Opinie o Pałac Wojanów Sp. z o.o. w Jelenia góra

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Pałac Wojanów Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Pałac Wojanów Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pałac Wojanów Sp. z o.o. w Jelenia góra

Anonim11 Nowy wpis

Pracy na stanowisku pokojowej nie polecam z racji na to, że jest kompletnie nieułożona z samego rana trzeba dźwigać ciężką pościel po schodach na pietra (Po tym człowiek już opada z sił) W trakcie robienia jednego pokoju są krzyki, że trzeba lecieć na osobny budynek robić kolejny pokój i tak można cały dzień. Kolejnym minusem tej pracy jest Pani Kierowniczka i jej córka, z tym że nie rządzi tam kierowniczka A 19-letnia córka Pani Kierowniczki, która ustala, kto jak, gdzie i kiedy pracuje (Nie jest to na miejscu, żeby 19-letnia osoba rozkazywała pracownikom, bo od tego powinna być Pani Kierowniczka, która w sumie nie specjalnie się interesuje ) Bardzo dużo plotek wychodzi z tej pracy, ponieważ jedna na drugą nadaje co skutkuje brakiem pracowników na tym stanowisku. Na konie dodam, że stawka godzinowa to stawka minimalna, czy warto za takie pieniądze aż tak chorować myślę, że raczej nie.

Renata Nowy wpis
@Anonim11

A ktoś poruszał ten temat z kierowniczką? Może warto i wtedy coś się zmieni?

Anonim11 Nowy wpis
@Renata

Pani Kierowniczka sama powinna zainteresować się sytuacja i zacząć zwracać uwagę co jest na miejscu a co nie jest nie robiąc tego nie wiem, jakim cudem otrzymała tę posadę.

Justyna Nowy wpis

No cóż, nie chcę się czepiać ale nie rozumiem tego opisanego podejścia co do gości. Bo gdyby serio pokoje były tak zaniedbane i im by się nie podobało oraz każdy machałby na to ręką to by już nikt tu nie przychodził a jednak klienci dalej są?

Justyna

Jeszcze parę lat temu ktoś stwierdził, że struktura firmy się bardzo zmieniła. Podobno dali podwyżki, dyrekcja i kierownicy się zmienili i podobno zapanowała ludzka atmosfera. Niestety z tego co widzę po późniejszych opiniach niestety chyba nic jeszcze się nie zmieniło. Wie ktoś coś na temat jakichkolwiek zmian? Były może w ostatnim czasie czy wszystko stoi w miejscu?

Lila
@Justyna

Nie dawno pracowalam w Palacu Wojanow na recepcji zwolnili mnie bez podania powodu.Szkolenia odbywaja sie nie profesjonalnie jesli chodzi o kadre kierownicza nie ma ... Kierownik nie sprawdza sie w swojej funkcji. Zca kierownika przychodzi do pracy w kabaretkach i krotkich sukienkach... Widac standardy ...Powiedziano mi ze nie spelniam ich standardow....

Justyna
@Lila

Kurcze tak szczerze jeśli ich standardy są takie jak opisujesz, to nawet na Twoim miejscu bym się nie przejmowała. ;) Czyli te standardy to był jedyny powód tak? Bo na początku napisałaś, że bez, czyli rozumiem, że nie ma możliwości, żebyś czymś podpadła?

nnn
@Justyna

nic sie nie zmienilo a jest nawet gorzej , slaba placa ,zero szacunku do pracownikow ,syf i jedno wielkie plotkarstwo no i sami kierownicy ????????

Ilona
@Lila

Zca kierownia to wiesz pewnie może więcej a szeregowi pracownicy mieli jakiś określony wygląd? Czy tutaj były standardy a może uniformy?

Basia

A ja uważam, że poniższe opinie pisze cały czas jedna i ta sama osoba. Praca jest wymagająca, place nie są może takie jak w Karpaczu (ale do Karpacza trzeba trochę dalej dojechać, stracić czas i więcej pieniędzy na dojazdy) ale w ogólnym rozrachunku jest dobrze. Dodatkowo praca w pięknym otoczeniu

@Basia

A mogłabyś napisać jak wygląda godzinowy podział pracy? Grafik jest ustalany wcześniej czy ma się jakieś stałe godziny pracy? Trzeba pracować też w porze nocnej?

Aplikowałeś do firmy Pałac Wojanów Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Zofia

Piszecie że pracodawca wymagający - czego się można spodziewać po pracy tutaj, na czym te wymaganie polega? Wieczny stres i presja czy jednak podejście do pracowników jest miłe i wyrozumiałe? Widzę że kilka lat temu było mocno stresowo no ale ponoć się tam kadra mocno zmieniła. Ogólnie polecacie aktualnie pracę tutaj?

A są moze przyjęcia do pracy... obecnie rozglądam się za pracą....

Katarzyna

@Stella napisałaś, że pracodawca jest dobry ale też wymagający. Napiszesz na ten temat coś więcej? Albo może ktoś inny się na ten temat wypowie? Chciałabym się dowiedzieć jaki jest zakres obowiązków oraz jakie są plusy z pracy w Pałacu Wojanów.

Stella

Dobry pracodawca ale jednocześnie wymagający tak jak i miejsce !!!

ToWam
@Stella

Ktoś tu chyba się mocno Stencla trzyma. Jesteś pewnie jedna z osób które nie maja własnego zdania i gdzie indziej pracy nie znajda.

stan

Jesli myślisz że pracując w pałacu będzie traktowany pałacowo, to masz rację. Będzie traktowany jak parobek przez jaśniepaństwo derektorstwo. Niestety Pani Dyrektor (usunięte przez administratora) to już historia, niestety dla obiektu i pracowników. Nowe władze nastały na włościach z rodzinnego nadania. yyyyyy, strata czasu

Czy w Pałac Wojanów Sp. z o.o. są paczki/bony świąteczne?

Jenifer

Na święta możesz przynieść swoje bombki z domu i tyle.

Iwona
@Jenifer

Rozumiem. Rozumiem, że w pracownicy Pałacu Wojanów nie mogą raczej liczyć na paczki czy bony świąteczne. Jestem jednak ciekawa, czy dostają jakieś inne dodatki pozapłacowe. Napiszesz coś na temat tej kwestii? Na pewno wiele osób szuka takiej informacji.

Jenifer
@Iwona

Nie dostają nic. Nie ma paczek, benefitów, premii. Jest tylko sypiący się Palac i wypłaty po terminie.

Czesław
@Jenifer

Rozbawiłaś mnie tym sypiącym się pałacem. A tak na poważnie to dodaj na jakie umowy o pracę można liczyć. Od początku zatrudnienia jest stały kontrakt na dłuższy termin?

Stefania

(usunięte przez administratora). Mogę tylko ostrzec przed ta „firmą” - nie ma sensu się angażować, nie ma sensu aplikować. (usunięte przez administratora). Rotacja olbrzymia, ludzie żałują, ze odeszli od swoich pracodawców, bo widząc Pałac myśleli, ze to miejsce jest piekne. Lepiej sobie zrobić tam pamiątkowe zdjęcie i skorzystać z darmowej toalety.

Jaką umowę dostaje się na start ?

Gregor

A co spowodowało taką zmianę? Może warto aplikować w taki razie?

Hala
@Gregor

Ludzka i bardzo profesjonalna Pani Dyrektor i kierownictwo. Atmosfera wyjatkowa....cudowne miejsce pracy

Yugg

Aktualnie struktura firmy bardzo się zmieniła. Pensje poszły w górę, nowa dyrekcja i kierownictwo, szacunek to pracownika, ludzka atmosfera

Natka

Aż trudno uwierzyć, że w czasach gdzie wszędzie brakuje rąk do pracy tak się tam nie szanuje pracowników. Najbardziej mi żal że zmarnowałam tam tyle czasu, żyjąc w ciągłym stresie. Ludzi się tam zwalnia z dnia na dzień bez powodu. Rotacja kadry olbrzymia. Ludzie nie idźcie tam do pracy bo po paru dniach będziecie żałować.

Iwona
@Natka

Rozumiem, że jesteś byłym pracownikiem Pałacu Wojanów. Uważasz, że w firmie powinny pracować osoby, które mają wysoką odporność na stres. Czy powiesz nam, co według Ciebie powinno się w firmie zmienić, by pracowało się lepiej? Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami.

Ozeasz

Stary testament Księga Ozeasza " Oni wiatr sieją, zbierać będą burzę.... takim cytatem się posłużyłem odchodząc z Wojanowa. Dodałbym na teraz, że karma zawsze wraca i pewnie cdn....

Witam. Dostałem ofertę pracy jako ratownik. Co możecie powiedzieć o pracy na tym stanowisku?

@Nowy

Jesteś wstępnie zainteresowany? Jak widzisz na tym wątku jest mała aktywność. Nie znalazłam nigdzie informacji dotyczących pracy w tym miejscu. A jakie są Twoje oczekiwania co do pracy jako ratownik w Pałacu Wojanów?

anonomowy

niskie płace,niewypłacalnośc w terminie tymbardziej dla prac na zlecenie,traktowanie ludzi jak przedmioty,duża wymagalność wydajności pracy bez zwykłego ''dziekuje'',pozbywanie się pracowników bez podania konkretnej przyczyny-tzw.niewygodnych,obsadzanie na stanowiskach ludzi ze swojego kręgu,nie liczenie się z pracownikiem......

az
@anonomowy

Potwierdzam

az

Niestety opinia z 2009 jest moim zdaniem ciągle aktualna, tu nie muszę niczego dodawać. Na plus tylko atmosfera i fajni ludzie, ale mimo wszystko odradzam to miejsce poszukującym zatrudnienia.

Zostaw merytoryczną opinię o Pałac Wojanów Sp. z o.o. - Jelenia góra

• Jak się pracuje w Pałac Wojanów Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pałac Wojanów Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pałac Wojanów Sp. z o.o.?

Pałac Wojanów Sp. z o.o.
  • Świdnicka 31