Opinie o ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO). Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) w Wrocław

Bardzo kłamią na rozmowie kwalifikacyjnej i napewno nie pracuje tam ktoś kto ma szacunek do siebie

A możecie chociaż opisać co mówili teraz na waszych rozmowach, że twierdzicie, że jakaś nieprawda się podczas nich pojawiała? Mnie też jak niektórych tutaj produkcja interesowała. Moja oferta jednak nie jest zbyt szeroka, na tej rozmowie opisują konkrety odnośnie stanowiska? przykładowy dzień i tak dalej?

Były

Dobrze że zdegradowali koordynatorów jak mozna 8 godzin nicc nie robić tylko chodzi po po hali pod pierdalac i czuć się ważnym

Max
@Były

Tak zdegradowali koordynatorów, a teraz przywracają z powrotem tych (usunięte przez administratora) Niektórzy z nich to nie "grzeszą inteligencją", ludzie bez żadnego wykształcenia, wiedzy, umiejętnośći. Jedyny wymóg, to lizanie (usunięte przez administratora) y tzw. kierownikom, u których brak logicznego myślenia to podstawa...

Iwona

w zeszlym roku ktos pisal ze na okresie probnym mozna zarobic 3560 netto , czy w 2022 jest cos wiecej, jak duzo wzrasta pensja po okresie probnym ?

@Bożena

A jak nie będzie nadgodzin to co zrobisz? Często brakuje detali i produkcja STOP. Podstawa to podstawa a dodatki są exstra.

Ktoś Nowy wpis

Dzień dobry, jak rozmowa na technika ds. pomiarów i testów może wyglądać? widzę ofertę na dwie zmiany na Ostrowskiego. Opisywaliście swoje rozmowy i zastanawiam się czy na każdym stanowisku może być z tym podobnie. zależy mi na zarobkach na poziomie 8 000 zł po jakim czasie będą one możliwe?

Kandydatka

Jakiś czas temu odbyłam rozmowę o pracę w tej firmie. Ze strony HR bardzo profesjonalnie, konkretnie i szczegółowo. Dodatkowo Pani z HR świetnie przygotowana i komunikatywna. Jeżeli chodzi o drugi etap rozmowy, techniczny to sytuacja wyglądała już zupełnie inaczej i absolutnie bym się na taką pracę nie zdecydowała. Trochę czułam się nie jak na rozmowie o pracę a na przesłuchaniu. Dodatkowo kilka razy padło, że na "to stanowisko" oczekuje się trzykrotnie dłuższego doświadczenia zawodowego, niż mam ja - nie rozumiem zatem zasadności zapraszania na rozmowę takiego kandydata i nie wpisanie takiego wymogu na listę w ofercie pracy. Ponadto dla osoby przeprowadzającej rozmowę 2 lata + w jednej firmie to "skakanie" a zmiana pracy po roku stanowi już poważny problem, nawet jeżeli jest ku temu konkretny, niezwiązany z pracą powód. Pytania raczej się skupiały na mojej motywacji i czemu zmieniam pracę niż na sprawach technicznych/kompetencjach. Może na innych stanowiskach sprawa wygląda nieco inaczej, oby. Na plus to, że udzielają informacji zwrotnej (chociaż jest to wiadomość automatyczna i po ustalonym terminie).

Marcel Nowy wpis
@Kandydatka

Mogę potwierdzić tę opinię w 100%. Dodatkowo, na mojej rozmowie rekrutacyjnej pani stwierdziła, że "skakałem" w poprzedniej firmie po stawowiskach. Ów skakaniem były awanse międzydziałowe - zabrałko mi słów słysząc taki argument.

Urszula
@..

Mogę wiedzieć co masz na myśli pisząc takie rzeczy odnośnie rozmowy kwalifikacyjnej? Jakieś konkretne przykłady?

Richi
@..

Dlaczego cały czas są przyjęcia na wózek do zf krajków?ogłoszenie wisi jakoś kilka lat z rzędu

Majka
@Richi

Obserwujesz je od takiego okresu? Widzę w tym aktualnym bonus za polecenie kandydata wynoszący 3 tys, ciekawe jak przez te lata się zmieniał. Generalnie sama stawka tez wzrastała? A wiadomo co jaki okres te wózki są wymieniane?

@..

Podzielam opinie pracy jest bardzo duzo ale klamstwa sa na porządku dziennym z każdą wyplata trzeba isc i korygowaca to saboty zapomnieli zapisac a to premia zniknela i obiecanki ze w nastepnym miesacu zaplaca i sie okazuje ze nie zaplaca cogla rotacja pracownikow ewenemetem jest to ze pod przykrywka firmy zewnętrznej przyjmują do pracy ukraiskich pracownikow nieletnich jakby co to nie oni to firma zewnetrzna super klamstwa liczy sie sztuka stazy pracownicy maja wrecz nakaz pracy w soboty zeby wykonac plan nie polecam pracy tam na dluzej jak mozna tak okradac pracownikow do kazdej wyplaty zawsze czegos brakuje tutaj mialby co robic PIP

A co z tymi premiami oraz ciągła rotacją, do których nawiązał? Dodatkowa kasa faktycznie zniknęła? I co z odejściami? Jakich powodów w nich się doszukujecie?

XYZ Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Jestem zainteresowana praca na produkcji w Krajkowie.Czy ktoś może mi odpowiedzieć na pare pytań? Jakie są zarobki netto na produkcji,jakie są godziny pracy i czy jest to praca stojąca?

Monter

szybko, kilka pytań, opis warunków - 2800 brutto, trzy zmiany, praca stojąca

standardiwe

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno

To skoro weszły jakiś czas temu podwyżki, to ile wyniosą dla operatora wózka? Od ponad tygodnia maja wystawiona ofertę i myślę czy by jej nie obadać, ale dobrze byłoby wiedzieć o jakich mniej więcej kwotach będę teraz mógł rozmawiać z rekruterem.

Do teraz temat podwyżek jest przemilczany? mnie też interesuje praca, jakiś czas temu wystawili ofertę dla montera zaworów. Piszą w niej o zarobkach od 4,500 do 5,200 zł. czy jest tu ktoś kto podejmował się już kiedyś tej pracy? jakie wtedy były przedziały placowe? I czy warto przyjść?

Wabco

Zadowoleni z podwyżek?

Cześć, czy ktoś może powiedzieć coś więcej o stanowisku technik utrzymania ruchu

Sławek
@Zainteresowany

Jesteś od wszystkiego, jak nie ma pracy na wyżej wymienionym stanowisku to miotła, szmatka bądź inny dział. Spadły zamówienia dosyć sporo więc efektów pieniężnych w postaci pracujących sobót, nadgodzin a nawet nocek w niektórych działach brak. Praca monotonna a 90 % ludzi z produkcji to dziobaki z plecakami na których trzeba uważać, są porządni też ludzie ale na jednej ręce można zliczyć i raczej się nie wychylają. Co do przełożonych to nie ma co komentować, brak przygotowania przywódczego oraz organizacji pracy pracowników (nikt nic nie wie, targanie głupa). Można polecić socjal, pewny ale słaby finansowo i prywatna opieka ale to już wszędzie dają i oczywiście swoja stołówka ale jedzenia tam nie polecam (niezdrowe, niesmaczne a do tego podrożało ostatnio około 100%),wszystko zależy od smaku i gustu. Firma dobra na chwilę (przejściowa) trzy lata to góra bo czym pracownik bardziej doświadczony to bardziej wykorzystywany jest z mojej obserwacji. Ogólna nota w porównaniu z innymi firmami które zajmują się produkcją we Wrocławiu wypada bardzo blado, dojazd bardzo dobry i to chyba przyciąga ludzi najbardziej ale jeszcze z czegoś trzeba żyć.

Jak wysokie podwyżki mają być od stycznia?

Iza

Szukają do produkcji w Krajkowie, niestety nie podają stawki, ale w starym ogłoszeniu w necie znalazłam że było to kiedyś 4 tys. brutto. Nadal podobna stawka jest czy podwyższyli trochę? Ponadto oferują premię kwartalna do 13% wynagrodzenia - od czego zależy w zasadzie jej wysokość? Aha i podłączam się pod pytanie osoby niżej czy babeczki też są mile widziane u was na produkcji :D

@Iza

Skoro pytasz o stawki to dlaczego nie wyślesz CV? na rozmowie dowiesz sie ile proponują i można podać. Stawki na początek nijak mają sie do pracowników po 2-5 czy 10 latach pracy. Pracodawca z czasem wyrównuje wynagrodzenie i średnio po kilku latach nie odbiega od kolegów z działu. Praca monotonna i nie rozwojowa. Są premie są dodatki są nadgodziny. Czy będzie możliwość zarobienia dodatkowej kasy to zależy od działu i lini. Są linie gdzie praca jest na 2 zmiany i rotacja 3 zmianowa. są linie gdzie tylko 1 zmiana jest. Inne linie prawie 24/7 jadą. Cześć premii zależy od Cibie, kolejna cześć to wyniki działu/hali i kolejna cześć to zakładu. Polecam iść na rozmowę do kilku pracodawców. Czasem bardziej opłacalna jest praca za płotem za niższą stawkę niż dojazd 30min i odliczone koszty paliwa.

Obecny pracownik
@Iza

Biorą tam kogo popadnie teraz jest 4500 brutto na start ja nie narzekam na pracę

@Obecny pracownik

Siemka, od kiedy macie 4,5 tys na start? i ile było przed tym? Zastanawiam się czy po prostu teraz przypadkiem nie podwyższa ze względu na styczeń i te podwyżki ustawowe. Dostosowują się tu do rynku?

Wojtek

Tak, teraz jest 4500,czyli zarobki na poziomie troszke więcej od najniższej krajowej. Musieli podnieść, bo przedtem było 4000.Więc szału nie ma. Za podobne pieniądze znajdziesz wszędzie prace...Już lepiej posiedzieć na ochronie nic nie robiąc.Tutaj raczej nie awansujesz, bo wszystkie "pseudo stanowiska" są obsadzone tymi samymi nierobami od lat. Bardzo mała jest szansa rozwoju. Szkoda zdrowia tam marnować...

@Wojtek

Ja i tak pracuje jak na razie gdzieś indziej i na razie pracy nie zmieniam ale ciekawi mnie o jakie potencjalne stanowiska mogło teraz w zasadzie chodzić? firma może i mała ale jako kto można pracować?

Chciałbym pracować jako Monter w mieście Wrocław. Czy rzeczywiście można zarobić 4300 ? W jakich firmach?

Rozmowa na stanowisko Project Manage. Wrazenie bardzo negatywne, mialem wrazenie bycia na przesluchaniu jako podejrzany. Zdecydowanie odradzam.

nick(T)

a dostales odpowiedz zwrotną? U mnie Pan Niemiec i Pan Manago z PL zapewniali ze na pewno w ciągu 2 tygodni dostanę odpowiedz ze statusem rekrutacji. Oczywiscie nikt się nie odezwal. Projekty tez w taki sposób są prowadzone w ZF ... ?

neutralny

Miałem kilka rozmów (na szczęscie on-line, nie trzeba było przyjeżdżać, duży plus) na Project Managera w ZF. Jedna z rozmów z panem Niemcem, konkretnie i na temat, bardzo rzeczowo i tak po ludzku, fajnie się rozmawiało. Ale z drugiej strony okazało się, że szuka jednak kogoś z trochę innym doświadczeniem, więc trochę to dziwne, że zapraszają i tracą swój i mój czas na rozmowę z kims kto ma inne doświadcznie niż osoba na poszukiwane stanowisko. Inna rozmowa z panem i panią (Polacy), pan jakiś ważny w ZF. Nie zrobił dobrego wrażenia, jakiś taki zestresowany służbista, mało przyjemny w rozmowie i mało konkretny, coś oczekuje ale sam nie wie czego i nie dowiesz się, kogo właściwie szuka i czemu właściwie zaprosili na tę rozmowę (zapytałem z ciekawości pod koniec). Inna rozmowa, to były dwa etapy, najpierw z jakimiś menago niższego szczebla, w sumie konkretnie i przyjaźnie a drugi etap z kimś jeszcze ważniejszym. I tu już było ostre straszenie, że to "cięzki kawałek chleba taki PM w ZF", nie wątpię, w końcu to automotive :) W sumie mam mieszane uczucia, niby początkowy screening HR wygląda profesjonalnie i wydaje się, że wiedzą kogo szukają i kogo chcą zaprosić na rozmowę a same rozmowy, tak jak opisałem, nie wszystkie miały sens :) A oferowane stawki w sumie też nie powalają jak na Wrocław 2023. To tyle :)

@neutralny

Końcowo zaproponowali ci stanowisko, mimo tej kwestii z doświadczeniem? Ta stawka to już ściana, czy myślisz, że byliby skłonni do negocjacji? Zadawali ci jakies pytania może? Sorry, że tak dopytuje, ale w przyszłości raczej będę chciała tu również aplikować ;)

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Maja

06.09.2023 11:09

Majaikona wywiad

Od 12 lat pracuję na stanowisku montera. Swoją pracę wykonuję z pełnym zaangażowaniem, co spotkało się z niezadowoleniem wielu pracowników, bo podnosiłam standardy pracy. Niestety obecnie mam różne schorzenia, spowodowane zbyt ciężką pracą. W związku z tym chciałabym już nie pracować na ciężkiej linii. Jeden z przełożonych, na którego poparcie liczyłam, stwierdził, że jeżeli nie mam wypisanych ograniczeń od lekarza po badaniu okresowym, to nie mogę liczyć na zmianę linii. Od razu wyjaśnię, dlaczego nie mam takich ograniczeń wpisanych. W wykonywanym przeze zawodzie łatwiej jest zwolnić pracownika z ograniczeniami. Unikałam wpisania tego do akt, ponieważ chciałam dalej wykonywać swoją pracę. Wystarczyło pójść mi na rękę z powodu tylu lat rzetelnej pracy, jednak tak się nie stało. Są osoby zdrowe, o wiele młodsze i pracują na lżejszych liniach. Chcę też zauważyć, że mężczyźni mają predyspozycje do pracy na cięższych liniach, ponieważ mają więcej siły i mniej ich wówczas taka praca obciąża niż kobiety, które z natury mają mniej siły. Niestety w tej firmie nie myśli się w ten sposób i bardzo często kobiety oddelegowuje się na cięższe linie. Po rozmowie z przełożonym czułam się upokorzona, potraktowana niesprawiedliwie. Uważam, że brak szacunku dla ciężko pracujących, dojrzałych wiekiem pracowników, jest niesprawiedliwy. Nie podoba mi się również kumoterstwo w pracy. Jeśli ktoś m dobre relacje z kierownikami i koordynatorami, to wówczas może dogadać się, na jakiej linii chce pracować i w jakim zespole.

Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega?

Majaikona wywiad

Pracuję na stanowisku montera. Do moich zadań należy montowanie zaworów na linii z zachowaniem wszelkich procedur oraz dostosowanych do zasad BHP.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?

Majaikona wywiad

Ogólnie zarobki 3700 netto do 8000 netto w zależności od stażu, pracy itd. Ja zarabiam ponad 5800 zł netto.

Jak długo pracujesz w tej firmie?

12 lat.

Czy poleciłbyś/poleciłabyś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Majaikona wywiad

Nie poleciłabym pracy z powodu w moim odczuciu niesprawiedliwego potraktowania mnie po tylu latach zaangażowania i ciężkiej pracy oraz z powodu kumoterstwa w firmie. Tak jak opisałam wcześniej potrzebuję zmiany pracy na lżejszą linię z powodu wieku i schorzeń zdrowotnych, niestety moja prośba została odrzucona. W firmie jednak są osoby młodsze, czy zdrowsze ode mnie, które mogą decydować przy jakiej linii chcą pracować, dzięki dobrym relacjom z przełożonymi.

Co najbardziej lubisz, a czego nie lubisz w tej firmie? Uzasadnij odpowiedź.

Majaikona wywiad

Lubiłam organizowanie pracy sobie i innym, miałam też satysfakcję z dobrze wykonanej pracy. Po zaistniałej sytuacji nie czuję już satysfakcji i nie lubię mojej pracy.

Majaikona wywiad

Możliwości rozwoju są niewielkie, wynika to z tego, że lepsze stanowiska są już pozajmowane. Sytuacja ta ma miejsce na skutek kumoterstwa, a niekoniecznie zaangażowania osób zajmujących lepsze stanowiska. Nawet jeśli jedne osoby pracują ciężej od innych, to zdarzało się, że awans dostawała osoba, która lepiej dogadywała się z przełożonymi.

Jak wyglądają szkolenia w Twojej firmie? Czy są zaplanowane i jak często się odbywają? Jakich obszarów/ tematyki dotyczą? W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynika? W jakich obszarach chciałbyś być szkolony i dlaczego?

Majaikona wywiad

Szkolenia są tylko z zakresu BHP.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynika?

Majaikona wywiad

Dla mnie atmosfera nie jest przyjemna, ponieważ teraz wiem, że nie potrzebnie się wychylałam, robiąc sobie wrogów – większość pracowników wykonywało tylko swoje obowiązki, ja wykazywałam się postawą proaktywną, podejmowałam się dodatkowych zadań. Dla przełożonych byłam dobrym pracownikiem do czasu gdy miałam siłę by ciężko pracować. Gdy pojawiły się problemy zdrowotne, przełożeni zamiast wykazać się dobrą wolą i dać mi lżejszą pracę, potraktowali mnie niesprawiedliwie. Czuję się rozczarowana.

Jak oceniasz warunki i ustalenia z pierwszego dnia pracy względem przestrzegania tych ustaleń przez pracodawcę? Jeżeli pracodawca nie przestrzega warunków, opisz dokładnie o jakie warunki chodzi i co nie jest przestrzegane.

Majaikona wywiad

Nie jest przestrzegana ankieta okresowa, na którą odpowiadaliśmy. Były tam np. pytania, czy czujesz się zaopiekowany? Wyniki wskazywały dużo do poprawienia w tym temacie. Gdy ja potrzebowałam opieki i troski ze strony pracodawcy, to dostałam tzw. " policzek w twarz". Dałam z siebie dużo przez te wszystkie lata i tym większe rozczarowanie czuję teraz.

Majaikona wywiad

Sugerowałabym więcej doceniania osób, które są zaangażowane i ciężko pracują. Dobrą opcją byłoby też klasyfikowanie pracowników na mężczyzn i młode osoby oraz osoby starsze. Wówczas mężczyzn w pełni mocy i osoby młode można odesłać na cięższe linie. Starszych pracowników można posłać na lżejsze linie. Uważam, że wtedy byłoby to bardziej sprawiedliwe.

Aga

Wypełnialiśmy ankietę zaangażowania, w której były pytania np. Czy czujesz się zaopiekowany?, Czy Twój przełożony słucha Cię i kieruje twoim rozwojem. Śmiechu warte. Na produkcji Tak na prawdę to przełożonych nie obchodzi co myślisz i czujesz, masz robić co Ci karzą. No chyba że się ma dobre układy.

Jola
@Aga

Heh to chyba nie oceniasz zbyt pozytywnie. Rozumiem, że zgłaszałeś się do przełożonych ze swoimi przemyśleniami wcześniej już? Coś poważnego ignorują? Jakie mają podejście jak zgłasza się jakiś problem albo konflikt? Bardziej interesuje mnie to pod tym względem, bo w mojej obecnej firmie nie zwracają kompletnie na to uwagi :/

Były

Bożena

A jakie oni mają obowiązki że tak mogą sobie siedzieć i nic nie robić?

Cezary
@Bożena

No dobre pytanie..? To że przyniosą zlecenie na linie produkcyjną, albo zamówią opakowania do klienta to raczej nie są wygórowane obowiązki. Ale jak zakład się na to godzi to korzystają...

@Cezary

Czy z tym prawie nic nierobieniem to nie była delikatna przesada? Zakład miałby płacić komuś za nic? To by było zaskakujące akurat

Max
@Były

Iwona

Zenek
@Iwona

No to raczej nie w tej firmie. Może chodziło o kwotę brutto, to już bardziej realne. Ludzie po 10 latach pracy nie mają takiej stawki jak pisałaś...

Bożena
@Zenek

A z nadgodzinami też nie da się tyle wyrobić?

@Zenek

Nie jest to prawda. Co roku są podwyżki 5% , 8% w zależności jakiej wysokości związki wywalczą, po okresie próbnym podnoszą stawkę gdy się ktoś ubiega o 100 , 200 PLN, Ja po 15 latach pracy po ostatnich podwyżkach mam stawkę 6920 na stanowisku operatora. Pozdrawiam

@Aga

I to niezależne od stanowiska jest? Do teraz zastanawia mnie ta sugestia odnośnie niskich zarobków po 10 latach pracy. Do których stanowisk mogło być to odniesienie w tym kontekście? Jakie mimo wszystko są najmniej płatne tutaj?

@Marzena

Podwyżki są niezależnie od stanowiska , w tym roku były średnio od 8% do 14 % w zależności od stawki. Pracownicy o niższej stawce( najczęściej z mniejszym stażem pracy) aż 14% , i stopniowo z wyższą stawką mniejszy średni procent podwyżki. Najmniejszą stawkę mają nowozatrudnieni, więcej nie wiem. Pozdrawiam

@Marzena

Sprawa jest prosta, podwyżki są co roku od ponad 20 lat, nawet były w 2008 kiedy nikt nie dawał. Jeśli ktoś po 10 latach pracy tutaj ma mniej niż 3,5 tys to są dwie opcje: 1 urlop wychowowawczy 2 szlachta nie pracuje (uwaga będzie zaraz usprawiedliwianie ze nie chcial kapowac kierownikom i w (usunięte przez administratora) stad takie niskie wynagrodzenie co oczywiście jest bzdurą) Jak robisz swoje i robisz to dobrze co roku masz sprawiedliwą podwyżke.

@Ania

Aha. Szlachta nie pracuje...? Często się zdarza, żeby ktoś faktycznie na kogoś mówił do kierownictwa? Jaki to efekt miałoby dać i jakie tematy odnośnie pracy są najczęściej poruszane?

Luki

Dzień dobry. Czy mógłbym otrzymać informację ile jest w stanie dostać na start konstruktor CAD z 6-cio letnim doświadczeniem w innych programach niż np. Catia czy NX w ZF Group Wrocław? Dzięki za odpowiedzi :)

@Luki

Zarobki zależą od przydatności danej osoby z wskazanym zakresem umiejętności. Widełki są szerokie jak i umiejętności. Idź na rozmowę dowiesz się co dokłądnie wymagają i czy Tobie to odpowiada. Napisz swoje odczucia i pytania z odpowiedzią to sprawdzimy co jest naciągane a co nie.

Urszula

Aktywne jest ogłoszenie na operatora wózka widłowego. Zarobki 4500 zł brutto. Podane jest kilka rodzajów premii i dodatków pieniężnych, jest ktoś w stanie powiedzieć ile realnie wychodzi wynagrodzenia msc? Jak oceniacie atmosferę w pracy na tym dziale?

@Urszula

Są działy gdzie na już na starcie są wyższe stawki: na cb2, wózki widłowe, technicy, operatorzy na pozostałych działach mają conajmniej 4200 na starcie

@Urszula

Jest premia 15% za jakość, produktywność, bhp, od szefa kwartalnie, za absencję co miesiąc( odejmowane za zwolnienie lekarskie), dodatkowo100% stawki godzinowej za nadodziny w przypadku pracy w soboty i nadgodzin( praca dodatkowa 4godzin 14.- 2.00), 50% za nadgodziny 6.00- 18%)w niedzielę i święta dodatkowo 150%, oraz bonusy za pracę w soboty, niedzielę i święta100 lub 150pln. Są też bony na Boże Narodzenie 450pln i na wielkanc 200lub 300pln., dofinansowanie za multisport płacisz ok. 36pln, medicover, dofinansowanie za bufet kardamon( mi nie smakuje te jedzenie ale wielu pracowników się stołuje). Dodatkową płatność za pracę na nockach. Atmosfera zależy od Ciebie i ludzi, z którymi pracujesz. Jak dobrze trafisz to jest naprawdę ok.

@Aga

Jak tutaj obecnie praca na wózku wygląda? Oprócz tego trzeba coś dźwigać czy kobieta mogłaby pojeździć?

@Marzena

Wyślij Cv idź na rozmowę. Dowiesz sie wszystkiego i czekam na odpowiedź jak było i co odpowiedzieli na pytania. To i odpowiem co jest prawdziwe a co naciągane :)

EWA

Czy są przyjęcia na produkcję dla kobiet?

@EWA

Czy w ogłoszeniu o prace było precyzowane kogo szukają? Przyjęcia są2 razy w m-c. Rotacja jest to i przyjęcia są. Nie każdemu odpowiada małpia robota.

Lidia

Cześć, szukałam ofert i natknęłam się na taką na stanowisko księgowa z angielskim. Na jakim poziomie dokładnie trzeba język znać? Przyznam, że w piśmie jeszcze jako tako u mnie z tym, ale w mowie gorzej :/

Zostaw merytoryczną opinię o ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) - Wrocław

• Jak się pracuje w ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO)?

Zobacz opinie na temat firmy ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO)?

Kandydaci do pracy w ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO)