Opinie o Marathon International sp kom. i sp z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Marathon International sp kom. i sp z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Marathon International sp kom. i sp z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marathon International sp kom. i sp z o.o. w Poznań

Zibi Nowy wpis

Gdzie moja ulubiona koleżanka z recepcji?

Janko Muzykant Nowy wpis

Co w nim takiego zadziwiającego?

Nocny marek Nowy wpis

Śnił mi się dzisiaj Emil. To był piękny sen.

8ugfduuh

Admin serwisu potwierdza

Kierowca

wszystko sprawnie na rozmowie same konkrety jaka stawka za co premie. po rozmowie od razu info z kim pierwsze jazdy. mam doswiadczenie to szkolenie krutkie.

od razu warto wiedziec jaki tryb pracy sie wybiera a sa do wyboru rozne co jest fajne bo mozna doapsowac sobie wedlug potrzeb

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Wielki Joe

Kto tak klepie tę opinię? Jakiś kierowca się nudzi i ma przypływ pozytywnej energii?

@Wielki Joe

Jest moc twórcza

Botek

Też prawda

Jakie narzędzia pracy zapewnia Marathon International sp kom. i sp z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Wujcio

Wszystko zależy od stanowiska. Handlowcy dostają nowe Golfy i z tego co wiem nie ma żadnych limitów o ile są wyniki. Telefon i laptop w pakiecie.

mnm.

niby mozana ale nie polecam pracy w tej firmie.

Szybki CF

ktoś z was wie czy teraz za trasy do włoch płacą jakiś bonus?

Świeżak

Takiej firmy transportowej jeszcze nie widziałem. Wszystko poukładane od a do z. Socjal dla pracownika bogaty. Ludzie bardzo życzliwi i pomocni. O ładnych dziewczynach nie wspomnę. Naprawdę jestem zadowolony że zdecydowałem się na pracę tutaj.

Miłosz
@Świeżak

co do ludzi to się zgodzę, co do socjalu to jest ok, ale może być lepiej :)

Karol
@Miłosz

no nie wiem czego byś jeszcze więcej chciał w ramach socjalu ?

Klaudia

i pewnie jeszcze podwyżki :D

Miłosz
@Karol

chciałbym masażysty dwa razy w tygodniu bo plecy mnie bolą

Ciechu

Trzeba to pewnie jakoś ogarnąć od strony formalnej. Z tego co wiem to spółka działa krótko

Koronawirus
@Świeżak

Przecież socjalu tu nie ma????chyba że wybrańcy mają

Blazeej

Ktoś kto pracuje w marathonie może się wypowiedzieć na temat tras I pracy ?

Szofer
@Blazeej

Trasy spoko długie i aby pierwszym kursem z Polski i potem dobrze idzie. Z Kostrzynia autostrada na germany i potem głównie Francja Anglia Włochy i Holandia. Tylko autostrady i wszędzie opłaty w automacie. Systemy pracy różne. Polecam firmę dobrze się pracuje a na wycie kojotow uwagi nie zwracaj

Błażej

Witam.. Szukam obecnie pracy jako kierowca . 3 lata jeździłem na kraju, ma ktoś dobre info jak ile w marathonie można uczciwie zarobić na miesiąc

P1 MII
@Błażej

Od 6 tyś do 7 tyś. Chyba że dużo na kraju bedziesz jechał to około 5

Robert
@Błażej

Omijaj ta firmę szerokim łukiem po Polsce dniówka wyjdzie 80 zł , a dietę obniżyli do 55 euro bo najniższa poszła do góry wypłaty ciagle się nie zgadzają musisz dzwonić i wyjaśniać wszystkie premie tak liczone żeby zawsze można bylo cię skrobać, ciagle fixy z czasem , już sama Ukraina tam pracuje Polacy się zwalniają a zostają naiwniacy

Karol

czyli dwa tygodnie się jeździ i weekend w domu tak? Co ile są wyjazdy?

Bartek
@Karol

Kolego w piątek przyjazd, a w poniedziałek wyjazd

Driver

W poniedziałek wyjazd, powrót przeważnie sobota na 45h i dalej na 2 tyg

pozytywnie zaskoczony

takiej firmy transportowej jeszcze nie widziałem. rozpoczęcie pracy standardowo dokumenty w kadrach. potem szkolenie bhp i eko co było miłym zaskoczeniem. zaraz zapoznanie ze spedytorem i potem przekazanie auta. wszystko na tablecie elektronicznie. auto wyposażone bardzo dobrze. pierwsza trasa na niemcy i teraz na francję. pierwsze wrażenia bardzo dobre.

Małek
@pozytywnie zaskoczony

cieszę się, pracujemy nad udoskonaleniem procesu onboardingowego :)

Maks
@Małek

si, dzięki za feedback

Walo
@pozytywnie zaskoczony

którego spedytora dostałeś ?

piszczel
@Walo

czy to ważne ? ważne że zadowolony :D

pr
@piszczel

a ja tez bym sie chętnie dowiedział

Ktos

????????????????????????

Zmarznięty

Cześć Marathon. Mam małe tylko skromne pytanie. Dlaczego na tym magazynie jest tak zimno. Chyba nie ma tu temperatury która powinna być w miejscu pracy. Szkoda mi było dzisiaj tych zmarzniętych Waszych pracowników. Próbowali się uśmiechać ale było widać że robią to z trudnością. Szkoda mi ich ????

Gorący chłopak
@Zmarznięty

Rusz się do roboty to będzie cieplej. Od podpierania fasady na dworze ciepło się nie zrobi.

Zmarzniety
@Gorący chłopak

Ja pracuje jako kierowca więc u mnie w szoferce jest ciepło. Chodzilo mi o pracowników Marathonu. Miałem tylko rozładunek który osobiście robiłem więc odczułem temp. I widziałem zmarzniętych magazynierow i tyle w tym temacie. Ty pewnie siedzisz za biurkiem w 20 stopniowym pokoju więc nie komentuj.

Bienio
@Zmarzniety

szoferka no inna bajka, inna specyfika pracy, temperatura uzależniona jest od wielu czynników

Hahah
@Bienio

9 stopni na magazyn to chyba karalne. Widziałem to co na termometr. Jest zimno że pracować ciężko. Kto coś z tym zrobi? Niech nie piszą ludzie z biura, oni okna otwierają zima a my marzniemy. Brak szacunku dla nas

Franek

Ile można zarobić w systemie 2na weekend ?

Krychu
@Franek

Najlepszy system wg mnie bo samej diety masz prawie siudemkę

W jakich systemach jazdy można dostać ciężarówkę pod dom ?

Vriess
@Zainteresowany

2 tyg. w trasie / weekend w domu.

Kierowiec.

Witam.Czytajac opinie widze ze firma jest ok.Sa kierowcy co warunki pracy im odpowiadaja a innym nie.Tak jest wszedzie.Mam pytanie.Czy obecnie sa przyjecia na kierowcę C+E. Przez kilka dobrych lat jezdziłem na wywrotce po kraju .Od wiosny do jesieni jazdy było do oporu a zimą wiadomo. Pora na jakieś zmiany w życiu.Mieszkam koło Kielc.Pozdrawiam.

Misiaczek
@Kierowiec.

C+E i jazda na zachód! Zestawem z przyczepą się troche inaczej jeździ ale ogarneisz. auta nowe wiec sama radość z jazdy

Mors
@Misiaczek

tak jak kolega pisze, zadzwoń bo myślże, że nie powinno być problemu

Stary Wyjadacz

co to za nowa dziewczynka na recepcji? bardzo sympatyczna az miło się po cmrki przychdzi

Focus
@Stary Wyjadacz

Jagoda, bardzo miła osoba :)

Zaciekawiony

siema, a jak tam biznes magazynowy się u Was kręci ?

Magazyn
@Zaciekawiony

chcesz porównać wyniki czy szukasz pracy ?

Zaciekawiony
@Magazyn

Nie no, tak serio to za pracą się rozglądam

doggie

haha, dobre :D

Darek
@Zaciekawiony

kręci się, jest w porządku, zachęcam

Magazyn
@Darek

ja też zachęcam, przyda się nowa osoba

Kolega

oj tak

Gosia
@Zaciekawiony

nie zastanawiaj się, wyślij cv i zobaczysz czy Ci się spodoba, powinieneś być zadowolony

Tomtom
@Zaciekawiony

a biznes w porządeczku, jesteś z konkurencji ?

Witam. Czy firma zatrudnia kierowców z całej Polski? Czy w systemach 2/1, 3/1 jesteście pełne 7 dni w domu, żeby spędzić z rodziną weekend.

Malina
@Zainteresowany

2/1 to nie polecam. w 3/1 tak planowane są trasy żebyś miał tydzień wolnego. Baza czynna całą dobę więc najczęściej zjeżdżasz w nocy i potem masz tydzień wolnego.

@Malina

Dlaczego nie polecasz 2/1 ??? Dla mnie najlepszy system w transporcie międzynarodowym. Jest czas na pracę i mam czas dla rodziny.

Marcel

osobiście też wolę 3/1

Kierowca
@Zainteresowany

W Marathonie nie ma systemu 2/1 ewentualnie 2 na weekend lub 2 na weekend 2 na 1 czyli 2 tygodnie w trasie weekend w domu 2 w trasie tydzień w domu i tak na przemian. W systemie 3/1 jesteś 18 dni w trasie 9 w domu.

Misiek
@Kierowca

dzięki za wyjaśnienie

rożek
@Kierowca

mnie te 9 dni w chacie wystarcza

Arek
@rożek

a mnie zdecydowanie nie, wolę po trochu ale częściej

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marathon International sp kom. i sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w Marathon International sp kom. i sp z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marathon International sp kom. i sp z o.o.
4.2/5 Na podstawie 1219 ocen.

Marathon International sp kom. i sp z o.o.