Opinie o Api Market w Konstancin-Jeziorna Warszawska 63

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Api Market. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Api Market na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Api Market w Konstancin-Jeziorna Warszawska 63

Styczeń

Moi Drodzy, trzymajcie się z daleka od tej firmy. Pomijając to, że sprzęt, system i specyfika pracy, to jest (usunięte przez administratora) Panuje tam ogromny brak szacunku do człowieka, już nie mówię, że brak szacunku do pracownika, ale brak szacunku do człowieka. Pan Dyrektor Piotr Z********* który jest z Poznania, jest strasznym chamem i delikatniejszego określenia nie można tutaj niestety użyć. Dyrektor, nie zna Twojego imienia i używa formy bezosobowej np. "pytać" , "robić". Gdyby trochę kultury miał, to chociaż by mógł powiedzieć Panie/Pani proszę zapytać/zrobić. Będąc na okresie próbnym, nie potrafił on udzielić mi odpowiedzi/informacji. Zero jakiegokolwiek wsparcia z jego strony. Na moje pytanie odpowiedział tak: "moja głowa to nie śmietnik, ja już nie pamiętam, co mówiłem na ostatnim spotkaniu". Kochani, to kto to ma pamiętać? Pracownik, który zaledwie tydzień pracuje i dopiero co się wdraża, uczy się nowych rzeczy, poznaje system. Czy osoba zlecająca, w tym przypadku pan dyrektor Piotr, który pracuje tam już wiele lat? Może jak on nie pamiętał co zlecał mi do zrobienia, to nie było to takie wcale ważne ???? Pan Piotr, tylko wymaga, a nic od siebie nie daje. I tylko straszy głupimi komentarzami, że jak kupcy nie zarobią, to wypłat nie będzie, że jak coś źle się zrobi, to właściciel firmy pan Paweł P**** potrąci nam z wypłaty. No właśnie, a jak już jesteśmy przy wynagrodzeniach, to niestety jest tak, że 500zł z umówionej kwoty wynagrodzenia, to jest jako ekwiwalent za pranie ???? Idą dwa przelewy. Przelewy często się spóźniają, co prawda niewiele, bo 1-3 dni, no ale się spóźniają. Jak ktoś ma np. kredyt/ratę do spłacenia, to nie jest to fajna sprawa. Umów na czas nieokreślony też nie dają. Gdyby już ktoś z Was musiał trafić do pracy w tej firmie, to pytajcie kto będzie Waszym przełożonym. Jeżeli Pani Marta P**** to jeszcze OK, możecie spróbować kariery w tej firmie. Ale jak Waszym przełożonym miałby być Dyrektorek Piotr to uciekajcie gdzie (usunięte przez administratora) rośnie. Nikt nie zasługuje na taki brak szacunku, jakim obdarza pan Piotr Z********* Cham, buc i (usunięte przez administratora) Jak to się mówi "chłop ze wsi wyjdzie, ale wieś z chłopa nie". Nikogo nie obrażając, to pan Piotr mnóstwo słomy w butach ma. Naprawdę, zwykły, prosty człowiek, bez wykształcenia więcej kultury ma, niż taki uczony Dyrektor pan Piotr. Ludzie tam (tacy zwykli pracownicy) są ogólnie fajni, kontaktowi, można z każdym pogadać, pośmiać się. Jak potrafią to Ci pomogą. Są tacy normalni. Ale też jest ogromna rotacja tam.

Były pracownik.
@Styczeń

W 100% zgadzam się, Piotr psuł atmosferę, a na spotkaniu handlowym z Nivea powiedział że: "co to za marka zalega na polkach tylko ". Człowiek bez oglady, zyuca podteksty, niestety właściciel firmy pań Paweł jeszcze gorszy, ale z nim jest mały kontakt, przemknie tylko jak dych po biurze abybzamet wprowadzić.. nawet dzień dobry nie odpowie.. Ale słyszała że Dyr Piotr już tam nie pracuje.. ciekawe czy nowy dyr wniósł jakieś pozytywne zmiany.. Gdy ja pracowałam to w dziale handlowym najdłużej pracującym byl czlopsk z 1rocznym stażem.. I do niego wszyscy szli z pytaniami... bo on tu najdłużej pracowal.. zamęt i zamieszanie.

Qou

Oprócz chamstwa i ignorancji prezesa, gwiazdy z kadr która mówi na głos czy przedłuży człowiekowi umowę czy nie ???? jakby ona była decydentem w firmie, wypłaty która w częściach jest przelewana 10 każdego miesiąca, jeśli 10ty wypada w weekend to masz wypłatę po terminie nawet dwa dni, zimnego pomieszczenia biurowego gdzie siedzisz w kurtkach,to praca w Centrali jest ok????

POL
@Domin80

Coś złego? Powinieneś zapytać czy ktoś może powiedzieć o firmie coś dobrego. Wszyscy dostają wypłatę tak samo :)

Czy pracodawca Api Market motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Tak jest system celów i premii za realizacje celów + możliwy awans i podwyżki .

Kolo

Jestem nowa w biurze i jest Ok , nowy szef i atmosfera Ok . Kasa na czas i system premii do zarobienia fajne pieniądze .

Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Czy w Api Market zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Były pracownik. Nowy wpis
@Styczeń

Czy można liczyć w Api Market na prywatną opiekę medyczną?

Majka

Oferta pracy "Kupiec" wisi na pracuj.pl nieprzerwanie od kilku lat. Pan prezes zbiera dane z rynku w trakcie " spotkań rekrutacyjnych", ale nie ma zamiaru nikogo zatrudniać. Szkoda czasu

Fajka Nowy wpis
@Majka

Ta oferta wisi cały czas dlatego, że jak tylko kupcy orientują się jak działa firma to z niej uciekają. Rekord to kilka dni a na odchodne od dyrektora można usłyszeć to na (usunięte przez administratora) Zawracałas :)

Czy po rozmowie w Api Market rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Praca w sklepie osiedlowym na Mokotowie
OEX S.A.
Qou

Life
@Qou

Wydaje mi się, ze jeżeli jakieś osoby widzą problem juz na tym poziomie to mysle, że sa to dość roszczeniowe osoby, a takim ciężko jest dogodzić. Co do samej pracy to wiadomo, ze trzeba się trochę postarać, ale to jak wszędzie. Nie wiem jak było kiedyś, ja jestem zadowolona i pracuję już jakiś czas. Żadna praca nie jest idealna, każdemu nie da się dogodzić. Negatywny komentarz potrafi wystawić każdy, ale nikt nie patrzy na swoją pracę. Pracuja tez tam również stali pracownicy, z długim stażem. Skoro jest tak źle to ciekawe dlaczego dalej tam są :) Pozdrawiam wszystkie osoby, które są zadowolone!

Stella
@Qou

Popieram. Ta firma to żart. Ogrzewanie rozkręcane tylko wtedy kiedy wjeżdża inspekcja. Mało tego, gwiazda z kadr biega po biurze i krzyczy, że robi paczkę dla Inspektora. Ciekawe kiedy ktoś życzliwy to zgłosi :)

Adrianna
@Life

Długo to chyba pracują tylko prezesi i ich żony :)

Domin80
@Qou

Witam Zostałem właśnie zaproszony na rozmowę na stanowisko fakturzysta do API Market w Konstancinie. Czy wie ktoś może coś ciekawego lub złego na temat tej pracy? Czy pracownicy biura też mają tak różnie przelane wynagrodzenia?

POL
@Domin80

Czy pracodawca Api Market motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Edek z Krainy Kredek

Bardzo. To co możesz usłyszeć to:" Zawsze możesz złożyć papier", "Jak masz problem to (usunięte przez administratora)",

Edyta
@Edek z Krainy Kredek

I w sumie to działa?

@Edyta

Edyta, a Ciebie coś takiego motywuje?

Edyta
@Edek z Krainy Kredek

Tego nie powiedziałam, ale skoro deklarujesz, że takie słowa padają a ludzie wciąż tu pracują... To jakie całkowite warunki pracy mają tutaj ludzie obecnie? napiszesz?

@Edyta

A skąd wiesz że ludzie wciąż pracują? Ja widzę że jest ogromna rotacja i komentarze to potwierdzają. Jeżeli jesteś jednym z tych "pomocnych" pracowników wstawiających nowe pytania żeby zakryć te negatywne komentarze to proponuje wyjść i przejść się po biurze. Na własne oczy zobaczysz te warunki :)

Tak jest system celów i premii za realizacje celów + możliwy awans i podwyżki .

Hej , ja jestem nowy i na nowym stanowisku w Api i mój przełożony jak i właściciel to normalni ludzie , atmosfera poprawna i jakaś integracja była , ogólnie luz . Bez uwag . Polecam

Kolo

Xd

Dyr handlowy nowy fajny człowiek , integracje zrobił i szkolenia zapowiada , nawet szef inny się zrobił . Podobno rabaty na zakupy będą

Domin80

Witam. Dostałem zaproszenie na rozmowę do API Market w Konstancinie. Czy ma ktoś jakieś informacje na temat pracy fakturzysty? Czy pracownikom biurowym też tak późno przelewają pensję?

Czy Api Market organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

vchacinska@inpost.pl

Witam, Jesteśmy zainteresowani współpracą z Państwem w charakterze punktów obsługi paczek Inpost. Proszę o zgodę na przesłanie oferty oraz o kontakt jesli są Państwo zainteresowani współpracą . Pozdrawiam, st.koordynator POP Violetta Chacińska tel.885887685 vchacinska@inpost.pl

xyz

Praca w centrali oznacza codzienną walkę z mobingiem, który stosuje dyrektor i właściciele. Nie ma żadnego poszanowania dla pracownika, obelgi i słownictwo niecenzuralne używane są codziennie. Brak decyzyjności , przemyślanych działań i przede wszystkim brak poważnego traktowana kontrahentów. Rotacja wśród pracowników bardzo wysoka, Zdecydowanie odradzam jako miejsce pracy .

@xyz

Że ja dopiero teraz to czytam ????

Honorata

Znalazłam ofertę pracy na regionalnego kierownika sprzedaży, myślicie, że warto się zgłosić? Obawiam się, czy oferta nie "wisi" od kilku lat, tak jak w przypadku kupca., o czym wspomniała poniżej Majka. Faktycznie firma zatrudnia nowe osoby, czy tylko bada rynek? Praca jest fajna, czy istnieje spora szansa, że po kilku miesiącach będę musiała szukać czegoś nowego?

@Honorata

Odradzam. Tam jest straszna rotacja i brak szacunku do pracownika.

Klaudia

A nie szukają może kogoś na etat do centrali?

Maria123

Byłam w tym sklepie .Nie jestem zadowolona nie ma cen produktów.Szukalam na jednym dziale na innym też cen nie ma.Jestem zdziwiona bo w każdym sklepie są ceny.Wiecej tam nie pójdę.Oprucz tego przy kasie na kasierke musiałam czekać bo nikogo nie było koszmar jakiś.

Zostaw merytoryczną opinię o Api Market - Konstancin-Jeziorna

• Jak się pracuje w Api Market?

Zobacz opinie na temat firmy Api Market tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Api Market?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Api Market