Opinie o El Group Investments Sp. z o.o. w Warszawa

El Group Investments Sp. z o.o.
0 0 9 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 137 dni.

Czy pracodawca El Group Investments Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

stef Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Opinie o El Group mam pozytywną i polecam.

Tak1Nie
piotr Nowy wpis

El Group Investment spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to polska firma transportowa zlokalizowana w Kostrzynie, województwo wielkopolskie, która pragnie dostarczyć Państwu pełen zakres usług w krajowym i międzynarodowym transporcie drogowym. Na rynku transportowym istniejemy od wielu lat. Pozwala nam to na stabilizację i pewność w realizacji usług. Usługi transportowe, spedycja to nasza specjalność, a także pasja! w naszych działaniach jesteśmy niezawodni, ciesząc się uznaniem i zaufaniem Klientów w kraju, jak również za granicą. Stawiamy na jakość świadczonych usług! Jedziemy do celu obdarzeni przez Państwa zaufaniem, które jest dla nas wyznacznikiem jakości wykonywanych przez nas usług. Jesteśmy gotowi podjąć się każdego zadania. Nasza oferta tak jest skonstruowana, aby zaspokoić potrzeby rynku. My dostosowujemy się do Państwa, pragnąc, aby realizowane przez nas zadanie wykonać jak najszybciej – w poczuciu bezpieczeństwa i komfortu. To, co nas cechuje, to indywidualne podejście do każdego Klienta. Dla nas nie ma trudnych zadań – są tylko wyzwania, którym zawsze staramy się sprostać. Spedycja, transport, logistyka, tempo, profesjonalizm, cel, zadowolenie Klienta to hasła, które z pasją zamieniamy w czyn! Realizujemy się na wielu płaszczyznach, co daje nam wymierny efekt w postaci konkurencyjnych cen. W zakresie przewozu ładunków taborem ciężarowym na terenie całej Polski, dostarczamy pełną ofertę zarówno w obsłudze logistycznej, jak i spedycyjnej. Realizujemy zamówienia zarówno od dużych Przedsiębiorstw, jak i małych Firm. Dla nas liczy się indywidualne podejście do świadczonych usług. Codziennie jesteśmy dla Państwa! Swoim zasięgiem działania obejmujemy wszystkie kraje Unii Europejskiej. Jesteśmy specjalistami w zakresie transportu do Wielkiej Brytanii. Wiodącym kierunkiem są także Włochy, Niemcy, Holandia oraz Belgia. To, co nas wyróżnia na rynku firm działających w zakresie transportu drogowego, to kompleksowość świadczonych usług. Jesteśmy firmą ceniącą Klienta, dbamy o jakość, terminowość i rzetelność wykonywanych usług transportowych. Ufamy naszym kierowcom. Ich doświadczenie i kwalifikacje sprawiają, że kiedy oni codziennie wyruszają w trasę, my mamy pewność realizacji Państwa zamówienia. Nasi spedytorzy są z nimi w stałym kontakcie, dzięki czemu na bieżąco mogą Państwo śledzić trasę swojej przesyłki. Dbamy o jej bezpieczeństwo, dlatego towar jest ubezpieczony – OC Przewoźnika, tzw. OCP. Jesteśmy firmą transportową posiadającą bardzo bogaty i rozbudowany tabor, by świadczone przez nas usługi transportowe, spedycyjne gwarantowały Państwu pełną kompleksowość. Co ważne, nasze samochody spełniają europejskie wymagania pod względem technicznym i ekologicznym (normy EURO 5). Nasza transportowa firma przygotowana jest do przewożenia ładunków niebezpiecznych (ADR). W podejmowanych działaniach jesteśmy niezawodni! My wiemy jak jeździć! Dbamy o bezpieczeństwo. Nasze doświadczenie w transporcie drogowym – w kraju, jak i na drogach europejskich – sprawia, że mogą się Państwo czuć komfortowo, korzystając z bogatej gamy naszych usług spedycyjnych. edną z gałęzi naszej Firmy jest transport międzynarodowy. Jesteśmy profesjonalnie do niego przygotowani. Rozbudowana baza i wieloletnie doświadczenie sprawia, że możemy być dla Państwa partnerem w prowadzonych działaniach. Kompleksowość naszych usług powoduje, że jesteśmy liderem w transporcie międzynarodowym. My wiemy, jak skutecznie, rzetelnie i bezpiecznie dojechać do wyznaczonego celu. Dbamy o jakość naszych usług, poprzez ciągłe inwestycje i rozwój kwalifikacji naszej kadry. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych – są wyzwania! Wszystko, co robimy – robimy z pasją! Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo przewozów, poprzez ubezpieczenie towaru. Nasi kierowcy są w ciągłej łączności ze spedytorami. Wyruszamy w trasę z misją, która jest dla nas wyznacznikiem naszej jakości. Transport międzynarodowy to mocna strona naszej Firmy! Dostosowujemy się do potrzeb rynku. Kraje, które obejmujemy naszą pracą to przede wszystkim: Wielka Brytania, Niemcy, Austria, Kraje Beneluxu, Francja, Włochy, Hiszpania, Czechy, Słowacja, Węgry oraz Skandynawia. Jeździmy wszędzie tam, gdzie jest taka potrzeba! Nie boimy się wyzwań, ani wymagających klientów! Specjalizujemy się w przewozie ładunków całopojazdowych oraz drobnicowych z wykorzystaniem każdego rodzaju taboru. Przewozimy również materiały niebezpieczne ADR. Mamy wszystkie potrzebne licencje i dokumenty na transport zagraniczny, pozwalające nam na swobodne poruszanie się po poszczególnych krajach, czy specjalnych strefach. Działamy kompleksowo – to nas wyróżnia. Nasza oferta usług tak jest skonstruowana, aby dostosować się do Państwa potrzeb. Posiadamy samochód przystosowany do transportu odzieży na wisząco.

Jutro

Proszę o więcej szczegółów. Podpisywali Państwo jakąś umowę? Proszę o pilną odpowiedź

wan

El-Group zaprosiła moją firmę jutro na spotkanie w sprawie eksportu. Będzie to nas kosztować dwie dniówki i bilety pkp. Uważcie, że w ogóle nie warto?

Johny Nowy wpis
Nazwa działu: Marketing
@wan

Moge pomoc

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

piotr

Nasza firma transportowa pragnie dostarczyć Państwu pełen zakres usług w zakresie drogowego transportu krajowego i międzynarodowego. Na rynku transportowym istniejemy od piętnastu lat. Pozwala nam to na stabilizację i pewność w realizacji usług. Usługi transportowe, spedycja to nasza specjalność, a także pasja! w naszych działaniach jesteśmy niezawodni, ciesząc się uznaniem i zaufaniem Klientów w kraju, jak również za granicą. Stawiamy na jakość świadczonych usług! Jedziemy do celu obdarzeni przez Państwa zaufaniem, które jest dla nas wyznacznikiem jakości wykonywanych przez nas usług. Jesteśmy gotowi podjąć się każdego zadania. Nasza oferta tak jest skonstruowana, aby zaspokoić potrzeby rynku. My dostosowujemy się do Państwa, pragnąc, aby realizowane przez nas zadanie wykonać jak najszybciej – w poczuciu bezpieczeństwa i komfortu. To, co nas cechuje, to indywidualne podejście do każdego Klienta. Dla nas nie ma trudnych zadań – są tylko wyzwania, którym zawsze staramy się sprostać. Spedycja, transport, logistyka, tempo, profesjonalizm, cel, zadowolenie Klienta to hasła, które z pasją zamieniamy w czyn! Realizujemy się na wielu płaszczyznach, co daje nam wymierny efekt w postaci konkurencyjnych cen. W zakresie przewozu ładunków taborem ciężarowym na terenie całej Polski, dostarczamy pełną ofertę zarówno w obsłudze logistycznej, jak i spedycyjnej. Realizujemy zamówienia zarówno od dużych Przedsiębiorstw, jak i małych Firm. Dla nas liczy się indywidualne podejście do świadczonych usług. Codziennie jesteśmy dla Państwa! Swoim zasięgiem działania obejmujemy wszystkie kraje Unii Europejskiej. Jesteśmy specjalistami w zakresie transportu do Wielkiej Brytanii. Wiodącym kierunkiem są także Włochy, Niemcy, Holandia oraz Belgia. To, co nas wyróżnia na rynku firm działających w zakresie transportu drogowego, to kompleksowość świadczonych usług. Jesteśmy firmą ceniącą Klienta, dbamy o jakość, terminowość i rzetelność wykonywanych usług transportowych. Ufamy naszym kierowcom. Ich doświadczenie i kwalifikacje sprawiają, że kiedy oni codziennie wyruszają w trasę, my mamy pewność realizacji Państwa zamówienia. Nasi spedytorzy są z nimi w stałym kontakcie, dzięki czemu na bieżąco mogą Państwo śledzić trasę swojej przesyłki. Dbamy o jej bezpieczeństwo, dlatego towar jest ubezpieczony – OC Przewoźnika, tzw. OCP. Jesteśmy firmą transportową posiadającą bardzo bogaty i rozbudowany tabor, by świadczone przez nas usługi transportowe, spedycyjne gwarantowały Państwu pełną kompleksowość. Co ważne, nasze samochody spełniają europejskie wymagania pod względem technicznym i ekologicznym (normy EURO 5). Nasza transportowa firma przygotowana jest do przewożenia ładunków niebezpiecznych (ADR). W podejmowanych działaniach jesteśmy niezawodni! My wiemy jak jeździć! Dbamy o bezpieczeństwo. Nasze doświadczenie w transporcie drogowym – w kraju, jak i na drogach europejskich – sprawia, że mogą się Państwo czuć komfortowo, korzystając z bogatej gamy naszych usług spedycyjnych. edną z gałęzi naszej Firmy jest transport międzynarodowy. Jesteśmy profesjonalnie do niego przygotowani. Rozbudowana baza i wieloletnie doświadczenie sprawia, że możemy być dla Państwa partnerem w prowadzonych działaniach. Kompleksowość naszych usług powoduje, że jesteśmy liderem w transporcie międzynarodowym. My wiemy, jak skutecznie, rzetelnie i bezpiecznie dojechać do wyznaczonego celu. Dbamy o jakość naszych usług, poprzez ciągłe inwestycje i rozwój kwalifikacji naszej kadry. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych – są wyzwania! Wszystko, co robimy – robimy z pasją! Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo przewozów, poprzez ubezpieczenie towaru. Nasi kierowcy są w ciągłej łączności ze spedytorami. Wyruszamy w trasę z misją, która jest dla nas wyznacznikiem naszej jakości. Transport międzynarodowy to mocna strona naszej Firmy! Dostosowujemy się do potrzeb rynku. Kraje, które obejmujemy naszą pracą to przede wszystkim: Wielka Brytania, Niemcy, Austria, Kraje Beneluxu, Francja, Włochy, Hiszpania, Czechy, Słowacja, Węgry oraz Skandynawia. Jeździmy wszędzie tam, gdzie jest taka potrzeba! Nie boimy się wyzwań, ani wymagających klientów! Specjalizujemy się w przewozie ładunków całopojazdowych oraz drobnicowych z wykorzystaniem każdego rodzaju taboru. Przewozimy również materiały niebezpieczne ADR. Mamy wszystkie potrzebne licencje i dokumenty na transport zagraniczny, pozwalające nam na swobodne poruszanie się po poszczególnych krajach, czy specjalnych strefach. Działamy kompleksowo – to nas wyróżnia. Nasza oferta usług tak jest skonstruowana, aby dostosować się do Państwa potrzeb. Posiadamy samochód przystosowany do transportu odzieży na wisząco. W naszej bazie znajdą Państwo, samochody o różnej kubaturze oraz ładowności do 24 ton z możliwością jednorazowego załadunku do 38 euro-palet. Czas to pieniądz! Wiemy o tym i dlatego oferujemy również ekspresowe dostawy towarów o wadze do 1,5 tony i objętości do 20 m3. Działamy błyskawicznie, nie bojąc się nowych możliwości.

piotr

TakNie

Wasza wiedza może pomóc użytkownikom! Nadal oczekujemy na nowe informacje, ponieważ wątek o pracy w firmie El Group Investments Sp. z o.o. w mieście Warszawa nadal nie ma opinii.

Zostaw opinię o El Group Investments Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

El Group Investments Sp. z o.o.