ARCTIC PAPER KOSTRZYN S.A.

Opinie o ARCTIC PAPER KOSTRZYN S.A.

Aktualność

PRACODAWCA PRZYJAZNY PRACOWNIKOM – JEDYNA FIRMA W WOJEWÓDZTWIE LUBUSKIM Z TAKIM WYRÓZNIENIEM

Mamy zaszczyt poinformować, że kolejne wyróżnienie trafiło do Arctic Paper Kostrzyn S.A. Tym razem z rąk Prezydenta Andrzeja Dudy odebraliśmy certyfikat Pracodawca Przyjazny Pracownikom.

Certyfikat został przyznany 17 firmom. To już XV edycja tego konkursu, który nagradza pracodawców stosujących dobre praktyki w zakresie postrzegania prawa pracy, stabilności zatrudnienia, przestrzegania zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, ale jest także wyrazem uznania dla tych zakładów, które realizują prawo do zrzeszania się w związki zawodowe.

Oficjalna Gala wręczania wyróżnień odbyła się 10 października w Pałacu Prezydenckim w Warszawie. Certyfikat odebrał Pan Wiceprezes Zarządu Zbigniew Wesołowski, a reprezentowali nas również Dyrektor ds. Personalno-Administracyjnych Pani Julita Kalembkiewicz wraz z przedstawicielami zakładowych organizacji związkowych - Przewodniczącym KZ NSZZ " Solidarność " przy APK S.A. Panem Ryszardem Dziduchem, Z-cą Przewodniczącego NSZZ " Solidarność " przy APK S.A. Panem Józefem Parysem oraz Z- cą Przewodniczącego KEiR przy APK. S.A. Panem Janem Czarneckim.

Co daje przedsiębiorstwu takie wyróżnienie? „Ten certyfikat jest dla nas swego rodzaju drogowskazem, który pokazuje, że podążamy we właściwym kierunku jeżeli chodzi o współpracę z całą naszą załogą - mówi Michał Jarczyński Prezes Grupy Arctic Paper S.A. oraz Arctic Paper Kostrzyn S.A. – To również dla mnie jako Prezesa tak dużego przedsiębiorstwa ważne wyróżnienie, ponieważ utwierdza mnie w przekonaniu, że nasza działalność biznesowa to nie tylko cyfry, ale przede wszystkim ludzie, tworzący naszą kulturę organizacyjną. To pokazuje, że synergia pomiędzy kapitałem ludzkim a finansowym to doskonały przepis na sukces”.

Zdrowe przedsiębiorstwo to nie tylko wysokie wskaźniki produkcji czy sprzedaży. To przede wszystkim budowanie zdrowych relacji ze współpracownikami, a także przedstawicielami związków zawodowych. Co więcej to także respektowanie prostych zasad takich jak: wzajemny szacunek, uczciwość czy tolerancja.
„Chyba żadne z otrzymanych wyróżnień nie ucieszyło mnie tak, jak ten certyfikat”- mówi Pani Julita Kalembkiewicz Dyrektor ds. Personalno- Administracyjnych w Arctic Paper Kostrzyn S.A. – „Przede wszystkim to dla mnie potwierdzenie, że JESTEŚMY ORGANIZACJĄ PRZYJAZNĄ PRACOWNIKOM, JESTEŚMY PRACODAWCĄ, KTÓRY DBA O PRZESTRZEGANIE PRAWA PRACY, O BEZPIECZEŃSTWO,

O ZDROWIE I O ZACHOWANIE PRAWIDŁOWEGO BALANSU MIĘDZY ŻYCIEM ZAWODOWYM

I PRYWATNYM. Z drugiej strony zakwalifikowanie Arctic Paper Kostrzyn S.A. i otrzymanie wyróżnienia w tym konkursie podkreśla ogrom wieloletniej pracy, jaką włożyliśmy w kooperację z przedstawicielami związków zawodowych pracowników. – dodaje Pani Dyrektor. Jesteśmy zawsze otwarci na dialog z przedstawicielami związków zawodowych, słuchamy ich opinii, a co najważniejsze poprzez regularne spotkania wspólnie wypracowujemy rozwiązania korzystne zarówno dla pracowników, jak i pracodawcy.

„Pracodawca Przyjazny Pracownikom” to szczególna nagroda ponieważ to pracownicy decydują, czy pracodawca weźmie udział w konkursie, wskazując swoich pracodawców jako organizacje budujące przyjazne warunki zatrudnienia i pracy. W tym miejscu dziękujemy Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność”, że zdecydowała się wskazać Arctic Paper Kostrzyn S.A. pod ocenę niezależnej Komisji Certyfikującej.

Rok 2023 to dla nas wyjątkowy czas, nie tylko ze względu na obchody okrągłego jubileuszu 30-lecia Arctic Paper Kostrzyn S.A ale też przez liczne zmiany jakie dokonaliśmy w ciągu tych trzech dekad. Inwestowaliśmy w rozwój, w kapitał ludzki, wspieramy lokalne społeczności. Dziś otrzymując takie wyróżnienie nieskromnie możemy pogratulować sobie i naszym pracownikom wielkiego sukcesu.

Czekamy, ale i pracujemy wspólnie dalej, z nadzieją na kolejne tak prestiżowe wyróżnienia.

Pracodawca przyjazny pracownikom? Wykręcają z nas co tylko mogą. Robimy robotę dla roboty a w dodatku jest ciagle niezadowolenie dyrektora i Mantekowca. Każdy pracownik ma liczony czas wykonywania swoich zadan, chodzą tzw. Cienie za ludźmi i obserwując ich piszą raporty a dyrektor daje takie zadania aby czas był w 80%wykorzystany bo inaczej są straty, pracownicy nieefektywni. Szkoda gadać. A kiedyś było tu tak fanie.

AA

Prawda jest taka, że na początku pracy nigdzie nie dostaniesz cudów... Jeżeli komuś jest źle to szukajcie nowej pracy i tyle. Bo najbardziej narzekają Ci którzy robią to samo 30 lat i udają bohaterów a poza pracą w życiu żenada... Zakład ma mało zleceń i może nam kroić wypłatę albo wygonić na postojowe. Dostaliście w zamian dodatek 500zl A tylko narzekań umiecie.

QO
@AA

Poczekaj, bo nie do końca zrozumiałem, napisałeś, że może "kroić wypłatę", to faktycznie obcinają coś z wypłaty czy nie? Wynagrodzenie jest w ogóle w terminie? A za co to 500 zł właściwie, to netto czy brutto?

VB

Czyli można negocjować na rekrutacji i starać się o jak najwyższą podstawę bo potem o podwyżkę trudno? Tu nie ma nawet takich inflacyjnych albo jak ktoś pójdzie indywidualnie po większą kasę?

@VB

Sam nie wiem skąd tutaj te negatywne odgłosy jeśli chodzi o wynagrodzenia. APK samo w sobie przedstawia spory pakiet socjalny, o dodatku urlopowym już nawet nie wspomnę, gdyż bije inne zakłady o głowę kwotowo. Co do podwyżek, oczywiście że inflacyjne są. Jeśli chodzi o negatywne komentarze tutaj, rzeczywistość jest zgoła inna. Czasem czytając komentarze, odnoszę wrażenie że pracujemy w innych zakładach... Lub wypowiadający się tutaj, powtarzają plotki. APK na pewno jest konkurencyjne jeśli chodzi o zarobki w okolicy, może nie z DE, ale należy kalkulować : czas dojazdu/wynagrodzenie.

Dzień dobry, dziękujemy za opinie, cieszy nas to obiektywne spojrzenie :)

DJ

Jak wyglada taki dodatek urlopowy? Możesz wymienić dokładnie pakiet socjalny? Wyżej firma pisała ze ma „inne rozwiązania dotyczące bonusu”. Jakie ?

Rafał

Widać że mało pracowałeś i mało wiesz. Typowy laczek. Jak na takie warunki pracy płaca mizerna.

Pracownik Nowy wpis
@Rafał

p. Rafale, ja nie narzekam na moje warunki pracy, to samo się tyczy mojego wynagrodzenia. Oczywiście, że mógłbym napisać: dziwi brak pozytywnych komentarzy kiedy pracownicy dostają dodatki na święta, są bonusy czy podwyżki. Ale niestety, to standard. Nie rozumiem, skoro jest tak źle, dlaczego APK jest tak docenianą firmą w regionie? Wręcz uważaną za prestiżową? I nawet jeśli są fabryki, które płacą trochę lepiej mimo wszystko kulturą czy podejściem do pracownika, ustępują AP. Polecam wyjechać poza granice woj. wtedy doceni się lokalnego pracodawcę.

Obserwator Nowy wpis

Widać po tym co napisałeś, że należysz do kadry kierowiczej, która uważa, że w Arctiu jest tak świetnie jak oni są wspaniali.

Pracownik Nowy wpis
@Obserwator

Do kadry kierowniczej jest mi bardzo daleko. Może po prostu nie jestem tak roszczeniowy? Dlaczego nikt tutaj nie porównuje socjalu który daje APK z innymi fabrykami? Widzę dodatki ( teraz świąteczny) gdzie w innych firmach dostajesz połowę tego. Dodatek urlopowy, obecnościowy, za niepalenie i pewnie jeszcze kilka innych się znajdzie, które jako pracownicy APK otrzymujemy. I dodając te dodatki, średnie wynagrodzenie jest całkiem zadowalające. Wzrost wynagrodzenia co roku o którym można poczytać kilka komentarzy wyżej. Czy APK jest idealnym pracodawcą? Na pewno nie. Ale zdecydowanie atrakcyjniejszym niż fabryki za płotem. Polecam zapoznać się co oferuje konkurencja i porównać. Jak to mówią: najlepiej tam gdzie nas nie ma :)

Uwaga. Niby taka fajna firma, a usuwają negatywne opinie. Bravo Arctic, na dno.

Nowy wpis

Dzień dobry, prosimy o nie wprowadzanie w błąd. Nie usuwamy negatywnych opinii. Zgodnie z regulaminem Gowork.pl na forum nie pojawiają się opinie które są nie merytoryczne lub godzą w czyjeś dobre imię, pomawiają personalnie, szkalują. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi i szacunek do siebie nawzajem.

Trochę tu pracowałem, (usunięte przez administratora)

pracobiorca

Arctic nie jest chyba taki zły co?Napiszcie proszę kto ile zarabia na jakim dziale i jaki staż np. na przekrawaczach, w biurze itp. Z góry dzięki.

@pracobiorca

W dzisiejszych czasach bardzo dużą uwagę zwraca się na atmosferę w zakładzie pracy, a w tym akurat się ona sypie maksymalnie szybko. Pracownik zaczyna być tylko nr. A zarobki?? Myślę że nie są zbyt konkurencyjne jak na rynek papierniczy w naszym mieście.

Dwie godziny

Czy jest wolne miejsce

Na olx jest napisane że stawki na elektromatera zaczynają się od 9000 zł ile w tym prawdy

O ZDROWIE I O ZACHOWANIE PRAWIDŁOWEGO BALANSU MIĘDZY ŻYCIEM ZAWODOWYM

Ta firma to jakiś kosmos.

W tej firmie priorytetem jest używać intranetu, pisać artykuły, spotykać się na zebraniach , omawiać co dzisiaj wkleić na strone. :) :) :) Produkcja to dalszy plan. Nikogo nie obchodzi e Maszyny stoją bez zamówień,, artykuł musi być !!!

JM
@Ta firma to jakiś kosmos.

Maszyny stoją bez zamówień, czyli co, jakieś przestoje w firmie są czy o coś innego ci chodziło. Podpowiesz mi czy mimo wszystko warto się spróbować dostać na produkcję do was, jak przełożeni, atmosfera i zarobki? Będę mega wdzięczny bo szukam pracy dosłownie na już..

LE

Ile teraz ma tam automatyk elektryk? widze, że pisaliście o jakichś podwyżkach ostatnich, to tym bardziej chce zapytać, bo starymi ogłoszeniami nie ma co się kierować. Zresztą patrzyłem na takie sprzed 2 lat i tam nawet nie było podanych widełek.

Wkurzony

Znowu nie ma premii. Brawo Arctic!

Hanna
@Wkurzony

Chodzi o jakieś karpiowe, czy premię roczną? Znowu, bo rok temu też nie było, czy dłużej to już trwa?

@Wkurzony

Wkurzony, Twoje gratulacje zdecydowanie są nie na miejscu. Jeżeli jesteś osobą z załogi prosimy o zapoznanie się z obowiązującymi zasadami bonusowania, wynikającymi z zakładowych regulacji oraz przede wszystkim o uszanowanie innych, przyznanych gratyfikacji, które znajdą się na Twoim rachunku w grudniu, a o których już tu nie wspominałeś. Dodatkowo przedstawicielom pracowników zostały zaproponowane inne rozwiązania dotyczące bonusu. Zapraszamy do zaznajomienia się z decyzjami kolegów i koleżanek.

@Hanna

Chodzi o premię miesięczną. Rocznej nie ma

@ARCTIC PAPER KOSTRZYN S.A.

Drogi Pracodawco, Jak na kocie ubywa kilkaset złotych, szczególnie przed Świętami to mam prawo być wkurzony. Gratuluję dobrego samopoczucia i samozadowolenia. Brak wykonania planu temu przeczy stąd moje gratulacje dla Rządzących Arctikiem

Patryk

W Arcticu szykują się wielkie zwolnienia. Podobno jakiś stary szef ze Szwecji chce aby było tu jak Chinach. Ma zostać najtańsza produkcja a reszta kierownicy specjaliści do zwolnienia. Zarządzać maja Szwedzi . Wiec szukajcie pracy za granicą. Ta firma i tak tonie.

@Patryk

Dzień dobry, proszę nie pozwalać sobie na takie insynuacje. Firma nie idzie w tym kierunku, nie ma takich planów :) Prosimy o niewprowadzanie w błąd, ponieważ nie ma to odzwierciedlenia w rzeczywistości.

AA

No tak może... Np.odsylajac nas na postojowe i wtedy ma dużo mniej. My w zamian dostaliśmy dodatek energetyczny na okres grzewczy,ale niektórych buców i tak to nie zadowala... Bo chcą ciągle więcej za np.prace zastępcze przy których rąk sobie nie urywają... Pozdrawiam buców.

@AA

Czy to nasza wina, że maszyna nie pracuje? Dlaczego mamy być karani? My jesteśmy gotowi do pracy.

VT

System bonusowy? Ja jeszcze niczego nie podpisywałem wiec pewnie na bieżąco być nie mogę. Dacie znać jakie są w takim razie te warunki umowne? Jest w ogóle cos elastycznego do ustalenia?

Arkadiusz

Do pracowników APK podobno zakład tonie,awanse po znajomości, duże niezadowolenie z zarobków czy to prawda.?? Tylko poproszę o rzetelne wypowiedzi. Szukam pracy i nie chcę trafić na zakład oszczędzający na wszystkim w szczególności na pracowniku. Mam nadzieję że moje pytanie nie będzie usunięte.

halina
@Arkadiusz

Prawda jest taka na olx jest ogłoszenie z którego wynika że na początek dają 6400 brutto co nie jest prawdą dają około 5000 co na rękę daje gdzieś niecałe 4000 gdzieś 3700 , a co dzieje się z firmą tego nie wie nikt nawet jak by się coś działo to nie powiedzą na pewno nie jest dobrze szukaj gdzie indziej bo praca na 4 brygady za te pieniądze to porażka tyle dadzą ci na ochronie.

@Arkadiusz

Zarobki są kiepskie. Premii nie ma od paru miesięcy, bo zakład nie wyrabia planu. Struktura stanowisk jest maksymalnie spłaszczona aby nie zapłacic więcej. Z socjalu jest pensja urlopowa i skromna premia na Święta. Jest opieka w Medicoverze i dopłata do zajęć sportowych i to się chwali. Kadra zarządzająca mierna bez inicjatywy, wykonująca wyłącznie polecenia prezesa. Odradzam aplikowanie.

Ina

A jaki jest plan żeby dostać tą minimalną premię? Na święta dostajecie typowo kasę czy przykładowo paczki dla dzieci też są?

@Ina

Na Świeta jest skromna kasa i paczki dla dzieci. Co do premii to w tym miesiącu wróciła, co jest dziwne bo maszyny nadal maja postoje z braku zamówień

VH

Jak często są postojowe? Mogę cię prosić o informacje ile płacą za postojowe? Wcześniej tez były takie problemy czy teraz się zaczęły ze nie ma pracy ?

Pitrek

Też odradzam. Większe pieniadze dostaniesz naokoło w firmach nie mówiac o zagranicy . Teraz jest jakaś nagonka na szukanie oszczędności i czepianie się o wszystko a jednocześnie wywalanie ogromnych pieniędzy na jakieś nikomu nie potrzebne projekty aby tylko szef projektu mógł się wykazać i utrzymać swoje stanowisko. Każda inicjatywa jest ubijana a wystarczy że jakiś Szwed coś zaproponuje idiotycznego to wszyscy przyklaskuj Dyrektorstwo siedzi cicho i wykonuje polecenia Szwedów aby nie stracić dobrej fuchy. Generalnie atmosfera jest do (usunięte przez administratora). Myślę że tak 70% albo i więcej . Ja tam powoli szukam innej pracy.

Jak dużo osób pracuje w ARCTIC PAPER KOSTRZYN S.A.?

Aktualność
W kolejny wrześniowy weekend przygotowywaliśmy się ponad rok. W dniach 15-16 września świętowaliśmy z naszymi pracownikami 30 lat od prywatyzacji kostrzyńskiej fabryki. To bardzo ważna data w historii kostrzyńskiej fabryki ale i bardzo ważny czas dla naszych pracowników. Szereg zmian zarówno pod kątem biznesowym , jak i rozwojowym jakie przeszło Arctic Paper Kostrzyn S.A. to sukces i ogrom pracy naszej załogi. To sukces zespołu, który tworzy APK i który jest jej częścią i wizytówka.

Zmieniona formuła wydarzenia jubileuszowego, przypadła do gustu naszym pracownikom ponieważ dzięki podzieleniu naszej Gali Jubileuszowej na 2 dni każdy miał szanse na wspólną zabawę.

W obchodach 30-lecia Arctic Paper Kostrzyn S.A. wzięło udział ponad 600 osób. Cieszy mnie bardzo, że bawiliśmy się w tak licznym gronie. To znaczy, że lubimy ze sobą pracować ale i czujemy się częścią naszej fabryki i jesteśmy za nią odpowiedzialni.- mówi Anna Kaczmarek z Biura Zarządu a także współorganizatorka Gali. Dlatego w tak ważnym dla Arctic Paper Kostrzyn S.A. dniu postanowiliśmy przyznać pracownikom wyróżnienia w trzech kategoriach – dodaje. Przygotowaliśmy upominki dla pracowników ze względu na staż pracy, frekwencję oraz ilość zgłoszonych inicjatyw ulepszających funkcjonowanie zakładu czy zwiększających bezpieczeństwo pracy.

Jubileuszowa Gala Arctic Paper Kostrzyn S.A. to nie tylko zabawa ale i chwila do wspólnej refleksji jak daleko zaszliśmy, ale i jaka długa droga przed nami. To chwila aby wspólnie podziękować sobie za współpracę, za pomoc i za to że razem tworzymy Arctic Paper Kostrzyn S.A.

Wrzesień to był bardzo intensywny czas ale Arctic Paper Kostrzyn S.A. nie zwalnia tempa. Niebawem powrócimy do Was z kolejną porcją interesujących wydarzeń.

Dzień dobry :)

Po pięknym upalnym lecie przyszedł piękny upalny wrzesień, który chociaż na chwile dał nam przedłużenie pięknych wakacyjnych miesięcy.

Arctic Paper Kostrzyn S.A. początek roku szkolnego rozpoczął bardzo intensywnie. Jako filar lokalnej społeczności zaprosiliśmy mieszkańców Kostrzyna i nie tylko do wspólnego zwiedzania naszej fabryki.

Nasz projekt „ Drzwi otwarte APK” to tradycja kostrzyńskiej fabryki, która trwa już ponad 20 lat. W tym roku na wszystkich zwiedzających czekaliśmy 9 września.

- Na drzwi otwarte naszej fabryki czekają nie tylko mieszkańcy oraz rodziny naszych pracowników ale także my organizatorzy- mówi Pani Julita Kalembkiewicz Dyrektor Personalno-Administracyjny - Dla nas bardzo ważny jest stały kontakt z lokalną społecznością, cieszymy się, że możemy zaprezentować to w jaki sposób działamy, jak dbamy o otoczenie a także jak ważne jest dla nas bezpieczeństwo. Bardzo duża frekwencja pokazuje, że warto być otwartym na współpracę, dialog z otoczeniem a przede wszystkim być jej aktywną częścią- dodaje Pani Dyrektor.

Zapraszamy do obejrzenie fotorelacji :

AA

No i muszę coś sprostować... Ostatnie podwyżki zadowoliły mnie i wiele osób. Więc z czystym sumieniem zapraszam do nas.... W Lidlu tyle nie dostaniecie;⁠)

Jerzy
@AA

Ale piszesz na serio czy sarkastycznie, bo widziałem wiele negatywnych wpisów w wątku i raczej trudno mi uwierzyć w to, że były duże podwyżki, no ale może jednak się mylę :) Powiesz w takim razie ile było tej podwyżki i na ile można liczyć teraz w sumie? Skoro w Lidlu płacą mniej, to aż nie mogę doczekać się odpowiedzi :D

Robert
@AA

Twoja opinia,pracownika lizusa jest tak mierna że nawet się nie wypowiadaj. W porównaniu z innymi zakładami te podwyżki to żenada. Przy takich zyskach netto to olewanie pracownika,i myśl przewodnia to i tak nigdzie nie pójdą.

Darek
@AA

Zgadzam się. Masz małe doświadczenie, zapewnie krótko pracujesz, mało co umiesz a wypowiadasz się jak pracownik z długim stażem.

Dziękujemy za miłą opinię. Osoby chętne zapraszam do kontaktu 95 72 10 557

@AA

Czy nadal jesteś pewny, że w Lidlu tyle nie dostaniesz?

EB
@Robert

To jakie kwoty to były tych podwyżek? Dorównały chociaż inflacji? Swoją drogą to jak często firma daję większe wynagrodzenie?

Kuba

Szukam pracy, obserwuję ten portal i oczywiście zainteresowany jestem pracą w Arctic Paper, ale zastanawia mnie dlaczego negatywne opinie są usuwane? Zakład ma średnią opinię, zarobki bardzo średnie.

@Kuba

Dzień dobry, cieszymy się, że chciałbyś u nas pracować. Chętnie porozmawiamy i poznamy Twoje doświadczenie, prosimy wyślij nam swoje CV na adres rekrutacja.kostrzyn@arcticpaper.com - odezwiemy się :) Absolutnie opinie nie są usuwane, jeśli coś nie pojawiło się na forum to tylko dlatego, że nie spełniało regulaminu Gowork.pl Zarobki u nas są adekwatne do umiejętności oraz obejmowanego stanowiska, dysponujemy również ciekawymi premiami.

Emilia
@ARCTIC PAPER KOSTRZYN S.A.

Ooo...a jesteście w stanie podać jakie są u Was widełki płacowe w firmie?:) A jeśli nie, to czy stawki wynagrodzenia są przynajmniej rynkowe? Co do tych premii też mam pytanko, za co są one przyznawane i czy pracownik dostaje taką premię co miesiąc, czy może są to premie kwartalne lub roczne? :)

@Emilia

Premia jest miesięczna. Aktualnie od 5 miesięcy nie wypłacana, bo zakład nie wyrabia planu

a co tam

3700 na rękę

Bianka

Jak może Pani obrażać kobiety pracujące w Arcticu...Pani wpis jest niedożeczny..i dotknął nie jedną z nas...proszę następnym razem 10 razy się zastanowić zanim napisze Pani jakąś opinię... Nie pozdrawiam.. Dziewczyny zachęcam do pracy w naszym zakładzie..pisze to osoba która pracuje w nim już 10 rok!!!

@Bianka

Dzień dobry, dziękuje za tą opinię, cieszymy się, że stanęłaś w obronie Naszej Firmy :) Popieramy Twoją wypowiedz i zachęcamy Panie do pracy u Nas. Mamy wdrożoną procedurę zgłoszeń - Ochrony Sygnalistów, która gwarantują możliwość anonimowego powiadomienia w trudnej sytuacji - każde zgłoszenie jest rozpatrywane przez zespół a zgłaszający otrzymuje informację zwrotną.

Bella

Witam ile kobieta w Arctic może zarobić?

Michal
@Bella

Dzisiaj 18.04 jest artykuł w Business Insider ze w Arctic Paper zarabia się średnio 24 tys zł. wiec przypuszczam ze z 20 tys pani dostanie.

@Bella

Dziękujemy za pytanie. Stawki są zależne są od stanowiska i Twojego doświadczenia. Dla przykładu Operator w systemie 4 brygadowym - wynagrodzenie brutto z dodatkami wynosi do 6700 PLN.

Zbyszek
@ARCTIC PAPER KOSTRZYN S.A.

A jakie to dodatki? Premie? Są co miesiąc przyznawane bez względu na wyniki że można je wliczać do wynagrodzenia?

cygan

5000 brutto

zdziwiony
@Zbyszek

Najniższa krajowa + zmianowość +obecnościówka=5000 brutto czyli 3700 na rękę tyle dają

hans

3700 na rękę 4 brygadówce to wszystko

johny

3700 na rękę świątek piątek i niedziela

Mirek
@johny

Czyli powyżej tej kasy się nie podskoczy? A jakieś pozapłacowe bonusy? Oferują coś z funduszu socjalnego? Np. teraz dofinansowanie do urlopu? Chodzi mi o popularne wczasy pod gruszą.

Frania
@zdziwiony

I taką stawkę ma się od początku zatrudnienia, nie ma szans by za jakiś czas zapytać o podwyżkę lub dają może podwyżki inflacyjne? 3700 netto to nie jest rewelacyjna stawka, to może jakimiś nadgodzinami jest szansa sobie dorobić do podstawy?

Zyga

Mam pytanie do kolegów i pracodawcy dlaczego pracownicy muszą robić badania w Medicoverze w Kostrzynie. Ta przychodnia ma zła opinie w mieście warto popytać ludzi i sprawdzić opinie w internecie. Ludzie nie można tego zmienić na normalną np. W Dębnie 15 minut i po badaniach a tu to lekarze się czepiają juz nie jedna firma w mieście z tej przychodni zrezygnowała. Nie długo odtwarza 2 nowe zakłady i znowu ludzi będzie brakować. Może niech firma zrobi ankietę kto chce badania a kto nie w tym Medicoverze. Po

Zostaw merytoryczną opinię o ARCTIC PAPER KOSTRZYN S.A. - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w ARCTIC PAPER KOSTRZYN S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ARCTIC PAPER KOSTRZYN S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ARCTIC PAPER KOSTRZYN S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 2 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ARCTIC PAPER KOSTRZYN S.A.?

Kandydaci do pracy w ARCTIC PAPER KOSTRZYN S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ARCTIC PAPER KOSTRZYN S.A.