Opinie o Doradztwo Finansowe MAG-TAX w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Doradztwo Finansowe MAG-TAX. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Doradztwo Finansowe MAG-TAX o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Doradztwo Finansowe MAG-TAX w Łódź

Katarzyna Nowy wpis

Rozliczam podatki męża już drugi rok w tej firmie i wszystko odbywa się sprawnie, szybko i bez problemowo. Ilość dokumentów do przedłożenia jest duża, ale wszystko jest dokładnie wyjaśnione przez pracowników firmy. Nie odnoszę się do wysokości prowizji, ale wiem że sama nie mogłabym tego rozliczyć więc cieszę że jest ktoś kto to potrafi. Poza tym obsługa jest miła i pomocna, udziela odpowiedzi na każde pytanie. Zdecydowanie polecam.

ewa

włącicielka usuwa komentarze bo wie jaką firmę prowadzi!!! Prokuratura prowadzi sprawy o fałszowanie podpisów klientów!!!! nie płaci zusów, nie podpisuje umów z pracownikami!!!!

Właścicielka Nowy wpis
@ewa

Bardzo ciekawa opinia. Prawda jest taka, że Prokuratura prowadzi sprawy o kradzież pieniędzy z firmy i zdemolowanie biura przez Panią. Zaistniałą sytuację sama zgłosiłam do organów ścigania.

Marta Nowy wpis
@ewa

Zgadzam się z opinią że nie jest dobra firma naciągają ludzi pobierają więcej niż powinni w wariancie B czysty dramat przeliczają euro najniżej jak się da a potem za swoją należność biorą kupując z pieniędzy klienta po droższej cenie u mojego partnera różnica jednego euro wyniosła 0.70 gr to jest bardzo dużo.. jego euro które przyszło z urzędu niemieckiego zostało policzone po 4.28 śmiech na sali..złodziejstwo w biały dzień

Monika Nowy wpis

pisali kiedyś, że klientów jest coraz więcej, pracowników także, skoro obecnie szukają? napisze mi ktoś wprost jak praca biurowego na dzień dzisiejszy tu wygląda i ile zarobię? proszę o szybką odp ogłoszenie za 12 dni wygasa

Katarzyna999

Jestem z Wrocławia. Współpracę z firmą Mag-Tax zaczęłam w 2018.Praca sezonowa w Niemczech, dlatego trochę papierologi jest ale w kontakcie mailowym wszystko mam zawsze dokładnie wyjaśnione. Polecam z czystym sumieniem.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Doradztwo Finansowe MAG-TAX? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
Klaudia

@magda a jak z pracownikami? Duże jest zainteresowanie tą firmą?

Gosc

Usługi bardzo drogie i nie dziwi mnie ze narzekają na brak klienta

Magda
@Gosc

Ciekawe skąd taka opinia. Klientów jest z roku na rok więcej.

Natan

@szalik skoro to ani księgowość ani doradztwo podatkowe to czym zajmuje się firma?

Aga
@Natan

Rozliczaniem podatku dochodowego z pracy wykonywanej poza granicami Polski.

Bogusław

Witam . Zwrot podatku z zagranicy. Niemcy - ja , Holandia - żona Korzystamy z kolejny raz usług Firmy Mag-Tax , Łódź , ul Sterlinga 16/18. Nie narzekam . Profesjonalizm 100 procent . Miła , szybka profesjonalna obsługa . Mieszkamy w Łodzi. Firma na miejscu , w zasięgu . Nasze zadowolenie 100 procent , aby tak dalej . Polecam . Łódź. czwartek-15.04.2021.

Właściciel
@Bogusław

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię.

Aneta

Bardzo miła atmosfera w firmie.

Kinga

Czy sami narzucają kiedy pracownik ma pójść na urlop?

@Kinga

Pracownicy sami decydują kiedy chcą wziąć urlop.

Bogusław

Czy od czasu dodania ostatniego komentarza w Doradztwo Finansowe MAG-TAX zmieniło się coś, na co warto zwrócić uwagę? Podzielcie się swoją opinią!

Dzień dobry czy pracodawca ma prawo wysiąść pracownika na urlop bez jego zgody tak właśnie zrobił A P Halina bp na innej pnej płacowe pracownik nie miał urlopu to najlepiej jest zamieć i teraz ja mogę wyjść przez to z pracy bo niby ktoś zadzwonił z NPB ze nie mogę wrucic do pracy bo jest zastorzy rygor z powodu korona wirusa może i tak ale p Halina może to wykorzystać A ja pójdę z tum do inspekcji pracy

Czarek

Bardzo dobry pracodawca dla ludzi z ambicjami i nie bojących się pracy.

Elle.30

Pracowałam w tej firmie i szczerze odradzam korzystanie z jej usług.

mirer

widzę że komentarze są kasowane, tak działa ta firma. Prokuratura prowadziła kilka podstepowań o fałszowanie podpisów na czekach, które realizowała właścicielka- osoba nieuprawniona. Proszę nie zawierać umow z tą panią!

Justyna

Z czystym sumieniem mogę polecić Doradztwo Finansowe MAG-TAX. Firma do każdej sprawy podchodzi indywidualnie i stara się o jak najkorzystniejszy wynik procedury dla klienta. Rozliczenia podatku są przeprowadzane rzetelnie od początku do końca. Szefowa firmy jest profesjonalną i zarazem bardzo miłą i wyrozumiałą osobą co pozytywnie wpływa na atmosferę w pracy. Kontakt z współpracownikami również jak najbardziej na plus.

olix
@Justyna

Wiesz może jaka stawka tam jest?

szalik

Firma krzak. Szuka klientów którzy maja niewiele mniejsza wiedzę od pracowników...to nie jest księgowosc ani doradztwo podatkowe. Proszę uuważać

Zostaw merytoryczną opinię o Doradztwo Finansowe MAG-TAX - Łódź

• Jak się pracuje w Doradztwo Finansowe MAG-TAX?

Zobacz opinie na temat firmy Doradztwo Finansowe MAG-TAX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Doradztwo Finansowe MAG-TAX