weidemark

weidemark
3 346

Opinie o weidemark

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Jarek

Słyszałam, że firma ma opinię dobrego pracodawcy i nie rozumiem tego narzekania!!

ania

Jeżeli chcesz założyć konto w Avon i zamawiać kosmetyki dla siebie i dla rodziny z rabatem wystarczy tylko wypisać formularz a skontaktuję się z Tobą i wszystko powiem :-) https://start.avonpolska.pl/zostan-konsultantka-avon-zapraszam-663644706

ania
@ania 15.06.2018 14:30

Alicja

@ktośś Od której do której godziny pracuje się na nocnych zmianach? Czy inni pracownicy mogą potwierdzić, że na nocnych zmianach nie ma żadnego dodatku? Czy pracodawca zapewnia dodatki pozapłacowe, na przykład opiekę medyczną? Dzieląc się swoją opinią pomagasz innym kandydatom w dotarciu do cennych informacji.

ktośś

SDZ- słabe płace. Zero dodatków za nocne zmiany. Olewanie pracowników w biurze i prze ruskiego szefa. Także pracę w weidemarku przez ZDZ nie polecam. Jak ktoś myśli że go oszukuje to niech do pierwszej wypłaty popracuje. Pozdrawiam

Alicja

@Darrrrrroo Napisałeś głównie o warunkach płacowych. Rozumiem, że nie byłeś z nich zadowolony. Czy znalazłeś coś co według Ciebie można uznać za plus firmy weidemark? Jak wyglądają sprawy organizacyjne? Czy mogłeś liczyć na dobry kontakt z przełożonym lub koordynatorem? Kto z Was jeszcze pracował dla firmy weidemark i chciałby się podzielić swoją opinią?

Darrrrroo
@Alicja 07.04.2018 11:25

Alicja- jeśli chodzi o majstrów- Według mnie są w porządku i dobrze organizują pracę. Tylko nie chętnie chcą dawać podwyżki. Firma SDZ nie potrafi docenić dobrych pracowników. Dla nich liczy się sztuka i kasa za człowieka. Jeżeli pracownik jest dobry i pracowity to ja gdybym był szefem tej firmy starałbym się by go zachęcić do pozostania w firmie.W biurze też mają cie w d.pie. Pracownicy biura odsyłają do szefa ,szef do pracowników biura lub majstrów,majstry do szefa lub biura.Dla mnie to bardzo nie hallo. Jak komu pasuje robota za takie badziewne pieniądze to spoko,jego sprawa. Ja bez problemu znalazłem robotę za lepszą kasę.Każdemu pracownikowi SDZ proponuje zmianę pracodawcy.Na pewno będzie im się to opłacać. Być może znajdą też pracę o normalnych godzinach zmianowych. Ps. zorientowałem się trochę i doskonale wiem że inne firmy działające pod Weidemarkiem oferują o wiele lepsze warunki płacowe.Sp

Darrrrrroo

SDZ-dziadostwo ,oszustwo,wyzysk.Ludziska z Polski jak porobią tam trochę i zobaczą jak im płacą to uciekają z tej firmy. Większość pracowników stanowią Mołdawianie i Rumuni(bo im się i tak opyla tam robić ) .Nowych pracowników niby przez pomyłkę wrzucają na 6 tą grupę podatkową i dostają o 200 euro mniej miesięcznie.Nie polecam tam nikomu pracować.

Tomasz

Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę w firmie?

Marek

Podpowiedzcie mi czy warto w firmie starać się o pracę w Niemczech? Mam mieszane uczucia. Trochę obaw!

GGG
@oszukany 20.12.2017 09:13

Dlaczego do sądu nie podałeś ich skoro oszukali ? Trzeba to zrobić.

anonymous

Dlaczego wy sie ludzie nie zbierzecie w kupe na jakiś strajk !!! Szmaciarze już drugi miesiąć z rzedu nie wypłacają pieniedzy w terminie !!!!!!!

Xxxx
@anonymous 16.02.2018 16:39

Kiedyś już był strajk i co każdemu karę dowalili. Z tego co wiem trzeba spraw zgłosić do inspekcji pracy. Niemieckie prawo jest jedno dla wszystkich . Wypłaty mają być do 15 dnia każdego miesiąca i nie ważne jaka to firma . Zgłosicie to a dobiorą im się do tyłków

Spawacz

Praca dla spawacza lub montera w Borger. Nie wymagane papiery ale umiejetnosci i chec do pracy. Niemiecka umowa, dwuzmianowy system pracy. Nie wymagamy znajomosci jezyka niemieckiego. Osoby zainteresowane prosimy o wyslanie informacji na temat posiadanych umiejetnosci oraz numer kontaktowy lub adres e-mail na: [email protected]

Marek

Poda Mi Ktos Nummer Tel do Artura z biura biuro miesci sie na Ul Audikamp 5

Sasza

Ruskie zlodzieje To chyba najbardziej obiektywna opinia o firmie

Szaman

Weźcie się panie i panowie za konkretną robotę a nie za oczernianie innych ludzi nie znając całej prawdy a jeśli Wam się nudzi to są krzyżówki do rozwiązywania tylko trzeba mieć do tego troszkę w główce A jednej i drugiej niestety tego brakuje !!!!!

Alicja

Czy ktoś z forumowiczów może podzielić się opinią na temat zatrudnienia w Weidemark? Czy poszczególne stanowiska mają jasno określoną ścieżkę kariery? Czy firma organizuje kursy/szkolenia? Często możliwość zatrudnienia jest kluczowa dla osób, które są potencjalnie zainteresowane pracą w konkretnej firmie.

Kamień

Niedlugo będzie temat czekajcie na nowości

Kumpel

Co tam z małym i pasiece bo ucichło coś o nich

Obserwator

Cisza zapadła nareszcie

Lukasz

Sory sam jestem facetem Ale jak bym miał takie myślę jak co nie którzy faceci i kobiety tu to bym że w łeb strzelił czy wy to myślicie że kobieta nie ma swojej godności i jest od razu ku

Alicja

Proszę o zamieszczanie merytorycznych komentarzy na temat firmy weidemark, a nie na temat poszczególnych osób. Forum to nie służy do obrażania innych.

Kolega jojo

No raczej tak chyba ze maly pogonil dode, A Paula dalej z tym rumunem?

Paula
@wazniak 04.05.2017 13:09

Ja w cale się nie przejmuje. Nie mam kim... takie sytuacje bawia mnie i poprawiają mi humor :)

On123

A co oni w trójkącie żyją??? Że razem jeżdżą na zakupy

nick

i kolezanka od kieliszka wam dziewczeta pomaga ratowac sytuacje;) Alicja nie strasz bo nikt sie tu ciebie nie boi

Haha ha

A [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wam a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] moze wam ulzy jak troche popiszecie pogadacie przy kawusi zawsze țo jakis temat do rozmowny nigdy wam sie to nie znudzi najlepiej tak o kims gadac wy swoje wiecie ja swoje wiem ale szczeze mowic zal mi was ze tylko takie zajecie ootraficie sobie znalesc

roza

sami bag pula in mata si in mortii si in familia matii care nai loc de pula noastra!!!!!!!! lopata

koko

a kto by cie inny wziol???????

Wejd

No jedna wróciła inna pojechała pewnie starym pokazać swojego frajera. Wydoji go z kasy i zamieni na młodszego albo zrobi siebie brzuch i palant będzie bulil na nią i bachora

lopata
@Wejd 29.04.2017 13:39

to sie nabyla roza ha ha a taki mial byc raj na tej rumuni teraz siedzi na werpeloh i wyje jak syrena bo ukochany znowu spierdolil

Opu

Jaki spokój. Cisza zalegla na zakładzie. Aż miło pracować. Pojechali i może ją tam zostawi. Ale fure zabierze napewno.

Możesz sobie wyrobić kariere włażąc majstrowi do łóżka. Zapytaj tej która przez robienie laski majstrowi doszła do tego. Tylko uważaj bo ona teraz ważniejsza niż sam majster

Miły

Kochanica majstrow wyjechala to od razu spokojniej na forum sie zrobilo

lolo

znajdzie se kolejnego rumuna dziwka ha ha ktory znowu zrobi jej bachora

Feta

Jak sobie posypiesz sciezke to napewno zrobisz kariere w firmie!!! Ha ha ha!!!

Alicja

Czy pracownicy mają otwartą ścieżkę kariery w firmie?

Zostaw opinię o weidemark

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie weidemark