RAVEN SP Z O.O.

Kostrzyn nad Odrą

Opinie o RAVEN SP Z O.O.

magier

a ja @lolek szukam i szukam i żadnego ogłoszenia o pracy znaleźć nie mogę. Czyżby przy produkcji palet nie potrzebowali nikogo nowego? Musi tam ludziom pasować praca jeżeli się nie zwalniają. Chyba puszczę maila

vasil
@magier 20.05.2016 20:33

I nie znajdziesz bo za grosze rabojae tut ukrainskoj lud

josef

w tej firmie 99% pracowników co przychodzi w nie długim czasie odchodzi jak zobaczy co to za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tutaj jest, albo posłucha przechwałek nowobogackich wojciechowskich

mlody

NA pocztek 9zl/h a pozniej jak sie sprawdzisz to dostaniesz 12zl/godzine

raven
@mlody 21.02.2016 23:40
NA pocztek 9zl/h a pozniej jak sie sprawdzisz to dostaniesz 12zl/godzine

A brutto!

mzks

Ile zarabia pracownik na heblu na rękę wiem ze pracuje od poniedziałku do piątku ?

zenek

Tam panuje wyzysk od ponad 10 lat a to za przyczyną jednej ekipy na w moja ocena jest negatywna.ludzie dobrze placa w ict hanke arctiku tam nie ma takiego gówna jak tu.

Nowych informacji brak, ale firma RAVEN SP Z O.O. nadal działa. Wiecie jaka jest jej obecna sytuacja, jak wygląda proces rekrutacyjny i warunki pracy? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o RAVEN SP Z O.O. - Kostrzyn nad Odrą

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RAVEN SP Z O.O.