Opinie o Klim`Top Controls Polska Sp. z o.o. w Suchlica

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Klim`Top Controls Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Klim`Top Controls Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klim`Top Controls Polska Sp. z o.o. w Suchlica

Tonik Nowy wpis

Świetna firma więc niech się nikt nie dziwi, że tu zapanował taki spokój

Joanna Nowy wpis

@Pracownik, @Gość, a czy moglibyście opisać jeszcze inne aspekty jakie mają miejsce w Klim Top Control? Czy poza problemem z czasem wolnym na papierosa i nie do końca wyjaśnionym systemem wynagrodzeń za przebyte godziny można coś więcej powiedzieć o tej firmie? jakie widzicie w niej plusy a jakie minusy? Komu moglibyście polecić te firmę?

Pracownik Nowy wpis
@Joanna

Nie polecam wyzyskiwacze 2miesiace w miesiącu żeby zarobić. Od 6-17w jakim zakładzie tak pracują na pierwsze zmiany?

Wierzyciel Nowy wpis

Poszukuję informacji o firmie Klimtop, o zarządzie, o prezes (usunięte przez administratora) Zadłużenie firmy wobec mojej firmy to kilkadziesiąt tysięcy złotych a wiem że to nie jedyne długi. Za przydatne informacje zapłacę gotówką! Kontakt: oversizetsl@gmail.com Zapewniam całkowitą anonimowość

Witam pracuje już kilka lat temu klim top pierwsze 2lata pracowałem za 9zl i jak chodziłem po podwyżki to mi mówili że nie pieniędzy lub odpowiadali że się jest mało efektywny teraz pracuje 3rok i mam 10zl na godzinę. Nie można nawet iść zapalić bo już robią problemy więcej kamer jest niż w tesko cała szefowa siedzi przed kamerami i tylko patrzy i patrzy i gania kierownika bo ktoś poszedł się odlać i jej słowa cytuję co on robi gdzie on jest kierownik idzie zobaczyć i cię gania nic się nie zmienia nawet jak teraz się pujdzie po podwyżkę to mówi że jesteś mało efektywny i musisz się wykazać żeby dostać podwyższenie przez 3lata się człowiek nie wykazał co potrafi. Podwyżkę dostają tylko nie liczni co naj bardziej nic nie robią i liżą (usunięte przez administratora) i szczelaja z ucha. Mają małe lepiej jest nas teraz strzelam z 10-15 pracowników kierownik mówi do szefowej żeby przyjęła do pracy co szyld wisi na płocie a szefowa mówi że nikogo nie przyjmie że ma kierownik gonić pracowników do pracy. Ogulnie nie polecam gorzej niż w obozie omijajcie ten tartak z daleka!!!

Chłopie w którym tartaku wolno palić.? ?

@Gość

W Klim Topie. Pewna pani pali tam gdzie ludzie jedzą i nic jej nie robią, tak samo kierownik.

@Gość

W każdym zakładzie pracy jest wyznaczone w którym miejscu można iść zapalić. W kodeksie pracy jest wyraźnie napisane że po pełnych 2h pracy masz 5minut przerwy a tam nic nie ma

http://m.regiopraca.pl/portal/porady/prawa-pracownika/przerwy-w-pracy-ile-ich-przysluguje Poczytaj sobie pracowniku

@Gość

No ok zgadzam się mój błąd. To odpowiecie mi tak jeśli pracujemy non stop na pierwszych zmiana to powinniśmy pracować od 6-14 tak czy nie a jeśli pracujemy od 6-15 to jak powinniśmy sobie liczyć ta godzinę jako 50% tak ? To czemu jesteśmy okradani i oszukiwani to ta godzinę od 14do 15 mamy tak samo płacona jak stawkę godzinowaw tej firmie

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Klim`Top Controls Polska Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Ghp

Nie polecam wyzysk. Żeby zarobić to trzeba dwa miesiące w miesiącu robić.

admin

Zachęcamy do dodawania opinii na temat firmy Klim Top Control Polska Sp. z o.o.. Twój komentarz może wiele zmienić.

Zostaw merytoryczną opinię o Klim`Top Controls Polska Sp. z o.o. - Suchlica

Klim`Top Controls Polska Sp. z o.o.
  • 29
    74-404 Suchlica
  • NIP: 5971714704 REGON: 320836162 KRS: 0000356095

Klim`Top Controls Polska Sp. z o.o.