ARCTIC PAPER KOSTRZYN S.A.

Opinie o ARCTIC PAPER KOSTRZYN S.A.

Remik

@Emeryt Nie zawsze jest wszystko idealne, czasami bywają słabsze momenty. Generalnie cieszmy się praca w dobrej firmie bo czas jest niepewny!

Emeryt

Kiedys Arctic Paper to byla firma godna polecenia, atmosfera byla bardzo fajna,organizowano spotkania i wyjazdy integracyjne, byly awanse. Teraz zapomnij o tym. Zarobki nieciekawie, niezdrowa rywalizacja, donoszenie na innych, jak jestes troche madrzejszy od kierownika , nie mowiac o dyrektorze to masz przerabane, Przepracowalem duzo lat i wiem cos na ten temat.

czelinski

Firma ma produkowac papier ale kierownicy chyba mysla ze sa w ogromnej korporacji , kazdy patrzy jak robic kariere i pokazac sie przed innymi , traktowanie podwladnych to z ich strony na zasadzie lepiej nic nie mow bo i tak ja mam tylko racje. Moze dlatego firma ma slabe opinie i slabo wypada w rankingach. Atmosfera jak dla mnie beznadziejna. Sa lepsze firmy bez kadry ktora pokazuje jak to sie straja przy nowym prezesie.

super ktoś

Praca 8 lat, ciągle paruję. Praca biurowa. Jeżeli już siądziesz na danym stanowisku to już tak zostaniesz, jesteś anoniowy. Szczerze i otwarcie. Atmosfera ok. Garstka ludzi zarabia dobrze nowi ,bryndza, stara ekipa trzyma się bo ma kasę a młodzi uciekają. Szukasz roboty na lata ale bez szału i względny spokój, Arctic jest ok. Natomiast chcesz się rozwijać to szukaj czegoś innego. Pozdrawiam

Maria
@super ktoś

Masz całkiem imponujący staż pracy w ARCTIC PAPER. No a skoro pracujesz tam już 8 lat, to już naprawdę dobrze świadczy o tym pracodawcy. Martwi mnie tylko ten brak możliwości rozwoju młodych osób. Wspomniałeś coś o dobrej atmosferze. A macie tam może organizowane jakieś spotkania integracyjne?

Dwie godziny

Czy jest wolne miejsce

Jak duża jest rotacja ? Szukam czegoś na stałe.

adam

Jeszcze tydzień i nowa praca pod Berlinem czeka :) 1700 na rękę . Jak najdalej od tych zakłamanych ludzi .

Wszyscy wiedzą że nowy /stary prezes robi czystki , atmosfera fatalna , cięcia koszty koszty koszty i jeszcze raz koszty. Nowi Dyrektorzy / Kierownicy spuszczeni ze smyczy oszaleli z cięciem wszystkiego aby się pokazać w Szwecji , Popyt na papier spada wiec tną wszystko sobie podnosząc :) Nowi nie chcą pracować , starzy siedzą z przyzwyczajenia że jakoś to będzie. Są lepsze zakłady pracy - wystarczy przejechać za granicę 40 km i płaca 3x większa i traktowanie normalne.

Maria
@Paweł

Rozumiem, a jak to konkretnie wpływa na Waszą pracę? Chodzi o to, że w każdej chwili można się spodziewać zwolnienia? Na stronie APK nie widzę żadnych ogłoszeń o pracę, za to jest coś takiego, jak kodeks postępowania pracowników. No i tu pojawia się nietypowe pytanie, czy trzeba to podpisywać i co, jak ktoś ma wyrok w zawieszeniu, a pracować przecież gdzieś musi: https://www.arcticpaper.com/pl/Start/Arctic-Paper/Sustainability/SE-Etiske-regler/

Piotrek

8 lat pracy w APK i w końcu koniec :) Nigdy więcej , pracowałam biurowo ale z perspektywy obok widać co się dzieje. Kadra zarządzająca wymiana co chwilę widać że chyba nikt do końca nie ogarnia jak to ma działać. Recesja w papiernictwie robi swoje ale żeby tak nam Szwedzi kłody pod nogi rzucali to masakra jakaś. Lepszą prace znajdziecie w niemczech lub w firmach obok, kiedyś Arctic to była przodująca firma , teraz już nie bo wszystkim zarządzają Szwedzi i to bardzo nieudolnie. Tu nic nie działa tak jak powinno by działać. No i atmosfera pracy grobowa .

Jan
@Piotrek

Atmosfera w każdym miejscu pracy zależy głównie od relacji pomiędzy zatrudnionymi osobami. Pracowałeś w tej firmie 8 lat, więc podejrzewam, że dużo widziałeś. Dlatego też chciałbym dowiedzieć się od Ciebie, czy firma z chęcią zatrudnia również pracowników bez udokumentowanego doświadczenia zawodowego?

Paulina

@Johny Bravo, Twoja opinia jest bardzo ogólna. Chętnie poznam więcej informacji o pracy w ARCTIC PAPER KOSTRZYN. Co możesz powiedzieć o warunkach zatrudnienia w tej firmie? Jak oceniasz atmosferę pracy?

Johny Bravo

Ogólnie jest ok.Zarobki jak na 4 brygadówkę szału nie robią.

Barnaba

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Jaką macie atmosferę?

atakizpracy

Widzę dużo gorzkich żali od niektórych. Wypadałoby wspomnieć, że jak będziesz się starał to coś z pewnością osiągniesz, nie trzeba jak to ktoś tutaj ujął "lizać (usunięte przez administratora)

Ryszard

Czy zmieniło się coś w firmie? Dawno nikt nie pisał a ja miałem nadzieję na info od pracowników

Paulina

Proszę o zamieszczanie merytorycznych komentarzy na temat pracy w ARCTIC PAPER KOSTRZYN S.A., nie poszczególnych osób.

Same dupolizy,od zmianowego {słyszałem że Ma.....k najlepszy}począwszy,na kierownikach skończywszy. Brawo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wykształcenie w tej chwili to sprawa drugorzędna,ha,ha,ha,ha,ha,ha.

oleg
@Ania

O tym Ma......u słyszałem że to dzieciak. Szkoda czasu na tą firmę.

JAN3K
@oleg

Co ten dzieciak w APK robi?

nINA

Aleee jaja ,podobno technologiem w Arcticu został jakiś tam Ur.....k,z wykształcenia spedytor. Parodia !!!!!!!!!!!!!!!!!! Arctic kompletna klapa.

Magda

Technologiem spedytor. Super.Klienci tego zakładu bujcie się!!!!!!!!!!

Lorens

Aleee jaja ,podobno technologiem w Arcticu został jakiś tam Ur.....k,z wykształcenia spedytor. Po trupach do celu. Parodia !!!!!!!!!!!!!!!!!! Arctic kompletna klapa.

Monek.

Zostaw merytoryczną opinię o ARCTIC PAPER KOSTRZYN S.A. - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w ARCTIC PAPER KOSTRZYN S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ARCTIC PAPER KOSTRZYN S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ARCTIC PAPER KOSTRZYN S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 2 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ARCTIC PAPER KOSTRZYN S.A.?

Kandydaci do pracy w ARCTIC PAPER KOSTRZYN S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ARCTIC PAPER KOSTRZYN S.A.