Opinie o Obsługa Klienta Stacja Orlen w polska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Obsługa Klienta Stacja Orlen. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Obsługa Klienta Stacja Orlen o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Obsługa Klienta Stacja Orlen w polska

Damian

@Pracownik6515 może musisz po prostu wyjaśnić sytuację swojemu przełożonemu? Czy nie widać na kamerze, że osoba ta się wykłóca nie z Twojej winy? Daj znać, jeżeli wyjaśni się ta sytuacja. Przy okazji chce wszystkich upomnieć, że na wątku firmy obsługa klienta stacja orlen jak i na całym forum obowiązuje regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin według którego nie można nikogo obrażać. Takie wpisy mogą zostać usunięte przez admina.

Jak czytam te opinie to az smiac mi się chce. Ludzie ktorzy nie macie predyspozycji do pracy z klientem, po co pchacie sie na orlen a pozniej stekacie. To samo napisalibyscie o biedronce, lidlu, czy innym sklepie , bo po prostu sie nie nadajecie do tej pracy. Szukajcie pracy gdzies na magazynie, w piwnicy, tam bedziecie mieli spokoj, ale pewnie tez bedzie wam zle. A jak dajecie sie okradac psp i zarabiacie 1700 za 15-16 zmian, to jestescie frajerami i nie znacie podstaw prawa pracy czy prawa cywilnego. Jestem pracownikiem kasy i ostatnio jak przychodza nowe osoby do pracy, to nie da sie z nimi wytrzymac. Im mlodsi tym gorsi. Dwie lewe rece, a wymagania jakie. Wiec powiem tylko jedno, bedac leniem smierdzacym nikt w zyciu jeszcze niczego nie osiagnal i gdzie nie bedzie pracowal to zawsze mu bedzie zle. Zygac sie chce od tego.

DoPracownika

Gościu !!! Weź nie pitol bzdur. Skoro taki z Ciebie pracuś i perfekcjonista, to co robisz na kasie ? Dawno powinieneś być kierownikiem i zarabiać 10.000 zł/mies. ale zapewne umiesz tylko wytykać komuś błędy, nie widząc swoich, bo tak jest najprościej.

Sprzedawca.

Sprzedawcą trzeba się urodzić , nie ważne czy pracujemy w małym sklepie czy markecie czy na stacji paliw. Większość stanowią osoby z przypadku nie nadające się do tej pracy . ( Polecam obejrzeć film Szczęśliwego Nowego Jorku gdzie Linda tłumaczy o uśmiechu i twarzy.) Mistrzostwo stanowią panie w Dino w miejscowości P......... .Twarze jak u konia zdradzające że za słowem proszę kryje się czego k....a znowu chcesz? Stojąc za kasą jesteśmy obserwowani przez różnych ludzi , może to być przyszły pracodawca lub teściowa. Pracujmy nad twarzą.

P
@Sprzedawca.

Jak najbardziej się zgadzam ale mam do dodania jedno. Polacy są chamami.Porostu to co się dzieje z ludźmi to jakas porazka. Traf na 10 takich którzy będą rzucać ci pieniędzmi jak psu, będą sie na tobie wyżywać za swoje niepowodzenia i gnoic przy innych za swoj zły humor. Stój potem szczęśliwy cały dzień i uśmiechaj się szczerze. Ja lubię swoją pracę i jestem bardzo spokojna. Ale czasem to jak zachowują się ludzie przechodzi moje pojęcie. Polak Polakowi wilkiem. Spotkaj obcokrajowcy który przyjdzie naburmuszony, rzuci ci zgniecionymi pieniędzmi, albo nie raczy nawet powiedzieć lub odpowiedzieć dzień dobry jeden na sto.

fly
@P

niestety zawistnego buractwa w Polsce nie brakuje

Wiola2704
@Sprzedawca.

Może masz rację ☺ ale tylko częściowo, bo to też ludzie mają swoje problemy i gorsze dni... i jedna i druga strona powinna siebie zrozumieć... bo wszystko się zmienią jak to my stajemy się kasjerem i już nie stoimy po drugiej stronie " lady". TO ZMIENIA PUNKT WIDZENIA.

sp100

Czytam te wszystkie opinie i nie wiem czy śmiać się czy płakać. Stacja stacji nie równa. Na orlenie pracuje 2 lata . Zespół świetny jak i szef. Co do urlopów i l4 : l4 jeszcze nigdy nie brałam. Za to urlop zawsze cały wykorzystuje i nigdy nie miałam problemu żeby to dostać

Dyrektor Handlowy

Jeden wielki (usunięte przez administratora) Pajace

....

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Damian

Bardzo dużo opinii pojawia się z ramienia klienta Stacji Orlen. Są one ważne, ale będą wartościowe, gdy nie będą łamały regulaminu forum: https://www.gowork.pl/regulamin Czy pracownicy stacji mieliby ochotę odnieść się do komentarzy klientów oraz opowiedzieć o swojej pracy?

Filip

W takiej firmie już nie próbujcie narzekać!!!

hm
@Filip

Takiej,czyli jakiej?

furia

Proszę się pofatygować jako klient do stacji Orlen 005. Polecam cichym popołudniem (mały ruch). Stanowiska obsługi klienta puste. Kierownik i Pani Ania (2,5 roku pracownik) wolą wspólnie ksuktać nad parówkami. Na moje grzeczne zachowanie... znudzone przewracanie oczyma i chamski ton!!! Kierownikowi, który zwykle jest ok, dziś nie przystoi ten tytuł. Bezczelne, znudzone rutyną (usunięte przez administratora) Polskie dziadostwo, które o costumer service nie ma bladego pojęcia. Tych dwoje wywróciło dziś do góry nogami moją dotychczasową opinię o Orlenie. Czyste toalety to w standardach światowych mało!

basia
@furia

a dziwisz vsię za pare groszy bo szanowni ajenci zabieraja premie dla siebie będziesz się starał,z Orlenu każdy spiernicza jak tylko znajdą lepszą oferte,nie podoba ci się to przyjdz charatac za najniższą krajową,masz mozliwośc dorobienia dodatkowych dniówek

Ręką sprawiedliwości
@furia

basia kogo to w dzisiejszych czasach interesuje?! Masz skończoną podstawówkę że sądzisz że jak za małą kasę to możesz kupę zrobić na klatę-klienta?! Żenująca z ciebie miernota! Byłem sprzedawcą..najlepszym! I na baczność stałem za tak niską wypłatę że szkoda gadać. Ale szacunek do siebie miałem. To że pracodawcy są zwykłymi wykorzystywaczami to standard! Ale jak ci się coś nie podoba to szukaj gdzie indziej. A w szczególności teraz gdy jest dużo pracy. Ja,jestem klientem i tak jak gruba ( podobna pewno do ciebie ) się wysławiała i mnie obsługiwała to jakaś tragedia! Ja sobie nie pozwoliłem zadzwoniłem na policję zrobili protokół..zapisali dane kierownika i tej grubej! Potem pojechałem do wyżej postawionych w orlen-celowo z małej piszę bo z dobrej stacji zrobiło się (usunięte przez administratora) dzieki takim właśnie pseudo-babom jak ty i tobie-podobne!

Ktoś
@Ręką sprawiedliwości

Podbudowałeś się tym "najlepszym sprzedawcą"? :')

Klient

Stacja nr4321 chamska obsługa znudzona pracą wysiadują na parapecie i te ich komentarze chi chi ha ha zwłaszcza pani Anna G.

Sandra&mąż

(usunięte przez administratora) drożyzna - paliwa droższe niż na shell czy bp w warszawie,jakość paliwa w moim subiektywnym odczuciu wyraźnie gorsza niż u konkurencji- auto więcej pali i zamula, mało tego kolejki takie że od wjazdu na plac do zapłacenia często trzeba odstać 20-30 min!!!na półkach w towarach wiecznie czegoś nie ma, nieaktualne ceny, tv rozkręcona na pełną głośność,kasjerzy w tych samych rękawiczkach co przyjmują pieniądze potem podają jedzenie !!! standard CPNu jak za komuny. odradzam tą stacje

sandra&mąż
@Sandra&mąż

stacja w Tarczynie przy s7

Fred
@Sandra&mąż

Co do jakości paliwa , naprawdę mało wiecie na temat zaopatrywania stacji w paliwo.

Łukasz

Stacja Orlen Brama Portowa Szczecin. Starszy Pan około 60 (choć mogę się myli, na tyle wyglądał) palił papierosa wraz z koleżanka z pracy 3 metry od dystrybutora, a pouczał mnie że nie można pompować kół z odpalonym silnikiem (stacja do pompowania znajdowała się 2,5 metra od dystrybutora) mimo tego że poinformowałem go o tym ze dopiero co wróciłem do polski i mam słaby akumulator. Straszna hipokryzja ludzi bez wykształcenia...

.....xxxx

Nie miła obsługa !!! Pan wulgarne odbywający się .. obrażający ukraincow bez podstawnie im zbliżając

@.....xxxx

Szanowny Panie Prezesie PKN Orlen może już czas przyjrzeć się pracy KR i MS ?

dzieńdobry
@.....xxxx

ubliżają ukraincom, to akurat plus :P

Ana
@anonymous

Dokładnie! Zwłaszcza pracy KR!!!

NIKT123;

A Nasza Stacja doswiadczyla ze Orlen nas slucha,wnieslismy sprzeciw wobec nowego prowadzacego,no i go nie ma????Podniescie place,zwroccie premie i bedziemy walczyc o Stacje i zespol jak walczymy????

Ana
@NIKT123;

Czy to stacja pod Warszawą? Słyszałam o tej akcji! Brawo!!!!

Ola

Jest ciężko to wszystko zależy na jakiej stacji się pracuje.

Admin

Praca na orlenie to jedna wielka porażka. Na pracowników i pracodawcę przeznaczona jest dana pula pieniędzy która musi podzielić między sobą a pracownikami . Wiadomo im mniej da pracownikom to więcej dla Szefa. Ale mój były pracodawca był (usunięte przez administratora) i dla niego więcej znaczyło dowodzenie na kolegów z pracy niż przyjdzie na darmowe nadgodziny. W dodatku czasem wypłaty nawet nie wynosiły 2000 tys a każdy biegał i mówił 'ja potrzebuje stałej pracy' i biegł z nowa sensacją do Szefa . A mówiąc już o tym ze próbowano oszukać mnie na urlopie no ale ekipa stwierdziła że gdyby Szef dobrze mi go na świadectwie wypisał to nie można wtedy wypłacić pieniędzy. No ale głupi Szef potrzebuje głupich pracowników.

Mona
@Admin

Większość tych PS nie dzieli kasy przeznaczonej na pracownikow prawidłowo. Zabiera sobie!!! A normalna kontrola wewnętrzna w Orlenie podziału prowizji tego nie wykarze, bo jest ochrona danych osobowych pracownikow i ich nazwiska musza byc zasłoniete, a to znaczy, ze Ps moze tam pisać co chce. Fikcja fikcja i jeszcze raz fikcja. Orlen sobie nie radzi z tym problemem

Fred

Po pierwsze jeśli ktoś pracował w Orlenie lub pracuje łapka w górę . Po drugie przy wypłatach oferowanych przez prowadzących na pewno będzie coraz lepsza obsługa . Pozdrawiam panią prowadzącą Kobylin i Krobie.

Ula

Opinia dotyczaca sklepu nr 776 w grabowie. W godzinach popoludniowych nia 01.02.2018. Doswiadczylam z koleżanką nieprzyjemnej sytuacji. Po dokonaniu zakupów wychodzac ze sklepu beszczelnie sie z nas nasmiewala ze swoimi zmienniczkami beszczelnie wychodzac za nami od strony zaplecza Nigdy jeszcze nie doswiadczylam takiego upokorzenia.

Nonim

Czy ktoś wie ile wynosi tzw. nagroda za zatrzymanie karty flota? Pozdrawiam

Kodiaq
@Nonim

Kiedyś było 150zł brutto, do ręki 123zł.

Pok
@Kodiaq

Krus

Pok
@Kodiaq

Jeszcze skladki Zus odlicz, nie tylko podatek

Kodiaq
@Pok

Jest to osobny przelew za który odprowadzasz tylko dochodowy. Chyba, że pracownik chce mieć to wciągnięte w pasek to wtedy także płacisz ZUS. Ale w takiej sytuacji pracownik dostaje mniej do ręki.

opocznianka

mam pytanie starałam sie o prace na orlenie ale nie dostałam jej bo pracowałam dla konkurencyjnej stacji! czy słyszeliscie cos o takich przepisach ze niby nie zatrudnia sie osób które pracowały na innej stacji paliw

@opocznianka

Tak. Jezeli na innej stacji nie dalas sobie rady, to tym bardziej na Orlenie sobie nie dasz

opocznianka
@Marek

ale ja sobie dawałam rade tylko zmieniłam miejsce zamieszkania i tak nie było stacji na której pracowałam

POK
@opocznianka

Coś chyba nie tak... Z naszej stacji Orlen ludzie odchodzili na Bp i nie było problemu... Chyba, że w drugą stronę to nie działa. Wiadomo, że Orlen traktuje najgorzej :)

@opocznianka

Nie polecam. Większość opinii o tej pracy jest niestety zgodna z prawdą. Dramat polega również na tym że decydenci są mega nie zorganizowani a wymagania przerastają czasem moc supermena. Do tego co już tutaj przytoczono, aby się nie powtarzać dodam jeszcze tylko: 1. zmiana planogramów, ostatnio w ciągu miesiąca 4 razy na jeden asortyment, w tym zmiana lokalizacji półek, coś się delistuje? spoko, dowiesz się jak już zrobisz mega zamówienie bo weekend majowy przed nami, 2. czystość, czystość i jeszcze raz czystość, i standardy ... eh żeby tak człowiek mógł się sklonować wystawiając jednocześnie sprzedaną zapiekankę w lodówce, ogarnął by błoto które któryś z robotników wniósł na butach, z uroczym uśmiechem w tym samym momencie sprzątając rozsypany cukier przy kawiarce przesuwał by towar na półkach i wycierał blaty stolików, a kolejka przy kasie magicznie by malała ... a tak swoją drogą, dziwni są klienci stacji, czasami wydaje się że biorą udział w zawodach kto największego syfu narobi w możliwie najkrótszym czasie. Prawdą jest niestety to że jesteśmy w pełni dyspozycyjni (nie mamy rodzin i planów), nie jemy, nie siadamy i powinniśmy pracować w pampersach, bo przecież jak wyjdziesz do toalety to wracając napotkasz kilka wkurzonych spojrzeń i przynajmniej jeden komentarz od klientów. Zmiany powinny zacząć się wysoko.

Zaciekawiona.. :)

Dzien dobry wszystkim. :) Mam kilka pytan, odnosnie pracy na Orlenie. Jaki jest czas pracy? Tydzien po 12h/ drugi tydzien wolny? Czy jest az tak strasznie jak wszyscy pisza? Dziekuje za odpowiedz :D

@Zaciekawiona.. :)

Witaj przepisy prawa pracy mówią wyraźnie ile godzin w danym miejscu pracownik musi przepracować na stacjach system pracy jest różny dniowka/nocka(12h) dwa dni wolnego, tydzień dniówek (12h) tydzień wolnego itp orlen nie przewiduje nadgodzin więc jeżeli przepracujesz więcej godzin niż reguluje to kodeks pracy to niestety nie otrzymasz dodatku do wypłaty i rekompensaty w postaci dnia wolnego jeśli masz inny wybór niż praca na stacji to dobrze się zastanów bo w tej korporacji gdy już podpiszesz umowę o pracę automatycznie stajesz się niewolnikiem Orlenu najniższa krajowa +premia ( jeśli wykonasz plany sprzedażowe które są wygórowane abyś nakrecala sprzedaż ale nigdy nie osiągnęła celu) klient zawsze ma rację ty niestety nigdy, klientowi można wszystko obrażać, poniewierac, ty musisz robić dobrą minę do złej gry mobbing ze strony MS i KR , sprzątanie toalet, dopłaty do braków w towarach które wyniósł ze sklepu nie uczciwy klient itp. Osobiście nie polecam pracy na stacjach Orlenu niewolnicza praca, ogromny stres , wyścig szczurów

Lena

Cześć, czy prowadzący może zabrać premię za nie zrobienie szkolenia w terminie? Do końca miesiąca jeszcze 6 dni. Ma takie prawo?

@Lena

To zależy jaki masz regulamin pracy wewnątrz zakładowy jeśli jest tam jakiś punkt dotyczący szkoleń i sankcji karnych za nie zaliczenia w terminie to tak

@Lena

Pewnie ze moze, nie wykonalas polecenia przelozonego to nie musi dac ci premii. Proste i logiczne

Zostaw merytoryczną opinię o Obsługa Klienta Stacja Orlen - polska

• Jak się pracuje w Obsługa Klienta Stacja Orlen?

Zobacz opinie na temat firmy Obsługa Klienta Stacja Orlen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Obsługa Klienta Stacja Orlen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 82, z czego 8 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Obsługa Klienta Stacja Orlen?

Kandydaci do pracy w Obsługa Klienta Stacja Orlen napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Obsługa Klienta Stacja Orlen