Opinie o Obsługa Klienta Stacja Orlen w polska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Obsługa Klienta Stacja Orlen. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Obsługa Klienta Stacja Orlen o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Obsługa Klienta Stacja Orlen w polska

klien

Dziś na stacji w Kościerzynie poprosiłam aby jeden z pracowników pomógł mi wymienić żarówkę. Pracownik spojrzał na auto i powiedział że nie umie. Poprosiłam aby sprzedał mi żarówkę może ktoś inny mi wymieni. Powiedział że nie ma pojęcia jakąppotrzebuję żarówkę. Po 20minutach na kolejnej stacj okazało się że wystarczy z bliska spojrzeć i wiadomo jaką żarówkę potrzebuję. Bardzo milemu pracownikowi zajęło to 5minut a mi pozwoliło w nocy dokończyć podróż a nie czekać w aucie do rano. W Kościerzynie jestem często i nigdy już nie skorzystam ze stacji orlen. 1 września 2017r tylko jednego pana zauważyłam, pozostali pracownicy to panie, do których nie podeszłam o pomoc.

prawdziwa
@klien

Z tego co wiem, to my jako pracownicy obsługi klienta Orlenu nie mamy obowiązku wiedzieć jaką żarówkę Pani potrzebuje, a tym bardziej ją wymieniać.. Bez przesady kurde, niech sobie Pani do mechanika jedzie, a nie liczy na darmową wymianę.

klien
@prawdziwa

Nie liczyłam na darmową wymianę tylko w godzinach wieczornych miałam problem w podróży. Podejść do auta i spojrzeć jaką żarówkę potrzebuję to chyba nie problem. Oczywiście, że nie macie obowiązku. Odpowiedź pokazuje poziom pracownika i ja nie mam obowiązku być zachwycona taką obsługą. Pozdrawiam Pana

jakub
@klien

No właśnie, podejść do auta i spojrzeć jaką żarówkę się potrzebuje to chyba nie problem?? Skoro ma się prawo jazdy, to każdy kierowca powinien wiedzieć jakie żarówki są w jego modelu auta. Czegoś tu nie rozumiem?? Tak samo wychodzi z tankowaniem... !!! Mam samochód więc umiem tankować!!! To tak jakby żołnierz dostał karabin, ale nie potrafił go zaladowac i strzelać ????

NICK,,
@klien

SORRY BLONDYNKO ALE PRACOWNIK STACJI NIE JEST TWOIM OSOBISTYM MECHANIKIEM, JAK MASZ PROBLEM TO WYMIANA ŻARÓWKI KOSZTUJE 50 ZETA PRZY POMOCY SERWISU POMOCY DROGOWEJ. ODWAL SIĘ OD STACYJNIKÓW !!!!!!!!!

Sprzedawca żarówek
@klien

Stacja paliw to nie darmowy auto serwis . Nie umiesz, nie znasz się to wykup sobie dodatkowe ubezpieczenie i po sprawie. Płać lub płacz a nie wymagaj od innych

rav
@klien

Jako pracownik wiele razy proszono mnie o wymianę żarówki, jestem życzliwy, taką mam naturę, ale zdarzały się "wypadki" przy takiej wymianie i natychmiast pojawiały się pretensje zamiast podziękowań za dobre chęci. Więc odradzam pomoc w wymianie żarówki

Jordana

Na stacji 613 w Zwoleniu, dzieją się okropne rzeczy i co najlepsze , nie ma się kto za to zabrać, kierownik pracowników wyzywa od złodzieji i pasożytów , pomimo tego ze sam jest tym złodziejem i wszystko chowa sobie do szafek za co my zapłacimy! Papier toaletowy nawet wozi w samochodzie bo myśli ze mu kradniemy, nie wspomnę o płynach które są rozcieńczane pół na pół z woda, skandal ! Worki na śmieci nie są jednorazowe oczywiście, butelki po sosach bywały wyciągane z kosza i resztki sosów były wydobywane do nowego ! Pracownicy przychodzą co chwile nowi , popracują góra miesiąc i odchodzą bo z tym psycholem się nie da wytrzymać ! Mam nadzieje ze ktoś to przeczyta i weźmie się za niego, inaczej ja się wezmę ale w inny sposób!!!!

brawo

Witam!!! Składam wielkie , wielkie podziękowania wszystkim pracownikom stacji Orlen Kostomłoty za uczciwe, życzliwe, a przede wszystkim za zaangażowanie w załatwieniu i odesłaniu mojego telefonu komórkowego, który został na terenie stacji.

Uczciwa

Stacja 456 Legnica Tomasz R wlasciciel oszust,kretacz,nie dajcie sie zbajerowac dobrymi warunkami pracy to tylko slowa a prawda jest inna.

Dyrektor Handlowy

Jeden wielki (usunięte przez administratora) Pajace

....

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Krzyś

Witam wszystkich jest nowa oferta w orlen 1000 pkt plus dopłata po sprawdzeniu cen tych produktów na internecie okazalo się ze orlen optocz 1000 pkt chce jeszcze zarobić smiechu warte

Markos

Stacja Orlen 59 stara bliska Grójec.Obsługa na nocnej zmianie zachowała się bardzo chamsko,zamówiliśmy z koleżanką dwa hot dogi duże z parówką standard dostaliśmy italiane po zwróceni uwagi Pani z plakietką marzannie zgłosiliśmy jej że dostaliśmy italiane ( prówke z ziołami ) pani marzanna olała nas i zaczęła obsługiwać drugiego klienta po zwróceni uwagi drugi raz pani nawet się nie spojrzała a słyszała.Koleżanka musiała wyrzucić hot doga bo jest uczulona na zioła więc dla tego zamówiliśmy parówkę standard a dostaliśmy italiane proszę uważać na tą panią bo ona oszukuje i daje inne hot dogi niż zamawiasz

Żywiciel
@Markos

Moim zdaniem stacja paliw powinna zajmować wyłącznie paliwem plus produktami, akcesoriami do samochodów. Ludzie czyli kochani klienci traktują stację jako restauracje i żrą jak te świnie hot-dogi I potem się dziwią że dzieci tyją bo mamusi się obiadku nie chce ugotować. To tak dla przykładu. Mamy nowoczesne (leniwe) społeczeństwo co zamiast zjeść w domu to jadą na Orlen bo by nie żyli jakby nie wmucili hot-dosia:) Co drugi to z tłust (usunięte przez administratora) I wielki Pan przecież;) Normalnie jak w Ameryce. Żryjta więcej niech Wam (usunięte przez administratora) pęknie, śmierdzące lenie:) Jaki bidulek Italiane dostał. Uczulenie się ma na zioła a pewnie na fast-foody nie:)

Nicki

Praca na stacji paliw Orlen to jedna wielka lipa. Co miesiąc są szkolenia i twórcy tych szkoleń pewnie nigdy nie mieli styczności z klientami na stacji jak i ze samą stacją paliw. Wszystkich pracowników i to nie tylko pracowników obsługi na stacji ale także innych którzy pracują dla Orlenu straszy się w najlepszym wypadku karami finansowymi i to niemałymi, tylko to są kwoty w granicy połowy wypłaty a te wypłaty są zazwyczaj najniższej krajowej. Ostatnio tam gdzie robie za pierdołe osoby dostały po 500 zł.

Zniszczony przez Orlen
@Nicki

To prawda... karają za coś czego nie zrobiliśmy.. na godzinach kroją 15,50brutto to dla pani szefowej jest 7.80 netto ..zalosne ..nie polecam pracy na ślężnej we wrocławiu

klara

Witam niech zmienią na orlenie obsługę w Nysie ul Głuchołaska , masakra co za obsługa Pan który jest na kasie jest okropny, zawsze ma focha cos mu nie pasuje a jak się zwróci uwagę że źle wystawia np. fakturę to mam odpowiedź WIEM nie musi mi Pani/ Pan zwracać uwagi. Jeżeli nie chce tam pracować to po co codziennie przychodzi może ktoś inny by się odnalazł na tym stanowisku.

Vaderr

W pośredniaku przedatawili mi dzisiaj ofertę pracy jako doradca klienta na orlenie ,wie ktoś na czym ta praca polega ? Kwota którą oferują to 3200 brutto z tym że odstraszają zmiany po 12h...

to jest prawsa

serio? północ mazowsza - najwyższa wypłata - 1800, najniższa 1500. i to w tym roku. nie polecam, obóz pracy!!!

gucio

A w okolicach Częstochowy wyplata 1600 do 1800 max. ...

Joanna

Czy ktoś coś wie na temat pracy w Orlen w Żorach?

Pracownik Obsługi Klienta

U mnie w Zgierzu(Kurak) minimalna pensja około 2000 zł netto a większość wyciąga dużo więcej niż 2000 zł do ręki. Praca fajna bo dużo dni wolnych ,grafik jak mam ustalony to weekend zaczynam w czwartek a kończę w poniedziałek , szczególnie po wypłacie można zaszaleć.....(-: .Prowadzący stację PRAWDZIWY SZEF,motywuje nas do pracy ,jest sprawiedliwy a przy tym potrafi pomóc pracownikom w każdej sytuacji.Z pośród firm w których pracowałem ten pracodawca jest naprawdę osobą która powinna zarządzać ludźmi i to wcale nie oznacza że pozwala na wszystko bo jest naprawdę wymagającym szefem ale świetnie się z nim pracuje i potrafi dać z siebie wszystko. Do tego pomaga się rozwijać ,pomaga chętnym osobom w rozwoju osobistym i w dalszych awansach. Polecam choć na obecną chwilę nie ma wolnych etatów (:

Zniszczony przez Orlen
@Pracownik Obsługi Klienta

hahaah szefunio sam odwalil sobie komentarz hahaha

Cappy

Witam. Chciałem się podzielić z Wami moim doświadczeniem na stacji. Od 1 stycznia zarobki na stacji poszły w górę bo 2tys na rękę się weźmie, lecz teraz w regione małopolskim stawiane jest tylko i wyłącznie na sprzedaż, pracownik zarabia podstawę + premia za uzyskana marże... co prawda jeśli się postarasz weźmiesz te 2.2 tys lub wiecej ale to trzeba się postarać i to bardzo wciskać ludzią masę płynów bo z tego jest najwięcej marzy. Ja prace sobie chwale na stacji bo mam kierownika który jest w porządku w stosunku do pracowników. A jak zarobki wyglądają na waszych stacjach i jaki region ?

Jacek

Z czystym sumieniem polecamy małą stacje w centrum Koszalina, tuz obok ronda przy parku. Przesympatyczna pracownica, rzetelna, miła i uśmiechnięta. Stacja mała, ale przytulna!

M-EK

Witajcie. Ogółem Orlen jest dobrą stacją paliw. Niestety jest jeden punkt w Rzęczkowie gdzie niestety za kasą stoją cztery dziewuchy nie potrafiące obsłużyć klienta i tylko wołają co chwila kierownika który jedynie co potrafi zrobić to głupią minę. NIEPOLECAM!

Rys

Ludzie sie glupi moim zdaniem bo kto madry verve tankuje po to podjazdowych zatrudniaja zeby proponowali lepsze paliwo bo z tego maja premie jak i prowadzacy stacje. Na zadnyh innych tego nie ma a na orlenach kazdych oprocz franczyzy bo tam im nie zalezy bo sa prywatni

Leszek Maciejewski

Oceniam pracownika stacji benzynowej Orlen (przy rondzie drogi krajowej nr 15 -Bielice) Jana Zmarlaka na ocenę celujący. Tak profesjonalnej i grzecznej obsługi nie doświadczyłem na żadnej stacji paliw w Polsce.

Tomber

13 zł brutto to minimum, które reguluje ustawa. Stawka netto jest zależna np. od tego czy Twoje zlecenie obejmuje chorobowe (lub nie) lub czy np. nie jesteś uczniem/osobą zatrudnioną w innym zakładzie pracy na podstawie umowy o pracę.

grzegorz

Dostałem umowę na zlecenie przez 3 miesiące jakie są zarobki na takiej umowie? Oczywiście mówiono mi ile ale nie jestem pewny tej kwoty a nie chcę się pytać o to. Ktoś się orientuję?

Zostaw merytoryczną opinię o Obsługa Klienta Stacja Orlen - polska

• Jak się pracuje w Obsługa Klienta Stacja Orlen?

Zobacz opinie na temat firmy Obsługa Klienta Stacja Orlen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 94.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Obsługa Klienta Stacja Orlen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 82, z czego 8 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Obsługa Klienta Stacja Orlen?

Kandydaci do pracy w Obsługa Klienta Stacja Orlen napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Obsługa Klienta Stacja Orlen