Opinie o Hanke Tissue Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Hanke Tissue Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Hanke Tissue Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hanke Tissue Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

Dzień dobry. czy jakiś czas temu nie był przypadkiem poszukiwany Pomocnik Warstwownicowego? Szukałem właśnie pracy na tym stanowisku w swojej okolicy i pokazała mi się zajawka w przeglądarce z nazwa spółki. nie mogłem już wejść w szczegóły bo oferta była wygasła. powinienem żałować? I czy ona powróci?

Serhii Nowy wpis

This job is very good, people are nice, I don't understand why so many bad reviews, today I had day 0 here and it was very nice, I didn't have such a good experience like this before, our lidership is a very good man and very respectful from everyone, so I can say that machine operator and packing there are best options for people who like to work interestingly and have fun, not for lazy one!!!

Rok temu pisaliście tu o psującej się od głowy rybie a do dziś już cisza jak makiem zasiał. Chciałbym przyjść tu na elektryka, na stronie jest dostępna oferta, ale w ramach poprzednich komentarzy liczyłbym na opinie względem warunków dla elektryków, zwłaszcza ze po kliknięciu w ogłoszenie nie ma w ogóle szczegółów. jak więc płacą i jaka mi umowę dadzą na początek?

Alicja

Czyli jakieś premie i dodatki istnieją. A jak jest z podwyżkami? Można się starać, żeby po jakimś czasie coś dołożyli?

@Alicja

Wynagrodzenie w firmie Hanke Tissue składa się w szczególności z premii. Podwyżki są dla tych z najniższą krajową bo oczywiście muszą podnieść ze względu na coroczną podwyżkę najniższej krajowej. Sami z siebie nie dają podwyżki w płacy zasadniczej dostajesz ją tylko w premii którą jednego miesiąca dostaniesz drugiego nie.

Maria

Czyli mówiąc krótko stawiają tu po prostu na wynik? tak właściwie to ostatecznie ile ta premia miałby wynieść obecnie? mam na mysli taki pozytywny scenariusz. Są tu osoby, których wyniki są na tyle dobre, że trafiają im się za kazdym razem? Za jaką pracę by tak wpadało?

@Maria

Skoro Pani pisze, że są tu osoby których wyniki są na tyle dobre... to chyba Pani wie bo nadal tam pracuje. Wyników tam już od jakiegoś czasu nie ma i mimo zakupu nowej linii typu ZZ nie będzie. Odchodzą od Was operatorzy z kilkuletnim stażem i w najbliższym czasie odejdą kolejni z linii, która produkuje najwięcej. Maszyny stoją, ludzi wyganiacie na urlopy bo pracy nie ma a kierownictwo szuka odpowiedzi czemu ludzie odchodzą pytając się innych operatorów. RYBA PSUJE SIĘ OD GŁOWY ----- > w firmie już od dawna potrzeba świeżej krwi i nowych pomysłów. Skarbonka ze spółki MBB SE w końcu się skończy. Ile można ładować w mało rentowną firmę mają jeszcze 5 innych (usunięte przez administratora)

krótko, szybkie pytania, brak zainteresowania ze strony rekrutującego w trakcie odebrał telefon i przeklinał. Popracowałem około 3 miesięcy na maszynie której nikt nie potrafił obsługiwać(nawet operator który mnie szkolił)

ile chcesz zarabiać

Pracownik Servoteca

W firmie panuje jedne wielkie kolesiostwo(oczywiście w kadrze pseudo kierownictwa). W firmie panuje polityka okradania ludzi za brak posłuszeństwa. Zachorujesz zabierają Ci premię, krzywo się spojrzysz zabierają Ci premię. Ponadto płaca zasadnicza składa się z najniższej krajowej a reszta jest dawana w premie uznaniową, którą oczywiście zabierają jak na Januszka czy Mariuszka krzywo się spojrzysz.

S

Czy w Hanke na produkcji roli papieru jest dział jakości? Co sprawdza i czym się zajmuje?

Firma Hanke Tissue Sp. z o.o. poszukuje kogoś na stanowisko Pakowacz. Czy proponowane w ofercie zarobki rzędu 2800 PLN mogą potem wzrosnąć?

Zatrudniona/y

2800 to kwota netto w skład, której wchodzą premia produkcyjna, uznaniowa, obecnosciówka plus dodatek za pracę w godzinach nocnych(22:00-6:00).Wzrosną jeśli będziesz robić w godzinach nadliczbowych. Zazwyczaj maleje. L4 lub Nż -300 zł oraz -nagroda uznaniowa.

Agata
@Zatrudniona/y

Dobrze, że piszesz, rzadko kto wywali kawę na ławę. A jak ze zmianami, np. cały czas masz nocki, czy na zmianę z dniami?

@Agata

Pracuje na zmiany, pierwsza i druga przez co odchodzi mi dodatek za pracę w godzinach nocnych. Chodź często się zdarza, że z dnia na dzień potrafią zadzwonić żeby przyjść na inną zmianę lub na nadgodziny. 2 dni zrobię nadgodziny a później muszę wybierać 2 dni wolnego bo moja maszyna już nie ma zleceń i stoi...

@Zatrudniona/y

A to nie można dać Ci innego zadania w takim razie, skoro maszyna ma stać? Czy dosłownie już nic do roboty akurat nie ma?

Olga
@Zatrudniona/y

A to nie mogą Cię wtedy dać na inną maszynę, czy żeby robić coś innego? Tylko musisz obowiązkowo tracić wolne? :/

@Maria

Na te pytanie powinien odpowiedzieć bezpośrednio kierownik działu na którym pracuje nie ja :).

@Olga

Na te pytanie powinien odpowiedzieć kierownik działu na którym pracuje nie ja :)

Zofia
@Zatrudniona/y

To może warto mu je zadać? Kto jak nie Ty? :) Może rzeczywiście by się znalazło coś do roboty :P

@Zofia

Są osoby decyzyjne w firmie i to one przydzielają prace.

@Zatrudniona/y

A to tak, tu po prostu spekulacja czysta się tworzyła. ;p Bo teoretycznie to chyba możesz poinformować o tym jaka jest sytuacja i że można byłoby coś zmienić? Jest tu otwartość na sugestie pracowników?

Jezyk

Napiszę krótko Pracowałam wiele lat w tej teraz wielkiej niby ceniącej się firmie,za grosz szacunku do kobiety,wyzysk i plotkarstwo, zwłaszcza żona słynnego Marona która po podstawówce jest tylko a zarabia jak pani dyrektor nie jednej placówki,pierwsza plotkara w całej firmie i nie tylko ,dzięki niej wiele ludzi pozbyło się pracy i nie dostało dodatków ani podwyżek płac,pieprzy w domu mężowi pierdoły i kłamstwa a on łyka jak pelikan rybę,(usunięte przez administratora) w tej firmie i kłamstwa,zarabia ten dobrze co lize (usunięte przez administratora) i jest sluzoncym na kiwnięcie palca, jeden drugiego w łyżce wody by utopił,tylko sami się nagradzają i wynagradzają, zarabiają grube tysiące i nie w samych złotych ale i euro, Jestem szczęśliwa że mam zdrowie teraz i życie takie jakie mam bo gdybym była zatrudniona dalej w Hance to stokrotki od spodu już dawno bym wąchała Jeśli ktoś szuka pracy to nie w Hanke tissue Bo przyszłości tam nie ma a choroby nerwicowe i zdrowie liche Najgorsza firma w świecie Hanke Tissue

@Jezyk

Prawda

Olek

Hej jakieś aktualne opinie o firmie? Przyjmują na operatora? Ile można zarobić

Xxxx

Robota lekka zarobki dobre ale mogly by byc lepsze ???? ale atmosfera cudna nie wiem jak na innych dzialach mowie o papierni

Grzesiek

Jest tak dobrze i dlatego przestaliście korzystać z forum? Może ktoś zdecyduje się zostawić tu opinię?

Mmmm

Witam jak aktualnie wygląda atmosfera w tej firmie? I jak jest z wynagrodzeniem? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Jendrulaf

Kupiłem chusteczki tej firmy(chygeniczne)po wyjściu ze sklepu dyskretnie sprawdzam czy babka sprzedała mi połowę paczki czy jakieś juz używane okazało się ze wszystko ok tak ma być, następnie trafił mi się jakiś paprykarz tez wyprodukowanydlatej firmy, w środku coś ryźopodobne w jakiejś brei róźowo pomaraniczowobrązowej ŹENADA. Po dŹułszej obserwacji produktów wszystko co jest produkowane przez tą firmę lub jej podobne(jakieś Jaromino) czyli firmy z kostrzynia nad odrą pod wodzą jakiegoś cwaniaka są zwykłą tandeta, produkty spożywcze na granicy źarcia ze śmietnika dobrze nafaszerowane chemią źeby zwarjowac smak i ogłupic klijenta. Ludzie patrzcie co kupujecie i nie dajcie się ogłupic za parę groszy.

Świeżak

Dzień dobry nie pracowałem tam a nawet nie dojechalem na rozmowe kwalifikacyjną ale na szczescie moje Dzwoni tel. odbieram Dzien dobry dzwonie z hanke tissue Już w tym momencie mam chwilę namysłu z kim ja rozmawiam co to za facet nawet się nie przectawil z imienia ani nazwiska ale odpowiadam Dzien dobry Na co on Składał pan u nas podanie o pracę Odpowiadam Tak składałem aplikacje przez internet On na to unioslym glosem do mnie mowi To przeciez o to pytam czy składał pan CV Odpowiadam No tak składałem Pyta znowu on ten nieznany ktoś z hanke Czy przejdzie pan w środę do nas na rozmowe Mowie Nie ponieważ mi nie pasuje prosze dac mi chwilkę Na co on No to ma pan pierwsze czy drugie zmiany Zaraz panu odpowiem kiedy moge przyjechać Na co on no to albo pierwsze albo drugie pan ma Nadskakując jak ja pracuje i kiedy mam wolny czas ale ok odpowiadam moge w poniedziałek o 9 lub 10 przyjechać ale mam pare pytan wstępnych wiec pytam Oglądając moje CV czy jestescie w stanie płacić mi pensje stałą o wysokości podanej na CV Odpowiada ze nawet mogą dać 10 tyś zależy od tego jakie będę miał wyniki w pracy i na jakim stanowisku bede pracowal mowie ok wiec na jakie stanowisko potrzebujecie pracowników Odpowiada ze na operatorów maszyn przetwórczych wiec pytam czy jako operator takiej maszyny dostane stałą pensje jako oczekuję od was czy wynagrodzenie akordowe po czym facet podnosi na mnie dość wyraznie głos i mi odpowiada ze u nich nie ma akordu no ok to mowie do niego czyli stała pensja co miesiac taka sama omijajac dodatkowe premie za aktywna pracę Wiec nieznany mi buc po raz kolejny unosi mi głos przez tel. i mi mówi ze nie bedzie ze mna rozmawiał przez tel bo mnie nie zna i warczy do mnie czy przyjde na ta rozmowe czy nie Wiec i ja postanowilem odpowiedziec na jego pytanie Wie pan co rozmawiam z panem widmo (usunięte przez administratora) z hanke nie potrafiacy sie przedstawić i nie mam pojęcia z kim mam przyjemność rozmawiać a po paru pytaniach podnosi pan na mnie głos mimo tego ze sie nie znamy wiec odpowiem panu na to trudne pytanie które pana tak mocno dusi NIE nie przyjade na rozmowe do człowieka który nie ma szacunku do innych ludzi i podnosi nagle glos po zadani zaledwiw 3 4 pytan na temat wynagrodzenia I tyle faceta słyszałem Brak mi słów jakim trzeba byc chamskim człowiekiem aby beszczelnie dzwonić do kogoś nieznanego kogo chce się zaprosić na rozmowę i jeszcze podnosi głos i narzucając mi kiedy mam miec wolny czas aby się u łaskawego pana widmo (usunięte przez administratora) wstawić Stanowczo odradzam jakiego kolwiek kontaktu z tą firmą

aniania

tak machłem się z literówką ma być 1600 +300+300 umowa o pracę dla dojeżdzających to sie już całkiem nie opłaca a i nigdy nie wiadomo o której do domu wrucisz bo jak niema podmiany musisz zostać 4 godziny jest to chore nic nie możesz konkretnie zaplanować

aaa

witamnie polecam tej firmy nikomu najgorszemu wrogowi atmosfera jest super tylko płace do bani czas zatrzymał siętam w miejscu .Dają 1600 z+300 premi+3000drugiej premi a po trzech misiącach okresu prubnego nie licz na coś wiecej dostaniesz tylko 10 zł więcej paranoja coniekturzy kierownicy myślą że to majątekna dzisiejszeczasy a sami jeżdzą mercedesamiyzysk w biały dzien

podzielam opinie o tym zakładzie z anonimem z dnia 2011.11.03 nikomu nie polecam firmy i tyle na ten temat

www

Możesz coś więcej opisać

Nie wiem skad masz takie informacje, ale na pewno tam nie pracowales. Nie bede tego komentowala, poniewaz po prostu brak slow. Delikatnie mowiac nie polecam nawet najgorszemu wrogowi. pozdrawiam

ulcia28

Super Firma

Zostaw merytoryczną opinię o Hanke Tissue Sp. z o.o. - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w Hanke Tissue Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hanke Tissue Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hanke Tissue Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hanke Tissue Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hanke Tissue Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hanke Tissue Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Fabryczna 1
    66-470 Kostrzyn nad Odrą