Adres: ul. Jana Pawła II 60A lok. 7, 66-470 Poznań

NIP: 5971635465 REGON: 080358529

Opinie o Recruiters

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Recruiters? Podziel się swoją opinią. Ta informacja może okazać się bardzo ważna!

Zainteresowany
 Opinia

Podpowiedzcie czy praca z firmą jest możliwa za granicą? Wcześniej nic nie było.

Marzena
 Opinia

Czy Recruiters mają oferty pracy jedynie w kraju? Czy można liczyć na nich szukając pracy?

@Marzena 12.11.2017 10:57

Dzień dobry, Na dzień dzisiejszy nie prowadzimy żadnych projektów poza Polską. Jeśli jest Pani zainteresowana pracą w Polsce proszę przesłać lokalizację, które Panią interesują oraz CV na adres:ng@recruiters.com.pl Pozdrawiam Natalia/Recruiters

Alicja
 Opinia

Jesteś pracownikiem Recruiters? Chętnie poznamy Twoją opinię na temat powyższej firmy. Jak przedstawiają się ogólne warunki pracy? Jakie benefity oferuje pracodawca?

bernio
 Opinia

Myślę, że na zarobki @Verko, narzekać w tej firmie nie można ponieważ w samej ofercie już uprzedzają że można zarobić 4500 brutto, w przypadku osób ze znajomością niemieckiego

Tak19Nie

Zostaw opinię o Recruiters - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Recruiters