Opinie o Nadwiślańska Agencja Turystyczna w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Nadwiślańska Agencja Turystyczna. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nadwiślańska Agencja Turystyczna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nadwiślańska Agencja Turystyczna w Tychy

Hanna

@Byla kelnerka, przedstaw, proszę, swoją opinię na temat pracy w firmie Nadwiślańska Agencja Turystyczna w sposób umożliwiający odpowiednie odebranie Twojego wpisu. W chwili obecnej podałaś aspekty pracy, które nie zostały przez Ciebie w żaden sposób uzasadnione. Zachęcam do bardziej szczegółowego komentarza na ten temat.

Remik

Generalnie to w pracy trzeba pracować. Jeśli komuś jest za ciężko może zmienić na inną tylko czy finansowo nie będzie gorzej?

Byla kelnerka

Zdecydowanie nie polecam . Wyzysk pracowników na maksa. Coś w stylu (usunięte przez administratora)...

marek

Nie polecam tej formy. Marne zarobki, papierologia stosowana, zero szacunku dla ludzi, nadgodzin w cholerę ale przecież "nie wypłacają" tylko masz człowieku sobie je wybrać. Tylko pytanie KIEDY?! Pracowników traktują jak potencjalnych złodziei. jak przyjeżdzają bossowie prezesowie to wstawki w pokojach z milionem rożnych alkoholi, wrzucane w koszty ośrodka a potem pretensje o przekroczenia kosztów. Prezesi czy też ludzie z kadry kierowniczej to w większości ludzie z polecenia, którzy nie mają pojęcia o turystyce.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Nadwiślańska Agencja Turystyczna? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku KUCHARZ ? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Hanna

@zawiedziona czy tak dużo turystów było w święta, że musieliście pracować w całym tym okresie? Czyli dokładnie czym się zajmujesz w pracy? Jak szefostwo uargumentowało spadek stawki wynagrodzenia? Czy pracownicy nie buntowali się wtedy? Jak wyglądała ta cała sytuacja w Nadwiślańskiej Agencji Turystycznej? Dostaliście nowe umowy, aneksy?

zawiedziona

Wynagrodzenie nie najgorsze, może i wyrównują premiami do najniższej krajowej, ale są premie dodatkowe, nagrody, nie można było narzekać, do czasu, nie mam pojęcia dlaczego w którymś momencie to się zmieniło i wynagrodzenie znacząco spadło. Pracownicy centrali pomocni, chociaż oni się starali utrzymywać firmę na poziomie. Kierownictwo, bardzo źle dobrane, nie wiem jak w innych Ośrodkach, ale kilkoro miałam okazję poznać, nie wiem kto ich powsadzał na te stanowiska, ale zdecydowanie popełnił błąd. Kierownicy zatrudniają "swoich pracowników", cała reszta jest bydłem, tak jest traktowana i tak się do nich odnoszą. Najgorsze są nadgodziny, które w niskim sezonie można było sobie odebrać, ale minimalna ilość pracowników zmuszała do pracy czasami wszystkie dni świąteczne, całe weekendy. Zero odpoczynku, zero czasu dla rodziny, dla dzieci, każda wolna chwila w pracy, albo na telefonie z pracy.

Hanna

@lente Gowork.pl nie zbiera plotek. Wpisy użytkownicy dodają sami użytkownicy forum i piszą swoje opinie na temat Nadwiślańskiej Agencji Turystycznej. Opinie służą Wam wszystkich na forum. Bo po to na nie wchodzicie, by je poznać. Odsyłam do regulaminu i zapoznania się z nim. Wtedy zrozumiesz całą procedurę.

Hanna

@lente czemu uważasz, że treści są administrowane przez pracownika agencji turystycznej? Na jakiej podstawie tak wnioskujesz? Administrowaniem zajmuje się admin serwisu gowork.pl i tylko on może moderować lub usuwać opinie na wątku. Odsyłam Cie do regulaminu: http://www.gowork.pl/regulamin Tam znajdziesz więcej informacji na ten temat.

lente
@Hanna

A wiec wlasciwie ow "gowork" przekracza troche swoje kompetencje ; zbiera ploteczki i opinie ludzi niezadowolonyuch in extenso, rowniez wiec z pobytu (nie tylko zatrudnienia). A fe ! Komu ma to sluzyc ??????

lente

Nie na temat, ale jak widze te teksty administrowane sa przez pracownika NAT. Problem : 08/10 wyslalam skarge dot. fakturowania i recepcji (w osobie kierowniczki) wraz z zalacznikami, tj. zawyzona faktura i in. - do dnia dzisiejszego NAT nie potwierdzil otrzymania w/w. Jesli do 31/10 brak bedzie reakcji podajac bede musiala inne dzialania w celu wyjasnienia sytuacji. Czy moje przedstawione pisemnie watpliwosci (mowiac delikatnie) TRAFILY do osob kompetentnych ???

Hanna

@W nie chcę podejmować pracy, ale chciałabym, żeby jak najwięcej dowiedzieli się Ci, którzy chcieliby podjąć pracę w Nadwiślańskiej Agencji Turystycznej. Dlatego najlepiej jakby każdy ośrodek był opisany.

Hanna

@N. wspominasz między innymi o nie najlepszym traktowaniu pracownika przez firmę. Co masz konkretnie na myśli? Spotkała Cię jakaś nieprzyjemna sytuacja? Piszesz również o niewypłacaniu wynagrodzenia. Czy była to jednorazowa sytuacja, czy powtarzało się to częściej?

@W
@Hanna

W jakim ośrodku chce Pani podjąć prace?

N.

Niskie zarobki złe traktowanie pracowników nie wypłacanie pieniędzy w szczególności w Wiśle i ich pensjonacie Ogrodzisko gdzie dyrektor nagminnie okrada pracowników nie wypłaca pieniędzy do końca albo udaje ze ich nie ma . Straty są nieuznawane wiec mnóstwo przeterminowanego jedzenia . Nie polecam pracy w obiektach Natu .

N.

Hanna

@a, a pozytywne strony pracy w Nadwiślańska Agencja Turystyczna? Co możesz o nich powiedzieć?

a

Niskie zarobki, niskie stawki podstawowe, regulują premią wynagrodzenie do minimalnego. Wykorzystują pracowników. Pracownik wykorzystywany maksymalnie, praca w nadgodzinach niezapłacona, w żaden sposób zrekompensowana. Tylko kierownicy, dyrektorzy mają dobre wynagrodzenia. Zła atmosfera w pracy i wyzysk ludzi. Traktują ludzi jak przedmiot nic nieznaczący. Nie polecam pracy w tej firmie. Zatrudniają ludzi z polecenia ( np. związki kopalniane, znajomi dyrektorów kopalń, żony posłów i nie tylko ) i o tych dbają i Ci mają dobre wynagrodzenia. Pozostali nic nie znaczą, są wołami do roboty.

mjork

no to też problem polskiej edukacji, ponieważ angielskiego nie naucza się w sposób komunikatywny, tylko wyłącznie pisanie i to w dodatku ciągłe powtórki z tego samego co kolejny okres szkolnictwa

izerka

Powstała swoista moda na wyjazdy zagraniczne i w zasadzie nie dziwię się temu bo za te same pieniądze można pojechać na tydzień nad bałtyk i polecieć na tydzień do chorwacji... Uważam jednak, że pozostała spora grupa Polaków, którzy są chętni i zdecydowani tylko i wyłącznie na odpoczywanie w Polsce i poznawanie nowych miejsc, także jest tu pole do popisu..

Matejko

Szanse zawsze są, pytanie czy będą teraz kogoś szukali jest bardziej adekwatne. Ruch turystyczny na terenie Polski jest zmienny. Polacy coraz chętniej wyjeżdżają za granicę kuszeni kurortami, słońcem i 40 stopniową pogodą. Swoją drogą raczej nikt nie podejmie pracy na słabych warunkach nie sądzicie, a nie mam pewności, czy oferują jakieś dobre pieniądze.

?

Komp - 2013-04-28 13:47:39 Jak to wyglacą za nadgodziny i każą harować? Przeceiż takie rzeczy można zgłosić - nikt nie jest bezkarny!System zarządzania sprzedaży jest jak z NASA. Nie można porównac jak do bani się pracowało jeszcze rok temu i tego co jest dzisiaj. Jak rozmawiam z koleżankami z innych firm to mi nie wierzą a nawet nie rozumieją co do nich mówię. Nawet nie mam zamiaru zmieniać pracy. NAT ma taki system zarządzania IT że szczęka opada. Takie rzeczy to widziałam na Gwiezdych Wojnach

ewcia038

Jako byly pracownik Nat moge wyrazic opinie i niesstety nie bedzie ona pozytywna kiedys byl czyn spoleczny dla kraju dzis dla firmy nat haruj za grosze na okraglo soboty niedziele i nie upominaj sie o wyplate za nadgodziny bo do wybramnia ale pytanie kiedy to wybrac jak wciaz sie haruje na okraglo swieta nie swieta w pracy angaze po podwyzce urzedowej dostaje sie po 3 miesiacach bo i tak pracownik nie ma nic do gadania

Zostaw merytoryczną opinię o Nadwiślańska Agencja Turystyczna - Tychy

• Jak się pracuje w Nadwiślańska Agencja Turystyczna?

Zobacz opinie na temat firmy Nadwiślańska Agencja Turystyczna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nadwiślańska Agencja Turystyczna?

Nadwiślańska Agencja Turystyczna