Opinie o Dolina Charlotty Resort & SPA

Justyna

Bardzo fajne miejsce nie tylko do odpoczynku ale również o pracy!!

arka

Kizia mizia 2016-03-28 20:56 Jeżeli nie macie nic innego do roboty i lubicie mobbing, intrygi oraz chorą atmosferę to dolina charlotty jest miejscem dla Was. I tak ten wpis nie będzie opublikowany bo moderator biedny będzie się bał o swoją nędzną pensję. kizia 2016-05-27 21:07 Darmowe nadgodziny i połowa pensji pod stołem. Podobno tam nikt nie ma stałej umowy, nawet najstarsi pracownicy. Ramon 2017-08-31 14:15 Praca tam to szambo. Pan Mirek ma swoich pupili i jak do tego grona nie nalezysz to dlugo nie popracujesz. Ogolnie polowa pracownikow dostaje kase pod stolem, a za nadgodziny nie masz co liczyc na zaplate. Ludzie sa sklocani plotkami. Trzeba miec nerwy ze stali zeby tam wytrzymac. Pracownik sie tam nie liczy tylko zdanie prezesika.

Simona

Kolorynko- benefitem jest to ,że dostajesz uczciwe pieniądze za uczciwą pracę , warunki zatrudnienia transparentne i wyplata zawsze na czas.......

Joanna

@Kolorynkaw jaki sposób szefostwo docenia pracowników? Czy są jakieś premie? Jakieś bonusy? Na jakim stanowisku pracujesz? Czy w firmie Dolina Charlotty Resort & SPA można liczyć na jakieś benefity?

Kolorynka

Trudno żeby więcej do powiedzenia od prezesa mieli pracownicy, chyba się komuś kolejność pomyliła. Wiem również, że jak się pracuje uczciwie to szefostwo potrafi docenić!

Joanna

@Ramon skąd wiesz, że tak jest? Może źle to zinterpretowałeś. Czy za nadgodziny nie dostałeś wynagrodzenia? Czy rozmawiałeś o tym z pracodawcą? Warto wyjaśnić taką sytuację. Czy komuś zdarzyło się jeszcze, że nie dostał wynagrodzenia za dodatkowe godziny pracy w Dolina Charlotty Resort & SPA?

Joanna

@Beata mogłabyś w kilku zdaniach powiedzieć, dlaczego polecasz firmę Dolina Charlotty Resort & SPA jako pracodawcę? Co najbardziej podobało Ci się w pracy?

Finisz

Szukam nowych ofert pracy ale niestety nic nie. Słyszałem, że to super pracodawca i chętnie był dołączył do załogi. Może ktoś wie czy potrzebują kogoś do pracy?

Beata

Pracowałam krótko, kilka lat temu i ogólnie mogło się wiele zmienić, ale na podstawie własnych doświadczeń polecam pracodawcę.

wero

hej! jak na razie wiedze, ze jest oferta u nich jako Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży

Magda G

jeżeli jest ogrom ofert, to zobaczcie jaki jest ich okres umieszczania.... zaczyna się sezon, dlatego jest tak super. tylko umowa o pracę zabezpieczy Wam byt - mówi o tym kodeks...

Magda G

Witam, trochę się znam na gastronomii :), ale jeżeli nie ma tam Dyrektora Hotelu i "ktoś" tam się zajmuje rekrutacją, to taki obiekt jest na pozycji finishu... Zastanówcie się gdzie aplikujecie ! Pozdrawiam

kucia

A co się dzieje u nich na kuchni? Widzę, że stale poszukują Szefa Kuchni - w takim obiekcie to trochę dziwne... Chcę aplikować na Kelnerkę, ale jak jest ciężka atmosfera, to szkoda czasu.

kizia mizia

To się tam zatrudnij to zobaczysz :)( usunięte przez administratora )

kizia

Umowa, dobre zarobki i możliwość rozwoju... Jakoś nie widzę luk w tym zestawieniu :D

kizia

Robię tu już parę lat i jestem zadowolona. Jak się komuś nie chce pracować to nigdzie nie będzie mu dobrze...

Janina

Hej. Nie wiem dokładnie, ale CV wysłałam na ich ogólnego maila.

Janina

Działa to prężnie. Podobno mają się rozbudowywać i zatrudniają nowe osoby

Zostaw opinię o Dolina Charlotty Resort & SPA - Strzelinko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dolina Charlotty Resort & SPA