Opinie o Zeg Sp. z.o.o. w Gryfice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Zeg Sp. z.o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zeg Sp. z.o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zeg Sp. z.o.o. w Gryfice

Świeżak

Zdecydowanie polecam pracę w firmie ZEG Sp. z o.o. Firma daje duże możliwości rozwoju. Atmosfera w pracy również jest miła, ekipa zgrana. Warunki pracy bardzo dobre.

Staly
@Świeżak

Nikt by się nie produkował pisać dokładnie zeg sp zoo odrazu widać że ktoś się podszywa

Iza
@Staly

Nie rozumiem twojego toku myślenia? Przecież można zrobić kopiuj-wklej nazwy firmy, nie trzeba się produkować. Kto niby miałby się podszywać?

Iks
@Iza

Zero myślenia. No jak to kto? A choćby firma HR, ktoś na zlecenie prezesa itd. przykładów można wiele podać, ale P. Iza najwidoczniej ma ograniczony tok myślenia.

Tak było

Nagroda jobla dla mistrza, który zostawił człowieka na robocie w polu pod białogardem bo musiał wcześniej zjechać podobno. Nic tam że chłopaki w pięciu cisneli się na tylnym siedzeniu iveco przez całą drogę po całym dniu pracy. Ważne że mistrzunio zdążył, przecie nie będzie z szarakami do późna pracował.

Iza
@Tak było

Zgłosiliście to gdzieś wyżej? Przecież nie może tak być, powinniście wszyscy wrócić... Masakra

Czytam wasze ogłoszenia o pracę i zastanawiam się kto pisze takie bajki. Wspieranie pracowników, przyjazna firma...? Gdzie tak jest? Bo na pewno nie w ZEGU. Najlepsza kadra uciekła, bo nie mogła znieść wyzwisk, krzyków i tej sielskiej rodzinnej atmosfery, gdzie podczas kłótni rzucano tym co było pod ręką. Taka to rodzinna, sielska i przyjazna firma.... A nowe "panie" to poza ładna buzia to niewiele mają do zaoferowania. Iść z pytaniem o cokolwiek do nich strach, bo nigdy nic nie wiedzą. Zero kompetencji. I taka to firma, gdzie rotacja w biurze w ciągu ostatnich 2 lat jest niesamowita i co nowszy pracownik biurowy to mniejsze kompetencje i wiedza o branży. Niestety firma idzie na (usunięte przez administratora)

Zxxxc

Taka super praca...? (usunięte przez administratora)Ponad siły, praca codziennie ostatnio od 7 do średnio 23.00, ja rozumiem, że trzeba usunąć awarię. Ale nie kosztem ludzi, że firma na tym zarobić ale nie takim kosztem. Ciekawe co będzie jak w końcu z nieuwagi, że zmęczenia pracowników stanie się wypadek? Pracownik oczywiście będzie winny bo nie uważał, a nie pracodawca który każe robić bez przerwy. Co z tego, że jest obiad jak nie można się porządnie wysłać, bo się wraca o 24 do domu a o 6 trzeba wstać? Tragedia. Tylko czekać aż się nieszczęście stanie. Ale ważne żeby sobie kasa kieszenie napchać kosztem ludzi.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Zeg Sp. z.o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Czy w Zeg Sp. z.o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

X

Takie super opinie, a pracownicy w szatni czy na fajce narzekają ile wlezie. Więc te pozytywne opinie to chyba ktoś na zlecenie pisze... Tam nie jest i nie będzie dobrze.

Pracownicy

Pracujemy już jakiś czas i nie narzekamy, a może szef da podwyżkę. A tak według naszej własnej opinii to Pani Andzelika i Pan Michał to (usunięte przez administratora) osoby. Polecam współpracę z tymi osobami. Należy uważać tylko na Panią Katarzynę, ale i ona krzywdy nie zrobi.????

Witam, w ZEG Zakład Elektryczny Sp. z o.o. pracuje już od roku i z czystym sumieniem polecam tą firmę. Godziny pracy ok, weekendy wolne. Warunki pracy bardzo dobre. Ekipa zgrana i pomocna. W poprzednich zakładach pracy nie spotkałem się z takimi dodatkami jakie oferuje firma ZEG (np. dodatek BHP, bony dla pracowników).

Darek

Nie polecam

@Darek

A czemu ?

Bon
@Xxx

Jak można polecieć z bonami z wypłat

@Bon

Ale gdzie polecieć? Co już nie ma bonów?

Bon
@Xxx

Trzeba pilnować wypłat i nadgodzin ,które są liczone za każdym razem inaczej,częste niby pomyłki

@Bon

Tak to jest jak się zatrudnia co miesiąc nową osobę do naliczania płac.

Mariusz
@Xxx

To w księgowości jest taka rotacja że co chwila nowa osoba? Chyba nie jest tak trudno samemu sobie podliczyć godziny i od razu wiadomo że coś się nie zgadza. Często są takie błędy i niedopłata kasy?

Praca

Ogólnie ok,wypłaty lipa

Katarzyna

Chciałabym podpytac o klimat i atmosferę w pracy. Widziałam ofertę i myśle nad aplikacja. Powiecie coś więcej: jak zarobki, jak szefostwo?

@Katarzyna

A czy Pani Katarzyna to nie czytała opinii? Jak się chcesz nabawić nerwicy to złóż CV. Osobiście nie polecam pracy w ZEGu w biurze. Zero szacunku dla pracownika, dziewczyny w biurze tworzą obozy i się wiecznie kłócą. Szkoda nerwów i zdrowia.

emilia
@Katarzyna

A ja mam wrażenie, że p. Katarzyna, to pracownik strony gowork, bo gowork nakręca w ten sposób stronę. Nie wiem czy wiecie, że gowork współpracuje z pracodawcami.

pipi
@Katarzyna

Szef super , jak jesteś ładna to i kasa na dzien dobry lepsza i stanowisko

Piekny

Oj jak kiepsko w firmie...sami brygadzisci,kierownicy...dostali od szefa duże podwyżki żeby gnębic i nie dbać o zwykłych pracownikow...dzięki którym firma finansowo stoi dobrze.Mistrzowie jeżdżę służbowym autami gdzie chce A szefowi to pasuje...Cuda cuda cuda..brak słów. A pracownicy odchodzą bo psychicznie nie wytrzymują...I finansowo też. Nikomu nie polecam firmy ZEG..jest spalona w powiecie gryfickim...nikomu nie życzę tutaj pracować.. pod względem finansowym i poniżanie zwykłego pracownika...cdn

Zeg

Brak wypłat na czas!!!!

Maryśka

Tak jest 10-ty i zęby w ścianę o ile ktoś je ma

Maryśka

Widać nie mają wstydu ani szacunku dla czyjejś pracy .

Pomidor
@Zeg

Podobno może będzie 16-go jak im kontrahent zapłaci. He, he ale zawsze jakby ktoś strasznie potrzebował pieniędzy to idzie wyprosić 300 orenów zaliczki z niewypłaconej w terminie wypłaty he, he.

Titi
@Pomidor

Hmmm prosić się o własne pieniądze ,widać niektóre komentarze są usuwane :P

Pan Pomidor
@Pomidor

Początek konca... A wypłata z odsetkami? Pewnie nie. Taka prężna firma, nowa siedziba, super sprzęt, nowa prężna kadra, w każdym ogłoszeniu o pracę obiecywane premie i atrakcyjne wynagrodzenie a tu taki zonk, wypłata grubo po terminie.

Pan Pomidor
@Zeg

Ważne, że prezes ma basen na ogrodzie

ONA
@Titi

Tam tylko granata podłożyć , (usunięte przez administratora) jakich mało .

Zonk
@Pan Pomidor

To prawda A pracownikom nawet premie frekwencyjna zabierają od września Czyli trzeba na zwolnienia latać taki z tego morał

Pik
@Pan Pomidor

Nowa prężna kadra ? A kto tam pracuje adekwatnie do umiejętności ? Może ze trzy cztery osoby. Reszta to zbieranina ludzi bez wiedzy i umiejętnosci . Ci na odpowiednim poziomie nie chcą tam pracować wiec trzeba zapełnic biurka nowej firmy przypadkowym ludźmi i nadać im tytuły jak w poważnej firmie. A to dopiero początek dobrej zmiany . ????

pan Pomidor
@Pik

Nowa firma, nowa pełna zapału i umiejętności kadra, która nic nie potrafi załatwić. Nie ma co narzekać, ważne że siedziba jest nowa i jest się czym popisać, a że kadra pracownicza nie ma pojęcia o branży ani specyfice pracy to nie ważne. Ważne są pozory, że firma działa i jest świetna.

pan Pomidor
@Zonk

A po co wam premia? I tak za dużo zarabiacie. Macie nowy sprzęt, siedzibę. Nie macie co narzekać.

Pomidor
@pan Pomidor

A co tam jest nowego oprócz kilku koparek i samochodów? Same rzęchy. Nawet o obuwie czy spodnie ciężko się doprosić bo pan magazynier ma akurat focha a i zdarzało się że rękawic nie chciał wydać. Duże zarobki? Te nadgodziny źle policzone? Gdzie są setki? Ktoś tam słyszał o tym?

FIRMA KRZAK

Totalny chaos organizacyjny, mało kto wie co ma być zrobione i jak ma być zrobione, praca do późnej nocy bo terminy gonią, nigdy nie wiesz o której wrócisz, kłody pod nogi na każdym kroku, szukanie winnych za cudze niedbalstwo i niewiedze. Kiedy wypłata się spóźnia to ani be ani me ani pocałuj mnie w ... , żadnej informacji oprócz takiej że nie ma i nie wiadomo kiedy będzie. Kadra biurowa niekompetentna, załatwienie prostej sprawy to himalaje nie do przeskoczenia. (usunięte przez administratora)

Firma fajna i szef też - prezes. Dba o ludzi i daje szansę. Niestety układ rodzinny, prezes, żona i synek - rozwala cała firmę i odbiera ludziom chęć do pracy. Szef chce zmieniać firmę, chce żeby ludzie mogli więcej zarobić, a reszta rodziny myśli tylko o kasie i patrzy na to krzywo i nie ma pojęcia o kierowaniu firmą. Dodatkowo część koleżanek z biura zajmuje się głownie obsmarowywaniem innych, intrygami i donoszeniem, zamiast uczciwą pracą.

Były Pracownik

Prezes sam doprowadził do sytuacji, która jest teraz. Pozwolił przejąć rządy synowi, który nie ma pojęcia o kierowaniu pracownikami. To prezes pozwolił odejść najlepszym pracownikom z biura i nie tylko, którzy odeszli mając dość atmosfery wiecznej wojny i obietnic bez pokrycia, w zamian zatrudniając przypadkową zbieraninę ludzi, co daje teraz efekty. Firma zamiast piąć się w górę leci w dół, oby tylko z hukiem nie spadła, bo do tego dąży.

Nemo

Synalek jak to napisałaś/eś ma doświadczenie wieloletnie i wiedzę której brak piszącemu . A ponieważ ma odmienne myślenie i inne spojrzenie na niektóre zmiany to poklasku nie będzie od tych co biorą za przyklaskiwanie a nie wiedzę i doświadczenie. Pokory życzę i duuuuuuużo lat nauki w tej branży zanim się otworzy usta . Szkoda firmy bo wydaje się poważna ale zatrudnia niepoważnie.

@Nemo

Uuuu widzę jakiś obrońca. Może i ma inny pogląd na pracę, ale niestety wiedzę ma tylko teoretyczną bo nigdy rączek nie pobrudził. Niestety nie potrafi współpracować z innymi, wyzwiskami i darciem się nic nie zrobi, a jedynie zniechęci pracownika do pracy.

Nemo

Widzę jakiś sfrustrowany były pracownik który nie dopuszcza odmiennego zdania . A raczki to jak trzeba sobie pobrudzić ? Co robić ? Praca w kurniku ?

X

Dokładnie tak. Zero praktyki, tylko teoria zdobytą na studiach, niestety to za mało. Brak kursów uczących bycia dobrym przełożonym.

Piękny

Firma nowa Ale na pokaz A pracownicy mają prze....bene.Zeby budowla się zwróciła trzeba obciążyć pracowników...Jakaś plamka...źle postawione auto...piach na holu...itd. Oprócz tego pracownicy będę płacić za awarie sprzętu...I nie ukrywajmy,że nie jest pierwszej nowości.Pracownicy uciekają i wcale się nie dziwię. A impreza z Okazji Dnia dziecka była pierwszy raz A firma istnieje 30 lat...pokazowka...żal i rozpacz....

Kowalski

Co za firma dział finansowy firmy opowiada na lewo i prawo o firmie... Biuro podzielone na lepszych o gorszych. Fizyczni nie mają wstępu na górę, bo są gorszego sortu. Tragedia

@Kowalski

Kiedyś ludzie w biurze byli normalni, można było się dogadać a teraz siedzą truśki wiecznie w niezadowoloną miną :D

Gremlin

To prawda. Liczy się tylko kasa. Prezes liczy zyski i wiecznie krzyczy. Zero szacunku dla długoletnich pracowników, kadra biurowa zmienia się jak w kalejdoskopie, fachowcy odchodzą na potęgę (w sumie to już Ci najlepsi elektrycy odeszli jakiś czas temu). Z biura ze starej kadry została jedna osoba, reszta to przypadkowo zatrudnieni ludzie, którzy coś tam potrafią ale niewiele w stosunku do tych co uciekli stamtąd po wielu latach pracy. Niestety na tą chwilę nie polecam pracy nikomu w tej firmie. Co z tego że mają nową siedzibę skoro zero szacunku dla pracowników. A to była kiedyś taką fajna firma, szef z szefową byli naprawdę fajnymi ludźmi, odkąd przekazali rządy nad ludźmi synowi firma zeszła na psy, bo syn ma niewiele pojęcia o zarządzaniu ludźmi i przez jego rządy uciekla im najlepsza kadra.

Bolek
@Gremlin

Tak zgadza się dużo rzeczy,tylko ze najbardziej atmosferę psuje sam szef.On nie szanuje kompletnie ludzi,zabrania pracownikom wchodzić do budynku firmy i traktuje ich jak śmieci.Ludzie samochody musza parkować po krzakach poza terenem-wstyd dla takiego szefa. Nie usłyszy się dobrego słowa tylko wiecznie wrzaski i pretensje do ludzi,którzy tak naprawdę pracują na ich sukcesy,samochody oraz ta nową siedzibę Szefostwo grubo powinni zastanowić się nad swoją postawą bo w koñcu zostaną z ręką w nocniku.Nikt w nieskończoność nie będzie pozwalał na to żeby nim pomiatano.Nie są jedyni na rynku pracy!!!

Gremlin
@Bolek

@Bolek oni żyją jeszcze w czasach gdzie jak to mówili "10 za bramą stoi na Twoje miejsce"... Tylko, że to nie te czasy. Teraz trudno o dobrych pracowników. To wszystko co piszesz o wejściu na firmę, parkingu świadczy tylko i wyłącznie o zarządzie spółki. Nie jeden prezes pomiatał ludźmi a przyszło co do czego to firmy komornik zlicytował a wielcy prezesi żyja jak dziady a pracownicy sobie świetnie radzą. Przykład z okolicy ZPM Grabowscy...

takitam
@Bolek

Tyle dostajesz ile dajesz, na szacunek i poważanie trzeba sobie zapracować, zasłuzyć. Warto aby spojrzec na to tak. Tyle wiesz taki jesteś super - otwórz firmę - wyleasinguj maszyny auta, wez sobie 10 pracowników - bedziesz trzepał kase, dziel sie wiedzą z nimi, szanuj i poczytak sobie na go work o sobie za dwa lata - zobaczysz jak Ci bedzie miło. Co być nie robił - bedzie właśnie tak jak widzisz poniżej - jeszcze sie taki nie urodził aby wszystkim dogodził - żle Ci - odejdz - poszukaj innej pracy - lepszej, takiej w której coś znaczysz, w której Cię szanują - a najlepiej jest wtedy jak sam poszukasz roboty na działalnosci, zaplacisz ZUS, Zaplacisz podatki - dasz premie ludziom i wszystko to czego sam dzisiaj oczekujesz - wówczas - bedziesz dobrym człowiekiem - bedziesz pracował po 14 h dziennie dla swoich udzi - w soboty niedziele - ile sił starczy - aby być dobrym szefem. Próbuj - każdy może.

Mìły

@Kowalski Jacy specjaliści takie efekty.

Mały

Niestety narzekają ci, którzy się opierdzielają... Chcieliby zarabiać Bóg wie ile i być "chwaleni" ale się za wiele nie narobić... Pracuję jako pracownik fizyczny i niestety przechodząc na dole (na górę strach wejść) słychać bardzo często tylko chichy i śmiechy z góry... Tak pracuje biuro...

Mały x
@Mały

Zapraszam zatem do pracy w biurze. Najlepiej na kilka zebrań z prezesem. Będziesz spier... Z tej firmy szybciej jak do niej przyszedłeś.

Szczerze nie polecam tej firmy. Warunki w jakich trzeba pracować są tragiczne pod względem głownie psychicznym. "Góra" nie liczy się z pracownikami, pomiatają nimi, traktują jak zwykłych śmieci. Wyzwiska i (usunięte przez administratora) to w tej firmie normalność. Wszyscy którzy mieli chociaż trochę oleju w głowie odeszli, ile można wysłuchiwać przezwisk przekleństw..... Nie potrafią zrozumieć i chyba nigdy nie zrozumieją, że to właśnie pracownicy robią na Nich, na nowe samochodu buty i zegarki..... Nie polecam....

Zostaw merytoryczną opinię o Zeg Sp. z.o.o. - Gryfice

• Jak się pracuje w Zeg Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zeg Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zeg Sp. z.o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 6 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zeg Sp. z.o.o.
1.9/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Niechorska 19E
    72-300 Gryfice