Opinie o Weidemark w Polska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Weidemark. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Weidemark o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Weidemark w Polska

ktośś

SDZ- słabe płace. Zero dodatków za nocne zmiany. Olewanie pracowników w biurze i prze ruskiego szefa. Także pracę w weidemarku przez ZDZ nie polecam. Jak ktoś myśli że go oszukuje to niech do pierwszej wypłaty popracuje. Pozdrawiam

Alicja

@Darrrrrroo Napisałeś głównie o warunkach płacowych. Rozumiem, że nie byłeś z nich zadowolony. Czy znalazłeś coś co według Ciebie można uznać za plus firmy weidemark? Jak wyglądają sprawy organizacyjne? Czy mogłeś liczyć na dobry kontakt z przełożonym lub koordynatorem? Kto z Was jeszcze pracował dla firmy weidemark i chciałby się podzielić swoją opinią?

Darrrrroo
@Alicja

Alicja- jeśli chodzi o majstrów- Według mnie są w porządku i dobrze organizują pracę. Tylko nie chętnie chcą dawać podwyżki. Firma SDZ nie potrafi docenić dobrych pracowników. Dla nich liczy się sztuka i kasa za człowieka. Jeżeli pracownik jest dobry i pracowity to ja gdybym był szefem tej firmy starałbym się by go zachęcić do pozostania w firmie.W biurze też mają cie w d.pie. Pracownicy biura odsyłają do szefa ,szef do pracowników biura lub majstrów,majstry do szefa lub biura.Dla mnie to bardzo nie hallo. Jak komu pasuje robota za takie badziewne pieniądze to spoko,jego sprawa. Ja bez problemu znalazłem robotę za lepszą kasę.Każdemu pracownikowi SDZ proponuje zmianę pracodawcy.Na pewno będzie im się to opłacać. Być może znajdą też pracę o normalnych godzinach zmianowych. Ps. zorientowałem się trochę i doskonale wiem że inne firmy działające pod Weidemarkiem oferują o wiele lepsze warunki płacowe.Sp

Darrrrrroo

SDZ-dziadostwo ,oszustwo,wyzysk.Ludziska z Polski jak porobią tam trochę i zobaczą jak im płacą to uciekają z tej firmy. Większość pracowników stanowią Mołdawianie i Rumuni(bo im się i tak opyla tam robić ) .Nowych pracowników niby przez pomyłkę wrzucają na 6 tą grupę podatkową i dostają o 200 euro mniej miesięcznie.Nie polecam tam nikomu pracować.

Tomasz

Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę w firmie?

Rzeźnik

Rozmowa łatwa i profesjonalna

Podpowiedzcie mi czy warto w firmie starać się o pracę w Niemczech? Mam mieszane uczucia. Trochę obaw!

W
@Marek

Nie warto

oszukany
@Marek

Nie staraj się o prace w tej firmie-ta firma rządzą ruskie (usunięte przez administratora) tak ci obkroja pensje poucinaja godziny ze dostaniesz do wypłaty grosze-to jest ruska (usunięte przez administratora) i nie wygrasz z nimi nie ma tam ani jednego niemca same ruskie i dwóch Polaków.Twoj wybor-ale na pewno będziesz żałował.Dziwie się ludziom którzy pracują tam juz długo jest tyle innych lepszych dobrych i dobrze platnych prac w Niemczech a oni tkwią w jednym miejscu.Jest ich nie wielu juz,ale rotacja tych nowych ludzi jest ogromna i ciagla-zmieniają się ludzie non stop,bo ci mądrzejsi zobaczą co się dzieje-ile roboty i ile pieniędzy za ta robotę-to każdy ucieka stamtąd jak najszybciej-takze człowieku z dala od tej firmy-naprawde-ja jestem szczęśliwy ze mnie juz tam nie ma-okradli mnie z każdego ciężko zarobionego pieniadza-teraz pracuje u niemieckiego pracodawcy zarabiam dobre pieniadze,jestem szanowany(czego w ruskiej firmie nigdy nie bylo wręcz gnojony byl człowiek i żadnych praw nie mial-musial tylko tyrac-istny (usunięte przez administratora)-kolchoz)i zyje spokojnie teraz.Życze Ci powodzenia w znalezieniu dobrej pracy-pozdrawiam

Wm
@oszukany

A wiedziałeś ze jaki ty jesteś do innych tak inni diociebie ? Ja tam nie narzekam robota jak robota.. nie jest zła nie jest zajebista bo wiadomo ze kasa z nieba nie leci

GGG
@oszukany

Dlaczego do sądu nie podałeś ich skoro oszukali ? Trzeba to zrobić.

Dlaczego wy sie ludzie nie zbierzecie w kupe na jakiś strajk !!! Szmaciarze już drugi miesiąć z rzedu nie wypłacają pieniedzy w terminie !!!!!!!

Xxxx
@anonymous

Kiedyś już był strajk i co każdemu karę dowalili. Z tego co wiem trzeba spraw zgłosić do inspekcji pracy. Niemieckie prawo jest jedno dla wszystkich . Wypłaty mają być do 15 dnia każdego miesiąca i nie ważne jaka to firma . Zgłosicie to a dobiorą im się do tyłków

Spawacz

Praca dla spawacza lub montera w Borger. Nie wymagane papiery ale umiejetnosci i chec do pracy. Niemiecka umowa, dwuzmianowy system pracy. Nie wymagamy znajomosci jezyka niemieckiego. Osoby zainteresowane prosimy o wyslanie informacji na temat posiadanych umiejetnosci oraz numer kontaktowy lub adres e-mail na: pracaborger17@interia.pl

Poda Mi Ktos Nummer Tel do Artura z biura biuro miesci sie na Ul Audikamp 5

Sasza

Ruskie zlodzieje To chyba najbardziej obiektywna opinia o firmie

Szaman

Weźcie się panie i panowie za konkretną robotę a nie za oczernianie innych ludzi nie znając całej prawdy a jeśli Wam się nudzi to są krzyżówki do rozwiązywania tylko trzeba mieć do tego troszkę w główce A jednej i drugiej niestety tego brakuje !!!!!

Alicja

Czy ktoś z forumowiczów może podzielić się opinią na temat zatrudnienia w Weidemark? Czy poszczególne stanowiska mają jasno określoną ścieżkę kariery? Czy firma organizuje kursy/szkolenia? Często możliwość zatrudnienia jest kluczowa dla osób, które są potencjalnie zainteresowane pracą w konkretnej firmie.

Kamień

Niedlugo będzie temat czekajcie na nowości

Kumpel

Co tam z małym i pasiece bo ucichło coś o nich

Obserwator

Cisza zapadła nareszcie

Lukasz

Sory sam jestem facetem Ale jak bym miał takie myślę jak co nie którzy faceci i kobiety tu to bym że w łeb strzelił czy wy to myślicie że kobieta nie ma swojej godności i jest od razu ku

Alicja

Proszę o zamieszczanie merytorycznych komentarzy na temat firmy weidemark, a nie na temat poszczególnych osób. Forum to nie służy do obrażania innych.

Kolega jojo

No raczej tak chyba ze maly pogonil dode, A Paula dalej z tym rumunem?

luzak
@Kolega jojo

a co???? szkoda ci ze twoj rumun cie (usunięte przez administratora) i ci nie wyszlo i teraz wypisujesz tu na wszystkich pod roznymi nikami zeby tylko o tobie nie gadali? nie rob z siebie jeszcze większego gowna niz jestes

Paula
@Kolega jojo

Witam kolego jojo.... Widze moje zycie ciekawsze od Twojego.... Zapraszam na kawe, wiesz gdzie mieszkam. Dostaniesz informacje z pierwszej reki... Pozdrawiam... Paula:)

wazniak
@Paula

Paula nie przejmuj sie wiadomo ktore scierwo teraz wypisuje. bol (usunięte przez administratora) ze komus sie uklada a jej nie

Paula
@wazniak

Ja w cale się nie przejmuje. Nie mam kim... takie sytuacje bawia mnie i poprawiają mi humor :)

On123

A co oni w trójkącie żyją??? Że razem jeżdżą na zakupy

nick

i kolezanka od kieliszka wam dziewczeta pomaga ratowac sytuacje;) Alicja nie strasz bo nikt sie tu ciebie nie boi

Haha ha

A (usunięte przez administratora) wam a (usunięte przez administratora) moze wam ulzy jak troche popiszecie pogadacie przy kawusi zawsze țo jakis temat do rozmowny nigdy wam sie to nie znudzi najlepiej tak o kims gadac wy swoje wiecie ja swoje wiem ale szczeze mowic zal mi was ze tylko takie zajecie ootraficie sobie znalesc

Zostaw merytoryczną opinię o Weidemark - Polska

• Jak się pracuje w Weidemark?

Zobacz opinie na temat firmy Weidemark tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Weidemark?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Weidemark?

Kandydaci do pracy w Weidemark napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Weidemark