Hotel Angelo**** Katowice

Katowice

Opinie o Hotel Angelo**** Katowice

Paulina

@recepcjonistka jak przebiegł proces rekrutacji? Na jakie pytania można liczyć na rozmowie? A może przyjęli Cię do pracy? Jeśli tak to jak pierwsze wrażenia? Wszystkie informacje są pomocne osobom składającym cv do Hotel Angelo**** Katowice.

recepcjonistka

Wczoraj zadzwoniono do mnie z hotelu Angelo,abym przyszła na rozmowę rekrutacyjna . Zaaplikowalam do nich na stanowisko recepcjonistki . Czy może mi ktoś coś napisac co to za hotel i jakie tam są warunki ? Będę wdzięczna . Pozdrawiam

Hotelarz
@recepcjonistka 25.07.2017 11:08

Boskie podejscie: apllikujesz "gdzies" na "jakies" stanowisko, a teraz "łolaboga! zadzownili do mnie, nie wiem skąd, po co i na co!". Jak Ty się teraz próbujesz dowiedzieć, gdzie właściwie zaaaplikowałaś, to raczej się na recepcjonistkę nie nadajesz, bo tam trzeba dość sporo ogarnąć, a Ty podstaw nie potrafisz. Daruj sobie.

ona

W życiu nie polecam, daremna stawka, obiecują umowę o pracę, a po czasie ci dziękują. Nawet o umowę zlecenie trzeba się prosić po 2 tygodnie! Co chwilę oferty pracy, nawet dziś z kelnera śniadaniowego - bo wszyscy uciekają! Nie dziwię się wcale - masz być przed 6 i jeszcze pół h ucinają z wypłaty.

na początku umowa zlecenie za minimalną krajową, a potem umowa o pracę za... minimalną krajową. Faktycznie zabierają 30 min za które nie płacą (nie wiadomo niby czemu) nieraz się siedzi np od 6 rano do 15 a oni jeszcze ucinają 30 minut i zamiast 9 h płacą za 8,5h. Jadą na samych praktykantach, bo nikt im tam pracować nie chce. Ciągle są nowe dziewczyny. Rotacja porównywalna do zmieniania majtek.

Paulina

@AGA****, pracujesz tam nadal? Powiedz więcej o pracy.

AGA****

Witam.Mam pytanie we wtorek ide tam na dzień próbny jako pomoc kuchenna.Chciałam zapytać o zarobek,traktowanie i czy weekendy są pracujące?Z góry dzięki Aga :)

Jack

Byłem tam ostatnio na rozmowie do działu technicznego. Jednak ok 2500 na rękę za technika do wszystkiego z dyżurami 24 h i pracą w soboty to zbyt dużo.. Bardzo chciałbym tutaj podziękować pani kadrowej z hotelu za obiecany kontakt ws decyzji o przyjeciu do pracy, a raczej za jego brak.. Wielka władczyni ludzi nie jesteście jedynymi pracodawcami-ludzie otrzymują propozycje też od innych. Mam nadzieję że ciebie ktoś tak potraktuje, o twoim spóźnieniu 15 min. na spotkanie nie wspomne..to już dało do myślenia, że nie warto z takimi osobami pracować. Kadrowa do zwolnienia..naucz sie być fair w stosunku do innych bo długo tam miejsca nie zagrzejesz.

AGA****
@Jack 21.02.2017 22:54

Czyli odradzasz?

majeranek

ania, akurat teraz potrzebują kucharza. Nie wiecie jakie warunki na start są w stanie zaproponować - dajcie znać :)

papmapa

zazwyczaj negatywne opinie dają ludzie o niskich kwalifikacjach:) Dobre księgowe mają prace, a słabe aplikują z częstotliwością raz na pół roku...i krytykują pracodawców na forum, .....dobre kelnerki żyją z napiwków a zarobki inwestują w zagraniczne wojaże

czarna

Czy ktoś może napisać czy wpis z 2014 dotyczący zarobków jest nadal aktualny? "1.900 brutto = ok 1398". Bo jeśli tak, to trochę śmiech na sali, a widziałam, że nadal się ogłaszają i myślę o złożeniu CV.

IKA

Brat pracował- wyzysk, mało kasy. Dyspozycyjność 24 na dobe- ciągłe telefony

Anonim

Pracowałem tam chwilkę na kuchni i powiem tak: Ilość pracy ogromna(MEGA OGROMNA), pracowników mało jak na tyle pracy do ogarnięcia (z resztą za te pieniądze nie dziwne ok 2,100.00 BRUTTO!!!), z każdej dniówki biorą Ci 30 min na jakąś przerwe, których i tak nie ma bo ciągle jest coś do zrobienia... gotowanie w 50% na proszkach (knor itd), nadgodzin nie płacą, zero motywacji, tylko słyszysz że masz zapi....! Ogólnie hotel bardzo dobrze prosperujący z dużej sieci, a pracowników traktują jak maszynki... NIE POLECAM!

jontek

resident manager pan [usunięte przez moderatora] , ktoremu wydaje sie ze wszystko wie i ze jest GURU hotelarstwa a tak naprawde biegnie z kazdym pomyslem innych ludzi do dyrektora aby przedstawic go jako swoj - panie resident zenada !!!! . Zarobki na rynkowym poziomie. Cisnienie ogromne + [usunięte przez moderatora] na wysokim stanowisku wiec sami odpowiedzcie sobie na pytanie czy warto

Chuck Norris

Miejsca nie polecam, wrecz odradzam !!! [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za smieszne pieniadze i z nie kompetentynymi przelozonymi !! [usunięte przez moderatora] ciecia sa na wszystkim, ludzie pracuja od poczatku na tych samych warunkach za taka sama kase co na okresie probnym, a minelo juz ponad 1/2 roku !!.Wymowka dyra ze nie ma oblozenia hotelu, bzdura roboty w brud wszyscy maja non stop jakies imprezy bankiety hotel oblozony wystarczajaco. Restauracja i kuchnia masakra,nie jadl bym tam,karta jak w stolowce z 30 dan chyba tam maja, mysla ze jak wiecej to lepiej jak za komuny !! [usunięte przez moderatora] maja chyba z 200 rodzajow winn [usunięte przez moderatora] , a szef kuchni mysli ze jest Gordonem Ramseyem, taka atmosfere maja tam, tylko ze ten wydaje surowe kurczaki na bankiety !!

retro

praca fajna, placa kiepska, premii brak, hotek super, roboty max [usunięte przez moderatora] , dyrekcja panikarze i kombinatorzy, [usunięte przez moderatora] OK, resident do bani skad go wzeli i jak rekrutowali bo z innych hoteli go tez [usunięte przez moderatora] zatem skad i jak tam sie wzioł.... gm jak choragiewka na wietrze w jednej chwili tak a w drugiej na opak, decyzje nie przemyslane. Sami pomyslcie po otwarciu pracowalo tam ok 100 osob a teraz to ledwo 46 osob sami odpowiedzcie sobie dalej.......

Zostaw opinię o Hotel Angelo**** Katowice - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Angelo**** Katowice