Opinie o Rossmann w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Rossmann. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Rossmann na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rossmann w Łódź

monek

Cześć ile zarabia koordynator ds nowych otwarć?

Sebastian

Typowy kołchoz. Normy co jakiś czas śrubowane. Managerowie którzy prześcigają się w pomysłach jak zgnoić pracowników. Jak tam pracowałem to były pogadanki wydajnościowe nawet z ludźmi którzy nie mieli norm. Najważniejsze - po złamaniu i powrocie z rehabilitacji, pracowałem tydzień i zwolnienie "za wydajność" gdzie nie miałem normy.

Jak wygląda praca w Rossmann na stanowisku specjalisty ds. bhp- obsługa placówek w województwie łódzkim?. Warto aplikować na o stanowisko? Proszę o odpowiedź, osoby które mają wiedzę na ten temat.

Ula
@Adam

Nie warto . Szefowa I spowodowalo że wielu zrezygnowało. Pani jest nie do ruszenia

Test

Miałem rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko .NET Developer Mam 3 lata doswiadczenia jako programmista ( 2 lata jako Java Devoper ) i rok jako .NET Żadnych pytań czym się zajmuje ( jakie technologii ) żadnych pytań po tych techologijach Tylko dwa glupich pytania cóś w stylu egzamina u Dziekana :D Olewam to :D 0 profesjonalizmu ze strony tego Seniora ( lub team lead ) nie wiem kto to był Oni nawet nie maja swojego scrum mastera - tylko outsource :D

lena
@Test

Zapewne sami nie rozumieją Twoich umiejętności,nie wiedza jak , po,co i do czego one służą.TA FIRMA TO BARDZO SŁABA I CO GORSZE CHIŃSKA KORPORACJA.NIE POLECAM

Szkoleniowiec

Pytania dot. doświadczenia zawodowego raczej standardowe. Przy odpowiedzi na pytanie typu co 'by pani zmieniła, co by pani rekomendowała' - usłyszałam "chyba się Pani coś w główce pomyliło". Cóż, nie spodziewałam się tego... szczególnie po osobie, która pracuje w tej firmie wiele lat, a w dodatku jako kierownik działu HR.

standardowe dot. doświadczenia; pytania o własne pomysły do wdrożenia wewnątrz organizacji

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Helpdesk

Trochę wiedzy w kwestii zarobków na Helpdesku. Koordynator może liczyć na około 3500 PLN BRUTTO, szeregowy pracownik dużo mniej. Wniosek jest prosty, idź na magazyn ulicę obok a zarobisz więcej.

Taki nick

Taki dobry pracodawca że nawet kierownicy odchodzą do sieci Ż przynajmniej w Krakowie

Jee

Czy pracownicy na magazynie maja swoje słuchawki czy nadal jeden zakłada po drugim? Obrzydlistwo

Agula

Z jakimi firmami spedycyjnymi wspolpracuje lodzka centrala firmy? Widzialam info tylko o RBD-Trans Jurga z Pabianic ale nie wiem czy to nadal aktualna firma. Pojawiaja sie tez info ze Rossmann wspolpracuje az z 4 firmami spedycyjnymi.. Znajomy szuka pracy. Z gory dziekuje!!

Kaz

Zmiany bo Chińszczyzna się kończy 60% towaru z rejonów objętych koronawirusem tylko etkietki zmienione

Słuchajcie a jakieś darmowe produkty ,albo duże zniżki są dla pracowników?

Trzy zasady słuchać, pracować nie dyskutowac, a jak chcesz pracowac lekko to kolesiostwo (usunięte przez administratora)

Patrycja

Jak wygląda praca w dziale marketingu?

Prawda

Tylko taki człowiek który nic nie potrafi powie ci Że trzeba było skończyć szkołe.

Prawda

Mirek

Zagranicznym firmą nie zależy że by ktoś mądry prowadził ich działalnośći.Oni mają swoich mądrych strategów u siebie.Im potrzeba jest tylko przygłupich Polskich naganiaczy do roboty pod szyldem" Kierownik".Koordynator," by swoich rodaków gonili w pocie czoła za 1000zł wiecej niż pracownik na lini . Taką mendą trzeba sie już urodzić i szybko zrobić papierek bez żadnej weryfikacji Twojej nauki i kwalifikacji i już masz posade w takiej firmie.Bo to tylko jest im potrzebne że niby mają wykwalifikowaną kadre.

Tychy

Co wy oczekujecie od tych milenijsow ktorzy. na garnuszku rodzicow siedzieli az pokończyli szkoły bo to nawet ledwo co z łóżka wstawało,Ci ludzie maja przeżarte mózgi od fecceboka i tel komórkowych. a z życia wiedza tylko tyle co wyczytaja w internecie.To banda przygłupów z papierkami i tacy właśnie werbują ludzi do pracy i pracują w biurach bo do innej roboty to są poprostu inwalidzi fizyczni.I dlatego zle sie dzieje bo przez takich cały naród cierpi.

Jedna z niewielu dużych firm w Łodzi (mam na myśli centrum na św. Teresy), która nie wysłała jeszcze pracowników na Home Office. Pewnie czekają na najgorsze, powodzenia! + wyrazy współczucia dla pracowników tego korpo.

Makaveli

Przychodziłem bez większych oczekiwań, przed zatrudnieniem przejrzałem opinie i ogólny opis pracy. Pomyślałem że przecież nie może być aż tak źle a ludzie lubią podkolorować to i owo. Niestety szybko się przekonałem, że większość opinii tu umieszczonych jest prawdą. Wadliwy sprzęt, zwłaszcza Voice który lubi się przyciąć czy nawet rozpoznać dźwięk rozrywanego kartonu z towarem jako komendę głosową. Wózków unoszących również nie zawsze wystarczy dla każdego. Jasny podział na stary-nowy pracownik. Atmosfera generalnie kiepska, łatwość w nawiązywaniu kontaktów bardzo się przydaje bo mało kto pierwszy sam z siebie zagada czy się przywita. Dania serwowane na stołówce... trochę mi przypominają czasy wojska. Nie dajcie się również omamić zarobkami podawanymi w ofercie pracy. Na to składają się premie których niekoniecznie będziecie mieli możliwość wypracować przez ciągłe rotacje między obszarami. Warto tu dodać, że nigdy tak naprawdę nie wiadomo co się będzie danego dnia robiło. Wchodzisz na halę przed rozpoczęciem pracy by mieć czas ogarnąć sobie PBV-kę (wspomniany voice) i wózek po czym kilka/kilkanaście minut później dowiadujesz się że idziesz pracować na obszar na którym nie potrzebujesz ani jednego ani drugiego. Lub na odwrót - nie ogarniasz nic bo np wszedłeś nieco później i dowiadujesz się że zostajesz na hali. Organizacja pracy poniżej wszelkiej krytyki i z tego co widzę nikogo to nie rusza. Starzy pracownicy są już przyzwyczajeni i nierzadko uprzywilejowani, wśród nowych przemiał jest ogromny i tak naprawdę na 10 nowo przyjętych opcję pozostania na dłużej niż okres próbny rozważą może dwie osoby. Niektórzy nie mają zamiaru wytrzymywać nawet tych trzech miesięcy i bez żalu odchodzą szukać innej pracy. Podsumowując, jeśli macie w sobie choć trochę ambicji i szacunku do samego siebie, omijajcie ten zakład szerokim łukiem, bo akurat w tym konkretnym przypadku tak wiele kiepskich opinii tu jak i na innych serwisach nie wzięło się znikąd. Sam traktuję te nazwijmy to "doświadczenie" jako nauczkę by na przyszłość dużo staranniej dobierać oferty pracy. Pozdrawiam wszystkich, którzy podobnie jak ja szybko zorientowali się że to nie miejsce dla nich. Tym którzy zdecydowali się zostać... Cóż, wytrwałości.

Iza

Zarobki jak na 3/4 sa calkiem.niezle przynajmniej w warszawie,ale moim zdaniem zamale zainteresowanie jest kierownikow regionalnych itd.systuajiami jeskolejn rzad zwalnia sie w ciagu 3 miesiecy kolejny pracownik.Przeciez to sygnal ze w danym sklepie jest cos nie tak i nikt niezwraca na to uwagi.Po za tym tak jak juz pisalam zarobki i socjial czy premie sa spoko.Ciezkie sa czasem nocki ale to tez zalezy od kierownika sklepu jesli jest dobry i dobrze zarzadza sklepiem to i wszystko jest gladko i bezstresowo

dzoana
@Iza

A dużo dziewczyn pracuje z wyższym wykształceniem na najniższych stanowiskach? Czy w ogóle da się awansować? Może dziewczyny coś na ten temat powiedzieć?

Niezatrudniony

A ja tam nie pracuję, bo mnie nie zatrudnili, jednak mam garść informacji nt. samej rozmowy rekrutacyjnej. Startowałem na stanowisko Analityka w Łodzi I to, co mnie uderzyło, to dziwna rozmowa rekrutacyjna. Możemy sobie dywagować czy byłem wystarczająco dobrym kandydatem, czy nie, to akurat jest sprawa drugorzędna. Przez 3 etapy rekrutacji każdy zadawał mi te same pytania. Prawdopodobnie dlatego, że mają defaulotowo wydrukowane przez kadry pliczek. Nikt się chyba nie zastanawia po co są te pytania, tylko lojalnie uznają, że po prostu tak musi być. A pytania dość dziwne, niewiele związane ze mną, moją pracą I doświadczeniem. Studia kończyłem 12 lat temu a tu pytanie: jakim był Pan studentem, jaki przedmiot na studiach był Pana ulubionym, a jak jest wyliczona średnia na Pana dyplomie... itd. Nie zadali pytania uszczegóławiającego moje doświadczenie. Na każdej rozmowie był ktoś inny I każdy od nowa, na pustym blankiecie odczytywał za powagą te same pytania. NIe ukrywam, że troche mi wyobrażenie o firmie zbladło. A jaką, w skali od 1-5 ma pan znajomość Excela. A jaką znajomość angielskiego. Mogłem powiedzieć, że jestem Bogiem Excelowym I Native Speakerem, bo I tak nikt tego nie sprawdził (nie umieli??) Tak jak wspomniałem, startowałem na Analityka, mam 15 lat doświadczenie w analizach różnej maści, doskonały Excel I angielski (choc tu, chyba nieprzydatny), zawołałem 4 000 brutto. Odpadłem na ostatniej prostej. Powodzenia.

m
@Niezatrudniony

4000 brutto po 15 latach doświadczenia?? Chyba odpadłeś z powodu za niskiej kwoty. Tyle w Rossmannie zarabia Młodszy Analityk z półrocznym doświadczeniem.

Weteran
@m

Masz rację. Zobaczyli, że tyle lat doświadczenia i taka niska kwota to coś tu musi być nie tak. Jak byś zawołał 6k brutto to może by Cię wzieli. A propos to u nas na każde stanowisko sa widełki. Nie możesz zawołać mniej ani więcej, bo Cię nie wezmą. Taka polityka firmy. Już nie raz były takie sytuacje, że gość zawołał za mało i się nie dostał. Także nie przejmuj się, nie jesteś sam.

don
@Niezatrudniony

no potwierdzam rozmowa durna, rekruter bez taktu taki siwy z kręconymi włosami cwaniaczek (usunięte przez administratora)

???
@Niezatrudniony

4000 brutto po 15 latach doświadczenia?

Zostaw merytoryczną opinię o Rossmann - Łódź

• Jak się pracuje w Rossmann?

Zobacz opinie na temat firmy Rossmann tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rossmann?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 4 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rossmann?

Kandydaci do pracy w Rossmann napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rossmann