Zalesie Mazury Active Spa

Barczewo

Opinie o Zalesie Mazury Active Spa

potencjalny klient

jestem potencjalnym klientem...stronka wygląda zachęcająco..., trochę poczytałem..., oferta wydaje się atrakcyjna..., cóż, jak to potocznie mówią "francja elegancja" - ja bym z ich usług chętnie skorzystał i możliwe,iż tak uczynię - pozdrawiam całą ekipę ZALESIE MAZURY ACTIVE SPA.

brzdac
@potencjalny klient 26.08.2017 19:49

co ma piernik do wiatraka?

wujo

nie polecam- jeden z najgorszych pracodawców (i ludzi...).... nieuczciwi, kłamią i NIGDY nie przyznają się do winy... atmosfera mobbingowa!

Siem

Szkoda zdrowia psychicznego żeby tam pracować. Płacą jak im się podoba i kiedy im się podoba. Idziesz wyprać ręczniki,a tam wiszą majtasy państwa A i K. Brak jakiejkolwiek komunikacji między szefostwem. I jeszcze genialna pani I. , która jest wypisz wymasujesz kierownikiem zamieszania a nic nie wie

anna

Witam. Zastanawiam się nad praca w Zalesiu. Proszę opinie, uwagi, jaka panuje atmosfera? Wpis misi mnie niepokoi, właśnie zrezygnowałam z pracy ponieważ były pracodawca, przekroczył wszelkie granice, np. straszenie nie wypłaceniem pieniędzy, od ścierki po wydawanie posiłków- nie muszę wspominać o reakcji gości, którzy jak pracownicy byli na końcu listy priorytetów. Praca po 20 godzin na dobę była czymś normalnym itd. Zależy mi na uwagach pracowników!

kukuz

praca bardzo ciężka zarobki min krrajowa

misia

Praca ciężka i jak za starych dobrych czasow pańszczyźnianych!! Minimum 12 godzin ale tak naprawdę więcej. Państwo Hrabiostwo lubi zmieniać decyzje. Ponadto tam nie ma jednego szefa jest trzech a może nawet pięciu. Interes rodzinny. Jeden wydaje decyzje drugi je zmienia.Najgorszy wściekły A[usunięte przez moderatora] ktorego dość łatwo oskarżyć[usunięte przez moderatora]. Szkoda, że jeszcze nikt się nie odważył! Źycze mu tego z całego serca! Nie polecam choć płacą!

Zostaw opinię o Zalesie Mazury Active Spa - Barczewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zalesie Mazury Active Spa