Opinie o Claire's Poland w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Claire's Poland. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Claire's Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Claire's Poland w Warszawa

aaaaaaaa

Dziewczyny, a jakie są dokładnie zarobki sprzedawcy? Ile można wyciągnąć miesięcznie na 1/2 albo 1/4 etatu?

Witam! Może zrobimy wspólnie coś z Tym problemem, w tej firmie tworzy się fikcyjne umowy o pracę, bez podstaw prawnych w Polskim prawie,knuje się intrygi , zastrasza i poniża. Pani z HR u to naprawdę mało ogarnięta osoba z problemami psychicznymi , a Pani A.D to klękająca na kolanach lekko niepozbierana osoba z podstawowymi brakami na to stanowisko . Kmpetęntny w tej firmie jest tylko kurier ahahhaa!

lenosława

he he he firma ma jeden wielki plus - fantastycznych pracowników za którymi mega tęsknie! Fajnie czytać wasze posty i domyślać się kto je napisał :) pozdrawiam (usunięte przez moderatora) - no regrets, dzięki wam nie mam już stresu, pracy w domu na prywatnym sprzęcie, bycia pod telefonem non stop, nikt się mnie nie czepia o głupoty, nie muszę przełożonym niczego tlumaczyć, bo znają się na swojej pracy, pracuje normalnie 40h w tygodniu itp itd. ps. 90% pracowników Claire\'s nie jest leniwa! no way! buziaki

bibi

kocur ty na mięczak powinienes sobie pseudo zmienić...argument, że znasz gorsze firmy rzeczywiście wystawia odpowienią laurkę dla claire's i dla Ciebie skoro tam pracujesz, bo pracowałeś w jeszcze większym bagnie...jednym słowem uwazasz, że claire's jest do bani, ale znasz też wieksze dno haha

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Claire's Poland? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy inżynier projektu
Bolszewo
Balex Metal Sp. z o. o.
logo firmy HR Team Coordinator - Onboarding
Dla Piper GSC Poland Sp. z o.o.
john

Witam, dołączę się do dyskusji na temat firmy claire's . Muszę z przykrością stwierdzić że niestety doświadczyłem nieterminowych wypłat, oraz wielu innych rzeczy o których sądzę że nie warto nawet pisać. Widząc wypowiedź poprzednika ("są gorsze firmy")sądzę że taki argument nie jest w żadnym stopniu stosowny. Dlatego właśnie w Polsce pozwala się na łamanie prawa pracy, przez bezmyślność ludzi którzy codziennie sobie wmawiają że są gorsze firmy i boją się odezwać w pracy oraz walczyć o swoją rację. Najlepiej żeby pracownik był w pracy 20 h i jest dobrze bo ma prace NIE !! tu już nawet nie chodzi o tą firmę- PO PROSTU TAK NIE POWINNO BYĆ !! Pamiętajmy! istnieją też fajne firmy !! gdzie są fajni ludzie tylko wystarczy uwierzyć w siebie !! Moja rada: Ludzie nie bądźcie głupi nie dawajcie się wykorzystywać..Pozdrawiam wszystkich pracowników i byłych pracowników claire's !!

kocur

dobra nie płaczcie tak, maila to se mozna drugiego zalozyc i nie zasmiecac sobie skrzynki prywatnej. za delegacje mi spoko oddali z pierwsza pensja. sa plusy i minusy. ja znam gorsze firmy ;) p.s pity były na czas, firmy moga do 28.02 je wysylac,

betty

(usunięte przez moderatora)Anetko poproś aby firma kupiła ci słownik ortograficzny- naprawdę piszę się razem a nie jak napisałaś oddzielnie, i tacy o to najlepsi pracują w claire's..haha

betty

(usunięte przez moderatora)..tak claire's jest dla najlepszych -desperatów na rynku...firma nawet nie ma na zapleczu komputera, wszystkie zestawienia trzeba robić na prywatnych kompach, po pracy w domu o czym się nie mówi, sms-y trzeba wysyłać z prywatnych telefonów, bo firmy nie stać zakupić firmowej komórki... wypłaty na czas też niemal nigdy nie ma dla tych najlepszych..a skoro fachowcem od HR-u jest wciąż ta sama osoba to skąd ta rotacja???nie umie taki najlepszy fachowiec znaleźć tych najlepszych pracowników??kpina w biały dzień...firma nowa a ma już historie w inspekcji pracy, inspekcji handlowej itd...nie dotrzymują żadnych warunków umówionych na rozmowie przed zatrudnieniem...poczekaj mikusia jesteś takim samym najemnym pracownikiem jak wszyscy w tym bagnie, niedługo tobie podziękuję, (usunięte przez moderatora)

Mikusia007

Firma dla najlepszych, zdecydowanie polecam.! Jednakże jak widać po wcześniejszych komentarzach trzeba być na prawdę dobrym aby się utrzymać. Firma stara się mieć najlepsze z najlepszych osoby stąd zmiany. Warto próbować i starać się, bo doceniają. Jest sporo konkursów po prostu trzeba chcieć to robić. Kto jest leniem nigdy daleko nie zajadzie!

bruno16

pracowałam niestety w tej firmie..poza złym traktowaniem jest jeszcze wiele innych aspektów, które mówią przeciw rozpoczęciu pracy w claire\'s np: szukanie pracowników za kogoś kto jeszcze pracuję ...( ps. poniżające!!!!!- bo ludzie przychodzą i się pytają o pracę a ty nawet nie wiesz że już na Twoje stanowisko kogoś poszukują...choć nawet nie zdążyłeś się wykazać..)podzielam wcześniejsze negatywne wypowiedzi...

kasia
@bruno16

Zgadzam się z Tobą. Całkiem dobra kasa,ale to wszystko. Atmosfera do bani, ciągły stres. Łamanie prawa pracy. Nie polecam

krecik12

nie polecam...chyba że ktoś chcę pracować w obozie pracy..nie przestrzegane są prawa pracy (brak znajomości kodeksu pracy)jeśli macie pracę lepiej jej nie zmieniajcie ..dobre pieniądze ale chyba to nie jest najważniejsze za niezbyt dobre traktowanie pracowników..bieganie za klientem z koszykiem..nie robicie indywidualnych dobrych utargów to już nie pracujecie..nie możecie przyjść do pracy bo jesteście chorzy też już nie pracujecie..nie możecie przyjść do pracy bo dziecko jest chore też nie pracujecie...źle trzymacie koszyk (musicie jak tace nosić) też nie pracujecie...szkoda że ta firma nie potrafi utworzyć bardzo fajnej atmosfery w pracy...zatrzymać bardzo fajnych pracowników...jedyne co potrafią to zwalniać..(oczywiście bez jakichkolwiek zahamowań)

xyz

Tak, tak ,a najbardziej sympatyczna jest regionalna (usunięte przez moderatora). jak ktos pracuje to wie o co chodzi hehe... a firma do bani, nawet na czas zapłacić nie potrafią

bolo

Claire's sklepy z bizuterią-pracujecie? lub pracowaliście?jakie opinie?warto podjąć pracę?

Dodaj opinie o Claire's Poland Sp. z o.o. - Warszawa. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy.

Dodaj opinie o clairs akcesories - birmingham. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Claire's Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Claire's Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Claire's Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Claire's Poland
2.2/5 Na podstawie 68 ocen.

Claire's Poland