Opinie o Weidemark w Polska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Weidemark. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Weidemark o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Weidemark w Polska

Zaczynając od hoteli które są w opłakanym stanie wszystko musisz mieć swoje za 250 Euro o Wi-Fi zapomnij garnki,pościele musisz mieć swoje dojazdy busem 80euro miesięcznie gdzie przed pracą siedzisz na firmie 1.30h przed rozpoczęciem a po pracy czekasz 30 min czyli razem dziennie tracisz około 12 do 13h razem z praca kierowcy też nie za mili zmiany są 2 od 12.30 do 22.30 i 02.30 do 12.30 Na rozbiorze Żeberka ogień to mało powiedziane braki pracowników dają w kość pracującym ogólny haos i nerwy. Moja opinia jest na minus chociaż nie każde stanowisko jest tam źle ale jakieś 80 procent to kibel. Zarobki niema co się (usunięte przez administratora) można znaleźć lżejsza pracę za te same pieniądze i nie tracić tyle czasu. Ale każdy ma swoja opinie dla mnie szkoda czasu na tą firmę.

WALECZNA

SLYSZAŁEM ZE WYDAŁ SIĘ ROMANS ZAKŁADOY WIEDZIAŁM ZE KIEDYŚ TAK BĘDZIE PODOBNO DO PRACY NIE PRZYŚLI RAZEM PO PRZYJEZDZIE Z POLSKI NIE NA PRUZNO PIOTR USUNOŁ KAZIKA Z DOMU TO PROSTE BY AREK NIE MUSIAŁ CHODZIC DO IWONKI ..I TAK DŁUGO IM SIE UDAWAŁO TYLKO TERAZ CIEKAWE JAK SIE DOWIE PRZYSZŁA ZONA CO POWIE O TYM ROMANSIE DZIWIĄ SIE TYLKO ZE TAKI CHŁOPAK ZADAJE SIE Z TAKĄ STARĄ HI HI

TRUDNE SPRAWY

Trochę czasu już minęło... Ciekawe który to majster i jak zakończyło się to pocieszanie...

WALECZNA

Ona
@WALECZNA

Niech każdy zimnie się sobą Chcą sypać razem niech skupiają co komu do tego jak zawsze w tej pracy .

Obecna
@WALECZNA

Witam co chodzi o Arka i Iwonę to każdy wie o nich teraz podobno mieszkają i skupiają razem u famili Ni ale może nie każdy wie bo przyszłą żoną arka nie wie I mąż Iwony pewnie też nie Ale to kwestia czasu jak zawsze wyda się.. Nie popieram takiego życia znam Iwonę jeszcze z lathen to wiem na co ja stać.. ????????????

@WALECZNA

Romanse mnie nie dziwia. Ostatnio widziałem jak majster pociesza płaczącą pracownice. Ciekawe co ich łączy po pracy...

TRUDNE SPRAWY Nowy wpis

Były pracownik Nowy wpis

Jeśli chodzi o samą prace to kwestia przyzwyczajenia i przetrwania, brak premii świątecznej, misz masz w biurze jeśli zajdzie problem, dobra atmosfera w pracy w zależności z kim utrzymujesz kontakt.

Pracownik Nowy wpis

Na jakie benefity można liczyć w Weidemark?

Rzeźnik

Rozmowa łatwa i profesjonalna

Obserwator 2

Praca nie jest zła , kwestia przyzwyczajenia , stawka jednak pozostawia wiele do życzenia , co do Vacuum - dobrze trafić na zmianę Tomka i Daniela , klęską jest zmiana Marka i Czarodzieja , każdy robi by tylko on miał dobrze , wiele kwasu na tej zmianie i ku*****a , Czarodziej bonzo wozi się z gówniarą Klaudią , która nosi wyżej głowę niż sra , wszyscy z nich bekę mają , tatuś i córeczka haha . W biurze nie można nic załatwić , wszystko trzeba załatwiać na swoją rękę szukając osób , które znają j.niemiecki i ogarniają sprawy urzędowe .

Bandyta
@Obserwator 2

Pracuje w tej firmie od trzech tygodni. Jeżeli miałbym się wypowiedzieć na temat czarodzieja,to nie mam nic do zarzucenia. Jeżeli chodzi o marka,to wręcz odwrotnie. Osoba ta bardzo niewłaściwie postępuje w kontakcie z innymi pracownikami m.in. odzywa się w sposób wulgarny. Traktuje ludzi bez należytego szacunku. Osoba ta zajmuje stanowisko.... Ciężko powiedzieć. Może prowadzącego zmianę.(wyznacza prace,obsługuje wózek widłowy,zajmuje się dokumentacja,pilnuje pracowników). Myśli,że ma wyższe stanowisko od zwykłych robotników i może nas tak traktować. Otóż nie kodeks pracy wyraźnie mówi o postępowaniu,jak i należytym szacunku dla każdego pracownika. Dla każdego człowieka. Jeżeli jest nas więcej. Proszę się łączyć. Chętnie sporzadze grupowe pisma do odpowiednich instytucji. Taki człowiek nie powinien zajmować takiego stanowiska pracy. Możemy sprawić,że zostanie zdegradowany. Zapraszam

Danka

Jak z językami w firmie ? Czasami pracodawcy robią kursy w pracy

filemon

@Ondzio443 Niestety nawet dobra firma nie zadowoli wszystkich. Poza tym nie każdy stara się pracować tak jak tego oczekuje firma.

Ondzio443

Zaczęło się na podpisaniu umowy w Szczecinie, a skończyło na zapierdzielaniu po 12godzin dziennie 600km od granicy. Brygadzista Marek jest zjebany, Sebastian tez. Nie szanują czlowieka. nie otrzymujesz pelnego wynagrodzenia tylko jakies marne 750€. Pracują tam ludzie chorzy( z mocnym kaszlem, biegunka itp) i nie masz prawa nie przyjść do pracy, Poniewaz nie dostaniesz wyplaty. Pisze te opinie, zeby uswiadomic niektorym ludziom, ze nie warto pracowac w weidemarku. Dodam, ze otrzymujecie hotel, w którym jest totalny (usunięte przez administratora)

Izydor

Słyszałem, że firma jest dobrym pracodawcą. Warto aplikować są jakieś oferty?

Remis

Hej hej ludzie pracujący w weidemarku powiedzcie mi bo chce się przenieść na boczki i nie wiem czy majstrowie sa ok czy moze tak jak na kotlecie pracuje tu nie zbyt długo i ich nie znam zbytnio

nabuchonodozor

a jak tam ula pracuje jeszcze

h. h.

ja pracowalem tam w mepen (nie jestem pewien czy dobrze napisalem nazwe miasta) umowe podpisalem w Szczecinie ale szybko sie okazalo ze atmosfera w firmie mi nie pasuje i ja odradzam prace tam

Mały

Jak tam kapsel pod Neto jeździ na pukanie.Bo ostatnio krążył ????

Darek

Zastanawiam się dlaczego od dawna nikt nie korzystał z forum?

Onczyona
@Darek

A kto ma się tu udzielać? Polaków coraz mniej na zakładzie, niedługo w ogóle sama Mołdawia zostanie przy taśmach

Chudy

Witam czy w tej Firmie Pracuje(usunięte przez administratora)tak zwany brygadzista potrzebuje to niego namiary pozdro

Arek

Jeśli ktoś wypłaca pieniądze to oczekuje podpisania tej listy. Tu nie ma nic dziwnego!

szukam
@Arek

Szukam kontaktu do kobiet które zakwaterowali teraz w Börger. Bardzo pilna sprawa. Wiecie coś?

Przemysław
@szukam

Masz zamiar aplikować do pracy w firmie Weidemark? Czy może poszukujesz kobiet, które zakwaterowały się do pracy w tej firmie zupełnie z innego powodu? Wiesz może, czy - aby móc pracować w tej firmie - należy znać język niemiecki, czy może osoby, które go nie znają, również mogą ubiegać się o zatrudnienie? Odpowiedz, jak to wygląda.

Alicja

@ania, Twój komentarz nie ma nic wspólnego z opinią na temat pracy w firmie weidemark. Jest reklamą, która jest zabroniona według regulaminu, który panuje na stronie gowork.pl https://www.gowork.pl/regulamin, dlatego Twoja opinia może zostać usunięta przez administratora. @szczery, możesz bardziej szczegółowo opisać, jak wygląda kwestia podpisywania tych list, które opisujesz w komentarzu? Rozumiem, że każdorazowo za brak podpisu ucinana jest stawka wynagrodzenia? @były pracownik, dziękuję za odpowiedź.

Alicja

@ktośś Od której do której godziny pracuje się na nocnych zmianach? Czy inni pracownicy mogą potwierdzić, że na nocnych zmianach nie ma żadnego dodatku? Czy pracodawca zapewnia dodatki pozapłacowe, na przykład opiekę medyczną? Dzieląc się swoją opinią pomagasz innym kandydatom w dotarciu do cennych informacji.

@Alicja

w Poniedziałek zaczynają najczęściej o 1 w nocy a od wtorku do soboty od 2 ale od razu po świętach jak się zaczyna pierwsza zmiana punkt północ

szczery

Wypłata zostawiała wiele do życzenia jakieś listy do podpisywania Ok ale jak ktoś się nie podpisała 0.50 E z godzinnej stawki mniej jak by to było najważniejsze mimo iż nie pije alko nie pale i tylko raz się spóźniłem bo pojazd odmówił posłuszeństwa. Były takie osoby co ledwo mieściły się w bramce tamtym ani słowa nie mówili przez pewien czas. Praca na maszynach czy nawet na szynce całkiem spoko ale ucinanie stawek za byle co żałosne. Z 11E brutto przez 3 miesiące za głupia listę zrobiło się 9.5E brutto głupota i nachalność Wani. kokosów nie ma i nie będzie szczególności w SDZ Pro kto pracuje wie ze za ponad 200h można mieć nawet 1200 do 1300 E wypłaty za miesiąc zap... a co do samego Weidemark'u firma spokojna ale ja można bardziej traktować jak (usunięte przez administratora) a nie prace pracują tam osoby po naście lat i wielkie G zarabiają wiec niech każdy kto pomyśli choćby o zatrudnieniu się tam niech się zastanowi w jakie G... się wpi… tyle z tematu. wszędzie lepiej ale jak najdalej od SDZ Pro. A i dodam ze jak odchodziłem to za cały miesiąc mnie tak oskubali ze nawet 500 euro nie dostałem na konto za około 220h. Teraz zmieniłem firmę na budownictwo nie dość ze na pierwszej grupie mam 1900 to i wiele innych bonusów od firmy np. profesjonalny kurs J-Niemieckiego.

Jarek

Słyszałam, że firma ma opinię dobrego pracodawcy i nie rozumiem tego narzekania!!

Zostaw merytoryczną opinię o Weidemark - Polska

• Jak się pracuje w Weidemark?

Zobacz opinie na temat firmy Weidemark tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Weidemark?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Weidemark?

Kandydaci do pracy w Weidemark napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Weidemark