Opinie o Synerga Polska Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Synerga Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Synerga Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Synerga Polska Sp. z o.o. w Łódź

Kandydat
Inne

Witam,bylem w tej firmie-powiedzmy na rozmowie. Jeden z właścicieli umawia sie ze mna na rozmowe,a rozmowa z drugim ktory nawet nie widzial CV. Szukaja obecnie specjalisty działu Technicznego.W tym zakładzie poki co taki nie istnieje,a specjalista ma byc raczej od wszystkiego. Nastepnie zdziwiony ze daleko mieszkam,porażka. Zrobiłem kawał drogi po nic. Nie polecam,brak szacunku dla drugiego czlowiekam,i bezmyslne narazanie innych na koszty.

Jarmarel
Inne
@Kandydat

Wysyłaj CV księgowa spoko babka na pewno się dogadacie /)

QWERTY Nowy wpis
Inne

Co wchodzi w pakiety socjalne? Ile ma operator doświadczony a ile taki do przyuczenia? Szkoda, że nie odpowiadacie co z tym procesem o wypłaty sprzed dwóch lat. Człowiek nie wie, czy składać papiery, czy nie warto.

Kandydat
Inne

Witam,bylem w tej firmie-powiedzmy na rozmowie. Jeden z właścicieli umawia sie ze mna na rozmowe,a rozmowa z drugim ktory nawet nie widzial CV. Szukaja obecnie specjalisty działu Technicznego.W tym zakładzie poki co taki nie istnieje,a specjalista ma byc raczej od wszystkiego. Nastepnie zdziwiony ze daleko mieszkam,porażka. Zrobiłem kawał drogi po nic. Nie polecam,brak szacunku dla drugiego czlowiekam,i bezmyslne narazanie innych na koszty.

Kamila
Inne
@Kandydat

No trochę słabo to wygląda jeśli chodzi o organizację czegokolwiek z tym cv, że go nie widział to spoty brak szacunku... Ale z tymi dojazdami to jakiś problem z jego strony jest? Przecież chyba na cv był adres zamieszkania to co on się dziwi?

Kandydat
Inne
@Kamila

Mysle ze chca znalesc kogos do wszystkiego za niewielkie pieniadze. A jesli chodzi o specjalistów,to raczej inteligentni ludzie,potrafiacy logicznie myslec,wiec nie beda jezdzic do pracy za 2tys.

Kamila
Inne
@Kandydat

Ano to prawda, za taką stawkę to ogólnie raczej mało kto by chciał a niektórzy niestety muszą. :( Wiadomo czy do dziś warunki tutaj może jakoś na lepsze się zmieniły?

pracownik
Pracownik
@Kamila

Tak, Kamilo, wiadomo. Warunki nie zmieniły się. Jest nawet gorzej, bo zalegają z wypłatami (!). Wraz z innymi pracownikami przygotowujemy proces zbiorowy przeciwko spółce Synerga Polska Sp. z o.o. Ze względu na dobro sprawy nie mogę ujawnić więcej szczegółów na tym etapie, ale jeśli ktoś by mnie zapytał czy to prawda, że spółka Synerga Polska Sp. z o.o. nie płaci wynagrodzeń, to bym odpowiedział: tak, to jest prawda. Synerga Polska Sp. z o.o. nie płaci wynagrodzeń i odradzam kontrahentom współpracę ze spółką Synerga Polska Sp. z o.o. oraz z powiązanymi z nią podmiotami i spółkami. Jednocześnie dodam, że Synerga Polska Sp. z o.o. jest, delikatnie mówiąc, niesolidna względem swoich partnerów handlowych - spółka Synerga Polska Sp. z o.o. po prostu nie dotrzymuje umów. Nie polecam. (English: Synerga Polska Sp. z o.o. does not honour contracts. I do not recommend it.)

Kamila
Inne
@pracownik

sporo czasu minęło i po prostu jestem ciekawa czy pracownicy faktycznie podjęli się przygotowania tego całego wspomnianego procesu zborowego. Jak to dalej się potoczyło i czy znane są warunki osób aktualnie zatrudnionych?

kandydat
Kandydat
@Kandydat

Byłem na rozmowie w tej firmie. A że miałem dość daleko do ich firmy, to powiedziałem jakie są moje oczekiwania finansowe. Więc pojechałem na rozmowie to ini się tylko dopytywali co bym zmienił w ich firmie, a potem kasa o której rozmawialiśmy że dla nich za duża. Więc jak ktoś chce zarabiać minimalną i ma zapał do pracy to mozna do nich jechać,

Jarmarel Nowy wpis
Inne
@Kandydat

Wysyłaj CV księgowa spoko babka na pewno się dogadacie /)

anonim Nowy wpis
Inne

Znalazłam ofertę pracy na stanowisko głównego księgowego. Firma oferuje umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie. Na jak długo dostaje się tę uop? I z czego składa się pensja? Tylko z gołej wypłaty, czy można otrzymać jakąś premię? Czytam, że możliwy jest elastyczny czas pracy. Są jakieś konkretne ramy czasowe, w które trzeba się wstrzelić? Rozwiejcie moje wątpliwości, myślę nad aplikacją. :)

ktoś ty Nowy wpis
Kandydat

Czegoś takiego to ja dawno nie widziałem na rozmowie kwalifikacyjnej. W jakich warunkach ludzie godzą się pracować to przechodzi moje pojecie na temat pracy i bezpieczeństwa. Pan Z jeździ BMW a w tzw magazynie jest taki (usunięte przez administratora) że nie wiadomo co jest co. Dziwny sposób na prowadzenie biznesu . Zastanawiam się, jak to przynosi zyski. Firma nawet szyldu nie ma, że jest w tym miejscu. Ja rozumiem że przeprowadzka firmy ale kawałek baneru by należało wywiesić.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Synerga Polska Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Samodzielny księgowy / Samodzielna księgowa.
logo firmy Operator maszyn budowlanych
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
(15 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Warszawa
Krzysztof Liberadzki Axel
(3 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Geodeta - Specjalista Pomiarów Terenowych
Gdańsk
Geoprofil.Co Sp. z o.o.
(5 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Administrator

Mam doświadczenie w pracy jako Doradca Klienta. Myślicie, że firma Synerga Polska Sp. z o.o. będzie w przyszłości potrzebować takich pracowników?

kandydat
Kandydat

Byłem w w powyższej firmie w styczniu 2022r szukali na stanowisko Technolog/Kosztorysant, jednak spotkanie na rozmowie z włascicielami firmy rozmineło się z tym co mówi podczas rozmowy telefonicznej. Nie wiem czy kogoś przez ten rok znależli na to stanowisko. Przez ostatni rok 2022 byłem na wielu rozmowach o pracę. I teraz już wiem, że jak firmie zależy na potecjlanym pracowniku to podpisuje z nim umowę przedwstepną, na jakich warunlach i kiedy daje pracę.

pracownik
Pracownik

Moja opinia na temat firmy Synerga Polska sp. z o.o. jest wysoce negatywna. Nie polecam nikomu pracy w tej firmie oraz w powiązanych z nią spółkach. Wyzysk pracowników, brak zapłaty (!) oraz brak poszanowania pracowników, dokładnie tak, jak opisał to jeden z pracowników poniżej. Dodam jeszcze, że wszystkich obecnych i byłych pracowników poszkodowanych przez firmę Synerga Polska Sp. z o.o. zapraszam do kontaktu. Wraz z kancelarią przygotowujemy pracowniczy proces zbiorowy przeciwko spółce Synerga Polska Sp. z o.o. Mój adres to synerga@protonmail.com (synerga -małpa- protonmail.com).

Operator

(usunięte przez administratora).Wyzysk i brak poszanowania pracownika.Brak przestrzegania podstawowych zasad pracy BHP(praca latem w temp. 40 stopni). Wymuszanie pracy w soboty w trybie 3-zmianowym.Targanie pracownikiem pomiędzy różnymi stanowiskami. Praca na sprzęcie z usterkami i bez badań UDT. Duża rotacja pracowników. Kasowanie wpisów na gowork mówiących prawdę ,a psujących wizerunek :/ Szczerze odradzam.

pracownik
Pracownik
@Operator

Bardzo proszę Pana o kontakt na adres synerga@protonmail.com (synerga -małpa- protonmail.com), pomogę Panu bezpłatnie. Wraz z kancelarią przygotowujemy pracowniczy proces zbiorowy przeciwko firmie Synerga Polska Sp. z o.o. Wszystkich obecnych i byłych pracowników poszkodowanych przez firmę Synerga Polska Sp. z o.o. zapraszam do kontaktu. A co do opinii dotyczącej firmy, to moja opinia jest wysoce negatywna. Nie polecam nikomu pracy w tej firmie oraz w powiązanych z nią spółkach. Wyzysk pracowników, brak zapłaty (!) i brak poszanowania pracowników, dokładnie tak, jak Pan to opisał.

Tomtom
Kandydat

Niech szczerze wypowie sie ktoś kto tam aktualnie pracuje!

Kamila
Inne
@Tomtom

No byłoby super. Ciekawa tylko jestem jak masz zamiar tę całą szczerość zweryfikować i przede wszystkim co byś chciał, żeby napisali? ;p

szukam opinii
Kandydat
 Pytanie

Tytaj są same anonimowe, może załozycie profil na Atmoskopie?

kandydat
Kandydat
 Pytanie

Byłem na rozmowie w tej firmie. A że miałem dość daleko do ich firmy, to powiedziałem jakie są moje oczekiwania finansowe. Wieć pojechałem na rozmowie to ini się tylko dopytywali co bym zmienił w ich firmie, a potem kasa o której rozmawialiśmy że dla nich za duża. Więc jak ktoś chce zarabiać minimalną i ma zapał do pracy to mozna do nich jechać,

Bogdan
Inne
@kandydat

Tylko minimalna? Może na początek a potem podwyżka? Dowiadywałeś się? Są premie żeby trochę dorobić czy tylko goła wypłata?

kandydat
Pracownik
@Bogdan

Myśle, że firma nie wie kogo szuka. Ja jasno przed rozmową powiedziałem jakie mam oczekiwania finansowe. Doskonale także wiem, że firmy na różne koszty stać : jedna może dać: 3tys netto, druga: 5tys netto, trzecia 7tys netto, a czwarta 10tys netto. Dlatego ja szanuję czas pracodawcy a także swój cenny czas. Ale jeśli firma od pażdziernika daje ogłoszenie na to samo stanowisku, to chyba coś nie tak jest.

Rafi 83
Były pracownik
@kandydat

Ta firma to jeden wielki bałagan. Rzucają pracownika pomiędzy zmianami jak (usunięte przez administratora) Szkoda tracić czas żeby tam jechać

Aneta
Inne
@kandydat

Aktualnie nie ma na goworku żadnej oferty pracy więc albo kogoś znaleźli albo znowu będą szukać. Napisz prosze o jakiej ofercie i stanowisku mówisz to przynajmniej nie będe tracić czasu jak je zobaczę by wysłać cv ;)

kandydat
Pracownik
@Aneta

Od pół roku szukają na stanowisko Technolog/Kosztorysant.

Irena
Inne
@kandydat

A może trzymają taką jedną ofertę żeby dział HR miał co robić, bo tak naprawdę nie szukają nikogo? :D

WERa
Były pracownik
 Pytanie

Ja, polecam. dlaczego? ekipa zgrana,nowy pracownik nie zostaje sam sobie, wszystko ma wytłumaczone, są tam wieloletni pracownicy co tłumaczą i pokazują jak dana czynność ma wyglądać. Szefowie są bardzo w porządku i odzywają się jak do człowieka. Oczywiście jak ktoś coś odwali to nikt bo głowie nie będzie głaskał jest to wiadoma rzecz. Pracownicy przyjmą nowego jak do rodziny. Pozdrawiam

Bogdan
Inne
@WERa

Ale fajnie. Nie trzeba mieć doświadczenia bo i tak inni wszystko wytłumaczą i wdrożą? Mnie to cieszy. A jak z umowami? Taki nowy pracownik dostanie od razu na czas określony czy na początek śmieciówka? Żebym wiedział na co się przygotować.

123
 Pytanie

Firma poszukuje magazyniera. Mkze ktoś napisać o warunkach pracy? Zmiany? Zarobki? Atmosfera?

lotnik
Pracownik
 Pytanie
@123

Atmosfera dobra, nawet rodzinna. Aczkolwiek tempo pracy duże. Zmiany trzy. Pieniądze? Dla jednych ok, dla drugich mało. Zawsze może być więcej.

Franciszek
Inne
@lotnik

To może podasz jakieś kwoty? Będzie łatwiej ocenić :d

kandydat
Kandydat

Jestem po rozmowie o pracę. Też raczej średnie zdanie o firmie. Zmuszony byłem czekać na rozmowę z 15 minut a byłem punktualny. Rozmowa trochę odbiegała od tego co pracodawca zawarł w ogłoszeniu. Nawet przysłowiowej kawy nie zaproponowano mi na skruszenie lodów. A naprawdę w podobno wielkościowo firmach rozmowy przebiegają na dużo wyższym poziomie.

realista
Pracownik
 Pytanie
@kandydat

Bracie, może poziom dostosowano do twojego?

Pytanie
 Pytanie

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Synerga Polska Sp. z o.o.? Dodali nowe ogłoszenia 28 października na Pracuj.pl.

kandydat
Kandydat
@Pytanie

Atmosfera wydaje się ok. Nie doszliśmy do porozumienia kwestii wynagrodzenia. zaskoczyła mnie czystość zakładu, mój wcześniejszy zakład to brudna nora. niestety lepiej płacąca. coś za coś.

Pytanie
 Pytanie

Czy pracownicy Synerga Polska Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Pracownik
@Pytanie

Szefowie nawet życzeń na święta nie składają marudząc po co komu święta skoro możnaby w tym czasie pracować ☹️

Żałosny zakład....

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej, w tej pożal się panie Boże firmie,i takiego rozpierdzielu to dawno nie widziałem/ dziura zabita dechami pomijając że ponad pół godziny czekałem na rozmowę,( typ się spóźnił), a byłem punktualnie o czasie, to jeszcze miałem takie pytania z (usunięte przez administratora) że szkoda gadać, typa interesowało wszystko tylko nie to co mam w CV, nawet nie pokazano na czym ma polegać praca, ile zmian , jakie wynagrodzenie, nic kompletnie nic Jak się typ spytał co mnie "napędza" do pracy, i odp że odp pieniądze/ wynagrodzenie, to zaczął mnie pouczać i pierd....ć morały że nie to jest w życiu najważniejsze i typ podobne bzdety....oraz gdakać o pasjach i pouczać, faceta mającego 32 lata o tym co w życiu jest ważne... wkurzony powiedziałem że dziekuje za rozmowę i po prostu wyszedłem. Ogólnie żenada...

Keimling
@Żałosny zakład....

Pracuję tutaj od wielu lat, i naprawdę cieszę się że rekrutacja przesiewa takie osoby :) A Panu, który pisze takie bzdury życzę trochę więcej luzu i optymizmu.

Marzyciel
@Żałosny zakład....

Nie liczy się to co masz w CV :( Liczą się marzenia, które napędzą Cię do tytanicznej pracy bez stękania o wynagrodzenie na wielu stanowiskach ku chwale szefostwa i ich portfeli ????

Kandydat

Miałem zaplanowana rozmowę rekrutacyjna, zjawiłem sie punktualnie ale osoba z która miałem sie spotkać przekazała informacje ze będzie dostępna za min. 40min. W takiej sytuacji podziękowałem. Według mnie jest to brak szacunku. Rozumiem ze można przełożyć spotkane na inna godzinę czy dzien ale można byłoby wykonać telefon nawet 15 min. przed spotkaniem i ustalić szczegóły a nie w taki sposób traktować kandydata który poświęca swój czas prywatny oraz koszty dojazdu. Wskazówka dla działu rekrutacyjnego w tej firmie, ważne jest pierwsze wrażenie-w tym przypadku nie udane. Pozdrawiam

Ginka

Świetna atmosfera w pracy, pracowałam w wielu miejscach i nawet mi się nie śniło że w pracy może być tak sympatycznie co jest największą zasługą szefów. Nawet w skrajnie stresujących sytuacjach potrafią zachować spokój i nie wyładowują swoich emocji na pracownikach.

Monster

Pracuję od listopada. Naprawdę bardzo dobra atmosfera.

Zostaw merytoryczną opinię o Synerga Polska Sp. z o.o. - Łódź

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Synerga Polska Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Synerga Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Synerga Polska Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Synerga Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 17 ocen.
 • Kosmonautów 6 lok. 45
  93-540 Łódź
 • NIP: 7252023257 REGON: 100881457 KRS: 0000354648
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Synerga Polska Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii