Marathon International sp kom. i sp z o.o.

Poznań

Opinie o Marathon International sp kom. i sp z o.o.

Nowy

Witajcie koledzy i koleżanki! Bardzo proszę o jakieś konkretne informacje o firmie Marathon. Noszę się z zamiarem podjęcia pracy jako kierowca c+e. Proszę o prawdziwe opinie. Pozdrawiam.

przestroga

Witam odradzam prace w tej firmie:wyzysk nie placenie na czas pieniedzy, oszukiwanie na dietach,nie odprowadzanie skladek na zus.Zarobki 4800 do 5000 tysi maks w systemie 2 tygodnie na wekend.Najgorsza firma w wielkopolsce odradzam,kupe ukraincow i bialorusinow bo polacy juz sie przekonali co to za firemka.....!!!!!

Nowy
@przestroga 17.11.2017 01:37

Proszę o więcej informacji.

Lolek

Witam czy ktoś wie czy potrzebuja teraz kierowców

BoB
@Lolek 12.11.2017 22:52
Witam czy ktoś wie czy potrzebuja teraz kierowców

od stycznia przyjeżdżają nowe fury więc z pewnością będą szukać też nowych kierowców. Napisz do nich albo zadzwoń. http://www.emarathon.pl/PL-H173/dane-teleadresowe.html

lolek
@BoB 14.11.2017 08:41

hej czy ty moze tam pracujesz-skoro tak to moze napisz czy jest sens starac sie tam o prace z gory dzieki

Alex.

Firma z perspektywa na przyszłość, planowane nowe inwestycje ale ludzie co nie którzy bardzo fałszywi. Trzeba mieć groba skore. Dyrekcja i prezes firmy na wysokim poziomie ale kierownictwo do zmiany. Ps. Brakuje logo firmy widocznego z trasy :-)

Marcin
@Alex. 11.11.2017 03:04

Słyszałem ze kierownik magazynu to ciężka sprawa. Czy ktoś napisze cos na jego temat? Obecnie szukam pracy i chciałbym złożyć aplikacje. Ale słyszałem ze brak u niego profesjonalizmu.

Krzysztof
@Marcin 11.11.2017 03:13

co dokładnie masz na myśli "ciężka sprawa"? Znam gościa jest SPOKO na pewno nie jest ciężki;-)

Agnieszka

@Janek na stronie firmy Marathon International ciągle widnieje informacja o Akademii Kierowcy Marathon http://www.emarathon.pl/PL-H371/akademia-kierowcy-marathon.html A tak w ogóle czy na forum są osoby po tej akademii? Brzmi nieźle, że firma opłaca całą naukę, płaci za uczestnictwo w szkoleniach, a potem jeszcze dostajemy pracę. Co sądzicie?

Janek

a jak tam z Akademią? Nadal działa? Tak się zastanawiałem nad przekwalifikowaniem

Driver
@Janek 24.10.2017 13:32

Działa, ale trzeba sprawdzić czy nie maja już kompletu. Na pewno jedna teraz się szkoli https://www.facebook.com/Marathon.International/posts/1723738071019236

Agnieszka

@Ludzik a skąd słyszałeś, że firma Marathon International to dobry pracodawca? Podzielisz się swoimi doświadczeniami? Aktualnie jest oferta pracy na kierowcę http://www.emarathon.pl/PL-H237/oferta-pracy-na-stanowisku-kierowcacala-europa.html. Czy takie stanowisko interesowałoby Cie?

Ludzik

Słyszałem, że Marathon International to dobry pracodawca. Mam zamiar aplikować ale nie widziałem zupełnie nowych ofert pracy. Może ktoś słyszał i mógłby podpowiedzieć?

Pracownik zadowolony

Zastanawiam się dlaczego osoby, które pracują na niższych stanowiskach ciągle oceniają kierowników, dyrektorów? Przecież ich zakres obowiązków jest zupełnie inny. To oni mają być oceniani, chyba się komuś kolejność pomyliła?

Gwidon

Skoro niektórzy mają taki dobry humor to w firmie z całą pewnością jest dobrze! Cieszy mnie to i potwierdza to co słyszałem, że Marathon to spoko firma. Może ktoś podpowie mi czy firma potrzebuje dyspozytora?

BIURO
@Gwidon 19.08.2017 11:21

Prześlij CV na adres i.dreger@emarathon.eu

Szoszon

@ Leon Powinieneś napisać tak. Kto chce być niewolnikiem, będzie mu dobrze.

Leon

Osoby, którym brak obiektywizmu nigdy nie napiszą normalnej opartej o fakty opinii. Kto chce pracować będzie mu dobrze.

Luka

serwer wiadomoscci
@Luka 13.08.2017 08:47
Czy jesteście pewni, że nie można napisać coś pozytywnego o firmie? Czy moze mi ktoś napisać ile osób pracuje w firmie?...

Edi

Mam dwa pytania, ilu w firmie pracuje Ukraińców i jaka jest rotacja kierowców ? Dziękuję za odpowiedź. Napiszcie też coś o obciazeniach, z czego wynikają itd.

Prezes
@Edi 11.08.2017 10:54

Obecnie jest ok 115 kierowców, z czego 48 z ukrainy i białorusi. Rotacja jest duża... tendencja jest taka, że odchodzą Polacy, a przychodzą ludzie zza wschodniej granicy. Daję maks pół roku i Polscy kierowcy będą w mniejszości. Już język ukraiński staje się językiem prawie urzędowym w tej firmie - wszelkie informacje itd. Obciążenia za wszystko. Krętactwo przy wynagrodzeniach. Dużo by pisać....

Leonidas

Bardzo podzielone są opinie o firmie.! Jak można teraz wyrobić sobie zdanie o Marathon-ie? Bardzo trudno!

singer

A moja Pani ceni sobie opiekę medyczna dla rodzin. Jak mała chorowala to się przydało. Chyba raczej polecam firme

Mosiek

Nie ma idealnej firmy ale po lekturze opinii nic nie można wywnioskować , gdyż są tak bardzo różne. Tak sobie myślę, że w sumie to można spróbować i tyle!

Master plaster

Marathon firma rozwojowa i duuuzymi perspektywami na przyszlosc Kadra zarzadająca profesjonalna na wysokim poziomie Kierowcy zadowoleni place na czas, socjal, warsztat super nowoczesny i zarządzany przez fachowców Flota nowoczesne auta co przede wszystkim nowe Nic dodać nic ująć Lider w branży transportowej A hejt że strony scyzora to tylko czcze gadanie i szukanie dziury w całym na siłę. Ogarnij się facet.

Kolo

Gdyby ktoś zadał sobie troszkę trudu i sprawdził aktualne oferty pracy to wiedziałby, że Marathon nie potrzebuje teraz kierowców! Jeśli ktoś pisze pozytywnie to pewnie tak jest!

Driver

Dokładnie. Bombek [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Żałosne jest szukanie na siłę jakiegokolwiek błędu żeby tylko napisać źle o firmie?

Kowal

100% racji nic dodać i nic ująć

Ludzik

Mam zamiar aplikować do firmy ponieważ słyszałem o nich dobre rzeczy. Po lekturze opinii jestem mocno zniesmaczony i nie wiem co myśleć? Chociaż często na takich forach piszą osoby będące w konflikcie z firmą. Jaka jest atmosfera w firmie?Może ktoś napisze dla nowego?

bon
@Ludzik 16.07.2017 22:30

Przyjdź i sprawdź. Robota ok, kasa na czas. Żadna krzywda się nikomu nie dzieje.

Czlowieniu
@Ludzik 16.07.2017 22:30

Tak jak wcześniej kolega napisał, kasa na czas masz swoje auto masz swojego spedytora.Auta są nowe maja klime postojową plus przetwornice 1000watt wyposażone są w systemy bezpieczeństwa.Auto dostajesz pod chatę spróbować możesz nic nie stracisz a może akurat zyskasz pozdro

Huragan

Jesteście pewni, że nie można napisać o firmie nic pozytywnego? Może tylko kilka osób jest niezadowolonych?

Ludzik

Marathon to fajna firma szkoda, że nie mają nowych ofert.

scyzor

dopóki nie usuną to może ktoś przeczyta i zostanie ocalony chłopaki szerokim łukiem od tej firmy :)

@Daniel z bani 04.07.2017 16:48
Takie wpisy to możesz sobie na chodniku kredą wypisywać dzieciaku. Podaj konkrety Fakty Daty szczegóły Dlaczego omijać...

gdzieś już czytałem tego typu wypowiedz nie ośmieszał byś się :)

Zyta z psenzyta
@scyzor 29.07.2017 17:29
gdzieś już czytałem tego typu wypowiedz nie ośmieszał byś się :)

Krzysztof WIJAS już daj spokój z hejtem. To że nie dawałem rady nie znaczy że muiszczenia od razu szukać na sile minusów Pracowałeś tyle czasu i nie narzekał es jakoś teraz się zwolnień i jesteś wielki negatyw. A twu z taką opinia.

Agnieszka

@Poznan nie jestem moderatorem wątku. Jeżeli jakiś komentarz został zarchiwizowany, to musiał być on niezgodny z Regulaminem Serwisu GoWork.pl

@Agnieszka 28.04.2017 08:59

a co się stało z prawdziwą redaktorką ta która pisze koło jej nicku niema mikrofonu :)

Agnieszka

@Diesel, dlaczego nie polecasz pracy w owej firmie? Jaka jest przyczyna Twojego negatywnego nastawienia do Marathon International sp kom. i sp z o.o.? Chętnie poznamy Twoją opinię. Uargumentuj swoją wypowiedź.

Diesel

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie.( usunięte przez administratora )

Agnieszka

@Wasz kierowca, czy jest to jednorazowa sytuacja, czy zdarzało się to już wcześniej? Kontaktowałeś się w tej sprawie ze swoim przełożonym?

Agnieszka

@Papa smerf, czyli polecasz pracę w Marathon International sp kom. i sp z o.o.?

Papa smerf

Maszoń ski też jest niezły pikuś. Ale do rzeczy. Firma Marathon. Stawia na rozwój bazy aut. Szybko się rozwija. Dobra strategia marketingowa. System plac wydolność i zawsze na czas. Wykształcona i kompetentna kadra kierownicza. Szkolenia z eko jazdy. Nowoczesne technologie zarządzania trasami. Kierowcy wyszkoleni . Warsztat dobrze wyposażony oraz właściwi ludzie na właściwym miejscu. Czego chcieć więcej.

Agnieszka

@ktoś, spotkała Cię taka sytuacja, o której wspominasz?

dyzio

Maszoński Zapraszamy do Sulęcina.

xcvfrrr

Nawet spedytorzy odchodzą z marathonu to o czymś świadczy. Wystarczy.

BangBang

Jowita to jeszcze tam jest zatrudniona?

Agnieszka

@Gumowa kaczka, czyli polecasz ogólnie pracę w tym miejscu?

G kaczka
@Agnieszka 05.04.2017 09:14
@Gumowa kaczka, czyli polecasz ogólnie pracę w tym miejscu?

Tak polecam.

Gumowa kaczka

Wszedzie dobrze gdzie nad niema( usunięte przez administratora ). Jesli chodzi o Marathona moze i jest kilka niedociagniec ale Wyplata na czas Dobra kadra kierownicza Super wypasazony warsztat naprawczy z kompetentna zaloga Mechanicy o duzej wiedzy i umiejetnosciach Najnowsze auta dobrze wyposazone Nowe centrumlogistyczne na dniach oddawane do uzytku Czego chciec wiecej moze wypowie sie dobrze nam znany ( usunięte przez administratora )

Agnieszka

@Tobi, a Ty jakie masz doświadczenia z Marathon International sp kom. i sp z o.o.? Możesz powiedzieć coś więcej?

Tobi

Tak się zastanawiam czy jest gdzieś gorzej ?

Agnieszka

Proszę o zamieszczanie merytorycznych komentarzy na temat Marathon International sp kom. i sp z o.o. Wiedzieliście, że załoga Marathon wspólnie wydaje Słownik Zawodowego Kierowcy?

Migracja

Nie tylko nie pojdIe ale odejdzie ;) Chłopaki już poszli na zwiady do Oleśnicy wiec jeśli się sprawdzi system to już zacznie się e-migracja z e-marathonu ,kwestia czasu panowie Te same prawie firmy załadunkowe ,kasa większa i przejrzysto wszystko ,na czas a po za tym ludzie normalni i uprzejmi czego to nigdy nie doświadczysz !!

Kicek

Dlatego wzieli sie za centrum logistyczne latwiej znajesc operatora wozkow niz kierowce.

qwerty

możesz napisać, za co Go obciążyli ?

Agnieszka

@Cyc, a Ty jakie masz doświadczenia z Marathon International sp kom. i sp z o.o.?

Diesel

Marathon to najgorsza firma w Wielkopolsce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

qwerty

"Jak stoisz w trasie na parkingu bo np auto uległo awarii to nie płacą diety w ogóle. Bo "auto nie zarabiało przecież..."" to chyba, jakaś KPINA

UPS

a bonusy zabiora i bedzie DUUUUU paaaa a ostatnia pensa 4500 PLN

Prawie Kadrowy

Przyklad marca - najnizsza to 1500 netto + 20x50 +2 weekendy po 50 + 2 dni po 30 zl kraj + Bonusy 1200 to razem 7500 - masz dwa weekendy w domu czyli system 2 na weekend. Da sie? Jak bierzesz mlodego to dostajesz jeszcze 500 czyli masz 8 tys. I to na czas i na pewno

Obecny

Podstawą to najniższa krajowa. Dieta za kraj 30 zł, po za krajem 50e. Za weekend 25e za dzień. Jak stoisz w trasie na parkingu bo np auto uległo awarii to nie płacą diety w ogóle. Bo "auto nie zarabiało przecież..." to jakiś kryminał...

Zostaw opinię o Marathon International sp kom. i sp z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marathon International sp kom. i sp z o.o.