Opinie o Ski-Raft S.C. Mariusz Dubiel Jacek Herberger w Polska

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Ski-Raft S.C. Mariusz Dubiel Jacek Herberger. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ski-Raft S.C. Mariusz Dubiel Jacek Herberger o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ski-Raft S.C. Mariusz Dubiel Jacek Herberger w Polska

Jarek Nowy wpis

Pontony były w doskonałym stanie. Trasa piękna, malownicza. Cały spływ był super niezapomnianym doświadczeniem. Na pewno jeszcze wrócimy!

Marika Nowy wpis

Świetna organizacja, cudowana trasa na spływ pontonem, no i oczywiście - wyśmienity grill. Polecam! O pracy/zarobkach nic tutaj nie wiem, ale widziałam, że cały zespół bardzo dobrze się do siebie odnosi. Pomagają sobie. Widać, że lubią się i lubią ze sobą pracować/współpracować. Atmosfera wsród zespołu jest bardzo przjemna, co zresztą przenosi się na klientów.

Alina Nowy wpis

Drugi rok jak mieliśmy przyjemność skorzystać z organizacji wyjazdu integracyjnego przez Ski- Raft. Wspaniali ludzie , dbają i starają się o każdy szczegół. Z czystego serca mogę polecić. Pełna profeska menadżera Pana Krzysztof oraz Pan Jacek przewodnik dosłownie jak by mogli nieba uchylą. Spływ jak i zwiedzanie zamku czyli obie miejscówki obsługiwane przez tą firmę są godne polecenia. Bardzo dziękujemy i skorzystamy jeszcze z kolejnych ofert w przyszłości.

Agnieszka Nowy wpis

Jestem w Zespole SKI-Raft od niedawna. JACK MA, założyciel Alibaba Group rzekł: "Dzisiaj zarabianie pieniędzy jest bardzo proste. Ale zarabianie pieniędzy, będąc odpowiedzialnym wobec społeczeństwa i próbując ulepszyć świat, jest bardzo trudne" ...a Panu Mariuszowi i Panu Jackowi to się udaje. Takich LIDERÓW życzę każdemu.

Firma Ski-Raft S.C. Mariusz Dubiel Jacek Herberger poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Basia

Świetna ekipa i świetny spływ. Wszystko zorganizowane na tip top!

Magellan

Ja mogę się wypowiadać jedynie w superlatywach. Wszystko było zawsze zapięte na ostatni guzik, a na pierwszym miejscu stawiane nie tylko dobro klienta, ale tez dobro pracownika. Szefostwo dbało o to żebyśmy w ekipie czuli się dobrze. Wiadomo, że zarobki zawsze mogłyby być większe, ale mimo to absolutnie NIE miałem na co narzekać. Wysłuchiwano naszych uwag, dbano o komfort psychiczny i fizyczny. Nie żałuję czasu spędzonego w SkiRaft. No i naprawdę sporo się nauczyłem!

Spływ super zorganizowany. Świetna zabawa dla małych i dużych!

Halina

Obsługa była niesamowita od początku do końca. Sprzęt był w doskonałym stanie. Na pewno wrócimy tutaj ponownie.

Darek

Cały proces, począwszy od rezerwacji, przez przygotowanie, aż po sam spływ, był bardzo profesjonalny i dobrze zorganizowany. Wszystko zostało nam dokładnie wytłumaczone, więc czuliśmy się pewnie i bezpiecznie na wodzie, nawet jeśli nie mieliśmy wcześniejszego doświadczenia w spływach pontonowych. Trasa spływu była niesamowita! Sprzęt, który dostaliśmy od firmy, był w doskonałym stanie, co również przyczyniło się do naszego komfortu i bezpieczeństwa podczas spływu.

Ula

Wypożyczalnia nart w Zieleńcu MEGA! Sprzęt super - zadbany, w doskonałym stanie. Ekipa bardzo pomocna i cierpliwa. Ze spokojem doradzają i pomagają dobrać najlepszy sprzęt.

Basia

Super wypad na weekend! Wszystko świetnie zorganizowane

Martyna

Świetna ekipa i dobrej jakości sprzęt. Byliśmy na spotkaniu integracyjnym połączonym ze spływem pontonowym. Bawiliśmy się wspaniale. Wszystko było super zorganizowane i w pełni bezpieczne, nawet dla takiej osoby jak ja, która nie potrafi pływać.

Agnieszka

Wypożyczalnia oferuje nowoczesny i dobrze utrzymany sprzęt, a obsługa jest przyjazna i kompetentna.

Wojciech Kaźmierczak

Gorąco polecam wypożyczalnię sprzętu narciarskiego w Zieleńcu. Korzystam z niej - prowadząc obozy ok. 7-8 lat. Obsługa jest miła, sprawna, nie formalizuje procedur wypożyczania, wymienia sprzęt na właściwszy w czasie wypożyczenia, ...wierzy klientowi (i oby zawsze sprostać temu zaufaniu naszą solidnością pożyczających...), a to, że są w idealnym miejscu przy parkingu, to szczegół. ...ale jaki wygodny! Pozdrawiam całą Drużynę Pana Mariusza. Wojciech Kaźmierczak "Akademia Zdrowia"

Mariusz

Czytałem o Waszej firmie na stronie centrum ratownictwa i szczerze mówiąc bardzo zainteresowała mnie praca w Waszym zespole. Akurat jestem wyszkolony ze spływów ale zastanawia mnie czy poza sezonem firma wstrzymuje działalność ?

Czy w firmie jest możliwość pracy na pół etatu?

Mila

Obsługa superowa. Pracownicy też nieźli, a zwłaszcza jeden. Od kilku miesięcy się w nim bujam♥

prcowalem w ski rafcie i musze powiedziec ze na szacunek zasługuje tylko pan mariusz barddzo pozytywny człowiek natomiast pan jacek na niczym sie nie zna obraża pracowników wyzywając ich i poniżając chyba za dużo pieniedzy ma i mu bije osobiscie odradzam prace z tym panem

DamaPik

Ze ski raftem byłem z pracy na wyjeździe integracyjnym . świetnie zorganizowali impreze dla nas , potrzebowaliśmy wszyscy wyciszenia i musze powiedzieć ,że ski raft bardzo dobrze dobrał scenariusz imprezy

GeorgeBoy

Byłem na spływie pontonowym z rodziną ze ski raftem w Bardzie Śląskim i bardzo miło wspominam ta wyprawe , organizator godny polecenia , zapewnia bezpieczeństwo na najwyższym poziomie , takze jak ktoś sie boi tego typu wypraw to nie ma czego . Poza tym Sudety przepiękne góry ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Ski-Raft S.C. Mariusz Dubiel Jacek Herberger - Polska

• Jak się pracuje w Ski-Raft S.C. Mariusz Dubiel Jacek Herberger?

Zobacz opinie na temat firmy Ski-Raft S.C. Mariusz Dubiel Jacek Herberger tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ski-Raft S.C. Mariusz Dubiel Jacek Herberger?

Ski-Raft S.C. Mariusz Dubiel Jacek Herberger