi, to w sumie zastanawiam się, co jest w zasadzie nie tak. Oszczędza na wynagrodzeniu czy co?

kolo

Sympatyczna

Uważam że nie warta zachodu jest praca. Pracowałam na stanowisku inspektor niestety marne pieniądze 3000 zl a robiłam wszystko i jeszcze słuchałam jaka to nie jestem. Pomawiano,krzyczano i wyzywano. Starzy ludzie którzy wspominają tylko jak kiedyś było dobrze i ile to nie zrobili. Brak rozmów, rozdzielania rzetelnie zadań. Brak możliwości rozwoju. Jeśli chodzi o premie nie przekraczają one kwartalnie 450 zł i jeszcze kierownicy potrafią je obniżyć złośliwe. Rodzina, rodzinę popycha. Jednym wolno drugiego ma się za nic. Brak szacunku do pracownika i interesanta. Unikać.

@Sympatyczna

z czego wynika ta wspomniana złośliwość? interesują mnie stanowiska kierownicze. jak się na nie dostać? jedynie można poprzez ofertę z zewnątrz? i kto ostatecznie decyduje o wyborze?

Julia

W jednym z wątków kiedyś ktoś pisał o tym, że kierowca robi w zasadzie wszystko, a z tego co widzę jest teraz ogłoszenie i w zakresie obowiązków jest to jasno wpisane, że na przykład trzeba wykonywać wykopy ręczne oraz inne roboty ziemne. Więc kandydat to wszystko wie? W ofercie widnieje również pakiet świadczeń socjalnych, odniesie się ktoś do aktualnych?

Byłypracownikpwik

Julia

co to wnosi w warunki zatrudnienia pozostałych pracowników? ogólnie to na których stanowiskach w tym roku zarabia się najwięcej i z jakich ewentualnych przyczyn?

Ag

Jakiego wynagrodzenia można się spodziewać na stanowisku specjalisty? I jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna?

Kiutes
@Ag

Gdzie indziej lepiej placa nie wiecej niz tżi koła mosz szkoda czasu lepiej jest robic z lysym na innym dziele

@Kiutes

Na innym dziale według Ciebie lepiej jest robić? Na którym w takim razie i czy przybliżysz warunki jakie mogą na nim przysługiwać? Porównasz to?

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowiska Kierowca. Czy ktoś z Was orientuje się co wchodzi w skład obowiązków na tych stanowiskach?

Diksi

Wszystko robisz tam nie ma typowo kierowcy ciezarowki, kopiesz nawisz sie w kanale i(usunięte przez administratora) itd

@Diksi

i w razie czego kandydat jest o tym na wstępie uświadamiany? oferowana stawka jest niezmienna wobec zakresu obowiązków, którego się na dany dzień podejmuje?

Dżony

Jakie sa zarobki i jak praca wyglada na stanowisku operator sprzetu specjalistycznego bo w nowym tygodniu mam rozmowe o prace

@Dżony

Najniższa krajowa bez perspektywy na przyszłosc

@Tomek

Z czego ten brak perspektyw wynika? :/ Mogę prosić o więcej szczegółów?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Zyga

Sami się zwalniają, nie ma tam przyszłości

Kończą współprace z powodów wynagrodzeń, rotacja jest bardzo duża pomimo że nowy pracownik dostaje stawkę nieraz większa od starego pracownika to i tak na obecne czasy zarobisz 3tyś zł na starcie. Jeśli nie masz poparcia to przy obecnej inflacji 12% podwyżki szary pracownik otrzymał 60-70zł

@Adam

A z jakiej przyczyny i w jakich warunkach się to zdarza, że ten nowy dostaje na start więcej?

Sami się zwalniają

Zostaliśmy potraktowani jak nigdy w życiu , z bliża się Boże Narodzenie a wypłaty bez premii jak tak można !!!!!!!

Monter

A ile na rękę można zarobić jako zwykly pracownik?

Ewelina
@Monter

Też się chętnie dowiem, tylko o jakim ty mówisz stanowisku? Zwykły pracownik to może chyba wszystko oznaczać

Maja

Czy te premie do tej pory co roku na święta BN zawsze były? Czy obiecywali że będą a ostatecznie ich nie przyznali? Czy to były tylko oczekiwania pracowników?

Po wodociągach pracowałem w różnych zakładach i nigdzie nie było tak wyfiolkowane jak to jest w wodociągach,a to tylko dzięki tej starej kadrze sprzątającej.Nie dziwię się więc że nowe czasami dostaną po (usunięte przez administratora) bo myślą że jak w innych firmach, jednym wykreceniem (usunięte przez administratora) przeleci połowę biurowca i szychta-takie coś może wk...ić te które się starają. Jest to praca ciężka i nie doceniana tak w kwestiach finansowych jak i wśród pracowników wielce wykształconych bo szkoła jakoś skończył i panisko!!! a gdyby nie one zdechł by nie jeden we własnych odchodach.

Wśród nowych pracowników stosowany jest mobbing i przemoc psychiczna, ze strony pracowników z długoletnim stażem .Dotyczy to osób które są odpowiedzialne za utrzymanie czystości na zakładzie

Pracownica

Jak można wypisywać takie bzdury. Pracowałam jako sprzątaczka przez długi czas i panowała przyjazna i miła atmosfera. Zawsze zgodnie dzieliłysmy się obowiązkami, nigdy nie było z niczym problemu. Nie wiem po co tak oczerniać dobrych pracowników. Wstyd!!!!!!

R.K

(usunięte przez administratora) wypisujcie, jaki mobbing. Wy chyba mobbing nie doświadczyłyscie. Teraz księżniczce się powie że ma coś zrobić albo zwróci uwagę i odrazu mobbing. Za takie oszczerstwa powinnaś wylecieć.

J.A

Pracowałam w PWIK jako sprzątaczka. Fakt pensja nie za duża, ale praca jako tako znośna. Z kierowniczka da się dogadać, z dziewczynami tym bardziej. Nigdy nie miałam z niczym problemu. Ogólnie polecam.

@Pracownik ale to szefostwo pozwala na takie zachowanie starszych praconwików?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. - Rybnik

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.?

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 33 ocen.
  • Pod Lasem 62
    44-210 Rybnik

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.