HANKE TISSUE SP Z O.O.

Kostrzyn nad Odrą

Opinie o HANKE TISSUE SP Z O.O.

Jendrulaf

Kupiłem chusteczki tej firmy(chygeniczne)po wyjściu ze sklepu dyskretnie sprawdzam czy babka sprzedała mi połowę paczki czy jakieś juz używane okazało się ze wszystko ok tak ma być, następnie trafił mi się jakiś paprykarz tez wyprodukowanydlatej firmy, w środku coś ryźopodobne w jakiejś brei róźowo pomaraniczowobrązowej ŹENADA. Po dŹułszej obserwacji produktów wszystko co jest produkowane przez tą firmę lub jej podobne(jakieś Jaromino) czyli firmy z kostrzynia nad odrą pod wodzą jakiegoś cwaniaka są zwykłą tandeta, produkty spożywcze na granicy źarcia ze śmietnika dobrze nafaszerowane chemią źeby zwarjowac smak i ogłupic klijenta. Ludzie patrzcie co kupujecie i nie dajcie się ogłupic za parę groszy.

Świeżak

Dzień dobry nie pracowałem tam a nawet nie dojechalem na rozmowe kwalifikacyjną ale na szczescie moje Dzwoni tel. odbieram Dzien dobry dzwonie z hanke tissue Już w tym momencie mam chwilę namysłu z kim ja rozmawiam co to za facet nawet się nie przectawil z imienia ani nazwiska ale odpowiadam Dzien dobry Na co on Składał pan u nas podanie o pracę Odpowiadam Tak składałem aplikacje przez internet On na to unioslym glosem do mnie mowi To przeciez o to pytam czy składał pan CV Odpowiadam No tak składałem Pyta znowu on ten nieznany ktoś z hanke Czy przejdzie pan w środę do nas na rozmowe Mowie Nie ponieważ mi nie pasuje prosze dac mi chwilkę Na co on No to ma pan pierwsze czy drugie zmiany Zaraz panu odpowiem kiedy moge przyjechać Na co on no to albo pierwsze albo drugie pan ma Nadskakując jak ja pracuje i kiedy mam wolny czas ale ok odpowiadam moge w poniedziałek o 9 lub 10 przyjechać ale mam pare pytan wstępnych wiec pytam Oglądając moje CV czy jestescie w stanie płacić mi pensje stałą o wysokości podanej na CV Odpowiada ze nawet mogą dać 10 tyś zależy od tego jakie będę miał wyniki w pracy i na jakim stanowisku bede pracowal mowie ok wiec na jakie stanowisko potrzebujecie pracowników Odpowiada ze na operatorów maszyn przetwórczych wiec pytam czy jako operator takiej maszyny dostane stałą pensje jako oczekuję od was czy wynagrodzenie akordowe po czym facet podnosi na mnie dość wyraznie głos i mi odpowiada ze u nich nie ma akordu no ok to mowie do niego czyli stała pensja co miesiac taka sama omijajac dodatkowe premie za aktywna pracę Wiec nieznany mi buc po raz kolejny unosi mi głos przez tel. i mi mówi ze nie bedzie ze mna rozmawiał przez tel bo mnie nie zna i warczy do mnie czy przyjde na ta rozmowe czy nie Wiec i ja postanowilem odpowiedziec na jego pytanie Wie pan co rozmawiam z panem widmo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z hanke nie potrafiacy sie przedstawić i nie mam pojęcia z kim mam przyjemność rozmawiać a po paru pytaniach podnosi pan na mnie głos mimo tego ze sie nie znamy wiec odpowiem panu na to trudne pytanie które pana tak mocno dusi NIE nie przyjade na rozmowe do człowieka który nie ma szacunku do innych ludzi i podnosi nagle glos po zadani zaledwiw 3 4 pytan na temat wynagrodzenia I tyle faceta słyszałem Brak mi słów jakim trzeba byc chamskim człowiekiem aby beszczelnie dzwonić do kogoś nieznanego kogo chce się zaprosić na rozmowę i jeszcze podnosi głos i narzucając mi kiedy mam miec wolny czas aby się u łaskawego pana widmo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wstawić Stanowczo odradzam jakiego kolwiek kontaktu z tą firmą

aniania

tak machłem się z literówką ma być 1600 +300+300 umowa o pracę dla dojeżdzających to sie już całkiem nie opłaca a i nigdy nie wiadomo o której do domu wrucisz bo jak niema podmiany musisz zostać 4 godziny jest to chore nic nie możesz konkretnie zaplanować

aaa

witamnie polecam tej firmy nikomu najgorszemu wrogowi atmosfera jest super tylko płace do bani czas zatrzymał siętam w miejscu .Dają 1600 z+300 premi+3000drugiej premi a po trzech misiącach okresu prubnego nie licz na coś wiecej dostaniesz tylko 10 zł więcej paranoja coniekturzy kierownicy myślą że to majątekna dzisiejszeczasy a sami jeżdzą mercedesamiyzysk w biały dzien

podzielam opinie o tym zakładzie z anonimem z dnia 2011.11.03 nikomu nie polecam firmy i tyle na ten temat

www

Możesz coś więcej opisać

Nie wiem skad masz takie informacje, ale na pewno tam nie pracowales. Nie bede tego komentowala, poniewaz po prostu brak slow. Delikatnie mowiac nie polecam nawet najgorszemu wrogowi. pozdrawiam

ulcia28

Super Firma

Zostaw opinię o HANKE TISSUE SP Z O.O. - Kostrzyn nad Odrą

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HANKE TISSUE SP Z O.O.