Opinie o Raven Consulting Sp. z o.o. w Gorzów wlkp. kostrzyn n/o

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Raven Consulting Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Raven Consulting Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raven Consulting Sp. z o.o. w Gorzów wlkp. kostrzyn n/o

Administrator Nowy wpis

Pracujesz w firmie Raven Consulting Sp. z o.o.? Jaką masz umowę?

Ona Nowy wpis

Czy warto pomyśleć o zmianie pracy na Raven? Chodzi mi o biuro? Czy nie warto sobie głowy zawracać?

Obssrwator Nowy wpis

Dlaczego przychodzacy do ravenu maja wiecej niz ci ktorzy pracuja???. Patrz olx tylko uwaznie!!!

Iwo Nowy wpis

Czy dobra praca to główna przyczyna , że nikt tu od dawna nie pisze?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Raven Consulting Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Ilona

Witam Was na grupie dotyczącej pracy w RAVEN. Ostatnie opinie są już chyba trochę przestarzałe dlatego wznawiam wątek. Co nowego słychać w firmie? Czy powstały jakieś rekrutacje na stanowiska ?

magier

a ja @lolek szukam i szukam i żadnego ogłoszenia o pracy znaleźć nie mogę. Czyżby przy produkcji palet nie potrzebowali nikogo nowego? Musi tam ludziom pasować praca jeżeli się nie zwalniają. Chyba puszczę maila

vasil
@magier

I nie znajdziesz bo za grosze rabojae tut ukrainskoj lud

josef

w tej firmie 99% pracowników co przychodzi w nie długim czasie odchodzi jak zobaczy co to za (usunięte przez administratora) tutaj jest, albo posłucha przechwałek nowobogackich wojciechowskich

mlody

NA pocztek 9zl/h a pozniej jak sie sprawdzisz to dostaniesz 12zl/godzine

raven
@mlody

A brutto!

mzks

Ile zarabia pracownik na heblu na rękę wiem ze pracuje od poniedziałku do piątku ?

zenek

Tam panuje wyzysk od ponad 10 lat a to za przyczyną jednej ekipy na w moja ocena jest negatywna.ludzie dobrze placa w ict hanke arctiku tam nie ma takiego gówna jak tu.

admin

Nowych informacji brak, ale firma RAVEN SP Z O.O. nadal działa. Wiecie jaka jest jej obecna sytuacja, jak wygląda proces rekrutacyjny i warunki pracy? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Raven Consulting Sp. z o.o. - Gorzów wlkp. kostrzyn n/o

• Jak się pracuje w Raven Consulting Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Raven Consulting Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Raven Consulting Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 26 ocen.

Raven Consulting Sp. z o.o.