ict poland

Kostrzyn nad Odrą

Opinie o ict poland

Maja

Na swoim profilu w social media ict poland opublikowało informacje, że firma zajęła trzecie miejsce w kategorii duże przedsiębiorstwa w plebiscycie na Lubiskiego lidera biznesu. To może być bardzo pozytywny znak dla potencjalnych pracowników firmy. Jak obecnie zatrudnione osoby oceniają obecną sytuację firmy?

Maja

Kogoś z Was zainteresowały powyższe oferty pracy? Może ktoś z obecnych pracowników może zdradzić jak wygląda praca na tych stanowiskach?

gam

GAM POLAND poszukuje osób na stanowisko: Koordynatora ICT Miejsce pracy: Wielkopolska Nr ref.: KICT_022016 Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: zarządzanie ICT (serwery, sieci, oprogramowanie) koordynowanie dwoma konsultantami (na miejscu i zdalnie) z 3-letnim doświadczeniem Wymagane kwalifikacje: konfiguracja sieci i routingu (głównie Cisco i / lub Mikotik) konfiguracja sieci Wi-Fi, konfiguracji VLAN, konfiguracji serwera i serwerów wirtualnych VMware, systemy kopii zapasowych i Active Directory oraz Domain Controller, Microsoft Exchange administracja serwera DB SQL mile widziana znajomość systemu SAP oraz znajomość języków programowania wykształcenie wyższe, mile widziane o specjalności informatyka lub pokrewne, doświadczenie zawodowe minimum 3 lata na podobnym stanowisku, znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym ( z naciskiem na język techniczny), bardzo dobre zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy zespołowej. Oferujemy: stabilne zatrudnienie w znanej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, udział w innowacyjnych projektach, z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań i technologii, możliwość rozwoju i doskonalenia kwalifikacji zawodowych, atrakcyjne wynagrodzenie Rodzaj pracy: Pełny etat Wymagane doświadczenie: Koordynatora ICT: 3 lata Wymagany język: Angielski Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w formacie word (w temacie proszę wpisać nr ref. KICT_022016) na adres e-mail: info@gamgroup.it

gam

mak

ale na jakich konkretnie pracownikach i na jakie stanowisko? czy możesz udzielić mi takiej informacji kolego?

kandydat

odnośnie ofery pracy na RKS: to jedna osoba na rejon czy trzy na każde województwo? jakimi autami konkretnie jeżdżą i czy są oklejone? może będę mijał. i pytanie ilu PH jest w Firmie (na rejon)?

gość

szukają kierowników bo zwolnili, czy sami RKSi odeszli? możecie mi coś więcej opisać jak wygłąda praca....

GoldenBoy77

Jest dużo układów. Nigdy nie wiesz kiedy skończysz pracę (często nadgodziny o których dowiadujesz się 5 minut po fajrancie). Całkowity zakaz palenia na terenie całej firmy. Olbrzymi mobbing i presja ze strony Mistrzów. Częste wyzwiska, przekleństwa. I te wszystkim dobrze znane "Jak się nie podoba to wypier.... "

Lulu

Witam, może ktoś podzieli się opiniami na temat pracy w ICT, chodzi mi głównie o to czy szybko można awansować oraz jak wygląda socjal w firmie. Jak wygląda sprawa z wyrabianiem jakichś norm itd..

witam. Pracowalem w tej firmie jeszcze niedawno dosyc dlugo. Ogolnie jak na warunki pracy to jest jak wszedzie. albo jest lajcik albo zapierdziel. Kasa jak na okolice dobra. Socjal OK. Lecz po pewnym czasie gdy zarobki stoja praktycznie w miejscu i chce sie wiecej to zero mozliwosci awansu. dla osob ktore sa po studiach i tam pracuja to musza miec znajomosci albo rodzine w dyrekcji bo szanse awansu sa jak lotek. Systemy bezpieczenstwa i inne standardy troche przesadzone i oni sami tego juz powoli nie ogarniaja. pokaz raz ze dobrze robisz a bedziesz zapierdzielal juz caly czas. Polecam zaklad dla osob fizycznych. dla innych, ktore chca tak zrobic "kariere" stanowczo odradzam bo to tylko strata czasu. pozdrawiam

Alvaro

MINĘŁY ZŁOTE CZASY CHANDELKIEM PAP IEEE.

!.!

UWaga na firme Domino lub Domino Polska....Biorą ludzi z całej polski dosłownie na kilka dni a pózniej zwalniają...zgroza .

bob

Ja pracowałem na budowie przy ict.Niestety pracowałem kilka dni w firmie Domino przez p.Kamińską.Nie polecam tej firmy bo zwalniają po kilku dniach.Firma mocno podejrzana

Piotr

Omijajcie tą firmę z daleka. Jak macie pracę nawet o 1000 zł mniej płatna ale w normalnych warunkach nawet tam się nie pchajcie bo będziecie tego żałowali. Tu już nic nie wolno jeszcze trochę to trzeba będzie się najeść i napić w domu bo będzie w środku zabronione. Takie bzdury są na siłę wymyślane żeby tylko się wykazać a w których nie ma żadnej logiki, że aż nieraz z wielkim zdziwieniem nie można w to uwierzyć. Tak to jest z ludźmi niekompenetnymi Do danego stanowiska

byly pracownik

Pracowalem tam ponad 8 lat temu i milo wspominam prace w ICT.Wszyscy widze tylko narzekacie,a krotko piszac nie pasuje to sie zwolnij.Olsa stoi otworem i inne firemki w ktorych nie masz pewnosci czy jutro bedziesz pracowac.Systemy i szkolenia zawsze tam byly i zapewne beda a ze wiekszosc z nich jest powiedzmy zbedna i nie potrzebna to juz odrebna sprawa i nic na to nie poradzisz.

Chaos

Jesli zostaniesz przyjety, to zapewne przez firme posredniczaca - Akromar. Pieniadze niby te same co bezposrednio przez ICT. Co do dodatkow to po 1000 zl w czerwcu i grudniu.

olo
@byly pracownik 29.07.2015 12:53

A na jakim stanowisku? Bo raczej nie jako operator na linii? Problem jest taki, że skoro jest praca to trzeba się cieszyć że jest. Nie narzekać że naćpany kierownik się wyżywa. Ludzie narzekają bo widza co się dzieje i mają dosyć. Zabrania się noszenia obrączki, łańcuszków, bo to nie higieniczne. A Pani dyrektor przychodzi na linię na inspekcję 5S w szpilkach i kolczykach. Śmiechu warte jest to wszytko. Ludzie pracują bo nie mają wyjścia. Komu mają się poskarżyć? Kierownikowi że lider go gnębi? A lider i kierownik to dobrzy koledzy? Jak dyrektor działu mówi mi, że on wie że to nie ja jestem winny ale jestem najmłodszy i musi mnie ukarać. Idziesz do HR a tam słyszysz że to nie możliwe aby dyrektor działu się tak zachował.

Filip

Co masz na myśli pisząc "szukają ludzi na Juniora?"

parodia

ICT myśli że ktoś im powie jak zatrudniać,jak umowe sporządzić o prace.W Kostrzynie jest mnóstwo zakładów produkcyjnych ale w ICT dalej biedą i zasłanianie sie bezrobociem.

To bzdury o tych umowach. Umowy są normalne i jak ktoś chce pracować to będzie robił. Wiadomo trzeba się nauczyć nowych rzeczy ale nie są one nie do pojęcia.Zarobki są dobre jak na kostrzyńskie warunki. Socjal też jest ok. dla ludzi którzy słyszeli coś tu i tam proponuję spróbować a nie smarować jakieś głupoty nie mając pojęcia o zakładzie i warunkach w nim panujących.Jeśli nie.... otworem stoją inne zakłady typu olsa czy algontec.

maniek

ale głupoty piszecie.Komu się chce pracować ten prace w ICT znajdzie i zostanie.Umowy sa normalne 3mce,pózniej 2-3 lata i na stałe.kasa na początek około 2,5-3tys później zależy od waszego zaangażowania,działu,zdanych egzaminów i szkoleń. dwa razy w roku bonusy po 1tys pln,ciągle podwyżki i nikt o wyrzuceniu przeszkolonych pracowników nie mówi.Zakład szkoli ludzi i nie pozbywa się ludzi z doświadczeniem i kursami.pozdr

polpot

Wynika z tego to że kierownictwo siedzące za biurkiem w ICT nie potrafi napisać zwykłej umowy o prace dla pracownika .Trudno mi znależc inny powód zaistniałej sytuacji

bedzie tak:

Normalna umowa o prace i kasa albo kadrowa/kadrowy z błaznem wpierrddol

Jan

Może na umowę śmieciową ale na konto 3 tyś netto, to całkiem inna bajka:) ja mogę tak robić:)

ZASTRASZAJĄ
@Jan 28.01.2015 20:28

STRASZĄ LUDZI NOWĄ HALĄ,UMOWĄ ŚMIECIOWĄ !!Nie bede pracował w ict przez pośredniia na 100%.A jak nie bedziecie brali ludzi na umowy o oprace tylko bedziecie firme wynajmować co bedzie brała na umowy śmieciowe to sie to skończy zwolnieniem kadrowej i wymiwnianiem nazwisk na forum tak jak też jest w jednej kulejącej firmie na terenie strefy.

Baranie Janie!

1 raz w życiu od początki istnienia ICT ktoś zachwala umowy śmieciowe...

ZASTRASZAJĄ

STRASZĄ LUDZIĄ NOWĄ HALĄ,UMOWĄ ŚMIECIOWĄ !!Nie bede pracował w ict przez pośredniia na 100%.A jak nie bedziecie brali ludzi na umowy o oprace tylko bedziecie firme wynajmować co bedzie brała na umowy śmieciowe to sie to skończy zwolnieniem kadrowej i wymiwnianiem nazwisk na forum tak jak też jest w jednej kulejącej firmie na terenie strefy.

Jan

Odnawiam temat, wiadomo coś o zatrudnieniu w ICT podobno mają robić rekrutację. Jak tam z zarobkami i socjalem??

damian

mam ukńczoną szkołe podstawową i kurs elektryka, a 'ICT malo mnie i przujac 50 osub .Kiedy to sie stanie i kiedy wezma nowych fachowców?

kokos

U pośrednika bez premii. Po 3 miesiącach dochodzą premie i rośnie stawka godzinowa. Na każdym stanowisku są etapy szkoleniowe (3 miesiące, 6 miesićey itp) które trzeba zaliczyć aby dostać podwyżkę.

Marian

Przez pośrednika na pewno stawka jest najniższa, chodzi mi tylko czy jak jesteś zatrudniony przez pośrednika na czas próbny to należą Ci się jakieś dodatki czy premię??

Marian

A nie ma możliwości od razu dostać się na umowę z ICT tylko zawsze pierwsza przez pośrednika?? Jak to jest z umowami już podpisanymi z ICT? to jest najniższa krajowa i jakieś dodatki czy to jest uczciwa umowa o pracę bez żadnych "przekrętów"?

jojo

Urlop dostaniesz spokojnie. Chodzi bardziej o wolne z dnia na dzień. Pierwsza umowa zazwyczaj poprzez pośrednika na 3 miesiące. Później umowy z ICT. Jak się sprawdzisz to zostaniesz. Stres- zależy do kogo trafisz,na jaki dział.

bulu

widzę że wiesz o czym piszesz. Tak to prawda . praca dobra ale ten nieludzki i wyzuty z wszelkich wartości system !!!! pracuj i milcz . Tysiące papierków , których wciąż przybywa. Tabele wykresy procedury standarty systemy itp . Nikt juz tego nie ogarnia. pozdrawiam

Marian

Bardzo pomocne są wasze informacje, naprawdę. Albo tak dobrze jest w tej firmie, że każdy boi się o swoj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] albo wypowiadają się tu osoby które w ogóle nie pracowały w tej firmie tylko słyszały coś od "znajomego"... Jak ktoś ma coś mądrego do powiedzenia niech powie a jak nie to niech się nie odzywa. Pozdrawiam

@Marian 19.06.2014 13:01

Albo Ci którzy tam pracują od 10 lat i na głupie pytania nie odpowiadają. Duża liczba zapytań dotyczy PH którzy są rozrzuceni po całym kraju. I nikomu nie umniejszając PH nie ma nic wspólnego z pracą w głównej siedzibie ICT w Kostrzynie nad Odrą. Sam praca nie jest zła. Zarobki w skali kraju są bardzo dobre. Firma dużo inwestuje w szkolenia, maszyny i bezpieczeństwo. Jedynym problemem są niektórzy PRACOWNICY na nie właściwych stanowiskach (robi się "prywata"). I możesz być naprawdę dobrym pracownikiem ale w konfrontacji z "kolesiem" (który zajmuje to samo stanowisko co Ty) przełożonego będziesz na straconej pozycji. Inną sprawą jest ślepy system który robi czystki i odchodzą wartościowi pracownicy (pracujący tam wiedzą o co chodzi). Tak więc jak lubisz zaciskać język za zębami, robić swoje 8 godzin to POLECAM. Jeśli jednak nie tolerujesz układów ( protekcja ), tekstów typu: "Pan to w tej firmie są jedynie kanapki", "nie chcą jechać, tzn nie chcą tu pracować", " za bramą jest dużo chętnych", "chcesz wolne to znajdź sobie zastępstwo", - to NIE POLECAM.

@Marian 11.06.2014 17:18
A może ktoś powiedzieć jak zarabiają osoby na produkcji, czyli operator maszyny papierniczej i jego pomagierzy??...

Operator maszyny papierniczej zarabia tyle ile trzeba a jego "pomagierzy" liczą tylko na pochwałę od maszynisty

jojo

W ICT wszyscy mają umowę o pracę, chyba że jest się zatrudnionym przez inną firmę.WOLNE- W zależności w jakim systemie się pracuje. Jak na 4 brygadach to są jeszcze DW (dodatkowy dzień wolny za prace np w niedzielę lub święto). W systemie PN-PT normalnie wypisuje się wniosek o urlop i jak jest zastępstwo to nikt problemu nie robi. SOCJAL-HR- firma ma umowę z Medicover, pomaga w wyprawkach dla dzieci (plecak, piórnik itp) organizuje różne wycieczki np nad morze, w góry, kajaki, połowy dorszy. Z Zakładowego funduszu można otrzymać pożyczkę, zapomogę, dofinansowanie.

ja

Jarek
@ja 29.05.2014 19:56
Cześć mam pytanko jak wyglądają zarobki P.H na detalu podstawa plus premia i jak to wygląda?Dziękuję bo nie wiem co mam robić....

Masz opisane wszystko na górze wystarczy przeczytać.Post od Olo

Anonim

Pracowałem w foxy krótko bo krótko ale swoje wiem wsparcia od kiero żadnego tylko cały zespół wkur..... Przeszedłem z foxy do innej firmy od razu po okresie wypowiedzenia bez dnia przerwy teraz samej podstawy mam więcej niż w foxy podstawy z 100% premia której i tak nigdy nie dostaniesz generalnie nie było zle ale jak ktoś jest ambitny to długo nie popracuje nie za takie pieniądze.

Ol

Podstawa na sieciach to 1950 netto razem ze średnią premią która wynosi w skali roku przeciętnie około 650 zł miesięcznie, wychodzi w sumie średnio około 2600 zł netto miesięcznie. 2300 zł netto to pensja na detalu razem z maksymalną premią w tym masz podstawę czyli najniższą minimalną reszta to premia. Pensja podstawowa w tym wypadku jest podnoszona gdy rośnie płaca minimalna natomiast zmniejszana jest premia żebyś zawsze dostał te swoje 2300 zł netto maksymalnie i nie więcej ;) Dużo osób na detalu nigdy nie widziało pensji razem z całkowitą premią. Czyli dostają mniej np. przeciętnie 1800 zł netto razem z premią.

KARMA

REKTUTACJE TEŻ MAJĄ W DUPIE I NOWYCH PRACOWNIKÓW..........NA ALE ZOBZCZYMY CZY TO IM WYJDZIE NA DOBRE.... (

BANDA IDOTÓW Z ICT

PRACOWNICY WYSTAWIANI NA POŚMIELISKO I BRAK ODPOWIEDNICH KWALIFIKACJI.TE FABRYKE PAPIERU TOALETOWEGO ,,SPALOM SAMI PRACOWNICY" ,MAJĄCY DOSYĆ BEZPŁATNYCH URLOPÓW I KIEPSKICH ALE DROGICH MASZYN DO PRODUKCJI PAPIERU.

POP-MISTRZ

TAM PRACUJE [usunięte przez admina] Z NIESZKOŃCZONĄ SZKOŁĄ PODSTAWOWĄ ... A CO TU DOPIERO MÓWIĆ O FACHOWEJ PRACY, TEN ZAKŁAD MIAŁ DAWAĆ PRACE WSZYSTKIM A PRZYNOSI TYLKO WSTYD I POŚMIELISKO SWOIM PRACOWNIKOM.

Jurek

Firma, w której robi się wszystko na odwrót. Wydaje się potężne pieniądze na systemy, szkolenia pracowników wspomagające pracę,by pracowało się lżej, a w rezultacie jest na odwrót. Pomysły, decyzje i rozkazy przełożonych są całkiem odwrotne i nieraz bardzo śmieszne, co przekłada się na ciężką prace. Wszystkie decyzje wyglądają jakby były przeciwko ludziom, np. zatrzymuje się linie produkcyjne z nadmiaru produkcji w dni zwykłe, a w święta i w wigilię pracujemy. Co by zależało dyrekcji na jedną i pół doby zatrzymać, aby spędzić ten ważny dzień z rodziną. Aż smutek ogarnia jak 5 dni w roku idzie się do pracy. Pieniądze średnie, zawsze na czas, o nadgodzinach można zapomnieć, a tym bardziej o tych 100% płatnych, system premiowania niby zależny od pracowników ale jak liczony - kto to wie i czy uczciwie tego się nigdy nie dowiemy.

rogaś
@Jurek 05.04.2014 13:11

Zapomniałeś dodać ,że nawet chorobowe jest ustalone "ile można a ile nie" hehe i jak jest się XY to można przyjść pijanym, mieć w plecaku taką samą chemię co w firmie bo się kupiło przed pracą i zapomniało rachunku ...ach te koneksje. W końcu najlepszych firma wspiera i docenia hehe

jojo

"będzie wyrabiał normę za dwóch"- no to powodzenia życzę, a po pracy chomąto na szyję i kierownikowi pole orać :) w tedy norma będzie ponad normę :) Normy są przewidziane dla jednego pracownika, a nadgorliwość... W niektórych firmach nie liczy się dobry pracownik tylko dobry układ. Fakt są pracownicy którzy zasłużyli na awans dobrą pracą, ale są również tacy którzy jedyne co mieli to "plecy".

jojo

Trzeba tam popracować aby muc coś powiedzieć. Niestety znajdą się tam też nieodpowiedni ludzie na stanowiskach. Jak znasz kogoś kto jest na stanowisku to jest z pewnością Twoim atutem. Z pewnością na awans mają wpływ koneksje.

@Ol 25.05.2014 21:00
To jak się pracuje to kwestia indywidualna.Zależy jakiego masz regionalnego i jak się z nim dogadujesz... Co do pensji na siec...

Ale ja nie piszę o PH tylko o pracy w głównej siedzibie firmy :)

ol
@jojo 01.06.2014 20:47
Ale ja nie piszę o PH tylko o pracy w głównej siedzibie firmy :)

Masz mój post na górze i tam jest wszystko dokładnie opisane

PH Sieci

Witam, a jak się pracuje na Sieciach? Jest tu ktoś z Kanału Nowoczesnego? Jeśli tak to poproszę o więcej szczegółów, porady...

majka

ict jest ok.

Ol
@majka 05.11.2013 23:25
ict jest ok.

Razem z premią na detalu jak dociągniesz do 2,2 tys to powinnaś być szczęśliwa. Najczęściej zatrudnienie przez Inmark, sama podstawa to najniższa krajowa

kasa mala - podstawa mala.. plany ciezko zrobic premie uznaniowe szalu nie ma auto fajne do dyspozycji to jedyna zaleta brak gratisow.. brak promocji a jak sa to kosmiczne gdzie nikt tyle nie bierze...

mn

dostaniesz dodatek na okulary hehe na 100%

Paweł

Witam wszystkich. W zeszłym tygodniu byłem na rozmowie kwalifikacyjnej. Dzisiaj odebrałem telefon z informacją o dostaniu się na drugi etap. Zatrudnienie przez firmę interimax czy jakoś podobnie.. bardzo proszę o informację dot drugiego etapu czego można się spodziewać. Pozdrawiam

gutek

dobra firma dla [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ..[usunięte przez moderatora] i uprzejmie donoszę, a takich tam nie brakuje. Karierowicze od spraw niepotrzebnych.

Krzysiek

Z tego co wiem to lipa tam wielka jest. Kasa mała a oczekiwania jak za trzech PH. Zresztą w innych działach też nie lepiej. Tylko patrzeć jak im staną maszyny papierniczebo ich słuzby mechaniczne nie mają pojęcia jak działać

cichy

L I P A

nie znajomy

chciałem się zatrudnić w ICT czy warto, fajna kasa?

Zostaw opinię o ict poland - Kostrzyn nad Odrą

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ict poland