ZALESIE MAZURY Mariusz Czeszejko-Sochacki Spółka Komandytowa

Opinie o ZALESIE MAZURY Mariusz Czeszejko-Sochacki Spółka Komandytowa

Aktualność
Wszystkiego Najlepszego wszystkim Paniom z okazji DNIA KOBIET!
Z tej okazji spotkałyśmy się w damskim gronie a panowie (nieliczni w naszej załodze) wręczyli nam kwiaty i czekoladki.
Było też ciacho i kawusia :)
----
Czy wiecie, że... na zdjęciu jest zaledwie połowa (niecała) całego naszego kobiecego zalesiańskiego składu?
Kobiety górą!
Pozdrawiamy i życzymy wspaniałego DNIA KOBIET!

Aktualność
Rok 2023 zakończyliśmy imprezą firmową dla wszystkich naszych pracowników.
Tradycyjnie zaproszeni zostali zarówno aktualni jak i byli pracownicy Zalesia. Nie zapomnieliśmy też o pracownikach sezonowych. Chcieliśmy w ten sposób podziękować wszystkim za rok owocnej pracy.

Impreza odbyła się pod hasłem "Dziki Zachód Party".
Był DJ, konferansjer i dwa stoły (do pokera i ruletki) które uprzyjemniły czas między tańcami. Oczywiście były też suto zastawione bufety i open bar ;)

Do zobaczenia na imprezie w 2024 roku :)

Jak minął nam rok 2023?

Z pewnością warto się pochwalić, że - PO RAZ PIĄTY  - otrzymaliśmy najbardziej prestiżowe wyróżnienie jakie co roku przyznaje największy portal turystyczny Tripadvisor

Traveller Choice Best of the Best 2023  jest w naszych rękach!

Co oznacza to wyróżnienie?

Jesteśmy wśród 10% najlepiej ocenianych obiektów hotelowych w na świecie!

Traveller Choice jest po prostu efektem pozytywnych recenzji jakie nieustannie od Was otrzymujemy.
Jest to też zasługa całego naszego zespołu. Wszyscy codzienne pracujemy aby pobyty w Zalesiu były dla Was wyjątkowe i pełne cudownych wspomnień

Dziękujemy za wyróżnienie i...działamy dalej :)

Link do prezentacji Zalesia w portalu Trip Advisor
PRAWDZIWA OPINIA Nowy wpis

Chyba się rozminęłam z tą osobą co napisała, że ==Szefostwo wymagające, ale nie wywierające stresu i presji, albo sztucznie opinia zostala stworzona. Bo wszystko jest wręcz przeciwnie!!!!!! Za wszystko co się zrobi dostaje się (usunięte przez administratora) pretensje, że źle , jest się głupim i nic się nie umie, a tak naprawdę nikt tam nic nie wie o pracy w restauracji i nikt nic nie tłumaczy, a cały dzień to wieczna presją i stres w oczekiwaniu na to co się zrobiło źle. Wystarczy, że ten kto pisał, że fajnie jest i dodatkowo dostaje się obiadek jako główny atut pracy tam, nic nie wie o pracy w restauracjach, bo wszędzie indziej jest to normalnością. Polecam pracę w innych normalnych knajpach, gdzie szanuje się pracownika.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Całoroczny Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy Zalesie s.c.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Obecny pracownik

Pracuję w Zalesiu od kilku lat. Ludzie wspaniali, atmosfera super. Szefostwo wymagające, ale nie wywierające stresu i presji. Wypłata zawsze na czas. Polecam

Jakie są mocne strony pracodawcy Całoroczny Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy Zalesie s.c.?

Zadowolona

Witam, moja zawodowa przygoda z Zalesiem trwa już osiem lat. Praca jest ciekawa i rozwojowa. Dużo się nauczyłam. Podejście Szefostwa jest ok. wynagrodzenie wypłacane na czas. Zakres obowiązków jasny, szkolenie na stanowisko trwało miesiąc . Wiadomo, człowiek cały czas się uczy, a mimo to ciągle coś nowego zaskakuje:). W sumie w branży gastronomiczno-hotelarskiej pracuję od piętnastu lat, ale dopiero w Zalesiu poznałam, że można pracować bez nagonki i stresu. Załoga jest bardzo fajna, w różnym wieku, a mimo to można się dogadać. I jest dużo " starych pracowników" , więc nie może być aż tak źle:). Bo gdzie masz smaczny obiad pracowniczy i kawkę ( pierwszy raz się z tym spotkałam w tej branży) ZA DARMO. Pracę polecam.

Widać , że pracodawcom nie spodobały się ostatnie opinie i skasowali… prawda w oczy kole …. Nie polecam pracy w tym miejscu!!! W żadnym dziale. Najczęściej zatrudniani są Ukraińcy, bo muszą pracować, zarabiać , nie mają wyjścia i nie mają możliwości wykłócać się o swoje. To samo tyczy się samotnych matek lub w trudnej sytuacji rodzinnej , gdzie również nie mogą porzucić tej pracy i harują tam, mimo , że mają ucinane godziny (nie wliczane do wypłaty) , wypłaty są pod stołem wiec nic nie jest dokumentowane lub tylko częściowo. W ten sposób swobodnie kierownictwo ucina wypłaty jeśli wstało lewą nóżką lub kiedy ktoś odmówił przyjścia po godzinach do pracy lub w dzień wolny. Za takie rzeczy tam są kary. Brak przerwy, brak obiadu i dokładanie pracy. Tam rodzinny niby interes, ale każdy na każdego nagaduje. Poza tym wyręczanie pracowników do celów prywatnych. Bardzo dużo ludzi po pracy zakończonej tam odzyskało zdrowie psychiczne i w końcu przejrzało na oczy , ze wcale nie jest tak wszędzie jak szefostwo wbija do bani . Naprawdę można normalnie godnie zarabiać i pracować . Polecam zmianę , jeśli ktoś się boi :)

Xd

Bo to prawda co pisze się wieczne pretensje od ludzi z przypadku, nie szanuje się tam i pracownika i gości, bo jak nie ci to przyjadą inni i tam ma się ich w (usunięte przez administratora) i każde coś co może im się nie podobać. Wyzysk i zakłamanie w każdej postaci

Czy urlop w Całoroczny Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy Zalesie s.c. jest płatny 100%?

jesna

Gdzieś zagubiła sie moja opinia, więc z grzeczności przypomnę dla wszystkich nowych pracowników. Nie polecam jakiejjolwiek pracy w recepcji Spa Zalesie Mazury Atmosfera zastraszenia, jak czegos sie nie chce zrobic co wykrycza poza normalne obowiązki to kierowniczka wyzywa sie jeszcze bardziej niz normalnie za swoje zyciowe porażki Nie oblicza normalnie przepracowanego czasu, tylko zawsze zaniża tak aby dla niej było ok Płacze potem, że nie ma z czego zapłacic, bo sama zarabia 1 400,00zl Gdy udowadniałam jej, że pracowałam tyle i tyle rzucała pieniądze prosto z kieszeni z wielkim fochem jak ochłapy. MASAKRA!!!! OBY nikt o tym nie wiedzial obgaduje inne działy, aby z nimi nie rozmawiac, bo niby to oni są ci źli, bo boi sie ze wszystko wyjdzie na jaw Totalne zakłamanie. Widac że mają tam wiele do ukrycia i wstydu skoro kasują negatywne opinie, tak jak było z moją Podobnych opinii było jeszcze wiele. Wszystko to co wydaje sie na rozmowie to tylko kolorowe kłamstwo Nie dajcie się oszukać!!! W innych działach też cześc rzeczy robi sie dla włascicieli dodatkowo, oczywiscie cjakies ich prywatne rzeczy. Zero szacunku dla pracownika

Jak długo trwa proces awansu w Całoroczny Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy Zalesie s.c.?

kazik m

Płacz to tam jest zawsze, jak wzrasta najniższa krajowa. Lecą dosłownie żywe łzy To jest nie do pomyślenia, jak można komuś przecież kazać płacić więcej. Kierownik od remontów ARTURO nie potrafił tego przeżyć, ale i tak najlepsze były jego kłutnie gdy tlumaczyl komuś kto chciał urlop, że urlop nie jest dla pracownika, ale dla niego jako pracodawcy, aby zaplanować sobie pracę budowlane w hotelu :D PO PROSTU MISTRZ, MISTRZ nad majstrami. To chyba przez niską dosłownie NISKĄ :D samoocenę:D OMIJAĆ!!! OMIJAĆ, OMIJAĆ!

stef

Praca w gastronomii i hotelarstwie wymaga wielu wyrzeczeń.Rodzina czasami na tym cierpi.Dotyczy to całej branży, nie tylko tego miejsca.Atmosfera jest ok, płace ok, ale zawsze mogłoby być lepiej :).

Tonik

Firma zdobyła sporo gwiazdek więc z pewnością zasłużyła na dobre opinie.

Aga

Dobry pracodawca,wszystko zgodne z umową .Za uczciwą pracę , uczciwe pieniądze. Bywają trudne , stresujące sytuacje i kontrowersyjne decyzje ale takie prawo i obowiązek właściciela..Nie z jednego pieca chleb jadłam i wiem co mówię .

Xxxxx

(usunięte przez administratora). Pracujesz po 15 godzin ( bezprawnie) na umowie zleceniu, stawka 12 zł. Jest to chore. Mąż właścicielki nie szanuje pracowników. Za każdym razem coś mu się nie podoba.

SZEROKIM ŁUKIM

Pracowałem tam na budowie łącznika i basenu Pracę wspomina jako Horror w wielu miejscach pracowałem a tam co się wyprawiało to istny horror ,Właściciel (usunięte przez administratora) Pracowników traktował jak chłopów pańszczyżnianych czyli robota prawie za darmo i ZERO szacunku do pracownika . W urzędzie Pracy kartki już pożółkły od ogłoszeni o Pracę w tym ZALESIU SPA :) taka tam rotacja średnio pracownik wytrzymuje 2 tygodnie

Lidia
@SZEROKIM ŁUKIM

To co piszesz o pracy w Całoroczny Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy Zalesie s.c. jest dosyć niepokojące. Możesz podać jakieś przykłady konkretnych zachowań właściciela? Mam nadzieję, że wszystko zmieni się na lepsze.

Bezimienna

Praca ciezka (bo 15godzin) teoretycznie dostosowuja sie z dniami pracy ale jednak jest to caly dzien. Tlamsza tam ludzi. To praca dla osob o mocnej psychice a i to nie zawsze wystarcza. Pracownik nigdy nie zostaje doceniony. Ida tam na ilosc i od kazdego oczekują nie wiadomo czego. Nie liczylabym na pochwaly bo ich sie tu raczej nie slyszy. Za to opierdziel mozna dostac za wszystko i o niemal kazdej porze. Zgadzam sie z misia ze zasady zmieniaja sie tam w zaleznosci z kim sie rozmawia i jak sie komu podoba. Ciesze sie ze zakonczylam wspolprace z tym zakladem. A slawna pani I naprawde duzo chce malo wie. Pozdrawiam i nie polecam pracy jako kelner czy ktokolwiek za duzo pracy za malo ludzi. Moim zdaniem to wyzysk.

Dzoana
@Bezimienna

Tam chodzi by (usunięte przez administratora)lac i najlepiej za darmo panie K i I kierownicy pożal się Boże od wykorzystywania ludzi. Brak pojęcia zielonego o swoich działach dodatkowo pani I zawsze głupio mądra choć nie wiadomo z kad to wyssala. Brak szacunku do pracownika z chwilą kiedy zaczynasz tam prace jesteś (usunięte przez administratora)m przestaje się liczyć twoje życie osobiste jesteś na każde zawołanie i zawsze jest coś nie zrobione tak jak powinno. Poje bowo. Nie polecam dla szanujący h siebie ludzi.

potencjalny klient

jestem potencjalnym klientem...stronka wygląda zachęcająco..., trochę poczytałem..., oferta wydaje się atrakcyjna..., cóż, jak to potocznie mówią "francja elegancja" - ja bym z ich usług chętnie skorzystał i możliwe,iż tak uczynię - pozdrawiam całą ekipę ZALESIE MAZURY ACTIVE SPA.

brzdac
@potencjalny klient

co ma piernik do wiatraka?

wujo

nie polecam- jeden z najgorszych pracodawców (i ludzi...).... nieuczciwi, kłamią i NIGDY nie przyznają się do winy... atmosfera mobbingowa!

Zostaw merytoryczną opinię o ZALESIE MAZURY Mariusz Czeszejko-Sochacki Spółka Komandytowa - Barczewo

• Jak się pracuje w ZALESIE MAZURY Mariusz Czeszejko-Sochacki Spółka Komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy ZALESIE MAZURY Mariusz Czeszejko-Sochacki Spółka Komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZALESIE MAZURY Mariusz Czeszejko-Sochacki Spółka Komandytowa?

ZALESIE MAZURY Mariusz Czeszejko-Sochacki Spółka Komandytowa