Doradztwo Finansowe MAG-TAX

Łódź

Opinie o Doradztwo Finansowe MAG-TAX

Justyna

Z czystym sumieniem mogę polecić Doradztwo Finansowe MAG-TAX. Firma do każdej sprawy podchodzi indywidualnie i stara się o jak najkorzystniejszy wynik procedury dla klienta. Rozliczenia podatku są przeprowadzane rzetelnie od początku do końca. Szefowa firmy jest profesjonalną i zarazem bardzo miłą i wyrozumiałą osobą co pozytywnie wpływa na atmosferę w pracy. Kontakt z współpracownikami również jak najbardziej na plus.

olix
@Justyna 08.11.2016 16:14

Wiesz może jaka stawka tam jest?

szalik

Firma krzak. Szuka klientów którzy maja niewiele mniejsza wiedzę od pracowników...to nie jest księgowosc ani doradztwo podatkowe. Proszę uuważać

Zostaw opinię o Doradztwo Finansowe MAG-TAX - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Doradztwo Finansowe MAG-TAX