Biuro Tłumaczeń DAG-CENTER

w godzinach 9.00-17.00

Telefon: + 48 696 882 466

Zapraszamy serdecznie!
Weronika

Współpracowałam z firmą Dag - Center ładne kilka lat jako pracownik wewnętrzny - szefowa to osoba przemiła i pomocna, z ogromną wiedzą, dzięki której rozwinęłam skrzydła i wiele się nauczyłam. Zawód tłumacza nie jest najprostszy, ale ja kocham tę pracę, zwłaszcza że jestem miłośniczką języka angielskiego. Jeśli chodzi o wynagrodzenie - otrzymywałam zawsze na czas i wbrew temu co tutaj piszą - można coś na życie zarobić, a w sumie pieniądze to nie wszystko... Cały okres współpracy wspominam bardzo dobrze- mimo, że pracy jest ogrom, czas leci bardzo szybko. Nie znam firmy, która działałaby zawsze perfekcyjnie, tak jak w życiu - i firma przeżywa okresy lepsze i gorsze, ale dzięki temu każdy dzień jest wyzwaniem, a dziś jako osoba coraz bardziej doświadczona radzę sobie w każdej sytuacji. Tutaj można z pewnością podnieść swoje kwalifikacje i kompetencje, tak więc każdemu kto szuka dobrej firmy, w której chce się rozwinąć, mogę polecić z czystym sumieniem Dag - Center

Agnieszka Nowy wpis

w godzinach 9.00-17.00

Telefon: + 48 696 882 466

Zapraszamy serdecznie!
Kuki

Kto chce podjąć współpracę z tym biurem niech się trzy razy zastanowi. Nie płacą na czas a teraz w ogóle przestali płacić.

@Kuki

Zawsze płaciliśmy i płacimy za dobrze wykonana prace. Nie płacimy jednak za niewykonaną zlecona prace lub zle wykonana lub prace poniżej podstawowych norm lingwistycznych. Płacimy dobre wynagrodzenia profesjonalistom z naszej branży. Jednak dajemy szanse rozwoju każdemu, nawet początkującemu filologowi, wiadomo, ze początkujący filolog nie otrzyma od nas takiej samej pensji, jak filolog z 10-letnim doświadczeniem. Ale oczywiście to chyba wszystko jest norma... Pozdrawiamy serdecznie Zespół Dag-Center

Grażyna

Czy w firmie jest jakiś dział "kontroli jakości" który kontroluje właśnie te wykonane zlecenia? To są jacyś korektorzy, tłumacze?

@Kuki

Nie zdarzyło nam się, żeby firma przestała płacić, firma pracuje bez przerwy od 2004 roku, a wszyscy tłumacze otrzymali do tej pory wynagrodzenia za dobrze wykonana prace.pozdrawiamy serdecznie Dag-Center

@Kuki

Firma pracuje bez przerwy od 2004 roku, zawsze płaciliśmy i nigdy nie przestaliśmy płacić rzetelnym tłumaczom.pozdrawiamy Zespół DAG-Center

Sławomir Nowy wpis
@Pracownik DAG-Center

A mógłbym się dowiedzieć jak płacicie? To znaczy jaka jest teraz obowiązująca stawka? Podasz?

Pracownik Nowy wpis
@Sławomir

To jest ustalenie indywidualnie.

Tłumacz

Pracowałam, nie polecam, uzyskanie wynagrodzenia graniczy z cudem. Na drugim profilu gowork można przeczytać prawdziwsze opinie o tej firmie.

@Tłumacz

Niemożliwe, ze wynagrodzenie to cud, pensja dla rzetelnego i solidnego tłumacza to w naszej firmie norma. pozdrawiamy Dag-Center

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Biuro Tłumaczeń DAG-CENTER? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Agata

Dużo tu pozytywnych opinii :) Wiecie może, czy szukają kogoś nowego? Dobrze płacą? Zastanawiam się, czy się nie zgłosić.

Asia

Pracowałam 1,5 roku. Duże tempo pracy. Wiele zadań. Doświadczyłam wiele. Byłam w pełni nie spełniona, ale zadowolona.

@Asia

Dziękujemy za miłe słowa.Zyczymy dalszych zawodowych sukcesów. Pozdrawiamy serdecznie Dag-Center

Ela

Pracowałam i wiele się nauczyłam, czas leciał mi bardzo szybko. Dużo się rozwinęłam...słuszna uwaga, na takich forach można bzdury wypisywać, konkurencja działa, lub właśnie sfrustrowany pracownik, którego oczekiwania nie zostały spełnione, wypisuje, bo mu się nudzi i jeszcze żadnej pracy...nie znalazł...

@Ela

Tak, podzielamy w pełni ta opinie w zakresie działania konkurencji i robieniu czarnego PR. Takie działanie świadczy o niskiej kulturze osobistej naszej konkurencji. Konkurencja powinna motywować, a nie szkodzić. My nie polecamy konkurencji, ale również nie szkodzimy konkurencji, niech kazdy przekona się sam i wyciągnie swoje wnioski. Pozdrawiamy serdecznie Zespół Dag-Center

@Ela

Dziękujemy za miłe słowa.pozdrawiamy serdecznie Zespół Dag-Center

Team Dag-Center

Jesteśmy uczciwa, rzetelna i elastyczna firma. Kazdy z naszych pracowników jest doceniany za swoje zadania firmowe, dobrze traktowany i dobrze wynagradzany. Zegnamy się jedynie nierzetelnymi i nieuczciwymi pracownikami. Pozdrawiamy serdecznie Dag-Center

Coraz większa liczba firm zdaje sobie sprawę, jak duże znaczenie dla pracowników mogą mieć pozapłacowe benefity. Czy Biuro Tłumaczeń DAG-CENTER jest takim przedsiębiorstwem?

Team Dag-Center

Tak posiadamy takie benefity, jak godzina przerwy w klubie fitness Body Perfect w ramach godzin pracy. Zajęcia: zdrowe plecy (siedzimy 8 godzin przy biurku i komputerze,stad godzina odpoczynku dla plecow i wzroku przyczynia die do większej efektywności pracownika). Nasze Biuro pokrywa taka przerwę w ramach godzin pracy.

Stach

DAG-CENTER ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Może ktoś nie nadawał się tu do pracy??

@Stach

Rotacja Pracowników w każdej Firmie to norma. Dopasowanie kompetencji Pracownika do profilu i zadań firmy nie jest łatwe. Pracownicy przychodzą z różnymi oczekiwaniami do firmy, a potem zadania weryfikują ich mocne i dobre strony. Do tej pory Wiele osób pożegnało się z nasza firma w wyniki zgonu, zmiany miejsca zamieszkania, zmiany branży, przyczyn osobistych lub innych oczekiwań w odniesieniu do naszej branży tłumaczeniowej.Praca tłumacza to branża specjalistyczna, wymagająca dużej elastyczności, dużej wiedzy ogólnej i wysokich kompetencji lingwistycznych. Niestety nie każdy filolog nadaje się do takiej pracy. Od lat jednak możemy liczyć na nasz stary sprawdzony team dobrych tłumaczy. Pozdrawiamy serdecznie Zespół Dag-Center

@Stach

Nasza praca tłumaczy wiąże się z dość dużym wysiłkiem intelektualnym.To ciężka praca umysłowa. Niestety nie wszyscy filolodzy na rynku pracy posiadają wysokie kompetencje lingwistyczne, nie wszyscy potrafią pracować pod presja czasu pracy. pozdrawiamy serdecznie Zespół Dag-Center

Stasiuk

Ja jestem bardzo zadowolona z pracy w tej firmie. Świetna atmosfera i dobre zarobki. Warunki pracy jak najbardziej dobre, więc polecam

@Stasiuk

Dziękujemy serdecznie za te miłe słowa. Pozdrawiamy serdecznie Zespół Dag-Center

Dysponujecie jakimiś informacjami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z wynagrodzeniem w Biuro Tłumaczeń DAG-CENTER. To coś, co może okazać się bardzo ważne dla innych użytkowników.

TEAM DAG-center

Dzień dobry, praca w naszym Biurze wymaga wielu umiejętności interpersonalnych, takich jak: skrupulatność, dyskrecja, terminowość, punktualność, elastyczne podejście do zlecanych zadań, umiejetność pracy pod presja czasu pracy, wysokie kompetencje lingwistyczne, uczciwość, szczerość i komunikatywność. Wszyscy Pracownicy naszego Biura zarabiają dobrze i powyżej minimalnej krajowej. Pozdrawiamy serdecznie Zespół Dag-Center

Edyta

Czy biuro tłumaczeń ma wolne miejsca pracy?

@Edyta

Dzień dobry, zainteresowane osoby praca prosimy o kontakt pod adresem:cooperation@dag-center.com lub po numerem telefonu: 89 534 19 23 w godzinach 9.00-17.00 (od poniedziałku do piątku) Zapraszamy do współpracy! pozdrawiamy serdecznie Zespół Dag-Center

Pracowałam na stanowisku sales manager. Byłam zadowolona z powierzonych mi zadań. Doświadczenie zdobyte w tej firmie otworzyło mi furtkę w piastowaniu podobnego stanowiska w innych firmach.

Krzysztof

Praca w dziale sprzedaży była dla mnie ogromnym wyzwaniem. Mogłem sam zweryfikować swój stan wiedzy z danymi zadaniami. Przekonałem się, że to praca w sam raz dla mnie. Co mi się podobało najbardziej, to duża swoboda w działaniu oraz elastyczny czas pracy. Polecam dane stanowisko w dziale sprzedaży.

Szymon

Bardzo miło wspominam okres zatrudnienia w firmie Dag - Center. Zaczynałem jako student filologii bez doświadczenia, bez praca była dla mnie czymś nowym. W miarę upływu czasu i nowych zleceń nabierałem doświadczenia, a moja stawka za tłumaczenie ulegała podwyższeniu (dzisiaj z perspektywy czasu wiem, że to niestety nie jest standard w innych miejscach). Pracy jest dużo, zawsze przesyłane są jakieś zlecenia na tłumaczenia więc nie ma mowy o okresie posuchy. Jest to stały dopływ gotówki więc ja uważam, że jako miejsce zatrudnienia jest naprawdę dobrze.

Kamila Więcek

Jako współpracownica muszę powiedzieć, że warunki zatrudnienia są naprawdę dobre. Szczególnie jeżeli nie mamy doświadczenia i dopiero zaczynamy przygodę z tłumaczeniami. Firma jest wypłacalna, a szefostwo naprawdę przemiłe. Pracy jest dużo, ale to akurat plus - szczególnie dla osób, które lubią wyzwania i chcą się ciągle samodoskonalić.

Weronika

Pracowałam w DAG-CENTER ponad 2 lata. Zaczynałam od stażu absolwenckiego. Potem zostałam zatrudniona na umowę o pracę, jako tłumacz asystent. Praca w DAG-CENTER to : wielozadaniowość, partnerskie podejście do pracownika, elastyczny czas pracy oraz wymagający szef. Zajęcie idealne dla filologa. Praca spełniła moje oczekiwania.

Marzena

Pracowałam jako pracownik biurowy przez 3 lata w tej firmie. Dobra i wyrozumiała przełożona. Miła atmosfera. Praca wielozadaniowa. Profesjonalna kadra współpracowników! POLECAM!

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Tłumaczeń DAG-CENTER - Polska

• Jak się pracuje w Biuro Tłumaczeń DAG-CENTER?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Tłumaczeń DAG-CENTER tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biuro Tłumaczeń DAG-CENTER?

Biuro Tłumaczeń DAG-CENTER