Nadwiślańska Agencja Turystyczna

Tychy

Opinie o Nadwiślańska Agencja Turystyczna

użytkownik zarejestrowany

@lente czemu uważasz, że treści są administrowane przez pracownika agencji turystycznej? Na jakiej podstawie tak wnioskujesz? Administrowaniem zajmuje się admin serwisu gowork.pl i tylko on może moderować lub usuwać opinie na wątku. Odsyłam Cie do regulaminu: http://www.gowork.pl/regulamin Tam znajdziesz więcej informacji na ten temat.

lente

Nie na temat, ale jak widze te teksty administrowane sa przez pracownika NAT. Problem : 08/10 wyslalam skarge dot. fakturowania i recepcji (w osobie kierowniczki) wraz z zalacznikami, tj. zawyzona faktura i in. - do dnia dzisiejszego NAT nie potwierdzil otrzymania w/w. Jesli do 31/10 brak bedzie reakcji podajac bede musiala inne dzialania w celu wyjasnienia sytuacji. Czy moje przedstawione pisemnie watpliwosci (mowiac delikatnie) TRAFILY do osob kompetentnych ???

użytkownik zarejestrowany

@W nie chcę podejmować pracy, ale chciałabym, żeby jak najwięcej dowiedzieli się Ci, którzy chcieliby podjąć pracę w Nadwiślańskiej Agencji Turystycznej. Dlatego najlepiej jakby każdy ośrodek był opisany.

użytkownik zarejestrowany

@N. wspominasz między innymi o nie najlepszym traktowaniu pracownika przez firmę. Co masz konkretnie na myśli? Spotkała Cię jakaś nieprzyjemna sytuacja? Piszesz również o niewypłacaniu wynagrodzenia. Czy była to jednorazowa sytuacja, czy powtarzało się to częściej?

@W
@Hanna 28.04.2017, 14:28

W jakim ośrodku chce Pani podjąć prace?

N.

Niskie zarobki złe traktowanie pracowników nie wypłacanie pieniędzy w szczególności w Wiśle i ich pensjonacie Ogrodzisko gdzie dyrektor nagminnie okrada pracowników nie wypłaca pieniędzy do końca albo udaje ze ich nie ma . Straty są nieuznawane wiec mnóstwo przeterminowanego jedzenia . Nie polecam pracy w obiektach Natu .

N.

użytkownik zarejestrowany

@a, a pozytywne strony pracy w Nadwiślańska Agencja Turystyczna? Co możesz o nich powiedzieć?

a

Niskie zarobki, niskie stawki podstawowe, regulują premią wynagrodzenie do minimalnego. Wykorzystują pracowników. Pracownik wykorzystywany maksymalnie, praca w nadgodzinach niezapłacona, w żaden sposób zrekompensowana. Tylko kierownicy, dyrektorzy mają dobre wynagrodzenia. Zła atmosfera w pracy i wyzysk ludzi. Traktują ludzi jak przedmiot nic nieznaczący. Nie polecam pracy w tej firmie. Zatrudniają ludzi z polecenia ( np. związki kopalniane, znajomi dyrektorów kopalń, żony posłów i nie tylko ) i o tych dbają i Ci mają dobre wynagrodzenia. Pozostali nic nie znaczą, są wołami do roboty.

mjork
użytkownik zarejestrowany

no to też problem polskiej edukacji, ponieważ angielskiego nie naucza się w sposób komunikatywny, tylko wyłącznie pisanie i to w dodatku ciągłe powtórki z tego samego co kolejny okres szkolnictwa

izerka
użytkownik zarejestrowany

Powstała swoista moda na wyjazdy zagraniczne i w zasadzie nie dziwię się temu bo za te same pieniądze można pojechać na tydzień nad bałtyk i polecieć na tydzień do chorwacji... Uważam jednak, że pozostała spora grupa Polaków, którzy są chętni i zdecydowani tylko i wyłącznie na odpoczywanie w Polsce i poznawanie nowych miejsc, także jest tu pole do popisu..

Matejko
użytkownik zarejestrowany

Szanse zawsze są, pytanie czy będą teraz kogoś szukali jest bardziej adekwatne. Ruch turystyczny na terenie Polski jest zmienny. Polacy coraz chętniej wyjeżdżają za granicę kuszeni kurortami, słońcem i 40 stopniową pogodą. Swoją drogą raczej nikt nie podejmie pracy na słabych warunkach nie sądzicie, a nie mam pewności, czy oferują jakieś dobre pieniądze.

?

Komp - 2013-04-28 13:47:39 Jak to wyglacą za nadgodziny i każą harować? Przeceiż takie rzeczy można zgłosić - nikt nie jest bezkarny!System zarządzania sprzedaży jest jak z NASA. Nie można porównac jak do bani się pracowało jeszcze rok temu i tego co jest dzisiaj. Jak rozmawiam z koleżankami z innych firm to mi nie wierzą a nawet nie rozumieją co do nich mówię. Nawet nie mam zamiaru zmieniać pracy. NAT ma taki system zarządzania IT że szczęka opada. Takie rzeczy to widziałam na Gwiezdych Wojnach

ewcia038

Jako byly pracownik Nat moge wyrazic opinie i niesstety nie bedzie ona pozytywna kiedys byl czyn spoleczny dla kraju dzis dla firmy nat haruj za grosze na okraglo soboty niedziele i nie upominaj sie o wyplate za nadgodziny bo do wybramnia ale pytanie kiedy to wybrac jak wciaz sie haruje na okraglo swieta nie swieta w pracy angaze po podwyzce urzedowej dostaje sie po 3 miesiacach bo i tak pracownik nie ma nic do gadania

AA

Firma jak za króla ćwieczka. Płacą GROSZE!!!!!! Minimum ludzi, maksimum pracy [usunięte przez moderatora]-. Daleko firmie do europejskich wzorców. Przykre to ale niestety prawdziwe. Najważniejsze że się kasa zgadza "na górze" :(

zatroskani

Skoro ma być anonim, to żadnych szczegółów.Najgorszym wynalazkiem, gwarantującym wątpliwe sukcesy tej spółce jest (działający ewidentnie na szkodę , ale niestety umocowany dość mocno) [usunięte przez moderatora].Facet, który manierami( a raczej ich brakiem), stosunkiem do innych(totalny brak elementarnych zasad współżycia społecznego),sposobem zarządzania, zbliżonym do dyktatury z minionej epoki( [usunięte przez moderatora] jest najmądrzejszy, najlepszy i co najważniejsze zawsze ma rację-czyli [usunięte przez moderatora] jedyną słuszną siłą) rozkłada wszystko.[usunięte przez moderatora] do trzech razy sztuka a to twój trzeci ( a może nawet czwarty)ośrodek pod skrzydłami nat-u,w każdym pozostawiłeś niezapomniane wrażenia,prosimy cię,już nic więcej nie psuj .Ocena dotyczy zasad doboru kadry kierowniczej,[usunięte przez moderatora]

Masz racje szkoda im kasy na większą, lub chociaż podstawową ilość pracowników, która powinna być. Najlepiej wykorzystywać tą garstkę którą mają i wymagać cudów, a jak coś nie pasuje to prawią kazania. Tak jakbyśmy to my byli winni, że się nie wyrabiamy czy jesteśmy zmęczeni. Na kelnerstwie były 3 osoby na jednej zmianie, żebyśmy zdążyli roznieść obiad musiała nam pomagać zmiana która cały dzień po 12h powinna mieć wolny. Wstyd bo niektórzy naprawdę chcą pracować, ale nikt nie jest maszyną.

dfg

Tu chodzi o nadwiślańską agencję turystyczną jako miejsce pracy - siedziba w Tychach, a nie o wczasy no ludzie...

nikomu nie polecam tego,co ja przeszedlem w pensjonacie OGRODZISKO.smrod w pokoju,niemila obsluga zwlaszcza na recepcji,bo kelnerki jeszcze ujda w tloku.to na dodatek wszystko jest tam robione z wielka lacha,zamiast dbac o goscia.odradzam zdecydowanie!!!

xxxxx

pobyt w pensjonacie Ogrodzisko oceniam na skandaliczny!nie dosc ze w pokojach smierdzi kanalizacja,personel jest [usunięte przez moderatora],to [usunięte przez moderatora]h siedzaca na recepcji jest bezczelna,chamska i na dodatek wulgarna.to byl moj pierwszy i ostatni raz w tym osrodku.jedyne co moge pochwalic to jedzenie bylo pyszne.NAPEWNO ZNAJOMYM BEDE ODRADZAL POBYTU.TACY LUDZIE NIE POWINNI TAM PRACOWAC!!!!!!!!

użytkownik zarejestrowany

Solidna, profesjonalna. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako wystarczający. Atmosfera i ludzie tam pracujący są pozytywnie nastawieni do życia i innych, otwarci, profesjonalni. Najbardziej podobało mi się w Nadwiślańska Agencja Turystyczna: przyjazna atmosfera, możliwość rozwoju i samodzielnej, odpowiedzialnej pracy.

Zostaw opinię o Nadwiślańska Agencja Turystyczna - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nadwiślańska Agencja Turystyczna