ARCTIC PAPER KOSTRZYN S.A.

Opinie o ARCTIC PAPER KOSTRZYN S.A.

Bozia

Niby firma tak się chwali jaka to super extra dba i szefostwo mega. A jak w kadrach stałm po papiery to w pokoju obok "mam dość tej baby (czytaj dyrektor personalny) ona jest nieniormalna , nie zna się a wymaga" I tak można to skopiować na reszte kadry. O mnie nikt nie dba tylko szef lata i nasze pomysły sprzedaje wyżej a potem pokazuje jaki jest extra. Atmosfera poniżej zera. Czepianie się o byle co , byle się przyczepić. A reszta kadry jak im Szwed nakazuje tak robią. Tyle że pieniążki wieksze niż nasze. Niedawno w moim dziale człowiek miał dość dziadowskich piniędzy i przestał przychpodzić, ogarnął sobie prace 20 km niedaleko za 1900 euro. .

Beron
@Bozia

Jeśli takie masz zdanie, to po co siedzisz w tym "bagnie" skoro 1900 euro masz jak piszesz tuż obok? Cudze chwalicie, swego nie znacie... - ot taka prawda Ja z perspektywy czasu i nowych doświadczeń przekonałem się, że stała stabilna praca na miejscu, nawet za mniej, ma też swoje plusy. I że ten miód, co to niby tuż obok za granicą, nie taki słodki. Wyjazdy o 4:00, po 4h z doby wyjęte na dojeżdżanie, do domu zjeżdżasz wieczorem, padasz na pysk i nic z życia nie zostaje, a jak zachorujesz to cie wykopią i zostajesz na lodzie Teraz zauważam wiele dobrego w tej firmie, bo trochę przeszedłem i mam porównanie

Arek

W tym hałasie i zapyleniu środkami chemicznymi co tam oglądać. Szkoda zdrowia. Lepiej z rodziną pójść na spacer do parku,polecam.

Robi

Piszę jeszcze raz. Ochotnicy pracy na papierni proszę się zastanowić czy chcecie takiej pracy. Wysoka temperatura,chalas(usunięte przez administratora) psują was? 8 godzin pracy w spoconym kasku pracowniczym tego chcesz? Zastanów się kolego, koleżanko.

@Robi

Warunki które podajesz odbiegają od prawdy. Kaski/hełmy są obowiązkowe ze względów bezpieczeństwa dla dobra pracownika - natomiast wymagane są tylko w wyznaczonych strefach. Prosimy nie wprowadzaj w błąd. Osoby chętne poznać nas bliżej zapraszamy na Dni Otwarte - 4 czerwca :)

Ziomek

Faktem jest że opinie negatywne zostają usuwane.

@Ziomek

Administrator GoWork.pl nie publikuje jednie treści nie zgodnych z prawem i regulaminem portalu.

Dwie godziny

Czy jest wolne miejsce

Piter

Za (usunięte przez administratora) ta firma się rozwijała, teraz to cień tego co było kiedyś. Szefostwo siedzi w kieszenie Szwedów i nic nie robi tylko wykonuje polecenia co jest śmieszne na taka wielką firmę Brak szkoleń, Brak rozwoju osobistego, wydaje się na wszystko tylko nie na to co potrzebne. Naprawdę wystarczy chcieć i podjechać za granicę masz dwa razy więcej i emeryturę dobrą. Opinia jest taka że szkoda zakładu - kiedyś to był wzór a teraz kadra zrobiła z tego na własne potrzeby (usunięte przez administratora)

Pita

Jak ktoś tu dał rade wypracować z 10 lat to jako takie pieniądze na przeżycie ma. Ja widzę na hali , młodzi przychodzą popracują 2 miesiące i uciekają , starzy siedzą z przyzwyczajenia.

@Pita

nasi pracownicy w większości pracują u nas kilka, kilkanaście lat - cieszy nas ta tendencja i chcemy ją podtrzymywać! :) Oczywiście mamy świadomość tego, że młodzi ludzie szukający swojego miejsca, często zmieniają zdanie i chcą próbować nowych rozwiązań - mają do tego prawo. Zachęcamy kandydatów do udziału w naszych rekrutacjach, na niektóre stanowiska przyjmujemy bez doświadczenia :)

@Pita

Prawda. Z informacji są lepsze firmy.

Owen
@ARCTIC PAPER KOSTRZYN S.A.

Nie wierz w to. W Arcticu będziesz typowym robolem. Weekendy, Święta,soboty, niedziela (usunięte przez administratora) Szukajcie pracy bez nocek, naprawdę warto.

@ARCTIC PAPER KOSTRZYN S.A.

Widzę że kadry włączyły się do dyskusji.Sytuacja jest beznadziejna skoro kadry próbują werbować pracowników. Praca na obróbce papieru i wydziale produkcji papieru to kierat,kierat i jeszcze raz kierat, i to za nędzne pieniądze.Starzy pracownicy,doświadczeni bez dodatkowego Wynagrodzenia,młodzi nic nie umiejący chcą dobrze zarabiać. Nie polecam tego zakładu. Jestem pracownikiem z kilkunastoletnim stażem.

Grzegorz
@Gość

Pensja nie rośnie wraz ze stażem pracy? Wiele tu krytycznych delikatnie mówiąc wypowiedzi na temat firmy. Chyba jest tam co poprawiać, jeśli chodzi o podejście do pracowników, jakiś program podobno teraz wdrożono? Mnie interesują głównie liczby, czyli wypłata, a ktoś rzucił kwotę 4000 zł brutto, tyle się zarabia? I z tego, co wyczytałem praca zmianowa oraz soboty i niedziele?

Arus
@Grzegorz

Sobota, niedziela, Święta, sylwester cały czas praca.

Bohdan
@Grzegorz

Staż pracy się nie liczy.Potrzeba sytuacji,brak pracowników . Do poprawienia jest. praktycznie wszystko.Jeszcze długo firma będzie miała negatywne opinie.

Pracownik sezonowy.

Powiem tak , pracowałem na WPP(papiernia tzw), pracownicy różni,zmianowi beznadziejni,jeszcze na 1 zmianie latają, udają że coś robią,ale na 2i3 zmianach to idealne bezrobocie.Bylem świadkiem po wejściu do tzw.biura że jeden spał a drugi w karty grał. Na nockach niewidoczni a wręcz jakby ich nie było. Na zrywie na maszynie raczej nie pomogą bo się zwyczajnie nie znają. To takie moje spostrzeżenia. Więcej do tego zakładu nie zawitam.

@Pracownik sezonowy.

Święta prawda. Trafiłeś zetelnie.

Emeryt.
@Pracownik sezonowy.

Tak od jakiegoś czasu już było. Widzę że stało się standardem.

Pracuś

Dla mnie firma jest ok, duże tradycje i fajna atmosfera. Lubię pracować w naszym nowoczesnym zakładzie, jest bezpiecznie, zarobki też są w porządku. Jeżeli ktoś chce tutaj przyjść do pracy, nie powinien tego żałować. Polecam

Mara
@Pracuś

Jak wchodzisz w (usunięte przez administratora)przełożonemu to dla ciebie ok. Jesteś bez ambicji to tak zarobki ok. Ogólnie zakład taki sobie,bez perspektyw,chyba za masz znajomości. Naprawdę są lepsze firmy.

Zofia
@Mara

To jakie mniej więcej te zarobki, że jednym pasują, a innym nie?

Emeryt.
@Zofia

Arctic był dobrą Firmą 20 lat temu,zarobki i kadra zarządzająca na najwyższym poziomie. Pracować tam to był zaszczyt. Obecnie słysząc co znajomi opowiadają, także pracownicy to lepiej tam się nie pchać.Licza się tylko znajomości.Kadra zarządzająca na wydziałach, szczególnie Papierni bardzo mierna.

Wkurzony

Żaden. Każdy chodzi ubrany tak jak chce

Czy w ARCTIC PAPER KOSTRZYN S.A. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Drwal

Atmosfera jak w kanale ściekowym

Skoczek

Zmiany zachodzą systematycznie. Płaca praktycznie stoi w miejscu, a inflacja robi swoje.

@Drwal

Lepiej tego ująć nie można.

Myślę że na przestrzeni lat można uznać Arctic Paper za najlepszego pracodawcę na Kostrzyńskim rynku pracy. Moje sugestie dla ARCTIC PAPER KOSTRZYN S.A.: Dbać o pracowników abyśmy byli zadowoleni i dumni z pracy w APK SA Lubię atmosferę w ARCTIC PAPER KOSTRZYN S.A. za: Super zespół

Paulina

W jaki sposób chciałbyś, aby ARCTIC PAPER KOSTRZYN dbał o Ciebie jako swojego pracownika? Czy w tym momencie korzystasz z jakiegoś pakietu benefitów pozapłacowych? Jak wygląda w tej firmie kwestia szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe? Zachęcam Cię do zamieszczenia wypowiedzi na ten temat.

Moim zdaniem boisz się wypowiedzieć zetetelnie. Jesteś zapewne takim samym dupolizem co liderzy i zmianowi w tym beznadziejnym zakładzie! Popatrz tylko na podwyrzki!!!!! Robiłem jeszcze raz robiłem.A ty jesteś zwykłym lizusem.

Masz rację.

Alicja

Arctic Paper Kostrzyn produkuje niepowlekany papier graficzny. W swoich aktualnościach firma udostępnia dane na temat swoich finansów i rozwoju. Na forum nie ma świeżych informacji, ale wierzę że to się zmieni :). Chciałabym dowiedzieć się jak wygląda praca w Arctic Paper, i czy polecacie to miejsce na dłuższą współpracę?

Lolek
@Alicja

Aż jestem ciekawy jaka jaka jest opinia bo sam mogę iść do pracy do firmy artic

@Lolek

Uciekaj jak najdalej. Szkoda czasu. Zarobki niewiele większe od minimalnej krajowej. Atmosfera jak w PRL-u. Rządzący zresztą też.

W pełni się zgadzam. Wystarczy popatrzeć na nowych liderach i zmianowych.

Skoczek

Plusy to poczucie bezkarności, bo cię nie zwolnią, bo nie ma nowych chętnych do pracy za oferowaną płacę.

Obserwator

Podobno mają tam pracować Ukraińcy. Jak nie ma nacisku na doświadczenie to myślę że to dobry pomysł.

@Obserwator

Myślę że to dobry pomysł.

Vv

Została już poruszona kwestia atmosfery i zarobków... Może ktoś się odważy podzielić tematem BHP i czasem pracy? Bo to w arctic temat tabu nawet dla BEHAPOWCA.

PPracownik
@Vv

Czas pracy? Jak nie masz podmiany (a zdarza się to nagminnie) to robisz 16 godzin. Później przerwa 8h i znowu 16. BHP? Jakie BHP. NAjważniejsze to mieć kask i zatyczki do uszu. 80% pracy wymaga olania przepisów, bo inaczej się nie da.

@PPracownik

Masz rację,BHP z tym człowiekiem to pomyłka. Naprawdę są lepsze zakłady.

Olek

Pracuje w Arctic Paper 17 lat, początkowo było super a nawet był to zaszczyt tu pracować lecz wszystko się skończyło kiedy na emerytury poodchodzili wieloletni kierownicy i dyrektor produkcji. W tym momencie to już jest praktycznie firma (usunięte przez administratora) w której władze sprawują gówniarze na kluczowych stanowiskach, pracownicy na zmianach pomiatani są coraz bardziej, zmianowi mają własne pomysły na karanie pracowników często człowiek zostaje bardzo poniżony również słownie. Pensje się zawiesiły, trzeba siedzieć całymi dniami w zakładzie żeby zarobić pieniądze adekwatne do tych ciężkich warunków pracy(hałas,chemia, zmianowość). Władze zakładu dwa miesiące się zastanawiają czy dać parę groszy premii świątecznej. Sama atmosfera wśród pracowników też jest beznadziejna, pracuja tu ludzie jeszczcze z czasów kiedy firma nie nalezala do Szweda, trafić na takiego to załamka traktują młodych jak szmate, wydaje im się że jak jedzie 20 lat jakąś (usunięte przez administratora) maszynka to jest kimś a w rzeczywistości nawet wysłowić się poprawnie nie potrafi. Nie polecam miejsca pracy bo może się to skończyć co najwyżej traumą na wiele lat.

Ewelina
@Olek

Trauma i upokorzenie po prawie _ 40 latach pracy. Tu nie liczy się człowiek tylko układy i znajomości..To co zrobiłeś dla tej firmy nikogo nie obchodzi.Zwalnia się ludzi. Dla których praca była ważna a zostawia tych co kierują się kierunkiem chorągiewki są zawsze blisko.

@Olek

Masz rację. W tej chwili nie liczy się doświadczenie tylko znajomości. Liderami,zmianowymi zostają ludzie bez doświadczenia ,zieloni,,a przede wszystkim młodzi którzy nie powinni objąć takiego stanowiska. Poprzedni kierownicy i dyrektorzy to doceniali. Rozpacz,nie polecam tego zakładu.

@Ewelina

Masz rację. Arctic w tej chwili to (usunięte przez administratora) Nie liczy się doświadczenie tylko znajomośći. Poprzednia dyrekcja i kierownictwo to ludzie ze znajomością w temacie.

Aa

Najlepszy to jest BHPowiec gdy jest postój maszyny papierniczej to skaczemy po niej jak małpy bez zabezpieczeń... I gdyby doszło do upadku to został by zaproszony prokurator. A ten gościu doskonale o tym wie podobnie jak kierownicy... I wie kiedy to się odbywa, a na pochud w kasku i korkach udaje się gdy jest wszystko gotowe i udaje przestrzeganie przepisów... Nadgodziny czyli praca po 16 i rozpisywanie ich na awaryjne i dni wolne śmiech na sali. Gdy na to się nie godzisz to stajesz się wrogiem.

@Aa

Wszystko się zgadza.Behapowiec beznadziejny, że takiego gościa do emerytury wyhodowali.Udaje ważnego a jest zerem.

Ile mogę zarobić na stanowisku przekrawacz?

@Piotr

Tyle samo co w Lidlu

Vv

Kiedyś praca w Artcticu to był prestiż dzisiaj ludzie nie chcą tam pracować,zwłaszcza nowi pracownicy. Praca na 4 brygadach,zarobki na poziomie 3 tysięcy netto jeżeli nie masz 26 lat a jeżeli masz to osiągasz dochody w granicach 2400-2500 netto,myśle ze to zdecydowanie za mało za prace oraz wiedzę która trzeba przyswoić. Atmosfera na niektórych zmianach jest tragiczna spowodowana przez ludzi którzy są głupkami a uważają sie za geniuszy. Co tu dużo mówić,arctic to (usunięte przez administratora) od jakiegoś czasu,nie szukajcie tam zatrudnienia,lepiej pójdźcie do montaxu albo biedronki,zarobki są na takim samym poziomie tylko ze na jedna lub dwie zmiany.

@Vv

Jestem jednym z takich pracowników. Zgadzam się z powyższą opinią.

Jaka atmosfera jest między działami w ARCTIC PAPER KOSTRZYN S.A.?

Każdy dział to oddzielne księstwo jest. Liczy sie dobro i cele tego diału bez patrzenia na cały zakład.

Katarzyna

Czy znajdzie się jakaś chętna osoba by podzielić się swoimi doświadczeniami z pracy w ARCTIC PAPER KOSTRZYN S.A.? Chodzi mi o jakieś świeże wiadomości na ten temat. W 2021 roku jeszcze nikt się nie wypowiedział i zastanawiam się czy coś się zmieniło w firmie. Napiszcie, proszę.

@Katarzyna

Uciekaj, najśmieszniejsze pieniądze w mieście z zakładów 4brygadowych, ciągle w pracy ta firma to bardzo wygodny (usunięte przez administratora) z którego ciężko odejść bo nigdzie nie jest tak luźno jak tutaj:)

Zostaw merytoryczną opinię o ARCTIC PAPER KOSTRZYN S.A. - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w ARCTIC PAPER KOSTRZYN S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ARCTIC PAPER KOSTRZYN S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ARCTIC PAPER KOSTRZYN S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 2 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ARCTIC PAPER KOSTRZYN S.A.?

Kandydaci do pracy w ARCTIC PAPER KOSTRZYN S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ARCTIC PAPER KOSTRZYN S.A.