Api Market Sp. z o.o.

2.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Api Market Sp. z o.o.

Aktualność
Szanowni Państwo,

GoWork jest miejscem wymiany merytorycznych informacji, namawiamy zatem do wyrażania opinii pozbawionych osobistych złośliwości personalnych. Zależy nam, aby to forum służyło do komunikacji z osobami zainteresowanymi firmą i pozyskiwania wiarygodnych i rzetelnych informacji na temat pracodawcy.

Akceptujemy konstruktywną krytykę, przypominamy jednak, że swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności.

Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię itp. Ochronie prawnej podlega też ujawnienie informacji stanowiących tajemnice przedsiębiorstwa.

Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora.

Jednocześnie jako pracodawca nie zgadzamy się na obrażanie jakiegokolwiek z naszych pracowników, prosimy więc o formułowanie swoich wypowiedzi z poszanowaniem drugiej osoby.

W razie jakichkolwiek kwestii, pytań czy wątpliwości pozostajemy do dyspozycji pod adresem mailowym kontakt@apimarket.pl

API Market

Api Market Sp. z o.o. chce zatrudnić na stanowisko Kierownik Sklepu kogoś z doświadczeniem. Czy zarobki takie jak 6000 będą osiągalne?

Honorata

A jakie wtedy zarobki są osiagalne? Da radę 5000 wtedy?

Xxx
@Honorata

Widzę że tutaj coraz więcej ludzi ma niezłe poczucie humoru!!!

Haha, zapomnij

Cihociemny
@Administrator

Jak wyciągniesz 4 na czysto to wszystko w temacie.

Xxx Nowy wpis
@Cihociemny

Rozumiem że masz na myśli pensje z nadgodzinami bo 4 tysiące na czysto to chyba mało kto tu dostaje. Różnica między zastępcą kierownika a pracownikiem działu m/w w tej chwili to niecałe 75zł także kierownikiem jest się tylko na papierku.

Qou Nowy wpis

czytam te ogłoszenia o pracę i tam mnie zastanawia wynagrodzenia na czas ( dwa dni później ), premia uznaniowa ( nikt jej nie widzi), e rabaty ( raz w roku w styczniu pod warunkiem że w grudniu nie chorujesz ,nie jesteś na urlopie lub na wypowiedzeniu)

Qou

Ja się pytam gdzie jest druga część wypłaty, dziś jest 12 stycznia, to są kpiny i nieszanowanie swoich pracowników

Haha
@Qou

Wielka kadrowa jak zwykle ma inne ważniejsze sprawy aż się boję co będzie z pitami

@Haha

To nie wina kadrowej tylko góry

Cihociemny
@Qou

No cóż . Żyrandol prezesa się sam nie spłaci , a kosztował 2xtyle ile zobaczysz za chwilę na swoim pit 11

Renata
@Qou

To wynagrodzenia tutaj są wypłacane na dwie tury? Dostaliście już tę drugą część ?

Haha
@Qou

A co góra ma do tego? Nie rozśmieszaj mnie

Qou Nowy wpis
@Haha

A kto robi przelewy, może same się robią, kadrowa tylko liczy pensje,

Michu Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.
Klient

Ta pani nadal tam pracuje ,byłem godzinę temu na zakupach.Czyli nadal tam pracuje .Zero,brak reakcji w tym temacie..

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Api Market Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Kierownik / Zastępca Kierownika Sklepu. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Klient

Jak to jest ze Pani Agata sąsiadka że sklepu Armii Krajowej 64 jest ciągle na rauszu i nikt z tym nic nie robi..???

Bożena
@Sąsiadka

Sąsiadka z bloku obok pracuje tam ,stoi podcięta na kasie często, nie do pomyslenia

Bożena
@Sąsiadka

To moja sąsiadka z bloku obok tam pracuje ciągle stoi na kasie ba rauszu

Michu
@Sąsiadka

Ta babka nadal chyba pracuje bo ja widziałem na sklepie. Dziwne jest to ,że z szefostwa nikt jej nie zwolnił .

@Bożena

Być może przymykają oczy, o coś innego tam chodzi..Przecież to nie do pomyślenia.

Helena
@Sąsiadka

a nie możecie tego faktu zglosić właścicielowi sklepu ?

@Helena

A czy kierownik nie widzi w jakim stanie jest pracownik?Wybaczy Pani ale sam fakt że ludzie widzą a kierownik sklepu nie to o czymś świadczy.

@Helena

A czy kierownik tego sklepu nie widzi pracownika w pracy,w jakim on jest stanie?To jest zastanawiające...

Anna
@Sąsiadka

Mi z kolei w tym sklepie ostatnio sprzedano śmierdzące mięso już po raz drugi,.Jak tak dalej będą robić stracą klientow.

Ilona piwek

Jak wam coś nie pasuje to nie musicie u mnie oracowac

Edziunia..
@Ilona piwek

Co ci ludzie wypisują... pracowałam w firmie blisko 10 lat. Rynek pracy jest tak duży że nikt nikogo na siłę nie trzyma... jak to się mówi,,z (usunięte przez administratora) niema pracownika,,

Beata
@Edziunia..

A w sklepie w Wołominie czy gdziekolwiek, bo tu patrzę że ludzie piszą o Warszawie też. Mnie to ciekawi, ile się zarabia w W., czy korzystniej tam pracować niż w innych sieciowych sklepach?

Ilona
@Ilona piwek

Proszę się nie podawać za osobę którą Pan/Pani nie jest

@Ilona piwek

My jako firma zapraszamy do naszego zespołu. A Panu/Pani pragnę przypomnieć że podszywanie się za kogoś w internecie jest karalne według polskiego prawa.

Zibi
@Ilona piwek

Szukali pracowników do pracy na magazynie jak jeszcze go nie mieli i nie wiadomo gdzie miał być usytuowany. Powstał on dopiero 6 m-cy po rekrutacji w Ożarów Maz.- Giełda Warzywna (BRONISZE). Pracownicy do tego magazynu byli porozrzucani po innych sklepach API i ja też, miało to być przejściowe na kilka dni a okazała się wieczność. Praca była na zapleczu i na sklepie: przynieś, zanieś, ułożyć, położyć, pozamiatać, itp.. Co kilka dni dzwoniłem kiedy mnie przeniosą na magazyn w odpowiedzi: magazyn w budowie. KASA najniższa krajowa, żadnych benefitów.

Mika
@Zibi

Szczera prawda ! Też to przeszłam ????

Robi
@Zibi

Tak było, no może się coś zmieniło bo jednak ten magazyn jest i nawet teraz szukają chętnych. Tylko za jaką kasę!!!!

Dariusz
@Robi

Czyli już wybudowali i szukają ludzi? Ktoś wspomniał że najniższa krajowa. Myślisz że tu dadzą więcej? Bo przy takiej inflacji przydałyby się chociaż dodatkowe premie, nie?

Lutek
@Dariusz

Premie w API? ???? nie dość, że wynagrodzenie śmieszne to jeszcze pracowników nie szanują

@Dariusz

Zapomnij o czyms takim jak premia

Żadnych premii nie ma

Marysia56
@Lutek

Prawda.w szczególności szacunku do innych pracowników nie ma pani blondynka. Jest nowa pani.Jak dobrze pamiętam p.Kasia.jest ta k wesoła, pomocna osoba że powinni się cieszyć że ta pani Kasia jest, a ta blondynka potrafi nakrzyczec na pracowników przy klientach.Dobrze że pani kasia swoje zdanie ma.szanujcie pracowników bo takich jak pani kasia więcej nie znajdziecie.zawsze uśmiechnięta,pomocna,my starsi ludzie doceniamy pomoc a taka daje nam pani kasia.porozmawia ,pożartuje, doradzi aż chce się przychodzić jak ona jest.pochwale jeszcze panią kierownik panią Martę.tez super babka.z panią kasia to mogą zawojować świat.a pani blondynce życzę więcej pokory i mniej wrzasków na sklepie bo aż się odechciewa robic zakupy.

vvv
@Ilona piwek

Odpowiedz na poziomie "kultury" zarzadzajacego, potwierdza zasadnosç wpisu.

KTOŚ
Klient

Może ma znajomości i jej nie zwalniają

Co sądzisz o atmosferze w firmie Api Market Sp. z o.o.? Ile można tam zarobić?

@Administrator

Atmosfera jak na Marsie, w zasadzie brak atmosfery....Kierownik sklepu-(usunięte przez administratora), pracownicy-taka przeciętność, z umiejętnoscią przepisania kalkulacji wagi i ceny na jeden rachunek, Gratulacje bylekości!

Klientka
@Administrator

Wydaje mi się , że dużo nie płacą taka super ekspedientka zwolniła się,poszła pracować do przedszkola . Tam przynajmniej nie nadzwiga się. A gdyby szefostwo dali jej podwyżkë napewno by została . Tak dobrej ekspedientki to już nie będą mieli . Jedna (usunięte przez administratora) ,druga nie chce kroić wszystkiego ( np kiełbasiaka, pasków boczku itp) trzecia wciska na siłę. Pani w tym koło P EPKO zawsze miła i nigdy nie odmówi krojenia ,będę chodziła tam G

Ile można zarobić na Fakturzystka w mieście Warszawa?

T

Podstawa +500zl za pranie

R
@Administrator

Podstawa +500zl za pranie i śmieszne bony na święta, które można wykorzystać tylko u nich w sklepach xD

@R

o co wam chodzi z tym praniem...? tak naprawdę jakie ostatecznie zarobki wychodzą? bo chyba nie 500 pln za standardowy czas pracy? wyjaśnicie to?

R
@Teresa

Postawa teraz wynosi jakieś 2300 netto +500zl na”pranie” czyli 2800 na reke, a pracy od (usunięte przez administratora)

Zelda

"dziękujemy wszystkim za wyrażone opinie, pragniemy poinformować, że z uwagą śledzimy dyskusje i staramy nie ingerować bez konieczności." A ja słyszałam, że szukaliście sposobu na usunięcie negatywnych komentarzy bo ludzie już nie chcą u was pracować? "Wkładamy wiele wysiłku w to, żeby dla całej naszej Załogi być stabilnym, pełnym szacunku i przyjemnym miejscem pracy." Jak prezes doprowadził do płaczu byłą Kierowniczkę Biura też pewnie chciał, żeby poczuła jak bardzo jest SZANOWANA. Tak jak i były już dyrektor handlowy który doprowadził do płaczu dwie inne pracownice, i te porównania kobiet z tatuażami do wytatuowanego bydła. Żeby zbudować stabilne miejsce pracy to niestety samemu trzeba być stabilnym.

@Zelda

Szkoda że dobrych pracowników się nie docenia

@Zelda2

Tylko proszę nie mów, że tego dyrektorka uważasz za dobrego pracownika.

Absolutnie - to było o tej Kierowniczce

Absolutnie - to było o tej Kierowniczce

L

Nie było złe, chetnie bym jeszcze raz poszła tam pracować. Pozdrawiam Marcina, a ten gruby pracuje dalej?

@L

Nie było źle? A dobrze także nie? Ile tu poprawowałaś i na którym stanowisku? Czemu w sumie odeszłaś, sama z siebie czy ktoś pomógł?

L
@Teresa

Nie było źle, praca lekka biurowa. Nie podobała mi się jedynie ilość faktur, które trzeba było na cito wysyłać do centrali, a niektóre wymagały dłuższej chwili uwagi. Pracowałam ponad rok, ale zwolniłam się z powodu pana grubego

Mikuś
@L

Zastanawiam się nad praca w Api, kto do "Gruby"? Ja chcę do Wołomina, a pani gdzie pracowala?

Xxx

Następna gwiazda w biurze to pani kadrowa. Ta to ma wyobraźnie i zero pojęcia o swojej pracy. Nie ma miesiąca żeby czegos nie (usunięte przez administratora). a winny zawsze się znajdzie tylko nie ona.

Ktos
@Xxx

To prawda, pani kadrowa i pani R to dwie gwiazdy tego zakładu. Niestety upadłe

Aktualność
Szanowni Państwo,

API Market
Zelda

"dziękujemy wszystkim za wyrażone opinie, pragniemy poinformować, że z uwagą śledzimy dyskusje i staramy nie ingerować bez konieczności." A ja słyszałam, że szukaliście sposobu aby usuwać negatywne komentarze o firmie, bo dlatego nie macie nowych pracowników do pracy :) "Wkładamy wiele wysiłku w to, żeby dla całej naszej Załogi być stabilnym, PEŁNYM SZACUNKU i przyjemnym miejscem pracy." Rozumiem, że jak prezes krzycząc doprowadził byłą Kierowniczkę Biura do płaczu również myślał o miejscu przyjemnym i PEŁNYM SZACUNKU. Zapewne tak samo jak były już dyrektor handlowy, który porównywał pracownice z tatuażem do tatuowanego bydła lub mówił, że się dzisiaj nie domyły.

Amanda

Dzień dobry. W jaki sposób można się skontaktować z Państwa firma ? Od kilku miesięcy próbuje się skontaktować z filia w Konstancinie , niestety bez skutecznie. Pisałam również maile , tu także bez jakiegokolwiek odzewu.

@Amanda

Przepraszamy za brak odzewu. Może maile nie trafiały do właściwej osoby. Proszę napisać wiadomość na maila: kontakt@apimarket.pl, postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej to możliwe.

Beka
@Api Market Sp. z o.o.

Kiedy będą umyte wózki na zakupy w Zielonce? Brudne, od lat nie myte.

Helena
Kandydat

Chciałabym zaaplikować na wolny wakat specjalista ds BHP kórego teraz szukają. Czy możecie powiedziec co znaczą te elastyczne godziny pracy w ogłoszeniu ? moge zaczac raz na 8-16 a raz 10-18 czy jakos inaczej firma to rozumie? ile etapów rekrutacji na takie stanowisko jest i jak wygląda w ostatnim czasie?

Dzej Dzej
@Helena

to znaczy ze możesz zacząć o 8.00 i skończyć o 18.00- chyba, ze coś się zmieniło

Bury

Listopad 2022 jest przełomowy, dużo się zmieniło. Pan Dyrektor pionu zakupów i sprzedaży NIE JEST JUŻ PRACOWNIKIEM API MARKET.

Trelemolele
@Bury

w końcu łapiemy oddech

@Trelemolele

Tak? I co dalej, jak atmosfera do dziś odnośnie tego wygląda? faktycznie tak wiele to zmieniło?

Anna
Klient

Jestem przerażona tym co zobaczyłam w sklepie na ulicy Siedmiogrodzkiej. Sklep położony jest na Woli, odwiedza go spora grupa seniorów. Obsługa arogancka do granic bólu. Pan pseudokierownik drze się na klientów jak opętany. Wtórują mu zachwycone kasjerki. To tego kantują seniorów przy wydawaniu reszty. Po zwróceniu uwagi Pani udaje mocno zdziwiona. Omijajcie ten sklep szerokim łukiem.

@Anna

Mam dokładnie taka sama opinie o tym sklepie i ludziach w nim pracujących, zwłaszcza o kierowniku!!!!!

Były pracownik biura

Najgorsza praca w mojej dotychczasowej karierze. Brak szacunku do pracownika i do człowieka. Masz być robotem, robić wszystko nawet rzeczy które nie należą do Twoich obowiązków. Głównie mówię o panu dyrektorze Piotrze, chce być miły i zabawny ale jego żarty często nie są miłe a na pewno nie są na miejscu. Widziałem na własne oczy jak dziewczyna przez niego płakała oczywiście od razu się zwolniła. Do póki nie zmieni się kadra zarządzająca nie polecam tego miejsca do pracy, No chyba ze ktoś lubi być wykorzystywany i pracować z psi grosz :) Pozdrawiam ekipę z biura bo jest tam mnóstwo fajnych osób które często pracują tam bo nie maja innego wyjścia :( ja już NIGDY tam nie wrócę nawet po zakupy ( to tez o czymś świadczy) ;)

Klient

Sklep Api Warszawa Wola, Siedmiogrodzka 11. Przestalem być klientem tego sklepu że względu na zachowanie kierownika. Zarzadalem sprzedaży towaru (loda) po cenie jaka była na karteczce przy nim (sprzedano mi po cenie 2 x wyzszej)Niestety ani personel, ani kierownik nie znają przepisów regulujących takie przypadki albo nie chcą znać. W konsekwencji nie sprzedano mi loda po obniżonej cenie, nie zwrócono mi pieniedzy, na kierownik zabrał mi loda!!! Humorystyczną historia z niedouczonym (usunięte przez administratora) w tle?!! Wnioskuję żeby nadać dla tego sklepu jakąś specjalna nazwę, nie wiem-lodziarz, zimny kierownik, api ice :-) Dziwny sklep, bez zasad.

Czy w Api Market Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Zostaw merytoryczną opinię o Api Market Sp. z o.o. - Wołomin

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Api Market Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Api Market Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Api Market Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 8 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Api Market Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii