Opinie o Zeg Sp. z.o.o. w Gryfice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Zeg Sp. z.o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zeg Sp. z.o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zeg Sp. z.o.o. w Gryfice

On

Nie polecam pracy tutaj, wieczne krzyki i brak poszanowania pracownika. Nie doceniają starań. Wieczne szukanie dziury w całym i brak organizacji pracy

@@@

Nikt nie potrafi zarządzać ludźmi, a na pewno nikt nie zna się na prawie pracy. Nie ma rozmów tylko krzyki.

Żona pracownika.

Mąż pracuje na umowie zlecenie i nie wypłacają mu nadgodzin bo uwaga PONOĆ SIE NIE NALEŻY.

@Wojtek

Nie, nie pracuje już tam :) obecnie jestem zastępcą głównego księgowego w innej firmie. Podpisujesz umowę czy to zlecenie czy o pracę, musisz mieć ustaloną stawkę czy to godzinową czy płacę zasadniczą. Wiadomo dochodzą do tego premie uznaniowe, regulaminowe, dodatki. Kwit jaki dostajesz musi być klarowny dla pracownika. Praca w księgowości jest fajna, ale jeżeli pracujesz w toksycznej atmosferze to nawet najlepszy pracownik nie wytrzyma, a szkoda bo czasem warto byłoby się zastanowić czy warto trzymać takich pyskatych pracowników co nic nie wnoszą do firmy a zostawić i uszanować osoby które dobrze wykonują swoją pracę i wnoszą cos pozytywnego do firmy :)))

Siwek

Siemanko może mi ktoś powiedzieć jak pracuje się w tej firmie jak atmosfera zarobki bo chcę złożyć CV i bardzo chcę poznać opinię na temat tej firmy

@Ss

Nawet jak trzeb zostać dłużej bo roboty więcej? Jak nie płacą za nadgodziny to chociaż można odebrać wolne? Na to kierownictwo pozwala?

Potencjalny Nowy wpis

Witam Chciałbym złożyć cv do biura, pytanie do pracowników czy warto? Czy pomimo wcześniejszych komentarzy warto podjąć współpracę?

zxf Nowy wpis
@Potencjalny

Jeśli masz silną psychikę to próbuj... Ten pracodawca potrafi zniszczyć człowieka dosłownie. Co chwilę przychodzą nowe osoby do biura i same odchodzą po kilku dniach...

Siwek

xdr
@Siwek

poczytaj opinie. szukają nowych, bo starzy uciekają na potęgę.

To standard w firmie? Wszystkie stanowiska traktują podobnie, czy piszesz na swoim przykładzie? Mam zamiar wysłać CV na operatora ładowarki teleskopowej, wiesz jak robota na stanowisku wygląda od zaplecza, że tak to ujmę? Czytam ofertę i wiadomo, wszystko ładnie opisane.. no i jak na tych nadgodzinach oszukują? Nie płaca za nie więcej, czy w ogóle nie uwzględniają ich w ewidencji czasu pracy?

Ss

Np biurowi nie mają prawa mieć nadgodzin, a jak już wystąpią to wszyscy udają że nie wiedzą o co chodzi.

@Ss

xsdfr

Większość tych co coś potrafiła i znała firmę i branżę już tam dawno nie pracuje. zostali Ci co nie mają odwagi odejść i biurowe lizusy co się boją własne zdanie wyrazić.

@xsdfr

No dobra ale ci co zostali też do zwolnienia bo ktoś napisał o wielkim odejściu. Czemu taka sytuacja? Nie będą przyjmować nowych? Wiesz coś?

Sdf

Przecież tam się sami zwalniaja a nie są zwalniani. A skoro ludzie bez przerwy uciekają to znaczy, że coś jest nie tak z firmą. Dziwne, że zarząd tego nie widzi...

@Sdf

Trafiłem tu właśnie z oferty pracy, spodobała mi się, ale czytam o przyczynach tej rotacji i już nie jest tak wesoło... próbowaliście nawiązać jakieś porozumienie z zarządem? Były jakieś postulaty co do podwyżek, awansów i tych innych kwestii co tutaj opisane zostały? U mnie w poprzedniej firmie hr próbował reagować na jakieś problemy czy związki zawodowe. Tu ich nie macie? Jak to jest z tymi odejściami, normalnie daje sie wypowiedzenie, firma nie robi potem problemów pracownikom?

@On

A powiesz w jaki sposób objawia się ten brak poszanowania dla pracownika? Z tego co tutaj wyczytałam to nie wypłacają nadgodzin...czy poza tym jest jeszcze jakiś problem? Czyli jeżeli byłbym zaangażowany w pracę to nie ma szans, że to zauważą i dadzą jakiś awans lub podwyżkę?

On

Podwyżka? Awans? Nie ma szans nawet jakbyś była bez skazy to i tak dostaniesz w nagrodę krzyki prezesa. Ilość pracy w stosunku do ilości osób też jest niewyobrażalną. Sytuacja kiedy coś powinno być zrobione przez min. 3 osoby a robi jedna plus uczeń powtarza się notorycznie. Jeżeli będziesz przytakiwać na wszystko i wkopywać swoich współpracowników w swoje błędy to możesz liczyć na względny spokój

@On

Podstawy pensji chociaz w miarę na poziomie są, skoro tyle pracy dają? A może nowych osób potrzeba, skoro jest taka sytuacja? Czy firma nie myśli o powiększeniu kadry?

Miś

Myśli zawsze o powiększeniu kadry biurowej. Taka zbieranina ludzi z przypadka że trzeba och coraz więcej. Z biedronki z kasy też się nadają, nawet na kierownika budowy . Trzeba tylko dużo naobiecywac prezesowi .

No właśnie czytam, że ostatnio tu piszcie dużo że ludzie uciekają. To tak własciwie ile osób odeszło z pracy? Nie dało się niz zrobić przed tym? W sensie, czy jest jakaś rozmowa z przełożonym możliwa, żeby poprawić warunki zatrudnienia jak coś komuś nie pasuje?

@@@

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Zeg Sp. z.o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy

Na jakie benefity można liczyć w Zeg Sp. z.o.o.?

Cycu

W firmie coraz gorzej, zartudniani sa kolejni biurowi bez wiedzy i doswiadczenia za wysokie stawki, a nam tu na dole ciagle sie mowi ze nie ma pieniedzy. Prezes wiecznie krzyczy ze trzeba cos zmienic i sie zmienilo - zatrudnil (usunięte przez administratora) ktory go mami dobrymi zmianami i nic w tej kwestii sie nie dzieje. Coraz wiekszy chaos a na budowie coraz mniej ludzi.

@Cycu

Biurowi dużo więcej zarabiają od fizycznych? Ludzie odchodzą z budowy właśnie z powodu tych warunków? Na jakiej umowie się teraz pracuje? Ktoś wcześniej pisał o zleceniu. Teraz dają normalną umowę żeby w razie co można było pójść do lekarza albo na płatny urlop?

Żona pracownika.

BYŁY
@Żona pracownika.

Skoro jest tak źle, to czemu mąż nie poszuka innej pracy? OLX pełen ofert pracy dla mężczyzn. Zamiast wypisywać jak jest źle w Internecie pomóż mu poszukać innej pracy.

Kamila
@Żona pracownika.

A oddają jako dni wolne dodatkowe godziny? W niektórych firmach jest to alternatywa jakaś, albo płacą albo zwracają godziny. Próbował to wyjaśnić z kimś z pracy?

Obrońca umięśnionych
@BYŁY

To chyba nie jest sposób aby każda nieprawidłowość kończyła się szukaniem pracy . To jest portal gdzie można wpisać co się podoba lub nie podoba u pracodawcy . Ta odpowiedź to typowa ignorancja pracodawcy bo to on wpisał odpowiedź. Rozliczanie pensji pracowników zawsze jest tu wielką tajemnicą i nikt nigdy nie wie ile zarobi. Nawet jak dostanie więcej niż przypuszczał to jasne i klarowne zasady mówią o tym że każdy musi wiedzieć i potrafić sam przeliczyć sobie pensje. A tu nawet nie ma z kim rozmawiać o tym bo wiecznie pyszczaca i naburmuszona panienka z biura rzuci tekstem do fizycznego jak do najgorszego (usunięte przez administratora) pracownika. To ten sort zarabia na jej stołek więc z szacunkiem powinni się wszyscy do siebie odnosić. Ale ktoś toleruje to wszystko więc jest jak jest. I lepiej nie będzie.

Mariusz
@Obrońca umięśnionych

Osoba która rozlicza pensje powinna wytłumaczyć co z czego wynika i ile się w danym miesiącu należy. Na umowie nie masz jasno sprecyzowanej stawki że ciągle jest inaczej? Bo jak wyjdzie więcej to ok ale jak mniej to co? Tak to zostawisz i nie będziesz dopytywał?

Obserwatorka
@Obrońca umięśnionych

Zamiast wytrząsać sie w internecie, proponuję konstruktywną rozmowę z szefem albo osobą odpowiedzialną za wyliczanie Pana wynagrodzenia. No chyba że rozmawia Pan z rozdartą gębą na wejściu to nie dziwie się że dziewczyna nie ma ochoty z Panem rozmawiać.

@Mariusz

Jestem pracownikiem biurowym, odpowiadającym za płace w swojej firmie. Jeżeli przychodzi do mnie pracownik z wydrukiem ze swojej wypłaty z zapytaniem, mam OBOWIĄZEK poinformowania go o zmianach, dodatkach, ewentualnie o potrąceniach. Nie może być tak, że pracownik nie wie z czego składa się jego wynagrodzenie, jakie ma potrącenia... No chyba, że dalej drukują swoje śmieszne tabelki w excelu, wtedy życzę powodzenia w dochodzeniu do prawdy :)))

Wojtek
@Ania

No tak ale jesteś pracownikiem który rozlicza płace tutaj w tej firmie czy w jakiejś innej bo nie do końca zrozumiałem. Dziwne że przy podpisywaniu umowy nie było nic powiedziane o tym że nadgodziny na zleceniu nie są płatne. Bo gdyby tak było nikt nie siedziałby za free dłużej w robocie, nie?

@Wojtek

Ixx

Co brakuje wam ludzi do pracy ,dalej (usunięte przez administratora) ,ucinaj**nadgodziny .Minimalne w górę a wypłaty takie same

Chętna

Dlaczego firma tak długo szuka pracownika na stanowisko księgowej? Co jest nie tak?

Xdf
@Chętna

Bo atmosfera jest nie do wytrzymania. Prezes wiecznie skłócony z żoną i synem, współpracownicy patrzą wilkiem na nowych.... pracownicy uciekają na potęgę z tej firmy. Wszyscy najlepsi już uciekli, zostali albo zdesperowani albo nie mający odwagi żeby wyrwać się z tego (usunięte przez administratora) Zresztą ilość i czas ponawiania ciągle tych samych ogłoszeń o czymś świadczy...

Maryśka
@Xdf

Nikt nie chce poruszyć tego tematu, żeby coś poprawić z tą atmosferą? A jak z innymi warunkami tutaj, płacą chociaz dobrze jak na te czasy?

Elka

Firma poszukuje pracownika na stanowisko Specjalisty ds. księgowości. Pracodawca w ofercie, którą znalazłam w sieci, oferuje stabilność finansową, która poparta jest systemem premiowym. Jestem ciekawa, na ile została wyceniona - mniej więcej - stabilność finansowa? :D No po prostu, ile można tak około zarobić?:P I czy łatwo jest otrzymać premię? Trzeba pamiętać, o zrealizowaniu jakichś konkretnych aspektów, aby dostać dodatkową sumę?

Sprawdzona

Byłam na okresie probnym na stanowisku księgowej praca fajna. Atmosfera która tam panuje nie dowytrzymania panie z którymi trzeba siedzieć w pokoju podsmiechuja się obgadują negatywnie nastawiają do pozostałych pracowników długo niestety tam nie wytrzymałam

Kik
@Elka

Premia przyznawana wg widzimisię a nie efektów i zaangażowania. Kompetencje niemile widziane bo masz za dużo do powiedzenia a tu nie o mądrość chodzi tylko robienie co każą.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Zeg Sp. z.o.o.?

Cze

Czemu za nadgodziny nie są odprowadzane po d a t ki ?

Adrian
@Cze

Skąd wiesz, że nie są płacone? Apropo nadgodzin to często one się w ciągu tygodnia zdarzają, czy są to może sporadyczne sytuacje? Ewentualnie, jak już są to po ile godzin dziennie dłużej trzeba pracować? Sorki, że tak pytam ale zanim się wyśle CV to dobrze się czegoś dowiedzieć.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Zeg Sp. z.o.o.?

Bezcon

Zeg to jest firma, premie, wyjazdy na mecze.

Mecz
@Bezcon

Wyjazdy tylko dla wybranych

Grzegorz
@Bezcon

Ale mówisz serio czy piszesz sarkastycznie, bo coś mi się wydaje, że to żart? Widziałem wpisy, że jest problem z wypłacaniem nadgodzin, czy to prawda? Nie płacą za nie czy są opóźnienia? Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Jeśli faktycznie są te premie, to w jakiej wysokości i od czego zależą?

Z ez

Te podwyżki to jakiś śmiech na sali

@Z ez

A czemu? tak niskie? czy o co chodzi?

Zez

20 złotych może ,nie dojdziesz z kwita wszystko na patencie

@Zez

A to nie można poszukać nowej pracy? Przecież wszędzie pełno ofert. Skoro jest źle to trzeba poszukać czegos lepszego.

Pora
@Pracownik biura :)

Pora poszukać dokładnie :)

Zez

Pasztecior na święta pierwsza klasa ,palce lizać hihi

Xxx
@Zez

Ktoś kasuje komentarze chyba wstyd że w paczkach na święta paprykarz paszczet i śledź w słoiku

Pracownik biura :)

Firma krzak, premii za wykonaną robotę nie ma, (usunięte przez administratora) i przede wszystkim kłamcy. Żeby coś załatwić na firmie trzeba czekać jak na decyzję z banku. Zero szanowania pracowników. Ostatnio szef nakrzyczał na dziewczynę z biura aż zemdlała i przyjechało pogotowie.

Aleksandra
@Pracownik biura :)

Nie żeby coś ale to w ogóle możliwe, żeby aż tak? I co to znaczy, że nakrzyczał o co wtedy chodziło, jakiś problem się wywiązał?

@Aleksandra

Przecież takie zachowania to standard.... Krzyki i pretensje do wszystkich o wszystko.

Dorota
@Pracownik biura :)

Przykre... A jakie są zarobki w pracy biurowej? Nakreślisz jakieś widełki? Niestety elektrykiem nie jestem, pozostaje biuro..

lelele
@Pracownik biura :)

To skoro jest tak źle to dlaczego nie szukacie innej pracy?

@Dorota

A to nie lepiej zadzwonić i zapytać czy tez umówić się na rozmowę kwalifikacyjną? Myślisz, że ktoś Ci tutaj powie?

Aleksandra
@Pracownik biura :)

to tak z ciekawości po prostu stali pracownicy już tego do siebie nie biorą i tyle? pytam, bo zastanawiam się jak długo tu ludzie zazwyczaj pracują. dasz znać? i co z tymi warunkami czy to w czasie się zmienia skoro w lipcu to pisałeś?

Blleble

Zdecydowanie nie polecam z perspektywy żony pracownika. Chłop ciężko pracuje, w trudnych warunkach (upał,deszcz,śnieg), praca po 10-12h to codzienność, i co z tego ma ? 3200 10go każdego miesiąca.

XXX
@Blleble

Skoro tak mało zarabia to czemu nie poszuka innej pracy? Olx, PUP pełne ogłoszeń o pracę dla mężczyzn. Wystarczy tylko poszukać.

Adrian
@Blleble

Ale to później te nadliczbowe godziny są mu oddawane, czy dostaje za to dodatkową kasę? 3200 na czysto a co z premiami i dodatkami? Może jakieś są.

Z czystym sumieniem mogę polecić prace w ZEG Zakład Elektryczny Sp. z o.o..Pracuje od kilku miesięcy i jestem zadowolony.Wypłata ok,ekipa zgrana,dobry i nowoczesny sprzęt.

Haha
@Nowy

Widać że komentarz podstawiony

Staly
@Haha

Tylko że w styczniu nikt nie przyszedł nowy :)

Olga
@Haha

A to nie zgadzasz się z tą opinią? Jest inaczej?

@Olga

No może.i sprzęt jest. Ale co z tego jak zero szacunku dla pracowników? Prezes traktuje nas jak (usunięte przez administratora) jedynie młody coś trochę okazuje ludzkich uczuć. Na firmie wiecznie kłótnie rodzinne i biurowe pracownic. Ogólnie jest coraz gorzej. A to była taka fajna firma kiedyś.

@Iks

A nie możecie powiedzieć prezesowi co wam nie pasuje? Może by zrozumiał?

IKS
@Iza

Prezes doskonale sobie zdaje sprawe co jest nie tak. dał odejśc najlepszej kadrze jaką miał. Niestety Prezes zmienił się na gorsze, kiedyś był naprawdę ludzkim świetnym szefem, teraz to trageia.

@Iks

młody ludzkie uczucia? czy po prostu daje przyzwolenie na obijanie sie w pracy i jest wam tak wygodnie? prezes po prostu wymaga dlatego macie ból du*y

@tutejsza

To w pracy trzeba pracować? Niesamowite! No chyba że w drugą stronę przesadza i macie za dużo obowiązków?

tutejszy
@tutejsza

Kobieto co za głupoty opowiadasz.... Można wymagać ale pracownikom należy się szacunek, którego prezes nie okazuje. Może jedynie okazuje ludzkie uczucia swojej pupilce Pani M. a resztę gnoi jak może. Dlatego dobrze ktoś napisał, że młody okazuje ludzkie uczucia. Stara się jakoś ludzi zatrzymać okazując im chociaż trochę szacunku, próbuje premie załatwić, podwyżki. Bo każdemu pracownikowi należy się szacunek od szpadlowego po kierownika. Szkoda tylko, że prezes nie potrafi tego zrozumieć, że szacunek trzeba okazywać każdemu. A niestety to działa w dwie strony skoro prezes szmaci ludzi to oni niestety tez nie będą go szanować, bo niby dlaczego? Zastanów się 3 razy zanim napiszesz kolejną mądrość.

tutejszy
@Iza

Tutejsza sama nie wie co pisze. Jest źle w firmie. Padają sprzeczne decyzje co do robót, brakuje materiałów do wykonania tychże robót, bo Pani z działu zaopatrzenia i logistyki mimo 6 fakultetów nie daje rady logistycznie ogarnąć dostaw. Jest źle. Prezes czyta te opinie ale wniosków nie wyciąga. A szkoda. A my pracujemy czasami po 10 godzin dziennie, żeby firma kar nie dostała żeby w terminie się wyrobić. Niestety robimy to tylko dla młodego, bo nas poprosił a jako jedyny traktuje nas jak ludzi.

@tutejszy

A dostajecie chociaż kasę za te nadgodziny?

Niki

Jeżeli dalej będzie taki szacunek na firmie i wypłaty takie jakie są będzie trzeba w trybie pilnym zmienić firmę .Robota ogólnie ok.pozdrawiam

Lidia
@Niki

A jakie są teraz wypłaty ogólnie?

@Niki

za robote sie weźcie to bedzie szacunek na firmie

iks
@tutejsza

jaka mądra się znalazła. a jak sie pójdzie do biura to nic nie mozna załatwić, bo szanowne panie nie umiom nic ogarnąc, poza klnięciem na cała firme i plotkami i klutniami miedzy soba. sama sie wez za robote lepiej. niedlugo bedziecie musialy same za szpadel zlapac, bo chetnych nie bedzie

Zegis
@iks

Ortografia widać tylko nadajesz się do szpadla

@Zegis

A może celowo tak napisałem? Myślenie nie boli. Pozdrawiam Ps. A jak tak dalej będzie to tak jak pisałem na szpadel panienki z biura będą musiały pójść. Tylko ciekawe czy sztuczne rzęsy i paznokcie to wytrzymają ????

@iks

nie przejmuj sie, jak są beznadziejne to na pewno niedługo zaliczą wylot :) wszystko ma swój kres, nawet cierpliwosc zarządu

Na jakie wsparcie w Zeg Sp. z.o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

tutejsza

zalezy z kim są w ciazy ;)

Świeżak

Zdecydowanie polecam pracę w firmie ZEG Sp. z o.o. Firma daje duże możliwości rozwoju. Atmosfera w pracy również jest miła, ekipa zgrana. Warunki pracy bardzo dobre.

Staly
@Świeżak

Nikt by się nie produkował pisać dokładnie zeg sp zoo odrazu widać że ktoś się podszywa

@Staly

Nie rozumiem twojego toku myślenia? Przecież można zrobić kopiuj-wklej nazwy firmy, nie trzeba się produkować. Kto niby miałby się podszywać?

@Iza

Zero myślenia. No jak to kto? A choćby firma HR, ktoś na zlecenie prezesa itd. przykładów można wiele podać, ale P. Iza najwidoczniej ma ograniczony tok myślenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Zeg Sp. z.o.o. - Gryfice

• Jak się pracuje w Zeg Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zeg Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zeg Sp. z.o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 6 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zeg Sp. z.o.o.
1.9/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Niechorska 19E
    72-300 Gryfice