Hotel Restauracja Alexandra

Pobiedziska

Opinie o Hotel Restauracja Alexandra

robol

100% zgadzam się z ciawa. Szefowa szuka służących, a nie kucharzy i kelnerów. Nigdy nic nie ugotowala, a kucharzy chciała uczyć gotować. Siebie określał ze jest szefem kuchni. Brak pojęcia o prawdziwej gastronomi. Nie jedna dziewczyna przez szefowa płakała. Jak będziesz się wybierał do pracy w Hotelu Alexandra to pamiętaj zabieraj swój obiad bo jak będziesz jadł ich jedzenie to zostaniesz nazwany złodziejem.

ciawa

jeżeli jest jeszcze na świecie jakis szanujący sie kelner lub kucharz, to błagam, nie idzcie do pracy w hotelu Alexandra w Pobiedziskach! Stracicie wszelką wiarę w siebie i w swój zawód! Szefowa za wszelką cenę będzie próbowała wam udowodnić że nic nie umiecie, a szef każdego napotkanego człowieka uważa za złodzieja i nieroba. A na wypłatach was tak zaoraja, że w końcu bedziecie musieli ich przepraszać że pensję chcecie.

zasuwacz

człowieku nie pisz czegoś czego nie wiesz... może i ludzie którzy tam pracują są bardzo w porządku i mili...ale co do szefostwa..... szkoda gadać....oracze bań....

Zostaw opinię o Hotel Restauracja Alexandra - Pobiedziska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Restauracja Alexandra